صفحه 8 از 18 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 171

موضوع: تماس با اساتید و ارسال رزومه

پیش فرض پاسخ : تماس با اساتید و ارسال رزومه

سلام به همه دوستان خوبم

من یک سوال داشتم من مهندس برق هستم گرایش کنترل از اونجایی که از سال دوم همراه درس کار هم میکردم تو شرکت های مهندسی خیلی به فکر مقاله نبودم و بیشتر رزومه کاری قوی به هم زدم خیلی رو کارم تمرکز کردم طوری که بعد از 4 سال به خاطر کار خوبم پروژه مهندسی تو کشور عمان رو به من سپردن به عنوان LEAD ENGINEER میخواستم بدونم این موضوع رو استاد اثر داره یا اونا فقط دنبال رزومه آکادمیک هستن ؟؟؟؟ چون وقتی به رزومم به صورت کاری نگاه میکنی خیلی خوبه ولی آکادمیک ...
    IBT : 104
    IELTS: 7
    GPA: 15
    ویرایش توسط boronca007 : October 23rd, 2011 در ساعت 08:23 PM

Junior Member

دوستان یک سوالی
    من رشته ام طراحی شهریه و مثل معماری تا اونجا که من میدونم رزومه های ما یکم فرق میکنه ینی باید طرح هایی که انجام دادیم و غیره رو بگذاریم
    حالا سوال من اینه که من کجا باید معدلم رو بنویسم ینی به همراه رزومه تصویری یک صفحه متنی آماده کنم ؟
    بعد اینکه معدل رو چطوری بنویسم ینی من که معدلم مثلا 17.5 هستش بنویسم 17.5 یا تبدیلش کنم؟
    ممنونم اگه کمک کنید

ApplyAbroad Guardian
    pApAr آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط leilajavan نمایش پست ها
    دوستان یک سوالی
    من رشته ام طراحی شهریه و مثل معماری تا اونجا که من میدونم رزومه های ما یکم فرق میکنه ینی باید طرح هایی که انجام دادیم و غیره رو بگذاریم
    حالا سوال من اینه که من کجا باید معدلم رو بنویسم ینی به همراه رزومه تصویری یک صفحه متنی آماده کنم ؟
    بعد اینکه معدل رو چطوری بنویسم ینی من که معدلم مثلا 17.5 هستش بنویسم 17.5 یا تبدیلش کنم؟
    ممنونم اگه کمک کنید
    سلام
    به نظر من که همه طرح هایی که کار کردین رو بذارید توی قسمت work experience،
    البته من نمی دونم رزومه دوستانی که معماری یا طراحی شهر چه فرقی با بقیه رشته ها داره اما توی بخش رزومه و نمونه هاشو ببینید تا ایده بگیرید برای درست کردن رزومه
    معدل رو هم اینجوری بنویسید
    17.5/20.00
    17.5out of 20.00
    اگر استادی از کار شما خوشش بیاد ازتون ریز نمرات میخواد و خودش تبدیل میکنه معدل رو بعضی استادا هم ریزنمرات نمی خوان و قبول میکنند.
    موفق باشید
    ساقیا امشب صدایت با صدایم ساز نیست
    یا که من بسیار مستم یا که سازت ساز نیست

ساقیا امشب مخالف می نوازد تار تو
    یا که من مست و خرابم یا که تارت تار نیست

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط boronca007 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان خوبم

من یک سوال داشتم من مهندس برق هستم گرایش کنترل از اونجایی که از سال دوم همراه درس کار هم میکردم تو شرکت های مهندسی خیلی به فکر مقاله نبودم و بیشتر رزومه کاری قوی به هم زدم خیلی رو کارم تمرکز کردم طوری که بعد از 4 سال به خاطر کار خوبم پروژه مهندسی تو کشور عمان رو به من سپردن به عنوان LEAD ENGINEER میخواستم بدونم این موضوع رو استاد اثر داره یا اونا فقط دنبال رزومه آکادمیک هستن ؟؟؟؟ چون وقتی به رزومم به صورت کاری نگاه میکنی خیلی خوبه ولی آکادمیک ...
    IBT : 104
    IELTS: 7
    GPA: 15
    بعضی جاها رزومه کاری خیلی مهمه. مثلا برای دانشگاه NTNU در کشور نروژ برای بورس دکترای نفت (چون این یه موردو مطئنم دقیق گفتم بقیه رشته هارو خودتون چک کنید) رزومه کاری و تحقیقاتی خوب صراحتا بیان شده. بعضی جاها هم رزومه اکادمیک براشون خیلی مهمه مثل خیلی از دانشگاههای کانادا که مینیمم هارو دقیق چک میکنن

ApplyAbroad Guardian
    solaleh آواتار ها

سلام
    دوستانی که واسه AUS اقدام میکنن میشه راهنمایی کنن که تو ایمیل اولی که میزنیم می بایست research proposal رو هم فرستاد یا اینکه منتظر موند تا استاد خودش پیشنهاد موضوع بده و بعد بنویسیم؟(برای مقطع ارشد)
    ممنونم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط solaleh نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که واسه AUS اقدام میکنن میشه راهنمایی کنن که تو ایمیل اولی که میزنیم می بایست research proposal رو هم فرستاد یا اینکه منتظر موند تا استاد خودش پیشنهاد موضوع بده و بعد بنویسیم؟(برای مقطع ارشد)
    ممنونم
    در ایمیل اول نیازی به فرستادن ریسرچ پروپوزال نیست. اول ببینید استاده دانشجو میخواد یا نه؟ و اینکه شما رو میپذیره؟

Junior Member

سلام دوستان
    من فوق لیسانس رشته مدیریت هستم. می خوام برای یه مستر دیگه تو رشته اقتصاد یا بازاریابی اقدام کنم. حالا یه دانشگاهی پبدا کردم که MBA با گرایش اقتصاد و با گرایش بازاریابی داره. از بین استادای بازاریابیش یکیشون دقیقا زمینه تحقیقاتیش مثه تحقیقاتیه که من توی دوره فوقم انجام دادم. از طرفی توی دپارتمان اقتصاد دو تا استاد ایرانی هست. به نظرتون به کدومشون ابمیل بزنم شانسم بیشتره؟

در سایت دانشگاه استاد ها به چند مدل معرفی شدند مثلا professor، Assocaite professor، assistant professor ،adjunct professor!!!
    واقعا نمیدونم باید نامه به کدوم استاد بفرستم ؟! چون چیزی در مورد پذیرش دانشجو ننوشته در پروفایلشون ! میشه لطفا راهنماییم کنید. ممنون.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Paradise4 نمایش پست ها
    در سایت دانشگاه استاد ها به چند مدل معرفی شدند مثلا professor، Assocaite professor، assistant professor ،adjunct professor!!!
    واقعا نمیدونم باید نامه به کدوم استاد بفرستم ؟! چون چیزی در مورد پذیرش دانشجو ننوشته در پروفایلشون ! میشه لطفا راهنماییم کنید. ممنون.
    adj. prof. که همون اساتید مدعو هستن معمولا دانشجو نمیگیرن چون از جای دیگه اومدن. سه دسته ی دیگر دانشجو میتونن بگیرن. از نظر سابقه کار و تجربه هم که خودتون به ترتیب به سمت پرسابقه نوشتید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط Paradise4 نمایش پست ها
    یه پیشنهاد هم من اضافه میکنم(البته جسارت نباشه محمود جان برادرم) : چک کنید پیج استادارو بعضیا میزنن از اونایی شروع کنید که گرنتهاشون رو ذکر کردن و گرنت های مورد توجهی دارن
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)