صفحه 9 از 171 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1703

موضوع: همه سوالات درباره دانشگاه EPFL

پیش فرض پاسخ : EPFL

نقل قول نوشته اصلی توسط Stark

من برای master توی دپارتمان I&C برای fall2009 قبول شدم. جوابم 3 روز پیش اومد....میتونید برید تو نتایج مشخصاتم رو ببینید
    تبریک میگم - دوستان من با رزومه بسیار عالی نتونستن واسه مستر پذیرش بگیرن - شما واقعا خوش شانسید - قدر این موقعیت رو بدونید و موفق باشید
    دیشب خواب دیدم بزرگ شدم. خواستم برگردم، کفش هایم اندازه ام نبود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Asman
    من خودم و بسیاری از دوستانم با لیسانس مرتبط و رزومه خوب( در مورد دوستانم بسیار خوب) از این دانشگاه بدون دلیل قانع کننده ای reject شدیم. به طور کلی توی پذیرش سخت گیرند و معیارهاشون اصلا معلوم نیست. من خودم خیلی پیگیری کردم ولی به نتیجه ایی نرسیدم.
    حالا شما که دنبال فاند هم هستید. فکر میکنم البته در پذیرش دکترا وضع بهتر باشه. به هر حال اگه مایلید شما هم امتحان کنید و این صرفا یه توصیه بود.
    موفق باشید
    من نمی دونم چه جوری این اتفاق براتون افتاده ولی کلا مورد به مورد فرق داره! رشته شما چیه؟ در ضمن من الان EPFL هستم و میدونم که منشی های گیجی داره! اگه بخواهید میتونم برم حضوری براتون سوال کنم....در ضمن من و همسرم هر دو پذیرش با بورس از اینجا گرفتیم. نمیگم آسون بوده ولی اصلا اگه دانشگاه هم قبولتون بکنه...مثل نامه ای که برای یکی از دوستان اومده...براتون میاد. اونوقت تازه اول راهه. باید برای پروژه ها Apply کنید تا استاد شما رو بگیره! اینجا استادها خیلی مستقل عمل میکنند. اما شدنیه!

Junior Member

[quote=hamideh1 ]
    من نمی دونم چه جوری این اتفاق براتون افتاده ولی کلا مورد به مورد فرق داره! رشته شما چیه؟ در ضمن من الان EPFL هستم و میدونم که منشی های گیجی داره! اگه بخواهید میتونم برم حضوری براتون سوال کنم....در ضمن من و همسرم هر دو پذیرش با بورس از اینجا گرفتیم. نمیگم آسون بوده ولی اصلا اگه دانشگاه هم قبولتون بکنه...مثل نامه ای که برای یکی از دوستان اومده...براتون میاد. اونوقت تازه اول راهه. باید برای پروژه ها Apply کنید تا استاد شما رو بگیره! اینجا استادها خیلی مستقل عمل میکنند. اما شدنیه!
    [/quote

ممنون از اطلاعات شما. من به دنبال پذیرش از دانشکده ریاضی اونجا هستم. شما کسی را آنجا می شناسید یا می تونید اطلاعاتی در مورد وجود شانس برای گرفتن پذیرش همراه با فاند در رشته ریاضی کاربردی به من بدید.
    ممنونم از کمک شما.

Junior Member

[quote=mahdi_dm ]
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamideh1
    [/quote

ممنون از اطلاعات شما. من به دنبال پذیرش از دانشکده ریاضی اونجا هستم. شما کسی را آنجا می شناسید یا می تونید اطلاعاتی در مورد وجود شانس برای گرفتن پذیرش همراه با فاند در رشته ریاضی کاربردی به من بدید.
    ممنونم از کمک شما.

من کسی را دقیقا نیمشناسم. چون EPFL ترکیب سازمانی اش خیلی پیجیده است و کلاپیدا کردن هر چیزی سخته...من براتون سراغ میگیرم. اما حتما باید تو سایتwww.telejob.ch خودتون به دقت پروژه های اساتید را بخوانید تا با زمینه کاری رشته اتون اینجا آشنا بشید. چون علایق خودتون را میدانید...تو این سایت حتما میتونید اطلاعات مفیدی پیدا کنید.

I applied for ETH and EPFL and i sent my CV to a Prof who's field was exactly with me mach but never and ever i could get a + answer so, i fpund till now that epfl and eth are very hard to get an admission, i tried my chance in other country and i could be success easily in spain or france or germany at very good university like Barcelona or munich or even elite program in erlangen germany ,
    generally i think if you realy are abale to go to the other coumtry do not try more than usual for swiss because swithzerland is very expensive too.
    and they are very rasist nevertheless you should know as many firens told epfl and eth are very high rank and renowed as like as MIT or berkly, but these two are not only the best , some other place like KTH in sweden or Delft in HOland or Politechnico de milano in Itly or Luven in Belgium or Paris 11 in france or TUM in Germany or Moscow state university in Ryssia or Barcelona university in spain ot UPC in spain or Helsinki in finland or Technich university of helsinki ( which is named MIT of Finland)
    and many other places which are very famous and wellknown maybe better than bassel or epfl or eth
    So! there is not any reason to waste your time with such a these proud university ,they think because they achieved some Nobel prize they are better than other universities (maybe they are really) but this makes them proud more than usual,
    This was my idea , my CV was very good but they have rejected me with out any reasonable reason!
    Swiss is very expensive 1500-1700 euro per month is very expensive i can spend this much money for 4 months in Germany or France !
    Good luck
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, University of Maryland College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط nafas
    I applied for ETH and EPFL and i sent my CV to a Prof who's field was exactly with me mach but never and ever i could get a + answer so, i fpund till now that epfl and eth are very hard to get an admission, i tried my chance in other country and i could be success easily in spain or france or germany at very good university like Barcelona or munich or even elite program in erlangen germany ,
    generally i think if you realy are abale to go to the other coumtry do not try more than usual for swiss because swithzerland is very expensive too.
    and they are very rasist nevertheless you should know as many firens told epfl and eth are very high rank and renowed as like as MIT or berkly, but these two are not only the best , some other place like KTH in sweden or Delft in HOland or Politechnico de milano in Itly or Luven in Belgium or Paris 11 in france or TUM in Germany or Moscow state university in Ryssia or Barcelona university in spain ot UPC in spain or Helsinki in finland or Technich university of helsinki ( which is named MIT of Finland)
    and many other places which are very famous and wellknown maybe better than bassel or epfl or eth
    So! there is not any reason to waste your time with such a these proud university ,they think because they achieved some Nobel prize they are better than other universities (maybe they are really) but this makes them proud more than usual,
    This was my idea , my CV was very good but they have rejected me with out any reasonable reason!
    Swiss is very expensive 1500-1700 euro per month is very expensive i can spend this much money for 4 months in Germany or France !
    Good luck

Dear Nafas
    Absolutely…I agree with you…

My resume, Recommendation letters, BSc University, SOP, and so on are very well. I have this idea based on my admission for summer 2009 at University of Maryland Baltimore, which required high GPA, GRE, and TOEFL…

I was so eager to study at Switzerland universities such as ETH or EPFL; however, now I accepted this fact that entering to theses universities is not that practical…I told practical which means that you maybe have enough qualification for similar ranked universities, but the chance of admission for Switzerland’s universities is somewhat lower…

Anyway, I believe that if someone feels to have eligibility for studying anywhere he/she should do his/her best for that …

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nafas
    Good luck

سلام دوست عزیز

من با شما موافقم که پذیرش گرفتن از سوئیس کار ساده ای نیست... ولی نکاتی در مورد دانشگاه هایی که گفتید وجود داره که اصلا در نظر نگرفتید.
    البته من منظورم برای دوره PhD هست که طولانی تره!...سوئد به نظر من هم بسیار عالی است. برای فوق لیسانس هم البته چون هزینه پایینی داره. ولی دانشگاه KTH در منطقه ای است که زمستان های سرد و شبهای طولانی داره. شاید Chalmers در سوئد گزینه بهتری باشه. هزینه های سوئس ولی تقریبا مثل پاریسه و 1500 یورو برآورد درستی نیست. چون من و همسرم...با اجاره یه خونه مبله مدرن عالی الان داریم دونفری 3000 فرانک در ماه خرج میکنیم...(بسیار هم ولخرجیم)این میشه نفری در حدود 1000 یورو. البته میشه جاهی ارزون تری زندگی کرد. و تازه کمتر هم میشه.

اما نکته مهم اینه که برای PhD اتفاقا بهتره شما به کشوری برید که گرون تره! چون به دانشجوی PhD حدود دو برابر مورد نیاز بورس میدن. و اگه شما اهل پس انداز باشید. پس از دکترا با اندوخته ای عالی...میتونید هر کاری بکنید. مثلا....در سوئد 17700 کرون در ماه بورس میدن ( به بعضی ها 23000 کرون سوئد داده شده که نصفش خرجتون هست) در آلمان مقدار بورس همسر من 1200 یورو در ماه بود (با کلی تبصره و...) در فرانسه میدونم که در Parise 11 ماکزیمم 2000 یورو میدن که چون هزینه حمل و نقل بالاست ...با خونه ای در همان حدود تازه میتونین فقط راحت زندگی کنید. ( اگه بدن...معمولا بین 1200 تا 1600 است.) در سوئیس سال اول 50000 فرانک، سال دوم 52000 فرانک و سال سوم 54000 فرانک و سال چهارم 56000 فرانک هست. تقریبا شما میتونید. دوبرابر هر کشور دیگه ای پس انداز کنید. این برای دوره دکترا نکته مهمیه!
    تعصبات نژادی نکته مهم دیگه است که اصلا اینجا نیست. دوستان من در هلند، آلمان و خواهرم در پاریس واقعا از دید مردم و رفتارهاشون اذیت میشن. و اینکه برای خانم ها مهم هست...وجود تعداد مهاجر برابر با پاریسی ها در شهره! عین ایران آدم را اسکن، متلک میگن!!!، و اینها نکات خاصیه! که من اصلا در سوئیس ندیدم.
    قیمت خوراکی ها هم در سوئد، اینجا و فرانسه تقریبا یکیه!...تفاوت در قیمت مسکنه!

در ضمن کارکنان اینجا و ETH (من یه بار برای مصاحبه رفتم اونجا) خیلی مهربان ایارنی دوست و با حوصله اند. ولی باید بگم که منشی ها بسیار خنگ!، هستند. شما حتما باید یه شدت مدارکتون را در دانشگاه با تلفن پیگیری کنید. و اینکه این کمکاری خود شماست. چون گرفتن پذیرش دانشگاه یک مساله فرمالیته است و شما باید در صفحه PhD Job Vacancy در هر دو دانشگاه ETH و EPFL و همین طور سایت www.telejob.ch به طور شبانه روزی بگردید و مدارکتون رابرای استادهای هر پروژه بفرستید. (من و همسرم 2 ساعت یکبار تو سایت ها بودیم. برای عمران سخت تر بود چون پروژه کمتری بود ولی برای مهندسی شیمی و مکانیک برق و کامپیوتر بی اغراق روزی 2 تا 3 position بود) تا موفق بشید.
    به هر حال آرزو میکنم موفق باشید .
    اگه هر کمکی خواستید ما در خدمتیم.

به هر حال سوئیس گرونتره و منبع اینم سایت خود دانشگاه و حرف خود شماست ! 1000 یورو در ماه در فرانسه و المان نیست.!
    در المان و فرانسه با ماهی 500 تا راحت میشه زندگی کرد و من این تجربه را داشتم. و 1000 تا اگر خواهر شما در پاریس خرج میکنه خیلی باید ولخرج باشن .
    کلا بحث من سر هزینه هم نیست . مشکل اینه که با وقتی که شما میزارین تا از سوئیس کاراتونو باسه پذیرش هندل کنین خیلی راحتتر میشه از هر جای دیگه پذیرش گرفت .
    من اگه بخوام راحتتر صحبت کنم باید بگم برخوردشون افتضاح بود با من. !! شاید با من فقط چنین بوده!
    ولی در پاریس هم یک بار با یک راسیست سوئیسی طرف بودم که انگار طلب باباشو از من میخاست و این خانم مسئول کتاب خانه بود! بعدشم یک استاد EPFL که انگار اسمان دهان باز کرده و ایشون را فقط اکادمیک افریده!
    باید بگم من خورد تو ذوقم مثل اونایی که تو ایران اینکارو با بعضیا میکنن.!
    در هر صورت نظرم بعنوان کسی که این راه رو رفته و چند ساله تو پذیرش گرفتن و این مسائل دربدر بوده ام پیشنهاد میکنم هر دری را ارزش کوفتن نیست...!
    مخصوصا اگه درش سوئیسی باشه ;D
    راجب این که گفتین چون سوئیس بیشتر پول میده بیشتر میشه پس انداز کرد باید متذکر شوم که بله درسته این مطلب . البته اگر بتونید . یکی از دوستای من باسل هست این اقا بخاطر هزینه بالا اجاره رفته اتالیا خونه گرفته و صبح ها میاد دانشگاه بعد شبها میره ایتالیا!!!!!
    شما چون 2 نفری 2 تا فاند دارین زیاد بهتون فشار نمیاد چون به 3 دلیل 1 . یک اجاره میدین دونفری 2. دوتا پول میگیرین 3 اگر اونجاهم نبودین بلاخره زندگی مشترک خرج داره دیگه!
    امیدوارم همه موفق باشین . از حق نگذریم بسیار دامشگاه معروفیه این ETH , EPFL من دوستای امریکایی دارم که از اونجا اومدن اینجا بخونن و به کلیفرنیا یا برکلی ترجیح دادن بعضیا شونم نتونستن و برگشتن شایدم اخراج شدن.!
    استاداش بهترینا هستند ! خیلی خوبه جایی باشی که برترین ها نبلی ها و هر ساله همه همایش های نامبر وان اونجاست.
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ISI-3
    من مدتهاست با این سایت آشنا شدم - اما هر زمان که search میگیرم با این صفحه روبرو میشم :

java.lang.NullPointerException
    at _opt._jakarta_tomcat_4_0_1._webapps._telejob._offe rBranche.populateDocument(_offerBranche.java:180)
    at org.apache.cocoon.processor.xsp.XSPPage.getDocumen t(XSPPage.java:97)
    at org.apache.cocoon.processor.xsp.XSPProcessor.proce ss(XSPProcessor.java:527)
    at org.apache.cocoon.Engine.handle(Engine.java:384)
    at org.apache.cocoon.Cocoon.service(Cocoon.java:183)
    at javax.servlet.http.HttpServlet.service(HttpServlet .java:853)
    at org.apache.catalina.core.ApplicationDispatcher.inv oke(ApplicationDispatcher.java:679)
    at org.apache.catalina.core.ApplicationDispatcher.doF orward(ApplicationDispatcher.java:431)
    at org.apache.catalina.core.ApplicationDispatcher.for ward(ApplicationDispatcher.java:355

کلی نوشته که به صورت دینامیکی تولید میشن و دیگر هیچ !

راستش نمیدونم مشکل چیه؟ چون من تو ایران مشکلاتی داشتم...ولی کارم را راه می انداخت...چند تا آدرس دیگه هم تو مجله دانشگاه دیدم...اینها رو من هنوز خودم چک نکردم...میتونین یه چکی بکنین...
    www.jobs.ch
    www.jobsafari.ch
    www.jobpilot.ch
    www.topjobs.ch
    www.medlenjobs.ch
    www.students.ch
    www.studentenjobs.ch

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ME,Caltech

My friend had appied for
    Civil Engineering in PHD and got admitted there, I hope you would be admitted too
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)