صفحه 122 از 164 نخستنخست ... 2272112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 1632

موضوع: دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر

نقل قول نوشته اصلی توسط k_najafian نمایش پست ها
    بله تاثیر داره. اگر هم جدا وقت بگیرید احتمال داره باهم نتونن بیان پیشتون، ولی می تونید دو تا اکانت یک نفره درست کنید و جدا جدا وقت بگیرید
    موفق باشید
    سلام
    وضعیت منم مثل ایشون هست یعنی یه اکانت سه نفره داریم با هزینه پرداخت شده اگر بخواهیم یه اکانت رو حذف و جداگانه وقت بگیریم وضعیت پرداخت برای اکانت جدید چطور میشه خودش منتقل میشه مشکلی پیش نمیاد؟
    بعد چون ما از پارسال تو نوبت هستیم ترجمه مدارکمون تاریخش 2016 هست باید تجدید کنیم یا نه؟
    ممنون میشم پاسخ بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz1325 نمایش پست ها
    سلام مامان من داره ميره تو شش ماه كه كلير نشده ..چند بار ايميل زدم همش ميگن صبر كنيد ... سايت سفارت جايي كه ap چك مي كنيد يك قسمت تماس با ما داره من از همون حا ايميل ميدم معمولا ..

مامان من ۱۰ ماه تو کلیرنس هست

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

دعوتنامه رو از قسمت دانشجو های بین المللی دانشگاهتون باید بگیرین. از مادر من دو سال پیش خواستن و کپی هم قبول کردند. دیگر مدارک شامل شناسنامه و سند ازدواج کپی نامه اشتغال به تجصیل و ویزا و ای ۹۴ خودتون هم بدین. شاید نیاز نشه اما کار از محکم کاری عیب نمیکنه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط miracle2013 نمایش پست ها
    دوستان سلام

من خیلی از صفحات رو خوندم ولی دقیق پیدا نکردم که مادرم برای مصاحبه اش در دبی باید چی ببرند؟
    میشه یک نمونه از دعوت نامه اینجا قرار دهید ؟
    مدتی که در دعوتنامه برای ماندنشان می زنیم باید مثل فرم ds 160 باشه دقیقا ؟
    اگر بیشتر از سه ماه بخواهیم اشکال داره ؟ ممکنه ندن بخاطر طولانی بودن درخواست ؟

بی نهایت سپاسگزارم
    ... Cathedrals in my heart

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bestofbestzizi نمایش پست ها
    مامان من ۱۰ ماه تو کلیرنس هست

واي چه طولاني بچه ها يك سوالي ! اين مصاحبه توريستي كه تاريخ انقضا نداره؟؟!! ما اخه خودمون لاتاري بوديم مهاجرتي مثلا تا سپتامبرش يادمه مهلت داشت ..اينا كه باطل نميشه سر سال؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nargesm نمایش پست ها
    سلام
    وضعیت منم مثل ایشون هست یعنی یه اکانت سه نفره داریم با هزینه پرداخت شده اگر بخواهیم یه اکانت رو حذف و جداگانه وقت بگیریم وضعیت پرداخت برای اکانت جدید چطور میشه خودش منتقل میشه مشکلی پیش نمیاد؟
    بعد چون ما از پارسال تو نوبت هستیم ترجمه مدارکمون تاریخش 2016 هست باید تجدید کنیم یا نه؟
    ممنون میشم پاسخ بدید
    اینجا را بخونید
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2445376
    امضا نامرئی

Junior Member

خوندم اما جواب سوال من نیست

بله خودش منتقل میشه با دلیت کردن اکانت ها مبلغ به عنوان available MRV موقع پرداخت به گزینه هاتون اضافه میشه - می تونید با این گزینه پرداخت انحام بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamtgh66 نمایش پست ها
    بله خودش منتقل میشه با دلیت کردن اکانت ها مبلغ به عنوان available MRV موقع پرداخت به گزینه هاتون اضافه میشه - می تونید با این گزینه پرداخت انحام بدید

man in kar ro (delet account) baraye sefarate armanestan anjam dadam vali bade delet kardan account dige gozineye Pay with available MRV fee baraye vaght giriye mojadad zaher nashod va majbur shodam dobare pardakht konam. behtare az gozineye virayesh estefade konin ta hazfe account.

سلام
    من و مادرم برای دیدار از مادربزرگم عازم آمریکا هستیم. هر دو جداگانه وقت سفارت گرفتیم مادرم از دوبی من از لندن. من حتما باید با مادرم باشم چون اون تنهایی نمی تونه سفر کنه. الان مشکلم اینه که با توجه به قوانین اخیر به من ویزای توریستی میدن؟ با فقط مادرم؟ وقت مصاحبه مادرم قبل از من است باید تو مصاحبه عنوان بکنه که دخترم می خواد باهام بیاد؟ یا جای دیگه باید این رو عنوان کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط elham2010 نمایش پست ها
    سلام
    من و مادرم برای دیدار از مادربزرگم عازم آمریکا هستیم. هر دو جداگانه وقت سفارت گرفتیم مادرم از دوبی من از لندن. من حتما باید با مادرم باشم چون اون تنهایی نمی تونه سفر کنه. الان مشکلم اینه که با توجه به قوانین اخیر به من ویزای توریستی میدن؟ با فقط مادرم؟ وقت مصاحبه مادرم قبل از من است باید تو مصاحبه عنوان بکنه که دخترم می خواد باهام بیاد؟ یا جای دیگه باید این رو عنوان کنه؟
    به نظر من یک سوال مهم اینجا این هستش که شما اقامت انگلستان یا احیانا پاسپورت انگلیسی دارید؟ اگه جواب مثبت باشه و شما چند سال در انگلستان اقامت داشته باشید احتمال اینکه ویزای شمل خیلی سریع اوکی بشه خیلی زیاد هست.
    در مورد اینکه آیا مادرتون بگن که قرار هست با شما برن آمریکا بهتر هست یا نه، من متاسفانه تجربه ای ندارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)