صفحه 828 از 859 نخستنخست ... 328728778818819820821822823824825826827828829830831832833834835836837838 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,271 تا 8,280 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط sepahvand نمایش پست ها
    متوجه منظورتون نشدم دوست عزیز. یعنی جواب نمیدن و ممکنه بدون جواب اساتید هم قبول بشم یا اینکه کلا کانادا رو بیخیال شم یا اینکه نه راه حل دیگه ای هست که من میتونم اون کار رو انجام بدم.
    برای پذیرش گرفتن تو کانادا باید استاد باید پیدا کرد و معمولا بدون استاد نمیشه ادمیشن گرفت. حالا اینکه استاید کانادا جواب بدن 50 50 هستش ممکنه جواب بدن و ممکنه جواب ندن.
    من برای استاد دانشگاه سیمون فریزر دوبار ایمیل زدم هنوز که هنوز منتظر جوابش هستم. برای استاد دانشگاه البرتا هم دوبار ایمیل زدم بعد از ایمیل دوم توی یک روز جواب ایمیلم رو داد.
    شما تلاش خودتون رو بکنید به اساتید کانادا ایمیل بزنید. حداقل اینکه شانس خودتون رو امتحان کردید بهتر از اینه که ایمیل نفرستید.
    برای اپلای کردن هم بدون استاد پیدا کردن هم شرایط خودش رو داره(تاپیک های مرتبط رو چک کنید).
    I am still here. I am alive.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EMBA

سلام وقت بخیر
    میخواستم نظرتون رو در مورد رزومه بنده بفرمایید که امکان پذیرش از دانشگاه های کانادا به خصوص دانشگاه guelph دارم:
    لیسانس plant pathology دانشگاه دولتی گلستان معدل 15.45
    کارشناسی ارشد plant pathology دانشگاه دولتی گلستان معدل 16.80
    زبان ایلتس اکادمیک 6.5
    6 سال سابقه کاری در حوزه گیاهپزشکی و بیماری شناسی گیاهی زیر نظر اداره جهاد کشاورزی
    2 تا مقاله داخلی
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    برای پذیرش گرفتن تو کانادا باید استاد باید پیدا کرد و معمولا بدون استاد نمیشه ادمیشن گرفت. حالا اینکه استاید کانادا جواب بدن 50 50 هستش ممکنه جواب بدن و ممکنه جواب ندن.
    من برای استاد دانشگاه سیمون فریزر دوبار ایمیل زدم هنوز که هنوز منتظر جوابش هستم. برای استاد دانشگاه البرتا هم دوبار ایمیل زدم بعد از ایمیل دوم توی یک روز جواب ایمیلم رو داد.
    شما تلاش خودتون رو بکنید به اساتید کانادا ایمیل بزنید. حداقل اینکه شانس خودتون رو امتحان کردید بهتر از اینه که ایمیل نفرستید.
    برای اپلای کردن هم بدون استاد پیدا کردن هم شرایط خودش رو داره(تاپیک های مرتبط رو چک کنید).
    در مقطع دکترا و بیشتر M.Sc ها نیاز به پیدا کردن استاد هست . با دو بار ایمیل فرستادن همیشه نمیشه جواب گرفت استادا زمان پذیرش صد تا صد تا ایمیل دریافت میکنن که گاهی فرصت بررسی و جواب دادن به همه ایمیل ها رو ندارن . تماس تلفنی و اسکایپ هم یک راه حل هستش . در ضمن ایمیلی که به استادان میفرستین باید مناسب و طوری باشه که نظر استاد دپارتمان رو جلب کنه . مطالبی که مینویسید و رزومه و ریسرچ اینترستی که ضمیمه میکنید رو دقت کنید و حساب شده مکاتبه کنید وگرنه که تعداد تقاضاها خیلی زیاده و جوابی نمیگیرید. دوره لیسانس و مستر کورس نیازی به پیدا کردن استاد سوپروایزر نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1084 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    میخواستم نظرتون رو در مورد رزومه بنده بفرمایید که امکان پذیرش از دانشگاه های کانادا به خصوص دانشگاه guelph دارم:
    لیسانس plant pathology دانشگاه دولتی گلستان معدل 15.45
    کارشناسی ارشد plant pathology دانشگاه دولتی گلستان معدل 16.80
    زبان ایلتس اکادمیک 6.5
    6 سال سابقه کاری در حوزه گیاهپزشکی و بیماری شناسی گیاهی زیر نظر اداره جهاد کشاورزی
    2 تا مقاله داخلی
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    دانشگاه آلبرتا هم درنظر داشته باشید و سرچی در دپارتمان کشاورزیش بکنید، دانشجوهای ایرانی زیادی پذیرش و فاند گرفتن و اونجا مشغول تحصیل هستن . نمیدونم چرا اکثرا میخوان اونتاریو برن برای تحصیل . استانهای دیگه کانادا شرایط بهتری دارن واسه تحصیل و فاند

Junior Member

با سلام
    من در مورد رشته های علوم پزشکی اینجا خیلی موردی ندیدم.ولی ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره در مورد شانس پذیرش من، راهنمایی کنه.
    لیسانس بینایی سنجی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد با معدل 18.06
    ارشد بینایی سنجی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد با معدل 19.06
    آیلتس 7.5
    8 سال سابقه کاری (داشتن مطب شخصی بینایی سنجی)
    بدون مقاله

Junior Member

سلام
    ادمین محترم ممکنه منو راهنمایی بفرمایید!؟ بخدا انقدر این شرکتهای مهاجرتی هر کی یه چیزی بهم گفته گیج شدم...
    من ۳۳ سالمه، یکماه دیگه متاهل میشم، همسرم دانشجوی دکتری معماری هست اینجا، خودم شهریور ۹۸ ارشد معماری گرفتم با معدل ۱۸.۵ از دانشگاه غیر انتفاعی رجا قزوین
    شهریور ۹۰ هم کارشناسیمو از آزاد قزوین گرفتم با معدل ۱۵.۱۶
    الان میخوام اگر بشه واسه یکی از دانشگاه‌های کانادا اقدام کنم، دنبال فاند نیستم، چون میدونم شانسی ندارم، کلا دوتا مقاله کنفرانسی دارم.
    آیلتس امتحان اصلی ندادم ولی آخرین ماک که دادم ۶ بود اورالم.
    حالا سوالات من اینه، البته اونهایی که مربوط به ویزاست رو چون نمیدونستم اینجا میشه مطح کرد یا نه پرسیدم؛
    ۱- آیا میتونم از رشته‌ی معماری برم تو رشته‌های مدیریتی ادامه تحصیل بدم؟
    ۲- دکتری اقدام کنم یا ارشد؟ تو کدوم ممکنه بهتر پذیرش و ویزا بدن؟
    ۳- آیا بدون مدرک آیلتس میتونم واسه پاییز ۲۰۲۰ پذیرش کاندیشنال بگیرم و بعدش تا قبل از وقت سفارت نمره‌ی آیلتسمو بگیرم؟
    ۴-یک دفتر اعزام دانشجو بهم گفت چون داری ازدواج میکنی و سریع میخوای اقدام کنی ممکنه فکر کنن ازدواجت صوریه؟ آیا این حرف درسته؟
    ۵-من ۳ ساله در شرکت مادرم کار میکنم آیا میشه با یک قرارداد محضری با شرکت به سفارت اثبات کنم که هزینه‌ی دانشگاه من رو شرکت پرداخت میکنه در ازای اینکه بعد از اتمام تحصیل برگردم و براشون کار کنم؟ برای اثبات تای و تمکن مالی بیشتر؟
    ۶-دوست صمیمیم تورنتو هست و یک خونه ۵ خوابه داره و اگه بتونم از دانشگاه‌های تورنتو پذیرش بگیرم و برم قراره تو خونه‌ی اون بمونم، میشه اینو به سفارت گفت؟ چون باز یکی از دفاتر اعزام دانشجو به من گفت اصلا اینو نگو که فکر میکنن میری دیگه برنمیگردی!

پیشاپیش از راهنماییتون متشکرم🙏🏻

Junior Member

سلام وقت بخیر

Junior Member

ببخشید من با یک وکیل که در کانادا هست در حال مکاتبه هستم من 33 ساله لیسانس حسابداری با معدل 14 دارم متاهل و یک فرزند دارم مدرک زبان هم ندارم. ایشون میگه برات از دانشگاه fdu پذیرش میگیرم و بابت مردک زبان هم فقط تست آنلاین خود دانشگاه رو میدم و اصلا اتیاجی به مدرک زبان نیست. به نظرتون چقدر این موضوع صحت داره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

عذر میخوام فقط ممنون میشم کمکم کنید.آیا دانشگاه تاثیری در قبول شدن Application Form ما داره.حقیقت اینه که من سال کنکوریم و ایلتس 7.5 دارم رشتم انسانیه و امیدوارم بتونم واسه رشته ی جامعه شناسی یا مردم شناسی از استاد و دانشگاهی acceptance بگیرم.حتی دارم آلمانی میخونم تا برای دانشگاه آلمان درخواست بدم چون انگار اونجا از لحاظ مالی ساپورت خوبی در دانشگاه دارند. با این حال اطلاعات کافی ندارم و ممنون میشم کمکم کنید.
    ممنون که وقت گذاشتید.

Junior Member

سلام و وقت بخیر.
    کارشناسی دانشگاه محقق اردبیلی - مهندسی کامپیوتر - ۱۶.۵۷
    ارشد ورودی ۹۸ دانشگاه علم و صنعت - هوش مصنوعی
    مسابفه برنامه نویسی و هوش مصنوعی که بوده شرکت میکردم قبل ها و مقام دارم دو تا (‌که البته چیز خاصی نیست)‌
    مقاله ۱ دونه از پروژه کارشناسیم هست که هنوز سابمیت نشده و تا عید اگه خدا بخواد میفرستیم .
    زبانم هم خوبه . امتحان اصلی رو ندادم ولی حدود ۱۰۰ میشم قطعا.
    میخواستم بدونم به نظرتون چه کنم ؟ ارشد رو تموم کنم ؟ یا بیخیال شم و برای سال بعد اقدام کنم ( که دیر هم هست فکر کنم )‌ممنون میشم اگه ایده ای دارین بگین.
    شانسی دارم که بتونم با فاند خوب پذیرش بگیرم اصلا ؟
    تشکر.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)