صفحه 70 از 89 نخستنخست ... 20606162636465666768697071727374757677787980 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 886

موضوع: پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس

سلام دوستان

من میخوتم برای دانشگاه های فرانسه اقدام کنم .

لیسانس صنایع

معدل 14.4

یه سرتیفیکیت mba از دانشگاه تهران هم دارم.

6 سال سابقه کار با بیمه

ایلتس 6.3

کسی میدونه من بهتره از کدوم دانشگاه پذیرش بگیرم؟

خیلی دوست دارم که ارشدم رو تو یکی از شاخه های مدیریت بخونم . ممنون میشم راهنمایی کنید که بهتره برای کدوم دانشگاه اقدام کنم که هم هزینه دانشگاه نسبتا ارزون باشه و هم به زبان اینگلیسی باشه

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط elham9407 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من میخوتم برای دانشگاه های فرانسه اقدام کنم .

لیسانس صنایع

معدل 14.4

یه سرتیفیکیت mba از دانشگاه تهران هم دارم.

6 سال سابقه کار با بیمه

ایلتس 6.3

کسی میدونه من بهتره از کدوم دانشگاه پذیرش بگیرم؟

خیلی دوست دارم که ارشدم رو تو یکی از شاخه های مدیریت بخونم . ممنون میشم راهنمایی کنید که بهتره برای کدوم دانشگاه اقدام کنم که هم هزینه دانشگاه نسبتا ارزون باشه و هم به زبان اینگلیسی باشه
    ببینید، خبر خوب این که رشته های مدیریت و مهندسی صنایع به هم تا حدی نزدیک اند، خصوصاً که احتمالاً یه دوره کوتاه مدت MBA رو هم گذرونده اید. طبق معمول برای فرانسه بهترین جا برای درس خوندن مدارس عالی است. بسته به اینکه آیا شاخه ای که میخواید تو مدیریت انتخاب کنید بیشتر صنعتیه یا بازرگانی، می فهمید مدارس عالی مهندسی مثل Centale-Supelec, ENSAM, Mines-Telecom ParisTech یا مشابهشون رو انتخاب کنید یا مدارس بازرگانی درجه یک که MBA می دن مثل HEC, ESSEC, INSEAD, EM-Lyon و یا اگه به سمت مدیریت عمومی گرایش دارید مدارسی مثل INSEEC Paris-Dauphin/Science Po/ دانشکده های مدیریت دانشگاههای بزرگ (به IAE معروفن) گزینه های شما هستن. اگه مشکل هزینه و شهریه بالا رو هم ندارید دانشگاههایی مثل کلمبیا یونیورسیتی آمریکا هم در پاریس شعبه دارند که کاملاً انگلیسیه ولی به طرز وحشتناکی هم گرونه ... خلاصه خبر خوب این که رشته های خانواده مدیریت در فرانسه زیاده... اگه خوب بگردید دوره های خوب انگلیسی زبان رو هم پیدا می کنید... خبر بد این که هر قدر از بخش صنعت دور تر و به MBA نزدیکتر بشید شهریه هاشون بالاتر میره... شهریه IAE معمولاً حدود سالی 250 یوروست (خیلی از این دانشکده ها بسیار معروف و خوشنام اند و در حد بهترین مدارس عالی بازرگانی اعتبار دارند)، مدارس عالی مهندسی دولتی حدود 600 یورو، مدارس عالی مهندسی خصوصی و بیشتر مدارس عالی بازرگانی بین 12000-30000 یورو (میشه بینشون دوره هایی رو هم پیدا کرد که با بورس داخلی و فاند و غیره به سمت یکی دو هزار یورو میل کنه) و دانشگاههای خارجی مثل دانشگاه امریکایی پاریس یا Chapter پاریس Columbia University معمولاً بالای 20000€ خرج بر می دارند... و این به غیر از مخارج زندگیتونه
    و تاکید دوباره: برعکس کشورهای انگلوساکسون که توش هر دانشگاهی که شناخته تر و خفن تر باشه عموماً شهریه بالاتری داره، فرانسه اینطور نیست و خیلی از بهترین موسسات آموزش عالی شهریه شون نسبتاً پایینه و خیلی از مدارسی هم که شهریه نجومی دارن مدرکشون قابل قبول نیست

Junior Member

سلام به همه
    ببينيد كسي كه كارداني كامپيوتر نرم افزار با معدل مثلا ١٢ از دانشگاه اآزاد داره براي ادامه تحصيل بايد از ليسانس شروع كنه؟
    البته اين فرد پيش دانشگاهي هم نرفته و از هنرستان وارد دانشگاه شده!
    و اگه بايد از اول از ليسانس بخونه ميتونه وارد رشته دامپزشكي بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Shidoo نمایش پست ها
    سلام به همه
    ببينيد كسي كه كارداني كامپيوتر نرم افزار با معدل مثلا ١٢ از دانشگاه اآزاد داره براي ادامه تحصيل بايد از ليسانس شروع كنه؟
    البته اين فرد پيش دانشگاهي هم نرفته و از هنرستان وارد دانشگاه شده!
    و اگه بايد از اول از ليسانس بخونه ميتونه وارد رشته دامپزشكي بشه؟

سلام
    نیازی به دوباره شروع کردن نیست, میتونید برای سال سوم لیسانس (L3) مهندسی نرم افزار پذیرش بگیرید.

دوستان کسی جلسه دیروز کمپوس رو شرکت کرده؟
    واسه ارشد و دکترا ،
    اگه شرکت کردید میشه بگید چیا گفتن و اینکه مهم هست شرکت کنیم یا نه، چون من برام سخته بیام تهران

Junior Member

سلام دوستان من لیسانس ادبیات زبان انگلیسی هستم 31 سالمه امسال فارغ التحصیل شدم ایا شانس پذیرش تو رشته هتی انگلیسی زبان و دارم؟ و ایا حتما باید مدرک فرانسه داشته باشم یا ایلتس کفایت میکنه؟

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryap نمایش پست ها
    سلام دوستان من لیسانس ادبیات زبان انگلیسی هستم 31 سالمه امسال فارغ التحصیل شدم ایا شانس پذیرش تو رشته هتی انگلیسی زبان و دارم؟ و ایا حتما باید مدرک فرانسه داشته باشم یا ایلتس کفایت میکنه؟
    رشته انگلیسی زبانی که فرانسه نخواد و با لیسانس انگلیسی هم بشه ادامه اش داد اگر پیدا کنید بله حتماً شانس پذیرش دارید (در این که این شانس چقدره با اطلاعات موجود چیزی نمی تونم بگم)

در غیر این صورت مثلاً تحصیل در رشته زبان و ادبیات انگلیسی در مقطع فوق لیسانس هم نیاز به سطح حداقل B2 انگلیسی "و" فرانسه داره.دانشگاههای شهرهای بزرگ شاید زیر C1 رو هم قبول نکنن...
    رشته هایی مثل زبانشناسی و رشته های مشابه هم معمولاً به زبان فرانسه قوی نیاز دارند

سلام من هم يه روزي مثل شما از همين جا از همين سايت شروع كردم ولي مي خوام يه نصيحت صادقانه بكنم هر جايي رو دنبالش بريد جز فرانسه
    چون واقعا بعد از چهار سال و نيم كه اينجا دارم زندگي مي كنم مستر هم از اينجا گرفتم رشتم فني ،زبانم خيلي خوبه ولييييييي كارررررر نيست اگه بيايي فرانسه عمرت تباه مي شه اينجا بعد از اتفاقاتي كه تو فرانسه افتاده خيليييييي خيلييييييي سخته براي خارجيا كار پيدا كردن ،در ضمن خيلي فرانسويا نژاد پرست شدن
    حالا خوددانيد من گفتم

Junior Member

سلام

من یک ایمیل دریافت کردم که به فرانسوی از من خواستند که فرم dossier را پر کنم و امضای مسئول دیپلمه و براشون بفرستم؛درحالیکه من رشته ی انگلیسی زبان اپلای کردم و فرانسوی نمیدونم. اساساً این فرم چیه و مسئول دیپلمه چه کسی هست؟

من دو دانشگاه برای مستر اپلای کردم که در هردو درخواست یک نوع بورس (ایفل) دارم از این نظر مشکلی نیست؟

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_kohkan نمایش پست ها
    سلام من هم يه روزي مثل شما از همين جا از همين سايت شروع كردم ولي مي خوام يه نصيحت صادقانه بكنم هر جايي رو دنبالش بريد جز فرانسه
    چون واقعا بعد از چهار سال و نيم كه اينجا دارم زندگي مي كنم مستر هم از اينجا گرفتم رشتم فني ،زبانم خيلي خوبه ولييييييي كارررررر نيست اگه بيايي فرانسه عمرت تباه مي شه اينجا بعد از اتفاقاتي كه تو فرانسه افتاده خيليييييي خيلييييييي سخته براي خارجيا كار پيدا كردن ،در ضمن خيلي فرانسويا نژاد پرست شدن
    حالا خوددانيد من گفتم
    ممکنه بدشانسی آورده باشید و یا سطح کیفیت کارتون درحد رضایتبخش نبوده باشه یا ترجیح داده باشید در یک منطقه خاص بمونید
    در غیر این صورت در رشته های فنی و با زبان خیلی خوب، کار حتماً پیدا میشه... حالا شاید نه در اولین مرحله یه قرارداد استخدام رسمی CDI... ولی CDD می تونید پیدا کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)