صفحه 128 از 286 نخستنخست ... 2878118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138178228 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,271 تا 1,280 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

خواهش ميكنم به سوال من سريع جواب بديد خيلي ممنون ميشم . من دوشنبه هفته پيش مصاحبه داشتم و براي ويزاي توريستي درجا برگه صورتي گرفتم. ولي مصاحبه كننده به من گفت برگرد تهران و وقتي وبزا حاضر شد كه ممكنه حدود يك هفته طول بكشه پاس رو از طريق امپست بفرست و دستورات برگه صورتي را اجرا كن.
    سوال من اينه كه ايا بايد الان پاس رو به امپست بفرستم يا بايد منتظر اعلام نتيجه اي از سفارت باشم. به من گفته نشده كه status رو چك كنم. فقط دستورالعمل پي گيري از امپست در برگ صورتي هست. خواهش ميكنم مرا راهنمايي كنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط rang نمایش پست ها
    سلام این سوال رو پرسیده بودم ولی کسی جواب نداد ،میشه اگه کسی میدونه راهنمایی کنه؟

"کسی میدونه مدارک لازم برای سفارت چی هست؟( من دانشجو هستم مادر و پدرم بازنشسته)"
    هر مدرکی که بتونه آفیسر رو متقاعد کنه شما قصد ماندن در آمریکا رو ندارید.
    مانند حساب بانکی قوی. سند مالکیت. یا هر مدرک دیگر
    اگر ازدواج کردید هم ترجمه قباله را ببرید.
    به پدر و مادر راحت تر از شما ویزا میدن. باید یه فکری به حال خودتون بکنید
    کسی رو اونجا دارین؟ از کدوم سفارت اقدام کردین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahmoudhamid نمایش پست ها
    خواهش ميكنم به سوال من سريع جواب بديد خيلي ممنون ميشم . من دوشنبه هفته پيش مصاحبه داشتم و براي ويزاي توريستي درجا برگه صورتي گرفتم. ولي مصاحبه كننده به من گفت برگرد تهران و وقتي وبزا حاضر شد كه ممكنه حدود يك هفته طول بكشه پاس رو از طريق امپست بفرست و دستورات برگه صورتي را اجرا كن.
    سوال من اينه كه ايا بايد الان پاس رو به امپست بفرستم يا بايد منتظر اعلام نتيجه اي از سفارت باشم. به من گفته نشده كه status رو چك كنم. فقط دستورالعمل پي گيري از امپست در برگ صورتي هست. خواهش ميكنم مرا راهنمايي كنيد
    اگه کیس نامبر بهتون دادن خب چک کنید. ضرری نداره که.
    وگرنه حتمن تلفنی پیگیری کنید. یا از طریق ایمیل.

دوستان من قصد دارم دعوتنامه آمریکا دریافت کنم و نمیدونم چه کسی میتونه دعوتنامه جور کنه. راستش به آزانس ها نمیتونم زیاد اعتماد کنم. اگر دوستانی از این انجمن هستند که میتونند این کار رو انجام بدند (حتی با هزینه) یا میتونن در این رابطه کمک کنند به بنده پیام خصوصی بفرستن. دعوت از طرف فامیل یا دوست نباشه. دعوت به خاطر بازدید از نمایشگاه سمینار یا ... باشه.به علت اینکه این پست جنبه تبلیغاتی نداشته باشه لطفا فقط در پیام خصوصی اعلام کنند. ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    ویزای توریستی نیاز به دعوتنامه نداره ، گرفتن ویزا بشرایط کاری و وابستگی شما به ایران مربوط میشه . یعنی اینکه آفیسر مطمن بشه شما اینجا اینقدر گرفتار هستید که قصد موندن در آمریکا رو ندارید . دبی و آنکارا هر دوتا مثل هم هستند .
    ميگم كيس مثل ما بوده كه قبولي بگيره؟با تجربه اي كه شما داريد چقد امكانش براي ما هست؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedgoogle نمایش پست ها
    دوستان من قصد دارم دعوتنامه آمریکا دریافت کنم و نمیدونم چه کسی میتونه دعوتنامه جور کنه. راستش به آزانس ها نمیتونم زیاد اعتماد کنم. اگر دوستانی از این انجمن هستند که میتونند این کار رو انجام بدند (حتی با هزینه) یا میتونن در این رابطه کمک کنند به بنده پیام خصوصی بفرستن. دعوت از طرف فامیل یا دوست نباشه. دعوت به خاطر بازدید از نمایشگاه سمینار یا ... باشه.به علت اینکه این پست جنبه تبلیغاتی نداشته باشه لطفا فقط در پیام خصوصی اعلام کنند. ممنون.
    دوست عزيز دعوت نامه كلا ارزش زيادى ندارد و دعوت نامه صورى و غير واقعى حتى كارشمارا مشكل تر ميكند بجاى دعوت نامه دنبال مدارك واقعى بگرديد كه كار شما را تسهيل نمايد.

نقل قول نوشته اصلی توسط amira44a نمایش پست ها
    دوست عزيز دعوت نامه كلا ارزش زيادى ندارد و دعوت نامه صورى و غير واقعى حتى كارشمارا مشكل تر ميكند بجاى دعوت نامه دنبال مدارك واقعى بگرديد كه كار شما را تسهيل نمايد.
    دوست عزیز حقیقتش بنده هم دنبال دعوتنامه واقعی هستم و اصلا دنبال مدرک ساختگی نیستم چون آفیسرهای سفارت با یه زنگ متوجه ساختگی بودنش میشن. بعضی از سایت ها هم خیلی بی انصافی میکنن. برای یک دعوتنامه 1 تا 2 میلیون (حاضرم این گفته رو ثابت کنم) میگیرن که هر کسی بخواد لینک سایت رو میدم.واقعا این مبلغ برای یک دعوتنامه انصافه؟ البته قبلا هم گفتم میدونم که ارائه دعوتنامه اجباری نیست ولی میخوام درصد ویزا رو بالا ببرم. تقریبا مدارکم کامله و مواردی مثل مجرد بودنم کار رو سخت میکنه که مجبور میشم دنبال مدارک دیگه ای مثل دعوتنامه باشم. به هر حال قصد من گرفتن دعوتنامه واقعی بود که هزینه منصفانه ای داشته باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirez3 نمایش پست ها
    هر مدرکی که بتونه آفیسر رو متقاعد کنه شما قصد ماندن در آمریکا رو ندارید.
    مانند حساب بانکی قوی. سند مالکیت. یا هر مدرک دیگر
    اگر ازدواج کردید هم ترجمه قباله را ببرید.
    به پدر و مادر راحت تر از شما ویزا میدن. باید یه فکری به حال خودتون بکنید
    کسی رو اونجا دارین؟ از کدوم سفارت اقدام کردین؟
    از سفارت دوبی اقدام کردیم،من هم اینجا دانشجو هستم،برای دیدار خواهرم میریم،به نظرتون احتمالش کمه ویزا بدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    برای چی سفارت ؟؟؟
    ویزای توریستی ؟؟؟ دانشجویی؟؟؟
    ویزای توریستی ،سفارت دوبی

درود بر شمت. تبریک میگم. ی سوال داشتم از شما؟شرایط سنی شما چطور بود؟مدارک چی ارایه کردید؟پ

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)