صفحه 36 از 37 نخستنخست ... 262728293031323334353637 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 363

موضوع: کسانی که از دانشگاه Manitoba پذیرش دارند و عازم هستند

Junior Member Hadei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    university of Manitoba/ Linguistics

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Manitoba پذیرش دارند و عازم هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط aghaghia19 نمایش پست ها
    با عرض سلام ،
    ممنون ميشم اگر دوستاني كه براي پاييز ٢٠١٧ عازم وينيپك شدند يا قراره بشند اگر اطلاعات جديدي براي اجاره آپارتمان و همچنين محل مناسب براي اقامت در روز هاي اول دارند، بنده رو راهنمايي بفرمايند.
    با سپاس فراوان
    سلام
    دوست من منظور از اطلاعات جديد چي هست؟ همينطور كه در صفحات پيش دوستان راهنمايي كردن از وبسايت ميشه خونه پيدا كرد و يا اينكه يك متل يا هتل براي اقامت هفته اول رزرو كنيد . تو فيسبوك umisa هم ميتونيد اگهي بزارين تا دوستاني كه اتاق دارند باهاتون در تماس باشن.
    موفق باشين
    You might only have one match
    but
    You can make an explosion

دوستان سلام. من اواخر دسامبر (حدودا 20 ام) میرم وینیپگ، اگر کسی هست برای همسفر شدن ممنون میشم پیام بدین. امیدوارم همگی موفق باشین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of manitoba

سلام دوستان، من از منیتوبا پذیرش گرفتم و الان مشغول کارای ویزام و مدارک رو اماده کردم، فقط کسی نمیدونه فرم 1294 قسمت مربوط به خدمت سربازی رو چی باید بزنم؟؟توی فروم های دیگه پرسیدم هرکی برای خودش یه نظر میده..من اخه 45 روز خدمت کردم بقیش رو پروژه انجام دادم..ممنون میشم کسی نمونه فرم خودشو برام بفرسته .ممنون
    Grasp any opportunity to reach your ambitions

سلام، از دوستان کسی هست برای ترم summer 2019، از دانشگاه منیتوبا پذیرش گرفته باشه؟ ممنون میشم اگر خانمی هست پیام بده که برای کارهای ویزا بتونیم همسفر شیم و یا حتی بعدا برای اجاره خونه و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط najmehsaffar نمایش پست ها
    سلام، از دوستان کسی هست برای ترم summer 2019، از دانشگاه منیتوبا پذیرش گرفته باشه؟ ممنون میشم اگر خانمی هست پیام بده که برای کارهای ویزا بتونیم همسفر شیم و یا حتی بعدا برای اجاره خونه و ...
    دوست عزیز بهتره عضو گروه تلگرامی دانشجویان دانشگاه منیتوبا بشین برای پیدا کردن هم خونه، اگر مایل بودین پیام بدین که لینک گروه رو براتون بفرستم. موفق باشین.

Junior Member

امكانش هست براي منم بفرستين؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آمار اجتماعی- اقتصادی دانشگاه علامه طباطبائی

سلام
    من فارغ‌التحصیل ارشد آمار از دانشگاه علامه طباطبائی هستم. یکی از دانشگاه‌هایی که برای اپلای کردن مد نظر دارم ‍Manitoba هست. یه سری اطلاعات در مورد دانشگاه و شهرش میخوام. هزینه‌ی زندگی در اونجا به چه صورت هست؟ من متاهل هستم. آیا میشه با فاند تحصیلی که میدن (اگه بدن) یه خونه اجاره کرد و یه زندگی دو نفره رو چرخومد؟
    قوانین کار در اونجا به چه شکل هست؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
    با تشکر از همگی

Junior Member

کسی منیتوبا نمیره یا اینکه کلا جای مناسبی نیست. اخه خیلی خلوته اینجا در مقایسه با بقیه دانشگاهها

Junior Member

سلام. من برای دکتری مکانیک سامر 2020 اپلای کردم. مقدار فاند IGSES 5400 و 17500 تا RA خود استاد هست. کسی اگر عازم هست پیام بذاره در ارتباط باشیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MirHamed772 نمایش پست ها
    اگر کسی اطلاع داره راهنمایی کنید.
    سلام ،
    من البته در وینیپگ درس نخوندم ولی مدت چند ماه پارسال و پیارسال مجبور به اقامت در اونجا بودم بخاطر یک کار شخصی و نظرم فقط بعنوان یک ساکن کوتاه مدت در وینیپگ هستش !
    شهر بسیار ساکت و آرام جوریکه تقریبا همه همو میشناسن یک جوری. البته بقول خود کاناداییها که میگن بجز تورنتو ، مونترال و ونکوور بقیه کانادا دیگه شهریت نداره !
    مثل شهرستانهای کوچیک خودمون هستش که بالطبع زندگی آروم و بسیار بسیار کم هزینه تر نسبت به ایالتهای انتریو ، کبک و بریتیش کلمبیا هست. بعنوان مثال در تورنتو واسه یک کاندو شما باید حداقل ۲۰۰۰ دلار در ماه اجاره بدید در حالیکه تو مونترال میشه با ۱۲۰۰ تا گرفت و تو وینیپگ با ۸۰۰ تا !
    مالیات در مانیتوبا هم کمتر از انتاریو هستش.
    معایبی هم مثل نداشتن جاهای تفریحی خیلی زیاد هم هستش،مثلا فقط یک شاپینگ مال بزرگ داره و بقیه در حد پاساژ های کوچیک هستند.
    زمستانش هم بسیار سردتر از انتریو و کبک هستش و پارسال به ۳۵- هم رسید.
    سیستم اتوبوسرانی خیلی مرتبی داره مثل همه جای کانادا ولی مترو نداره.
    از نظر فرودگاه هم خیلی فرودگاه خلوتی هستش و زیاد پرواز بین المللی نداره ( ایرلاین های لوفتهانزا و ک ال ام و ... اصلا نیستند ) پس باید یک توقف اضافه رو‌ داخل کانادا ( در تورنتو یا مونترال ) همیشه تحمل کنید
    از نظر امنیتی هم که در وینیپگ و براندن آمار جرم و جنایت زیاد نیست ولی نسبت به شهرهای دیگه کانادا زیادتره. پلیسش پول نداره که نیرو اضافه کنه و هر سال سر بودجه دعوا دارن.
    بخاطر برنامه های مهاجرتی راحتتر نسبت به بقیه استانهای معروف بشدت داره مهاجر وارد استان میشه که بالطبع باعث افزایش رونق شهر و البته جرم و کلاهبرداری هم میشه.
    اگه سئوال دیگه‌ای هم داشتید بگین !