صفحه 481 از 589 نخستنخست ... 381431471472473474475476477478479480481482483484485486487488489490491531581 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,801 تا 4,810 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط ellisa نمایش پست ها
    سلام سوال:

با استادی که میگه چندتا درس باهام پاس کن بعد به گروه ریسرچ میتونی جوین شی و حرف از فاند بزنی کار بدیه
    آخه چطور میشه بهش گفت من فاند میخوام
    میشه اینطوری گفت که من فاند میخوام و اگه نتونستم دانشجویی باشم که میخواد میتونه فاند رو قطع کنه
    سلام.
    در هر صورت چون به فاند نیاز دارید باید مطرح کنید و این یه مساله عادی هست. به نظر من شما میتونید بگید که:
    استاد از اونجایی که من برای ادامه تحصیل تو حوزه تحقیقاتی مورد علاقه ام به ساپورت مالی نیاز دارم بایستی یا برای TA دپارتمان اقدام بکنم و یا اینکه بتونم RA بشم. ممنون میشم اگه بتونید من رو راهنمایی کنید که کدومیک رو با توجه به شرایطم میتونم بدست بیارم.

خیلی شسته و رفته. صریح و بی پرده. اگه داشته باشه میده. کلا تا اونجا که من میدونم هم TA و RA تو همه دانشگاه ها اگه دانشجو وضعیت خوبش رو حفظ نکنه، ادامه پیدا نمیکنه.

موفق باشی

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط ellisa نمایش پست ها
    سلام سوال:

با استادی که میگه چندتا درس باهام پاس کن بعد به گروه ریسرچ میتونی جوین شی و حرف از فاند بزنی کار بدیه
    آخه چطور میشه بهش گفت من فاند میخوام
    میشه اینطوری گفت که من فاند میخوام و اگه نتونستم دانشجویی باشم که میخواد میتونه فاند رو قطع کنه
    سلام.

ببینید دوست عزیز، تعداد زیادی از دانشگاهها کمیته محور هستن و شما باید پذیرش و آفر فاند رو از دانشگاه دریافت کنید نه استاد. این دسته از دانشگاهها سال اول رو به شما فاند TA میدن و بهتون این فرصت رو میدن که هم شما با اساتید مورد نظرتون آشنا بشید و هم اونا بتونن بهتون اعتماد کنن و این قضیه کاملا عادلانه و حرفه ایه و بعد از مشخص شدن استاد همون فاند قابل تغییر به RA میشه. اتفاقا اون دسته از اساتید که بدون هیچ آشنایی یه دانشجو رو میپذیرن همیشه یه علامت سوال بزرگن تو ذهن من و خیلیاشون هم رکب میخورن از دسته گلایی که پذیرش میکنن چون بعضا به جای دانشجویان خوب، بهترین چرب زبونها رو پذیرش میکنن!
    من هم در شرایط شما بودم و به این دسته از اساتید با پاسخهای مشابه برخوردم. کاری که من کردم این بود که بررسی کردم که آیا رزومم به اون دانشگاه میخوره یا نه و اگر بود مستقیم اپلای کردم و پذیرش فول فاند هم گرفتم!
    به نظر من ضرری نداره که از استاد بپرسید که قضیه فاند به چه صورت هست (هر چند من باشم با توجه به پاسخی که استاد داده، وقت استاد و خودم رو به این صورت تلف نمیکنم به جاش به دانشجوهای استاد و یا grad office ایمیل میزنم و سوالم رو میپرسم) ولی بحث رو با استاد زیاد ادامه ندید چون اگر شخصیتی مشابه من داشته باشه نه تنها نظرم رو جلب نمیکنید بلکه تاثیر عکس هم خواهد گذاشت!

پرس و جو کنید که نحوه پذیرش دانشگاه مورد نظرتون چطوریه و طبق اون گامهای بعدیتون رو بردارید. این نکته خیلی مهمیه که باعث میشه توی وقت و انرژی و هزینه هاتون صرفه جویی کنید.

موفق و سربلند باشید (همراه با یه پذیرش تپل )
    .If I had my life to live again. I'd make the same mistakes, only sooner

."If you get NO in answer, remember N.O. is "Next Opportunity

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه تماس گرفتن با اساتید در مورد RA

با سلام و عرض خسته نباشید
    من طی نامه ای که به یکی از اساتید دانشگاه های امریکا فرستادم ایشون این جواب رو بهم دادن
    Your CV looks good. If you are applying for 2016, you'd better prepare all documents (refer UND Graduate Studies requirement for
    international applicants). After SGS receive all your documents, they will forward your application package to ME department, and then we'll have a meeting discuss your situation. Based on the application pool, we'll decided financial support for the candidates.

You may want to mention in your application that you prefer working with me. Do you have TOEFL and GRE score, official transcripts from B.S. and M.S., SOP (state of purpose), and sample of papers? If you do, send copy to me.
    می شه لطفا راهنماییم کنید که متن نامه من در پاسخ به ایمیل استاد به این شکل خوبه یا نه؟
    Dear Professor

Good to hear from you and thank you for connecting. I would welcome the opportunity to work with you. I am very pleased to share with you, my attached papers for your further information. About the other documents that you mentioned , I will prepare all the documents-my official transcripts from B.S and M.S, Sop as soon as possible and send them to you. About the TOEFL exam; I am preparing for taking the exam for the next few months. I would appreciate you if you let me know about your agreement for joining as your Phd students in your research group in fall 2016 or spring 2017?a

I look forward to hearing from you in due course

ممنون از لطفتون

Banned
    رشته و دانشگاه
    UMass Amherst

سلام.
    من خبر گرفتم که پذیرش به صورت RA گرفتم و نوشته که استاد در مورد فاند بهت میگه.
    به نظرتون این متن خوبه؟ خودم فکر میکنم خیلی رک و ساده هست!
    ممنون
    Dear Dr. ...
    Thank you very much for accepting me as your PhD student.
    Unfortunately, I cannot support myself. Could you please let me know possible funding opportunities including stipend and health insurance for the first year?
    I know that availability of funding depends on my performance and its source.
    Sincerely
    ....

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط alidio نمایش پست ها
    سلام.
    من خبر گرفتم که پذیرش به صورت RA گرفتم و نوشته که استاد در مورد فاند بهت میگه.
    به نظرتون این متن خوبه؟ خودم فکر میکنم خیلی رک و ساده هست!
    ممنون
    Dear Dr. ...
    Thank you very much for accepting me as your PhD student.
    Unfortunately, I cannot support myself. Could you please let me know possible funding opportunities including stipend and health insurance for the first year?
    I know that availability of funding depends on my performance and its source.
    Sincerely
    ....
    سلام. ببخشید من متوجه نشدم. مگر نمیگید که بهتون اطلاع دادن که فاند RA بهتون اختصاص گرفته؟ اگه اختصاص گرفته که لزومی به تاکید بر اینکه به فاند متکی هستید وجود نداره!
    .If I had my life to live again. I'd make the same mistakes, only sooner

."If you get NO in answer, remember N.O. is "Next Opportunity

سلام
    دوستان من 5 ماه پیش به یه سری اساتید در دانشگاههای مختلف ایمیل زدم برای پوزیشن اما متاسفانه یه سری که جوابی ندادن و اونهایی هم که جواب دادن گفته بودن در حال حاضر یا فاند ندارن یا سیستمون جوریه که اول باید اپلای کنی و یا در فرصت مطالعاتی هستن و خارج از دانشگاهن!!
    حالا من بعد از 5 ماه بازم میخوام تلاش کنم و شانسم رو امتحان کنم ... آیا میشه باز هم به همون استید قبلی ایمیل زد؟ محتوا و عنوان ایمیل چطور باید باشه ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید اگر تجربه ای دارین.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Ilaria نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من 5 ماه پیش به یه سری اساتید در دانشگاههای مختلف ایمیل زدم برای پوزیشن اما متاسفانه یه سری که جوابی ندادن و اونهایی هم که جواب دادن گفته بودن در حال حاضر یا فاند ندارن یا سیستمون جوریه که اول باید اپلای کنی و یا در فرصت مطالعاتی هستن و خارج از دانشگاهن!!
    حالا من بعد از 5 ماه بازم میخوام تلاش کنم و شانسم رو امتحان کنم ... آیا میشه باز هم به همون استید قبلی ایمیل زد؟ محتوا و عنوان ایمیل چطور باید باشه ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید اگر تجربه ای دارین.
    در همون مکالمه قبلی که باهاشون داشتید یک ریپلای کنید و بپرسید آیا شرایط تغییر کرده یا خیر.

سلام
    من دانشجوی دکتری داخل کشور هستم، می خواستم ادامه دکتری رو در خارج از کشور بگذرونم، به یکی از اساتید که ایمیل زدم و محتوی ایمیلم این بود که دانشجوی دکتری هستم، سوابق پژوهشیم اینها هست حتی با توجه به زمینه کاری استاد یه موضوع پایان نامه هم بهش پیشنهاد دادم و گفتم می خوام ادامه دکتری رو تحت راهنمایی شما بگذرونم و ایشون این جواب رو دادند:
    Dear Mr .......

I am sorry of being not able to understand well your application:

you are recently a PhD student and at the same time you apply for the PhD fellowship to another professor? I have a PhD student from Iran now,and I hope that he does not look for another place to continue his study
    حالا می خوام بگم به دلیل کمبود امکانات می خوام بیام باید دقیقا چی بگم من تمامی پست های مربوط رو مطالعه کردم برخی دوستان گفته بودند بگیند که دانشجوی دکتری هستید که متوجه بشند که این قابلیت تحصیل در مقطع دکتری رو داریند و برخی دیگه گفته بودند نگیند حالا آیا از این به بعد بگم دانشجوی دکتری هستم یا نه!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط metallman2006 نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی دکتری داخل کشور هستم، می خواستم ادامه دکتری رو در خارج از کشور بگذرونم، به یکی از اساتید که ایمیل زدم و محتوی ایمیلم این بود که دانشجوی دکتری هستم، سوابق پژوهشیم اینها هست حتی با توجه به زمینه کاری استاد یه موضوع پایان نامه هم بهش پیشنهاد دادم و گفتم می خوام ادامه دکتری رو تحت راهنمایی شما بگذرونم و ایشون این جواب رو دادند:
    Dear Mr .......

I am sorry of being not able to understand well your application:

you are recently a PhD student and at the same time you apply for the PhD fellowship to another professor? I have a PhD student from Iran now,and I hope that he does not look for another place to continue his study
    حالا می خوام بگم به دلیل کمبود امکانات می خوام بیام باید دقیقا چی بگم من تمامی پست های مربوط رو مطالعه کردم برخی دوستان گفته بودند بگیند که دانشجوی دکتری هستید که متوجه بشند که این قابلیت تحصیل در مقطع دکتری رو داریند و برخی دیگه گفته بودند نگیند حالا آیا از این به بعد بگم دانشجوی دکتری هستم یا نه!!
    گفتن اینکه شما میخواهید دوره دکترای فعلی را ول کنید و دکترای جدیدی شروع کنید در نظر یک استاد راهنمای بالقوه اثر منفی دارد و ایشان هم همین جواب را به شما داده اند. اگر میخواهید کماکان به مکاتبه با این استاد ادامه بدهید بنظر بنده باید از استاد راهنمای فعلی تان در ایران تقاضا کنید که موضوع را برای ایشان شرح بدهد و موافقت خودش را اعلام کند وگرنه سراغ فرد دیگری بروید و به موضوع دانشجو بودن هم دیگر اشاره نکنید.

دوستان گرام

یه استادی 16 روز پیش ایمیل داد که راجع به برنامه کاری و ریسرچ اینترست ها صحبت کنیم
    من هم بعدش جواب دادم که باشه من زمینه ای که شما کار میکنین رو هم علاقمندم چون یه 60 درصد مشترک بود باکارام
    دیگه جوابی دریافت نکردم ازش

الان میخوام دوباره ایمیل بزنم به نظرتون چی بگم؟