صفحه 1027 از 1141 نخستنخست ... 2752792797710171018101910201021102210231024102510261027102810291030103110321033103410351036103710771127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,261 تا 10,270 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام
    دوستان کسی میدونه درصورتیکه توی سایت خاتم الانبیا ثبت نام کنیم و تایید نهایی رو هم زده باشیم. چگونه اطلاعات خودمون رو ویرایش کنیم؟
    من اشتباه داشته ام و میخام ویرایش کنم.
    تماس بگیرم به قرب مرکز اصلاح میکنن؟؟؟؟؟
    یا جای دیگه باید تماس بگیرم
    من امریه سپانیر رو از خود قرب تاییدش گرفتم. ولی توی ثبت نام سایت اشتباه کرده ام.
    تاریخ اعزامم هم 1 اردیبهشت 1397 هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behdad1370 نمایش پست ها
    سلامدوستان کسی میدونه درصورتیکه توی سایت خاتم الانبیا ثبت نام کنیم و تایید نهایی رو هم زده باشیم. چگونه اطلاعات خودمون رو ویرایش کنیم؟من اشتباه داشته ام و میخام ویرایش کنم.تماس بگیرم به قرب مرکز اصلاح میکنن؟؟؟؟؟یا جای دیگه باید تماس بگیرممن امریه سپانیر رو از خود قرب تاییدش گرفتم. ولی توی ثبت نام سایت اشتباه کرده ام.تاریخ اعزامم هم 1 اردیبهشت 1397 هست.
    اگه میتونی که حضوری برو قرباگه نه به خود سپانیر بگو بینیم چی میگنرستت چی بوده مهندس؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering

سلام
    برای من تو قسمت امریه و جذب در سایت نوشته :
    سازمان : جذبی الکترونیکی
    وضعیت تنظیم شده
    نوع : مشمولان خاص

این معنی اش چیه ؟

ممنون

Junior Member

دوستانی که سال پیش یا سال های پیش امریه خاتم بودند پیامک تائید نهایی قبل از عید ارسال میشه یا بعد از عید؟ با توجه به اینکه بعد از عید تا ۱۵ ام تعطیلیه و معمولا نظام وظیفه تا ۱۰ ام کدهارو میزنه.

اقا تا حالا کسی اینجا نبوده که این حالت براش پیش اومده باشه بدونه قضیه چیه? هرکس میاد احتمالات خودشو میگه معلومم نیست چی به چیه. هرکس قبلا خودش تجربه داشته لطفا بگه که در سایت epolice اینکه در قسمت امریه و جذب نوشته
    سازمان: ستاد کل
    وضعیت: تنظیم شده
    نوع: جذبی
    دقیقا یعنی چی? (خیلیا اصلا درخواست امریه ندادن ولی براشون این حالت پیش اومده)

ممنون از پاسختون, لطفا نظر شخصی یا حدس و گمان ندید

نقل قول نوشته اصلی توسط bobat نمایش پست ها
    اقا تا حالا کسی اینجا نبوده که این حالت براش پیش اومده باشه بدونه قضیه چیه? هرکس میاد احتمالات خودشو میگه معلومم نیست چی به چیه. هرکس قبلا خودش تجربه داشته لطفا بگه که در سایت epolice اینکه در قسمت امریه و جذب نوشته
    سازمان: ستاد کل
    وضعیت: تنظیم شده
    نوع: جذبی
    دقیقا یعنی چی? (خیلیا اصلا درخواست امریه ندادن ولی براشون این حالت پیش اومده)

ممنون از پاسختون, لطفا نظر شخصی یا حدس و گمان ندید
    کسی امریه اش درست شده که پادگان آموزشی اش درست خورده باشه. و الا من یکی رو میشناسم که تو بخش استعلام امریه و جذب همین عبارتی که شما میگی براش خورده ولی نیروی انظامی افتاده. اصل پادگان آموزشی ات هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط mosalmanirani نمایش پست ها
    کسی امریه اش درست شده که پادگان آموزشی اش درست خورده باشه. و الا من یکی رو میشناسم که تو بخش استعلام امریه و جذب همین عبارتی که شما میگی براش خورده ولی نیروی انظامی افتاده. اصل پادگان آموزشی ات هست.
    من خودمم نیروی انتظامی افتاد پادگان اموزشیم. خب الانکه اموزشی تموم شد چی میشه? این نوشته چه سودی به حال من خواهد داشت? برای خیلیا این حالت ثبت نشده تو پادگانه ما

سلام .من برج ١٢اعزامم چن ماه پيش از طريق فاميلمون ك معاون منابع اتساني استاندار برا امريه اقدام كردم ولي مي گف سهمي نيست ولي بعدا گفت درخواست از فرمانداري بفرس برام .الان تو صفحه امريه و جذب نوشته ستاد كل تنظيم شد جذبي ..مركز اموزشيم اول نوشت بود نيروي كمكي ج الان شد نقط چين ؟!الان كسي ميدونه چي شده راهنمايي كنه

Junior Member

سلام. من فارغ التحصیل دانشگاه صنعت نفت هستم در رشته نفت با معدل 17.35 از خوزستان ..نه سال بسیجی فعال دارم و کارت سبز و همچنین فرزند ایثارگر...من امروز در سایت خاتم برا امریه ثبت نام کردم میخواستم اگه کسی میدونه لطف کنه و چند تا شرکت خوب بهم معرفی کنه که تماس بگیرم.. و اینکه شانس قبولیم چقد هست

ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط masnar نمایش پست ها
    سلام. من فارغ التحصیل دانشگاه صنعت نفت هستم در رشته نفت با معدل 17.35 از خوزستان ..نه سال بسیجی فعال دارم و کارت سبز و همچنین فرزند ایثارگر...من امروز در سایت خاتم برا امریه ثبت نام کردم میخواستم اگه کسی میدونه لطف کنه و چند تا شرکت خوب بهم معرفی کنه که تماس بگیرم.. و اینکه شانس قبولیم چقد هست

ممنونم

سلام
    اگه عضو بنیاد ملی نخبگان هستی برو نامه از سازمان نخبگان بگیر ببر وزارت خونه نفت اونجا صحبت میکنی بهت میگن چی کار باید کنی تا امریه بشی.
    شرکت نفت وشرکت ملی گاز فقط از این راه امریه میگیره.
    اگه هم نیستی برو توی سایت قرارگاه خاتم ثبت نام کن یادت باشه مشخصاتت دقیق بده . وبعدش با شرکت های مختلف زیر نظر خاتم تماس بگیر( با قسمت کار گزینی یا اگه داشت امریه) ببین اگه نیازت دارن .
    خیلی راحت مدارک میدی جذب میشی.
    تو دانشگاه و معدل خوبی داری 100درصد پیگیر باشی جذب میشی!
    به همین راحتی
    ویرایش توسط behdad1370 : February 15th, 2018 در ساعت 11:11 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)