صفحه 43 از 245 نخستنخست ... 33343536373839404142434445464748495051525393143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 2449

موضوع: آرشیو شده : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط - تا سال 2015

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : ویزای نهایی ( Final Visa ) استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranbln نمایش پست ها
    همین الان یک ایمیل به آنا بزنید. اتوماتیک ریپلای میگه:
    I resigned and my last date was on 14/3/2013
    Please refer all your inquiries to studentvisas.amman@dfat.gov.au
    دیگه کار ما که با آفیسر سر و کار نداره. فک کنم شخص وزیر اطلاعات استرالیا پرونده ها رو بررسی میکنه (سکیوریتی چک). جدی گرفتنا!
    دوستان حق با مهران هس... 4 روز پیش استعفا داده (باورم نمیشد، تا اینکه خودم امتحان کردم)

مطمئنا تعیین کردن جایگزین و رو غلتک افتادن نفر جدید، نیازمند صرف زمان برای اونا و اتلاف زمان و هزینه برا ماهاست
    نظرتون چیه چه کسانی که منتظر جوابن و چه اونایی که میخان بزودی مدارکشونو بفرستن، در یک اقدام جمعی یک ایمیل مناسب آماده کنیم و همگی بفرستیم برای آدرس ایمیل سفارت و نگرانی خودمون رو در مورد زمان بررسی پرونده ها با این شرایط جدید اعلام کنیم؟!
    فک نکنم همت ما کمتر ازین بروبکسی باشه که درصدد حذف اسم مجعول خلیج عرقی هی نامه میزنن سازمان ملل یا petition درست میکنن
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Applied Chemistry

پیش فرض پاسخ : ویزای نهایی ( Final Visa ) استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام فایل نامبر و مدیکال من دیروز یکشنبه 17 رسید ولی از شانسم خوردم به تعطیلات پزشکا ....باید تا 7 یا 8 فروردین صبر کنم ..... کسی میدونه بعد ارسال جواب مدیکال چند وقت بعد ویزا معمولا صادر میشه یا باز ممکنه بره چک امنیتی ؟؟؟ ممکنه واسه مصاحبه زنگ بزنن ...واسه مستر اقدام کردم ....

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Poonehkia نمایش پست ها
    سلام فایل نامبر و مدیکال من دیروز یکشنبه 17 رسید ولی از شانسم خوردم به تعطیلات پزشکا ....باید تا 7 یا 8 فروردین صبر کنم ..... کسی میدونه بعد ارسال جواب مدیکال چند وقت بعد ویزا معمولا صادر میشه یا باز ممکنه بره چک امنیتی ؟؟؟ ممکنه واسه مصاحبه زنگ بزنن ...واسه مستر اقدام کردم ....

خوب دیگه به این میگن بدشانسی ....هیچ چیز مشخسی در رابطه با روادید وجود نداره ..پزشک شما که مدارکو بفرست سفارت شما باید حدود دو هفته صبر کنی تا مدارک فرستده بشه اردن ...در این دو هفته مدرکه شما در سفارت ایران خاک میخوره ...مگر اینکه خودتون وقتی نتایج حاضر شد مستقیم بفرستید اردن ....چک امنیتی شما جدا از پروندی پزشکی شما هست ...اون به احتمال زیاد شرو شده ...az 18 rooz dashtim ta 9 mah .....

در مورد مصاحبه بستگی به پروندی شما داره...مصاحبه چیز خوبی نیس ...ولی حالا که انا رفته باید صبر کنی کی جاش میاد...چون تصمیم برای روادید شما مامور محور هستش ...باید دید مامور جدید چطور برخورد میکنه ....
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin65 نمایش پست ها
    دوستان حق با مهران هس... 4 روز پیش استعفا داده (باورم نمیشد، تا اینکه خودم امتحان کردم)

مطمئنا تعیین کردن جایگزین و رو غلتک افتادن نفر جدید، نیازمند صرف زمان برای اونا و اتلاف زمان و هزینه برا ماهاست
    نظرتون چیه چه کسانی که منتظر جوابن و چه اونایی که میخان بزودی مدارکشونو بفرستن، در یک اقدام جمعی یک ایمیل مناسب آماده کنیم و همگی بفرستیم برای آدرس ایمیل سفارت و نگرانی خودمون رو در مورد زمان بررسی پرونده ها با این شرایط جدید اعلام کنیم؟!
    فک نکنم همت ما کمتر ازین بروبکسی باشه که درصدد حذف اسم مجعول خلیج عرقی هی نامه میزنن سازمان ملل یا petition درست میکنن
    ---------------

با تبریک سال جدید
    فکر کنم پروسه ویزا داره خر....... میشه
    کسی از افیسر جدید مطلع شد اینجا بفرمایند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Applied Chemistry

مرسی از لطف شما امیدوارم افیسر جدید که میاد پرونده هارو بخاطر زمانی که میخوره بیخیال شه و زیاد زوم نکنه ....سال نو مبارک انشاا... عید سال دیگه استرالیا.....

Junior Member

ويزام كه 57 روزه نيامده. ديروز زنگ زدم هم به دفتر دكتري و هم به منشي خودم در دانشگاه هر دو گفتن ديفر كن. اگه ديفر كني مي ري توي راند 30 جون و بورستم بايد ديفر كني البته گارانتي براي بورست نيست. يعني در حقيقت 3 ماه ديگه در صورت كسب بورس دوباره اين داستان رو بايد شروع كرد. يكجوري فهموندن كه اين داستان نسيه شد. بالاخره گفتم من تا سه روز ديگه منتظر مي مونم و اگه ويزا اومد تا 26 مارچ خودم رو مي رسونم و ثبت نام مي كنم. وگرنه ديفر مي كنم. البته با اين بي نظمي كه بهتره اسمش و بگذاريم بي احترامي به انسان و هدر دادن زمان آدم، بنده شايد كلا از رفتن به اونجا انصراف بدم. نكته اينه كه من بورسم كامل بود ولي بيمه رو پوشش نميداد كه گفتم از خارج از كشور ريختن. حالا موندم اگر انصراف بدم پول بيمه رو به حساب هاي ايران مي تونن برگردونن؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    mechanic, IUST

سلام
    ایشالا که اتفاقای خوب درباره ویزا می افته.
    در صورت انصراف پولتون رو به حساب پرداخت کننده بر میگردونن.

نقل قول نوشته اصلی توسط eb120 نمایش پست ها
    ويزام كه 57 روزه نيامده. ديروز زنگ زدم هم به دفتر دكتري و هم به منشي خودم در دانشگاه هر دو گفتن ديفر كن. اگه ديفر كني مي ري توي راند 30 جون و بورستم بايد ديفر كني البته گارانتي براي بورست نيست. يعني در حقيقت 3 ماه ديگه در صورت كسب بورس دوباره اين داستان رو بايد شروع كرد. يكجوري فهموندن كه اين داستان نسيه شد. بالاخره گفتم من تا سه روز ديگه منتظر مي مونم و اگه ويزا اومد تا 26 مارچ خودم رو مي رسونم و ثبت نام مي كنم. وگرنه ديفر مي كنم. البته با اين بي نظمي كه بهتره اسمش و بگذاريم بي احترامي به انسان و هدر دادن زمان آدم، بنده شايد كلا از رفتن به اونجا انصراف بدم. نكته اينه كه من بورسم كامل بود ولي بيمه رو پوشش نميداد كه گفتم از خارج از كشور ريختن. حالا موندم اگر انصراف بدم پول بيمه رو به حساب هاي ايران مي تونن برگردونن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nano2010 نمایش پست ها
    سلام
    ایشالا که اتفاقای خوب درباره ویزا می افته.
    در صورت انصراف پولتون رو به حساب پرداخت کننده بر میگردونن.
    --------------

فقط یک موضوعی!!! قضیه رفتن Anna را یادمه 2 - 3 هفته پیش کسی اینجا مطرح کرد واقعا از کجا بعضی ها مطلع اند

Banned
    رشته و دانشگاه
    mechanic, IUST

والا شاید با هم SMS بازی میکنن !!
    کسی جدیدا به سفارت تلفن نزده و پیگیر پرونده بشه ؟
    نکنه میخوان جوابای ویزای همه رو به همه cc کنن !؟؟!!

نقل قول نوشته اصلی توسط behnams نمایش پست ها
    --------------

فقط یک موضوعی!!! قضیه رفتن Anna را یادمه 2 - 3 هفته پیش کسی اینجا مطرح کرد واقعا از کجا بعضی ها مطلع اند

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط eb120 نمایش پست ها
    دوستان مي دونيد آيا امكان داره با درخواست باز پس گيري پول بيمه، پول رو در حسابي توي يكي از بانك هاي ايران برگردونند؟
    فکر نمیکنم بتونن همچین کاری بکنن چون تا جایی که من میدونم هیچ کدوم از بانکای استرالیا (مثل اکثر بانکای دنیا) با بانکای ایران کار نمی کنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)