صفحه 132 از 221 نخستنخست ... 3282122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,311 تا 1,320 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

پیش فرض پاسخ : خريد و اجاره مسکن و اسکان موقت

سلام دوستان من برای سه ماه آینده دنبال یک استودیو یا فلت یک خوابه در تورنتو هستم الان در منزل یکی از دوستان مهمانم ولی متاسفانه دسترسی خوبی نداره اگر موردی هست لطفا شرایطش را اعلام کنید.
    CIO: May 2010 ,F1: Oct 2010 ,F2:March 2011 , In process:Apr 2012 ,Medical:October 2013 ,Pass request: Feb 2013

سلاممممممممم دوستان عزیزم، fatfat جان خوش اومدی گلم، من یادمه یک خانوم ایرانی با نام اختصاری سان شاین، به ایرانیان جهت اسکان موقت کمک میکردن، تو گوگل سرچ کنین پیداشون میکنین.
    پرونده سيمپليفايد: 26 نوامبر 2006، حذف پرونده سال ۲۰۱۱
    پرونده 38 رشته: جون 2010فايل نامبر اول: سپتامبر 2010ارسال مدارك به دمشق: نوامبر 2010دريافت فايل نامبر دوم: مارس 2011 شروع این پروسس 10 می 2012، دریافت مدیکال از انکارا ۵ نوامبر 2013 پاسپورت ریکوئست 28 فوریه 2014

Junior Member

سلام
    من یک نفر هستم. دختر. دوم سپتامبر می‌رسم تورنتو.
    اگر کسی یه اتاق نزدیک King’s College یا کلن دانشگاه تورنتو می‌شناسه، ممنون می‌شم به من معرفی کنه.
    ویرایش توسط amirho3ein : August 24th, 2014 در ساعت 10:24 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsor نمایش پست ها
    سلام دوستان، آپارتمان استودیو مدرن واقع در مونترال مرکز شهر سه دقیقه به مترو و دانشگاه کنکوردیا از 30 سپتامبر قابل انتقال اجاره هست. اگر علاقمند هستید لطفا پیغام بدید
    سلام من و همسرم 24 سپتامبر می رسیم می شه اگه برا این تاریخ مقدوره اطلاعات آپارتمانتونو بدین با سپاس

Junior Member

سلام کسی هست که جای مناسبی برای خانواده 4 نفره در کلگری سرغ داشته باشد ما 12 روز دیگر بایذ در کلگری لندینگ کنیم ولی هنوز جایی را نتونستم پیدا کنم ممنون اگر کسی جایی را سراغ داشت پیغام خصوصی بدهد

پیش فرض پاسخ : راهنمای خريد و اجاره مسکن و اسکان موقت

سلام، امیدوار هستم که در 100 روز بتونید پی آر رو بگیرید هر چند هیچ قانونی ندارد.
    ویرایش توسط araliabadi : August 26th, 2014 در ساعت 07:26 AM دلیل: حذف نام سایت

Junior Member

سلام دوست عزیز.
    سایت یا عنوانی در تورنتو برای اجاره و تهیه مسکن سراغ نداری ؟ ممنون میشم از کمکت

سلام دوستان ظاهرا اجاره موقت در تورنتو کار مشکلی هست چون آژانسهای املاک در این زمینه کار نمیکنند حداقل به چندتایی که سر زدم یا تماس تلفنی داشتم استدلالشون این بود که برای مالک صرف نمیکنه برای اجاره کوتاهمدت کمیسیون پرداخت کنه
    راه دوم آگهیهای روزنامه و مجله ایرانیه که برای تازه وارد بدون ماشین بازدید از واحدهای اجاره ای کار زمانبر و پرهزینه است کم لطفی بعضی از هموطنان هم کار را دشوارتر میکنه مثلا در آگهی مینویسند آپارتمان فرنیشه ولی وقتی مراجعه میکنید اجاق گاز نداره بجاش قول میدن چایساز در اختیارتون قرار بدن!
    راه سوم مهمانسراها یی مثل مریم و کاشانک و ... که با شبی حدود140 دلار صرف نمیکنه حداقل بنظر من.
    راه آخر استفاده از شبکه دوستان و احتمالا آشنایان است که آنهم بگیر نگیر داره .
    درحالیکه برای اجاره یکساله مشکلات خیلی کمتره انشاله.
    CIO: May 2010 ,F1: Oct 2010 ,F2:March 2011 , In process:Apr 2012 ,Medical:October 2013 ,Pass request: Feb 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط fatfat نمایش پست ها
    سلام دوستان ظاهرا اجاره موقت در تورنتو کار مشکلی هست چون آژانسهای املاک در این زمینه کار نمیکنند حداقل به چندتایی که سر زدم یا تماس تلفنی داشتم استدلالشون این بود که برای مالک صرف نمیکنه برای اجاره کوتاهمدت کمیسیون پرداخت کنه
    راه دوم آگهیهای روزنامه و مجله ایرانیه که برای تازه وارد بدون ماشین بازدید از واحدهای اجاره ای کار زمانبر و پرهزینه است کم لطفی بعضی از هموطنان هم کار را دشوارتر میکنه مثلا در آگهی مینویسند آپارتمان فرنیشه ولی وقتی مراجعه میکنید اجاق گاز نداره بجاش قول میدن چایساز در اختیارتون قرار بدن!
    راه سوم مهمانسراها یی مثل مریم و کاشانک و ... که با شبی حدود140 دلار صرف نمیکنه حداقل بنظر من.
    راه آخر استفاده از شبکه دوستان و احتمالا آشنایان است که آنهم بگیر نگیر داره .
    درحالیکه برای اجاره یکساله مشکلات خیلی کمتره انشاله.
    سایت جویا انلاین رو چک کنید ..من توی فیس بوک دیدم که تبلیغ اجاره های کوتاه مدت داشت .. ولی اینکه واقعا فرنیش باشن یا نه رو نمیدونم ..توی سایت kijiji هم قسمت اجاره های کوتاه مدت بگردید شاید کمکی کنه ..من یه خونه مبله برای sep دیدم که ظاهرش خوب بود ..چک کنید ببینید هنوز هست یا نه ..
    فایل فدرال:7 دسامبر 2010 | آپدیت از پاریس: 22 می 2013 | مدیکال :27 آگوست 20 ويزا : 4 دسامبر 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1342 نمایش پست ها
    Hi
    We are a family of 4 who landed in toronto recently. we need an apartment to rent from sep 1th for 1 year. our desirable area is between:
    Yonge-Victoria park-Eglinton-Finch-
    check this site :viewit.ca
    فایل فدرال:7 دسامبر 2010 | آپدیت از پاریس: 22 می 2013 | مدیکال :27 آگوست 20 ويزا : 4 دسامبر 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)