صفحه 152 از 702 نخستنخست ... 52102142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162202252652 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,511 تا 1,520 , از مجموع 7017

موضوع: اصول مصاحبه برای متقاضیان مهاجرت به کانادا (کبک)

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک - اصول مصاحبه کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_62 نمایش پست ها
    من دلیل این بی نظمی سفارت را در مشخص کردن تاریخ های مصاحبه نمی دونم ! در حالیکه الان باید تاریخ مصاحبه بچه های فایل نامبر آگست رو مشخص کنند ، هنوز بعضا دیده میشه از ماه های جولای و جون هم تاریخ مصاحبه میدن. واقعا عجیبه !
    اصلا غیر منتظره نیست در دوسال گذشته هم گاهی اختلاف تاریخ فایل نامبرها با تاریخ مصاحبه ها تا 2 ماه و نیم هم می رسید
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mythe نمایش پست ها
    نيلوفر خانم شما مگه مصاحبتون براي كبك نيست؟ دونستن اين موضوع كه براي رشته شما توي كدوم شهرها كار بيشتره كه كمكي نميكنه(اگر اون شهرها در كبك نباشن). يادتون باشه اونها دارن شما رو به عنوان نيروي كار براي كبك مي گيرن. اگر شك كنن كه ممكنه از كبك برين حتي امكان داره به ضررتون تمام بشه در مصاحبه. چون شما ميتونين از طريق فدرال براي اون شهرها اقدام كنين. موفق باشين
    ببينيد من خيلي دنبال اين موضوع رفتم و تقريبا مطلب به درد بخووري پيدا نكردم. شما بهتره به اين نكته اشاره كنين كه يكي از صنايع مهم كبك در حال حاضر نرم افزار هست و سرچهاتونو نشون بدين .همين كافيه.

ApplyAbroad Veteran
    parham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي - شيراز

امروز 2 تا از دوستای خوب فروم Nilloofarsa و ramtin228 مصاحبه دارند . واسه هر دو ارزوی موفقیت داریم خدا کنه زودتر همه رو با خبر های خوب خوشخال کنند
    - فایل فدرال: May.17.2010 -- ایمیل آپدیت از پاریس : 2013/04/15 و مدیکال :2013/07/08 رسیدن مدیکال به پاریس:2013/07/22 پاس رکوئست: 2013/09/04

من برای زنده بودن جستجوی تازه میخواهم ...

نقل قول نوشته اصلی توسط parham نمایش پست ها
    امروز 2 تا از دوستای خوب فروم Nilloofarsa و ramtin228 مصاحبه دارند . واسه هر دو ارزوی موفقیت داریم خدا کنه زودتر همه رو با خبر های خوب خوشخال کنند
    رامتین بار دومش هست و نیلوفر بار اولش . درسته ؟ به امید خدا که خوش خبر بیان . بیصبرانه منتظریم .

Senior Member Ramtin228 آواتار ها

سلام به همه دوستان.من قبول شدم.صمیمانه از همه دوستانی که در این فروم به من دلگرمی دادن سپاسگزارم.مصاحبه من ساعت 11:30 بودش.وارد سالن که شدم.چند تا از دوستان نشسته بودند.نیلوفر هم با همسرشان چند دقیقه بعد اومدند.دوستان دقت کنند زمانی که منشی سفارت شما رو صدا می زنه و جلوی اسمتون رو علامت میزنه حتما به بالای برگه اسامی دقت کنند که اسم افیسرشون رو از همون ابتدا بدونند.مصاحبه من با خانم کلمانس مقشاند و مصاحبه نیلوفر با کریستین بودش.راس ساعت کلمانس وارد سالن شد و اسمم رو صدا زد.بعد از معرفی خودش و خوش امد گویی پرونده قبلی منو باز کرد و گفت بذار ببینم ایندفعه چی داری.سوال اولش راجع به ارزشهای کبک بودش.سرچهای کاری و سرچ خونه رو خواست.مدارک اموزشگاه رو خواست و با دقت به مهرش نگاه کرد.راجع به سختیهای یادگیری فرانسه از من پرسید.دوستان حتما جزوه 168 صفحه ای اشنایی با کبک رو پرینت بگیرین و با خودتون ببرین.جزوه رو گرفت و نگاه کرد و یه سری سوالات راجع به متنش پرسید.منم یه کلیاتی رو راجع به اقتصاد و سیاست و اب و هوا گفتم.ازم راجع به چطور به فکر مهاجرت به کبک افتادم پرسید.ازم بیمه خواست منم چون سابقه بیمم مال یه شرکت دیگه و سابقه کارم از یه شرکت دیگه بودش سابقه رو رو نکردم فقط دفترچه بیمه و ترجمش رو نشون دادم.اول تعجب کرد و احساس کردم چون عکس حافظ روی دفترچه بود شک کرد.دفترچه رو از اتاق بردش بیرون و از یه نفر که همکارش بود سوال کرد بعدش اومد و گفت اوکی.دوستان حتما حتما حتما یه چیزی رو که بیمه شما رو نشون بده با خودتون ببرین ظاهرا از همه خواسته بودند.بعدش ازم فیش حقوقی خواست منم 12 فیش رو بهش دادم که 6 تا برداشت و گذاشت روی پرونده.انگلیسی هم فقط 2 سوال راجع به اینکه اگه توی رشته خودت کاری توی کبک پیدا نکردی و وظایف کاریم رو پرسید.بعدش راجع به سختیهای کار توی ایران پرسیدومنم راجع به کار زیاد-حقوق کم-مخارج سنگین و اینکه امکان پیشرفت در ایران وجود نداره براش توضیح دادم.اخرش هم گفتش که قبولی و اصل کتاب اشنایی با کبک رو به من داد و خداحافظی کرد.بسیار خانم اروم و منطقی هستش.بعد که از در اتاق اومدم بیرون نیلوفر و همسرش هنوز نشسته بودند و منتظر بودند تا کریستین کارش با نفر قبلی تموم بشه و وارد اتاق بشن.براشون ارزوی موفقیت می کنم.امیدوارم که هر چه زودتر خبر قبولی نیلوفر و بقیه بچه ها رو بشنویم.
    ویرایش توسط Ramtin228 : February 9th, 2011 در ساعت 06:39 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramtin228 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان . من قبول شدم .
    سلام رامتین عزیز .
    بهت اصلا تبریک نمی گم چون ممنوعه . بعدا یواشکی .
    آقا یه سوال دارم ، در روز چند نفر مصاحبه می کنند ؟ و اینکه امتیازاتت چقدر بود از ابتدا و الان چقدر شد ؟ امتیاز زبان فرانسه و انگلیسی رو چند زده بودی و چند گرفتی ؟
    ممنون .

ApplyAbroad Veteran

سلام به همه دوستان.من قبول شدم.صمیمانه از همه دوستانی که در این فروم به من دلگرمی دادن سپاسگزارم.مصاحبه من ساعت 11:30 بودش.وارد سالن که شدم.چند تا از دوستان نشسته بودند.نیلوفر هم با همسرشان چند دقیقه بعد اومدند.دوستان دقت کنند زمانی که منشی سفارت شما رو صدا می زنه و جلوی اسمتون رو علامت میزنه حتما به بالای برکه اسامی دقت کنند که اسم افیسرشون رو از همون ابتدا بدونند.مصاحبه من با خانم کلمانس مقشاند و مصاحبه نیلوفر با کریستین بودش.راس ساعت کلمانس وارد سالن شد و اسمم رو صدا زد.بعد از معرفی خودش و خوش امد گویی پرونده قبلی منو باز کرد و گفت بذار ببینم ایندفعه چی داری.سوال اولش راجع به ارزشهای کبک بودش.سرچهای کاری و سرچ خونه رو خواست.مدارک اموزشگاه رو خواست و با دقت به مهرش نگاه کرد.راجع به سختیهای یادگیری فرانسه از من پرسید.دوستان حتما جزوه 168 صفحه ای اشنایی با کبک رو پرینت بگیرین و با خودتون ببرین.جزوه رو گرفت و نگاه کرد و یه سری سوالات راجع به متنش پرسید.منم یه کلیاتی رو راجع به اقتصاد و سیاست و اب و هوا گفتم.ازم راجع به چطور به فکر مهاجرت به کبک افتادم پرسید.ازم بیمه خواست منم چون سابقه بیمم مال یه شرکت دیگه و سابقه کارم از یه شرکت دیگه بودش سابقه رو رو نکردم فقط دفترچه بیمه و ترجمش رو نشون دادم.اول تعجب کرد و احساس کردم چون عکس حافظ روی دفترچه بود شک کرد.دفترچه رو از اتاق بردش بیرون و از یه نفر که همکارش بود سوال کرد بعدش اومد و گفت اوکی.دوستان حتما حتما حتما یه چیزی رو که بیمه شما رو نشون بده با خودتون ببرین ظاهرا از همه خواسته بودند.بعدش ازم فیش حقوقی خواست منم 12 فیش رو بهش دادم که 6 تا برداشت و گذاشت روی پرونده.انگلیسی هم فقط 2 سوال راجع به اینکه اگه توی رشته خودت کاری توی کبک پیدا نکردی و وظایف کاریم رو پرسید.بعدش راجع به سختیهای کار توی ایران پرسیدومنم راجع به کار زیاد-حقوق کم-مخارج سنگین و اینکه امکان پیشرفت در ایران وجود نداره براش توضیح دادم.اخرش هم گفتش که قبولی و اصل کتاب اشنایی با کبک رو به من داد و خداحافظی کرد.بسیار خانم اروم و منطقی هستش.بعد که از در اتاق اومدم بیرون نیلوفر و همسرش هنوز نشسته بودند و منتظر بودند تا کریستین کارش با نفر قبلی تموم بشه و وارد اتاق بشن.براشون ارزوی موفقیت می کنم.امیدوارم که هر چه زودتر خبر قبولی نیلوفر و بقیه بچه ها رو بشنویم.
    رامتین جان تبریک فراوان بابت قبولی و توضیحات مصاحبه . شما سطح زبان انگلیسی و فرانسه را چند زده بودید؟

ApplyAbroad Veteran
    parham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي - شيراز

سلام به همه دورد اتاق بشن.براشون ارزوی موفقیت می کنم.امیدوارم که هر چه زودتر خبر قبولی نیلوفر و بقیه بچه ها رو بشنویم.
    تبریک می گم . گفتم که قبول هستی
    مطمئن هستم که نیلوفر هم قبول شده . ولی احتمالا یه خورده کریستین به بیمه باید گیر داده باشه ولی بازم مطمئن هستم که قبول شده
    - فایل فدرال: May.17.2010 -- ایمیل آپدیت از پاریس : 2013/04/15 و مدیکال :2013/07/08 رسیدن مدیکال به پاریس:2013/07/22 پاس رکوئست: 2013/09/04

من برای زنده بودن جستجوی تازه میخواهم ...

Senior Member Ramtin228 آواتار ها

از همه دوستان عزیر:پرهام-نیلوفر-علیرضا- ,hamid62-srj-gil77-bitapetiteودیگر دوستان عزیز صمیمانه تشکر می کنم.در جواب سوال دوستمون gil77 در مورد سوال :اگه توی کبک کار پیدا نکردی چیکار می کنی باید بگم من گفتم:اول از همه سعی می کنم یه کار ساده رو پیدا کنم تا بتونم امورات روزمره زندگی رو بگذرونم تا اینکه کار متناسب با رشتم رو پیدا کنم.اتفاقا خیلی از این جواب من خوشش اومد.در هر ساعت 3 مصاحبه توسط سیمون فارست-کلمانس مقشان و کریستین انجام می شه.البته در مورد کریستین باید بگم که هر کسی با ایشون مصاحبه داره زودتر از 1:30 ساعت نمیاد از اتاق بیرون.روی سرچ مسکن و اجاره خونه هم خیلی مانور بدین.ارزشهای کبک رو حتما حفظ کنید.اطلاعات راجع به اب و هوا-اقتصاد-سیاست و جغرافیای کبک داشته باشین تا بتونید اگه در مورد کتاب اشنایی با کبک پرسید بهش جواب بدین.اعتماد به نفس خودتون رو حفظ کنید که مهمترین فاکتوره.نمی دونم چرا جدیدا به بیمه حساس شدن ولی اگه کسی نمیتونه بیمه جور کنه به نظر من بهترین جواب اینه که بگه:توی ایران چون اکثر شرکتها قراردادمدت دار 1ماهه یا 3 ماهه میبندن.به هیچ وجه زیر بار بیمه کردن پرسنلشون نمیرن.فیشهای حقوقی 6 ماهه گذشته فراموش نشه که ازتون می گیره.حتی در مورد مالیات توی فیش حقوقی از من پرسید که من براش توضیح دادم.
    ویرایش توسط Ramtin228 : February 9th, 2011 در ساعت 10:38 PM

تبریک میگم . خیلی خوشحال شدم . انشالله روزی ما باشه . راستی رشتت چند امتیازی بود و زبان راچند زده بودی ؟
    فایل نامبر کبک 2010/10/05 ، فایل فدرال 2012/07/11 ، آپدیت : 2013/04/19 ، رسیدن مدیکال : 2013/09/30 ، پاس ریکوئست : 2013/11/20

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)