صفحه 238 از 284 نخستنخست ... 138188228229230231232233234235236237238239240241242243244245246247248 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,371 تا 2,380 , از مجموع 2838

موضوع: کار برای تازه واردان به کانادا

پیش فرض پاسخ : کار برای تازه واردان به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    پیدا کردن کارهای جنرال در مقایسه با کارهای تخصصی چندان دشوار نیست ولی بهرحال به علت عدم آشنایی با محیط و فرهنگ کار در کانادا همراه با چالش خواهد بود،در مورد مشاغل تخصصی صرف نظر از تمام پارامترهای اصولی شامل سطح زبان و دانش تخصصی و رزومه و شرایط روز بازار کار و... واقعیت اینست که شانس و اقبال متقاضیان در بازار کار متفاوت است و گاهی افرادی ولو با شایستگی های کمتر موفق تر از افرادی با سطوح عالی تحصیلی و کاری هستند.در بسیاری از موارد ممکن است یک دکترای مکانیک مجبور باشد تنها با مدرک ارشد یا لیسانس در جستجوی کار باشد و این تنها یکی از هزاران فن یافتن کار تخصصی برای کسانی است که در اصطلاح اینجاover qualified محسوب میشوند.بطور کلی رشته محیط زیست در کانادا در مقایسه با ایران اهمیت بسیار بیشتری دارد و هیچ پروژه ای حتی در ابعاد کوچک هرگز بدون مطالعه محیط زیستی انجام نمیشود و از این جهت همواره این امید برای فارغ التحصیلان این رشته در کانادا وجود دارد ولی مساله اصلی اینجاست که جستجوی کار تخصصی ممکن است تبدیل به یک فرایند طولانی مدت شود.بنابراین باید واقع بینانه و مطابق شرایط روز و با روحیه بالا و به دور از ناله های آدمهای منفی گر و شکست خورده با آن برخورد کرد.امیدوارم این توضیحات برای افکار عمومی مفید باشد و اگر توضیح یا کمک بیشتری لازم است در خدمتم.
    صحبت هاتون با عرض معذرت برای صفحات سایت های وکلای مهاجرت خوبه. اصل مطلب را صریح بفرمایید اگر اطلاع دارید... چه قدر می تونید به ایشان امیدواری بدهید که قبل از اینکه موهاشون سفید بشه به جایگاهی که الان در ایران دارند برسند؟....و بعد می شه بفرمایید هوا کی گرم می شه... ما که حالمون دیگه از این سرما بهم خورده.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ghoolmagic نمایش پست ها
    خیلی پاسخ زیبایی دادید دوست عزیز...در پاسخ خودتان فرموده بودید امکان پیدا کردند کار را خواهید داشت. الان من چند تا سوال برام پیش اومده:
    اول اینکه منظورتون در پاسخ به این دوست گرامی پیدا کردن چه نوع کاری هستش؟ یعنی این شامل کار پیدا کردن در کافی شاپ ها و صندوق داری فروشگاه هایی مثل والمارت و غیره می شه؟
    دوم اینکه با توجه به اینکه گفتید امکان پیدا کردن کار در هر تخصص و سابقه ای وجود دارد می شه بفرمایید احتمال اینکه ایشون در زمینه تخصص خودشان و در سطحی که الان دارند کار می کنند شغل مناسب پیدا کنند چقدر هست؟
    من دیگه سوالی ندارم اگه لطف کنید برای افکار عمومی این پاسخ ها رو بدید ممنون می شم.
    با تشکر
    بله قربان کار تخصصی در رشته خودتون هم می تونید پیدا کنید اما باید اهل کار باشید و زبان بدانید. ضمنا سرمای اینجا را تازه متوجه شدید؟ قبل از مهاجرت نمی دانستید؟
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

صحبت هاتون با عرض معذرت برای صفحات سایت های وکلای مهاجرت خوبه. اصل مطلب را صریح بفرمایید اگر اطلاع دارید... چه قدر می تونید به ایشان امیدواری بدهید که قبل از اینکه موهاشون سفید بشه به جایگاهی که الان در ایران دارند برسند؟....و بعد می شه بفرمایید هوا کی گرم می شه... ما که حالمون دیگه از این سرما بهم خورده.
    دوست عزیز تفاوت بسیاری میان تعریف جایگاه در ایران و کانادا وجود دارد و بعد از انهم زندگی برای همه مهاجران از صفر آغاز میشود ولو کسانی که در ایران از شرایط بسیارخوبی به لحاظ تحصیلی و شغلی برخوردار بوده اند،با این وجود من هیچ مانعی نمیبینم برای مهاجرت موفق کسانی که در ایران سالها زحمت کشیده‌اند و از هیچ رابطه و رانت و پارتی بهره مند نبوده اند.هوا در کلگری چند هفته ای است که گرم شده و من بی صبرانه در انتظار زمستان زیبای این شهر هستم

Junior Member

دوستان عزیزم سلام ممنون میشم هرکس میتونه کمکم کنه
    من درحال مهاجرت هستم از طریق استان ساسکاچوان ولی تاجایی خوندم این استان زیاد مناسب برای اقامت دائم نیس .تصمیم دارم به اتاوا یا ونکور برم میشه لطفا از وضعیت کار در این سه استان خبر بدید بهم ؟ ونکور و اتاوا بازار کار مناسبی دارن؟ من به محض ورود تصمیم به شروع دوره حسابداری را دارم میخوام بدونم از نظر کار تخصصی و جنرال این شهرها درچه وضع هستن و کدام برای اقامت بهترن؟ لطفا راهنماییم بفرمایید

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

خیلی پاسخ زیبایی دادید دوست عزیز...در پاسخ خودتان فرموده بودید امکان پیدا کردند کار را خواهید داشت. الان من چند تا سوال برام پیش اومده:
    اول اینکه منظورتون در پاسخ به این دوست گرامی پیدا کردن چه نوع کاری هستش؟ یعنی این شامل کار پیدا کردن در کافی شاپ ها و صندوق داری فروشگاه هایی مثل والمارت و غیره می شه؟
    دوم اینکه با توجه به اینکه گفتید امکان پیدا کردن کار در هر تخصص و سابقه ای وجود دارد می شه بفرمایید احتمال اینکه ایشون در زمینه تخصص خودشان و در سطحی که الان دارند کار می کنند شغل مناسب پیدا کنند چقدر هست؟
    من دیگه سوالی ندارم اگه لطف کنید برای افکار عمومی این پاسخ ها رو بدید ممنون می شم.
    با تشکر
    کار هست اما بستگی داره شما چه نوع کاری مد نظرتون باشه. تو شهر های بزرگ همونطور که دوستان گفتن تنوع و تعداد کار بیشتره. در کل اگه دنبال کلاس کاری و تیتر و تایتل هستید کانادا جای مناسبی براتون نیست. در ایران اقبال بیشتری دارید. اونچیزی که لذت اصلی زندگی تو کاناداست آرامش و امنیت هست نه عنوان شغلی... یادتون نره شما یک مهاجرید که نمی تونید یه شبه راه صد ساله رو برید... هیچ کس هم برای کسی فرش قرمز پهن نکرده... باید صفر شروع کنید و زحمت بکشید... کم کم همه چیز همونی می شه که دوست دارید....
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درستی یا نادرستی تصور ذهنی شما پیش و پس از رفتن به

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    کانادا متاسفانه سراب نیست و با شما مخالفم. من اصلا طرفدار و موافق 100 در صد کانادا نیستم ولی یه سری نکات رو لازم میدونم بگم:
    مشکل اینه که کشور ما توهم تولید میکنه !

متاسفانه تو ایران ، ما با یه توهمی بزرگ میشیم که : یه دنیاس و یه ایران.
    فک میکنیم اون تحصیلات دانشگاهی کم کیفیت ، محیط های کاری خسته و کند، زندگی تکراری و بدون هیجان ، همه و همه یه روتین برای همه مردم دنیاس و هرچی سر ما میاد قاعدتا سر بقیه هم میاد !! همه همینجوری زندگی میکنن و ته تهش آمریکایی ها یکمی موفق ترن !
    توی یه جزیره فکری زندگی میکنیم 30 سال و دور خودمون دیوار میکشیم و بعد یهو میپریم تو آب و شنا میکنیم و میرسیم به اولین خشکی و میگیم واااا اینا چرا اینجورین !
    مملکتی که توش چندین نسل جوونش طعم استقلال مادی رو نچشیده و تا سن 30 سالگی وصل خانواده اس
    براش تعریف شده یا ذاتا خانوادگی پولداری ، یا همیشه بدبختی
    باید بدزدی یا هیچ راه دیگه ای برای موفقیت نداری و....

و هزران مطلب دیگه که حال و حوصله تایپ کردنش نیست ، چطور یه همچین فردی انتظار داره یهو توی یه جامعه با 180 درجه تفاوت نگاه ، موفق بشه؟
    کانادایی ها خیلی اشکالات دارن ولی یه ویژگی بسیار جالب دارن ، با اینکه کشور پولداری نیستن ، متوسط درآمد افرادش چندان زیاد نیست ولی مردمش به همدیگه رحم میکنن. مردمش باور دارن که اگه من یه لقمه کمتر بذارم دهنم ولی یه نفر دیگه تو جامعه یه لقمه داشته باشه بخوره هردو خوشحالتریم و این یعنی پیروزی. مردمش دنبال پول هستن ، مردمش تلاش میکنن ولی فرهنگ بهشون یاد داده که زندگی محل جنگ نیست ، ما ها هم تیمی هستیم و باید دست همدیگه رو بگیریم و این مشخصه.

برای مردمی که تو جامعه اشون باید برای همدیگه بزنن تا بالاتر برن ، اومدن تو این جامعه سخته چون یا اینها رو احمق فرض میکنن یا نمیتونن باهاشون ارتباط برقرار کنن.
    وقتی شما اینجا فوتبال بازی میکنی ، با اینکه هر تیمی دنبال پیروزی هست ولی پیش از هرچیزی دنبال یه بازی جوانمردانه و بدون تنش هستن. اینکه من ببرم به هر قیمتی ، غالبا وجود نداره.
    لذا کسی که وارد این جامعه میشه و یهو نشونه های عصبی بودن و... رو از خودش نشون میده معلومه که طرد میشه !

کانادا رو فراموش کنین ، آمریکا رو فکر کنین ، فک میکنین یه نفر که تو ایران مهندس برق هست تا وارد کالیفرنیا میشه یهو آفر میگیره و میگن بفرما رو سر ما بشین؟
    فرقی نداره ، برای فردی که از یه جامعه عصبی اومده که تا بهش بگی بالا چشت ابروئه بهش بر میخوره ، برای کسی که هیچی از چندفرهنگی بودن یه جامعه نمیدونه ، از کسی که مثبت بودن رو بهش یاد ندادن و دائم ازش خواستن نق بزنه به این و اون ، کسی که یادش دادن خر کار زیاد میکنه ، کسی که مثالش از رفاه - یه کشور نفت خیز مثل کویته که مردمش بیخیال و مفت مفت زندگی میکنن ، برای یه همچین فردی جامعه کانادا یه سمه. اومدن بهش هم سقوط محضه !

یکی از دلایل شکست این افراد تو کانادا ندونستن فرهنگ هست.
    فرهنگ قدرنشناسی ، فرهنگ بسیار پر رنگی هست تو جامعه ما که غالبا افراد اون رو دارن و به خوبی نشونش میدن.
    تو این سالها ، خیلی با جامعه ایرانی ساکن ایران در تماس بودم و عمیقا بهم اثبات شده که فرهنگ بسیار داغونی تو این زمینه داریم ، موردهایی وجود داشتن که زندگیشون تغییرات عظیمی کرده و با حرف زدن و تشکر کردن خواستن جبران کنن ! بعد از حرف زدن هم نم نم این توهم رو گرفتن که هرچه کردیم خود کردیم !!! خوب همچین فردی تو این جامعه 6 ماه دووم نمیاره ! تا کی میخواد نقش بازی کنه؟ یه بار سوار این یه بار سوار اون ، نهایتا میندازنش زمین و جایی برای رفتن نداره !

و خیلی چیزهای دیگه.
    قبل از اینکه ایراد به اینها بگیریم واقعا چک کنیم ببینیم خودمون صد در صد درست هستیم؟ اگه نیستیم ، بهتره روی مسائل دیگه توجه بیشتر کنیم...
    دوست خوب، من نظر ghoolmagi رو کاملن تایید میکنم و نمیدونم شما چه چیزی از کانادا دیدید که به این شدت دارید ازش تعریف میکنید، البته من نمیخام به شما اصلا و ابدا توهینی کرده باشم ولی این مسایل ابدا اینگونه نیست که گفتید، خودم الان اسکاتلندم و رشتم هم کامپیوتر هست ولی از شرایط کانادا خوب مطلم و خیلی از اقواممن الان خیلی وقته کانادان، اول باید بگم که قبول شدن و نشدن در جامعه اصلا و ابدا به این شدتی که شما میگی مهم نیست، یه مهاجر اول باید یه منبع درامد داشته باشه دیگه، حالا یا از یه شغل داخل کانادا یا یه بورسی چیزی یا از خانوادش تو ایران، حالا اگه این منبع ایران یا بورس باشه که هیچی، طرف درسشو میخونو بورسشو میگیره، اگه از ایران باشه هم که مستقیم به حساب بنکیش واریز میشه پول و اگه از کار کردن باشه هم، که باید کاری که کارفرما ازش میخاد رو انجام بده و پولش رو بگیره بر اساس قراردادش، حالا بین کاراش هر از گاهی یه شوخی و خنده هم با هم قطاراش میکنه، که من تا حالا ندیدم کسی که تو این شوخی ها دچار مشکل باشه، فقط یادم هست که یک نفر تو یه فروم انگلیسی میگفت که همکارام هر وقت که به کارفرمام میگم به من پروموشن بدید با من لج میکنن و میخوان که هر جوری شده منو اخراج کنن، در این حد فقط، حالا کسی دوست اسکاتیش یا کنیدیان داشته باشه نداشته باشه، که چی؟ بازم میگم قصد من اصلا توهین یا مسخره کسی نیست، فقط میخوام شرایط رو یه کم بیشتر درک کنیم و احساس شکست یه عده نکنن بعد هزینه بسیار بسیار بسیار زیادی که خیلی از ما متحمل شدیم. قبلا یه اعضایی تو همین فروم بودن که خوب همه چیزو بررسی میکردن و همه همه حرفاشونم کاملو کامل بود ولی خیلی هاشون دیگه خبری ازشون نیست و دوباره نظرات یه کم فانتزی شده. بیشتر مردم اسکاتلند و کانادا استخدام شرکت های متوسط و یا بزرگ هستند و اگر نگم فقیرن قطعا نمیشه گفت پولدار هستن، مردم معمولی و عادی اصلا ربطی به میزان حقوقی که شما و من میگیریم ندارن، حتی در بیشتر مواقع ربطی به کار پیدا کردنم ندارن، شما برای بیشتر کارها باید اپلای کنی و اصلا کنکشن نقشی به اون صورت بازی نمیکنه به جز در کارهایی مثل پیتزا دلیوری یا CEO یه شرکت بزرگ شدن، که فکر نمیکنم هیچکدوم از ماها بتونم یا بخاهیم بشیم، البته اگر هم کسی بخواد هیچ و هیچ اشکالی نداره، فقط بابت مثال گفتم نه چیز دیگه، سو تفاهم نشه، پس فکرتون رو روی دوست پیدا کردن و کنکشن خیلی نبرید.
    ویرایش توسط ami5 : May 23rd, 2017 در ساعت 08:51 AM

Junior Member

سلام به همگی کسی در مورد استان سنت جونز (newfound land and Labrador) و بازار کارش اطلاعی داره؟ ممنون میشم کمک کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ami5 نمایش پست ها
    دوست خوب، من نظر ghoolmagi رو کاملن تایید میکنم و نمیدونم شما چه چیزی از کانادا دیدید که به این شدت دارید ازش تعریف میکنید، البته من نمیخام به شما اصلا و ابدا توهینی کرده باشم ولی این مسایل ابدا اینگونه نیست که گفتید، خودم الان اسکاتلندم و رشتم هم کامپیوتر هست ولی از شرایط کانادا خوب مطلم و خیلی از اقواممن الان خیلی وقته کانادان، اول باید بگم که قبول شدن و نشدن در جامعه اصلا و ابدا به این شدتی که شما میگی مهم نیست، یه مهاجر اول باید یه منبع درامد داشته باشه دیگه، حالا یا از یه شغل داخل کانادا یا یه بورسی چیزی یا از خانوادش تو ایران، حالا اگه این منبع ایران یا بورس باشه که هیچی، طرف درسشو میخونو بورسشو میگیره، اگه از ایران باشه هم که مستقیم به حساب بنکیش واریز میشه پول و اگه از کار کردن باشه هم، که باید کاری که کارفرما ازش میخاد رو انجام بده و پولش رو بگیره بر اساس قراردادش، حالا بین کاراش هر از گاهی یه شوخی و خنده هم با هم قطاراش میکنه، که من تا حالا ندیدم کسی که تو این شوخی ها دچار مشکل باشه، فقط یادم هست که یک نفر تو یه فروم انگلیسی میگفت که همکارام هر وقت که به کارفرمام میگم به من پروموشن بدید با من لج میکنن و میخوان که هر جوری شده منو اخراج کنن، در این حد فقط، حالا کسی دوست اسکاتیش یا کنیدیان داشته باشه نداشته باشه، که چی؟ بازم میگم قصد من اصلا توهین یا مسخره کسی نیست، فقط میخوام شرایط رو یه کم بیشتر درک کنیم و احساس شکست یه عده نکنن بعد هزینه بسیار بسیار بسیار زیادی که خیلی از ما متحمل شدیم. قبلا یه اعضایی تو همین فروم بودن که خوب همه چیزو بررسی میکردن و همه همه حرفاشونم کاملو کامل بود ولی خیلی هاشون دیگه خبری ازشون نیست و دوباره نظرات یه کم فانتزی شده. بیشتر مردم اسکاتلند و کانادا استخدام شرکت های متوسط و یا بزرگ هستند و اگر نگم فقیرن قطعا نمیشه گفت پولدار هستن، مردم معمولی و عادی اصلا ربطی به میزان حقوقی که شما و من میگیریم ندارن، حتی در بیشتر مواقع ربطی به کار پیدا کردنم ندارن، شما برای بیشتر کارها باید اپلای کنی و اصلا کنکشن نقشی به اون صورت بازی نمیکنه به جز در کارهایی مثل پیتزا دلیوری یا CEO یه شرکت بزرگ شدن، که فکر نمیکنم هیچکدوم از ماها بتونم یا بخاهیم بشیم، البته اگر هم کسی بخواد هیچ و هیچ اشکالی نداره، فقط بابت مثال گفتم نه چیز دیگه، سو تفاهم نشه، پس فکرتون رو روی دوست پیدا کردن و کنکشن خیلی نبرید.
    اسکاتلند رو نمیدونم چه جوریه ولی در کانادا کانکشن و نتورکینگ بسیار مهمه حتی برای کارهای تخصصی. البته اپلای باید کرد ولی خودم در تمام این سالهایی که کانادا هستم فقط یکی از پوزیشنهام رو با فرستادن سی وی (بدون هماهنگی قبلی) گرفتم. در همه موارد دیگر از طریق آشنا یا دوستی برای مصاحبه معرفی میشدم. اتفاقا اکثر کانادایی ها و بخصوص مهاجرین استخدام شرکتهای بزرگ نیستند (البته به تعریف از شرکت بزرگ بستگی دارد). فکر میکنم در این موارد کانادا خیلی با اسکاتلند که کشور بسیار کوچکی است تفاوت دارد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اسکاتلند رو نمیدونم چه جوریه ولی در کانادا کانکشن و نتورکینگ بسیار مهمه حتی برای کارهای تخصصی. البته اپلای باید کرد ولی خودم در تمام این سالهایی که کانادا هستم فقط یکی از پوزیشنهام رو با فرستادن سی وی (بدون هماهنگی قبلی) گرفتم. در همه موارد دیگر از طریق آشنا یا دوستی برای مصاحبه معرفی میشدم. اتفاقا اکثر کانادایی ها و بخصوص مهاجرین استخدام شرکتهای بزرگ نیستند (البته به تعریف از شرکت بزرگ بستگی دارد). فکر میکنم در این موارد کانادا خیلی با اسکاتلند که کشور بسیار کوچکی است تفاوت دارد.
    من پستی که نوشتم نمی دونم چی شد، دوباره دارم مینویسم. ممنون از شما جناب قلوب ولی اینگونه که گفتید نیست، بیشتر شغل ها باید اپلای کرد براشون و پیدا کردن اون شغل میتونه از طریق اینترنت باشه که معمولا هم همینگونست، متاسفانه بیشتر ایرانی ها و مهاجر ها هم در کانادا و هم در یو کی (اسکاتلند بخشی از کشور بزرگی به نام یو کی هستن) از راه صحیحش وارد نمیشن و به جای اینکه دنبال بهبود وضع سی ویشون باشن، دنبال اینن که چه طوری با دوست و آشنا که اسمش رو کنکشن گذاشتن این مراحل اپلای رو طی نکنن و استخدام شن و خیلی هاشونم موفقن در این کار، ولی شما چه monster jobs چه jobs.ca چه careerbuilder چه لینکدین قسمت پیدا کردن جابش رو ببینید میبینید که در بیش از 90 در صد مواردد باید اپلای کرد برای اون جاب و بعد مصاحبه شد، در واقع مصاحبه بعد از اپلای کردن هست نه قبلش، منظورم هم از شرکت های متوسط و بزرگ به ترتیب شرکتهای بزرگتر از small family business و multinational companies بودن که معمولا هم همین به ذهن میرسسه و بیشتر کانادایی ها هم استخدام همین دو مورد هستنن، یکی از استثنا ها شغل های مربوط به آیتی هستن که در خیلی از موارد خود کارفرما بعد اینکه رزومه یکی رو تو لینکدین دید ممکنه بهش مسیج بده که ما فلان کارو داریم میخواید بیایید با ما کار کنید یا نه، استثنای دیگه هم پزشکایی هستن که از دانشگاه های کانادا مدرک گرفتن و اونا هم این موارد سخت اپلای و کار پیدا کردن و طی نمیکنن و همیشه براشون جاب هست، در مورد شغل بیشتر کانادایی ها اینجا بیشتر توضیح داده
    http://www.startupcan.ca/wp-content/...rtupCanada.pdf

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    کاملا موافقم. واقعا درسته.
    اینجا منم دخترا و پسرایی رو میبینم که (اتفاقا هم کانادایی الاصلن و هم از مهاجرا میبینم) سالهاست لینکداین دارن و تخصص هم دارن ولی هنوز که هنوزه کار پیدا نکردن. سنشون هم خوبه (زیر سی سال).
    من هم کم کم دارم کاملا باور میکنم که تو کانادا باید کانکشن داشته باشی (کانکشن داشتن به معنای پارتی بازی نیست) تا بتونی کار پیدا کنی.
    سیستم کانادا بر اساس اعتماد داشتن هست. اگه به کسی اعتماد کنن کار بهش میدن و یکی از راههای اعتماد کردن اینه که از طریق کانکشن های شما متقاعد بشن که شما به درد کار میخورین.
    اینکه ادم همیشه سی وی و بک گراندو اپدیت کنه اون که سر جاشه. ولی حرفم اینه که حتی اگه سی ویتون عالی باشه هم باز ممکنه کار پیدا نکنین.
    دیگه بلاخره سیستم کانادام اینجوریه (اینایی که نوشتم الان رو با دو چشم خودم هر روز میبینم و بر اساس دوست اشنا و یوتیوب و مشاهده اقوام نیست).
    خودمم تصمیم دارم بعدها برم تو کار حتی کم درجه تر از رشته و مدرک خودم اول کار کنم تا بتونم هم با محیط های کاری اشنا بشم هم بتونم کانکشن پیدا کنم هم راه کار پیدا کردن رو بهتر یاد بگیرم.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)