صفحه 69 از 80 نخستنخست ... 19596061626364656667686970717273747576777879 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 796

موضوع: بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در چین و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در چین و مسائل مرت

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_khani نمایش پست ها
    دوستان یه سوال
    دانشگاه شانگهای جیاعو ظاهرن واسه رزرو خوابگاه از الان 5000 یوان می خواد. من از هر جایی مثل تهران پرداخت یا صرافی نگار پرسیدم گفتن این مبلغ رو انجام نمیدن و safe نیست. شما می دونین چطور باید واریزش کنم؟ چون ایمیل دادم گفتن اجباریه پرداختش. ویزا کارت هم می گن safe نیست واسه چین.
    شما میتونین از طریق صرافی ها این کار رو انجام بدین سیف نیست یعنی چی وقتی شماره حساب و همهچیز معلومه سیف نیست معنی نداره. اگر موفق نشدین خصوصی پیام بدین راهنماییتون کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman18968 نمایش پست ها
    اقا این سواله منم هست ...
    در ضمن کسی هست بدون بورس csc یا cgs برای متاهلین چه جوریه ؟ ایا کفاف میده ؟ ایا خوابگاه به متاهلین میدن ؟؟؟
    بستگی به دانشگاه داره ولی معلمولا برای متاهلین در مقطع دکتری خوابگاه نمیدن ولی پست داک میدن.
    بورس سی اس سی متاهلی و غیر متاهلی نداره 3500 یوان در ماه هست که اگه خوابگاه بدن میشه یه کاریش کرد ولی بدون خوابگاه به هیچ وجه تو شهرهای بزرگ مثل پکن جواب نمیده

نقل قول نوشته اصلی توسط MBA_DBA نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی نمیدونه وقتی بورس رو قبول شدیم تقریبا تا کی پکیج که فرم‌ها داخلش هست برای من ارسال میشه؟
    دانشگاه nanjing University of science and technology
    حدودا یک ماه

بچه ها ادرس گروه تلگرام apply2china رو برای من هم بفرستید
    دنیا چنان پر است از فراوانی که چاره‌ای نداریم بجز شادمانی🙆🙆🙆😊😊😊😊

Member
    رشته و دانشگاه
    Peking Univ - Materials Engineering

منم همینجا اقدام کرده بودم اما نتیجه ش نیومده هنوز
    واسه دکتری اقدام کرده بودی شما؟ تو admission package تاریخ ثبت نام رو کی زده؟

فک میکنم با این شرایطی که شما میگی احتمالا متاسفانه بورس ندادن به شما

نقل قول نوشته اصلی توسط analytical نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    امروز جواب های دانشگاه تسینگهوا اومد و من قبول شدم . من برای بورس CGS از طریق خود دانشگاه اقدام کرده بودم و نه از سفارت. با وجودی که من برای اسکلارشیپ اقدام کرده بودم ولی در مورد اون چیزی ننوشتن یعنی بورس دادن یا ندادن؟

پیش فرض بلیط پکن

من بورس CSC رو گرفتم و تا 15 سپتامبر باید برم پکن.
    به من گفتن که پول بلیطم رو میدن، حالا من موندم از هر هواپیمایی بلیط بگیرم پس میدن یا نه ؟؟؟؟ اخه گفته a one way most economy air ticket ???!!!!!
    بلیط برگشت بگیرم برای تعطیلات دی ماه که ارزون باشه یا نه ؟؟؟!!!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Peking Univ - Materials Engineering

پیش فرض پاسخ : بلیط پکن

خیلی عالی. مبارک باشه
    کدوم مقطع و دانشگاه اقدام کرده بودی شما؟ از طرف سفارت اقدام کردی یا دانشگاه؟
    واسه من که هنوز خبری نشده. دانشگاه Tsinghua

چیزی در مورد این که هزینه سفر از ایران رو هم میدن نشنیده بودم اما گویا اگه از بعضی سفارتا اقدام بشه همچین چیزی هست
    قاعدتا اینجور که این گفته باید دنبال اکونومی های ارزون باشی. برگشت که دیگه به عهده اونا نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط behnammeca نمایش پست ها
    به من گفتن که پول بلیطم رو میدن، حالا من موندم از هر هواپیمایی بلیط بگیرم پس میدن یا نه ؟؟؟؟ اخه گفته a one way most economy air ticket ???!!!!!

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : بلیط پکن

نقل قول نوشته اصلی توسط behnammeca نمایش پست ها
    Congrats

yes. every applicant who has succeeded to get CSC scholarship then The university will pay his/her one-way flight fare. Please note, Just they will offer your one-way flight ticket to China. Any type of Airline is suitable such as China southern or Mahan. just you need to keep your ticket and indicate it to university when u get here

Junior Member

سلام دوستان
    جواب بورس csc دانشگاه تسینگهوا هم اومد و من بورس گرفتم ولی در مورد جزئیاتش هیچی ننوشتن. در ضمن من باید برای 24 اگوست اونجا باشم و امروز 8 اگوسته به نظر شما وقت برا گرفتن ویزا و ازمایشات پزشکی دارم؟ در مورد جزئیات بورسم کسی جیزی می دونه؟ چون من متاهل هستم و بچه هم دارم. ممنون می شم راهنمایی کنید. با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط analytical نمایش پست ها
    سلام دوستان
    جواب بورس csc دانشگاه تسینگهوا هم اومد و من بورس گرفتم ولی در مورد جزئیاتش هیچی ننوشتن. در ضمن من باید برای 24 اگوست اونجا باشم و امروز 8 اگوسته به نظر شما وقت برا گرفتن ویزا و ازمایشات پزشکی دارم؟ در مورد جزئیات بورسم کسی جیزی می دونه؟ چون من متاهل هستم و بچه هم دارم. ممنون می شم راهنمایی کنید. با تشکر
    سلام - تبریک میگم
    بله برای ویزا و آزمایش های پزشکی وقت کافی دارید. تنها نکته اینکه سریعتر بلیط هواپیما بگیرید
    برای ویزا و آزمایش ها حداکثر یه هفته وقت نیاز هست
    درصورتیکه فکر میکنید ایران زمان بیشتری لازم دارید برای جمع و جور کردن میتونید ایمیل بزنید به دانشگاه و دیرتر تشریف ببرید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)