صفحه 323 از 391 نخستنخست ... 223273313314315316317318319320321322323324325326327328329330331332333373 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,221 تا 3,230 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

Member mr-farshad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط zilloo نمایش پست ها
    سلام ، ایا از ایران میتوانیم وارد اکانت بشیم واینترنتی ترانسفر انجام بدیم ؟ اگه قبل از سفر به بانک اطلاع بدهیم ، نباید اشکالی داشته باشه درسته ؟
    tdبهدردنخوره
    اما
    rbc
    انجام
    دادم
    ژانویه ۲۰۱۱
    فایل اپریل ۲۰۱۱. اپدیت ۷-۲۰۱۴

مصاحبه فوریه 2015

با عرض سلام خدمت دوستان گرامی
    من برای باز کردن حساب بانکی و ویزا کارت در کانادا از خدمتتان سوال داشتم من با توجه به تحقیقاتی که کردم بین دو بانک تی دی td و آر بی سی rbc می خواستم بدونم با توجه به تجربیات شما کدام یک از این دو بانک یا حتی بانک دیگری را پیشنهاد می کنید هم از نظر خدمات و هم سرویس دهی .
    پیشاپیش از پاسخ شما سپاس گزارم
    باتشکر و ارادت
    در صورت رضایت از پاسخ حقیر ، بر روی این پست و بر روی گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر کلیک فرمایید

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط babak4118 نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان گرامی
    من برای باز کردن حساب بانکی و ویزا کارت در کانادا از خدمتتان سوال داشتم من با توجه به تحقیقاتی که کردم بین دو بانک تی دی td و آر بی سی rbc می خواستم بدونم با توجه به تجربیات شما کدام یک از این دو بانک یا حتی بانک دیگری را پیشنهاد می کنید هم از نظر خدمات و هم سرویس دهی .
    پیشاپیش از پاسخ شما سپاس گزارم
    باتشکر و ارادت
    من از اول با RBC بودم و همیشه راضی بودم ولی TD اینقدر برام تجربه های بد داشت که کلا بیخیالش شدم و بستمش...
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    من از اول با RBC بودم و همیشه راضی بودم ولی TD اینقدر برام تجربه های بد داشت که کلا بیخیالش شدم و بستمش...

با عرض سلام و تشکر از شما
    ممنون از پاسخ شما
    ما تازه مهاجرت کردیم و هیچ آشنایی با بانک های اینجا نداریم و فقط از چند نفر سوال کردیم و یک نفر که گفت آر بی سی جدیدأ خوب نیست و تی دی خوبه که باعث شد گیج بشیم و نتونیم تصمیم بگیریم که کدوم از این دو بانک و یا حتی بانک دیگری بهتر است . به همین دلیل در فروم که دوستان بیشتر با این بانک ها در ارتباط هستند سوال رو فرستادم و شما هم تجربه در بانک های اینجا دارین ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید تی دی از چه نظر خوب نیست و آر بی سی از چه نظر بهتر هست و آیا اصلأ بانک دیگری از این دو بهتر هست ؟
    ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید
    با تشکر از شما
    ارادتمند
    در صورت رضایت از پاسخ حقیر ، بر روی این پست و بر روی گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر کلیک فرمایید

ممنون از پاسخ شما
    ما تازه مهاجرت کردیم و هیچ آشنایی با بانک های اینجا نداریم و فقط از چند نفر سوال کردیم و یک نفر که گفت آر بی سی جدیدأ خوب نیست و تی دی خوبه که باعث شد گیج بشیم و نتونیم تصمیم بگیریم که کدوم از این دو بانک و یا حتی بانک دیگری بهتر است . به همین دلیل در فروم که دوستان بیشتر با این بانک ها در ارتباط هستند سوال رو فرستادم و شما هم تجربه در بانک های اینجا دارین ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید تی دی از چه نظر خوب نیست و آر بی سی از چه نظر بهتر هست و آیا اصلأ بانک دیگری از این دو بهتر هست ؟
    با تشکر از شما
    ارادتمند
    بحث بانکها با بحث کردیت کارت جدا هست .

به نظر من تی دی برای ایرانیا خیلی دردسر داره چه از نظر سختگیریها برای انتقال پول از ایران یا به ایران چه برای استفاده از اون زمانی که ایران هستید ولی RBC این مشکلات خیلی خیلی کمتر هست

در مورد کردیت کارت هم شما باید ببینید چه نوع کردیت کارتی میخواید . اول که سعی کنید کردیت کارتی بگیرید که فی سالانه از شما نگیرند و رایگان باشه . بعد ببینید از چه نوع تشویقی بیشتر لذت میبرید . مثلا کش بک( درصدی از خرید رو به شما برمیگردونند ) یا ایر پوینت ( برای سفرهای هوایی ) یا چیزهای دیگه . به نظر شخصی من کش بک بهتر هست و برای اول ورود که احتمال اجاره اتومبیل بیشتر هست با قابلیت بیمه اتومبیل های اجاره ای ( چون همین بیمه هزینه زیادی میتونه برای فرد داشته باشه ) .

از اینجا کمی بیشتر با کردیت کارتها آشنا شوید و مقایسه شون کنید
    http://www.greedyrates.ca/

Senior Member

ممنون از پاسخ شما
    با تشکر از شما
    ارادتمند
    خوب يا بد بودن بانك بستگى به نوع خدمات مورد نياز شما دارد ، مثلا اگر ميخواهيد وام مسكن بگيريد بايد از تمام بانك ها ( شش تا بانك بيشتر نيست ) بپرسيد كه شرايطشون چيه و بهترين رو انتخاب كنيد يا اگر ميخواهيد مرتب به حسابتون از ايران پول حواله كنيد سراغ RBC نريد ، بهرحال در هر مقطعى ممكن است عملكرد يك بانك مورد رضايت شما باشد يا نباشد ، هيچ حالت كلى و عمومى وجود ندارد ، بانك ها همه خصوصى هستند و مرتب با هم رقابت ميكنند و شرايطشون مرتب تغيير ميكند .

نقل قول نوشته اصلی توسط amira44a نمایش پست ها
    خوب يا بد بودن بانك بستگى به نوع خدمات مورد نياز شما دارد ، مثلا اگر ميخواهيد وام مسكن بگيريد بايد از تمام بانك ها ( شش تا بانك بيشتر نيست ) بپرسيد كه شرايطشون چيه و بهترين رو انتخاب كنيد يا اگر ميخواهيد مرتب به حسابتون از ايران پول حواله كنيد سراغ RBC نريد ، بهرحال در هر مقطعى ممكن است عملكرد يك بانك مورد رضايت شما باشد يا نباشد ، هيچ حالت كلى و عمومى وجود ندارد ، بانك ها همه خصوصى هستند و مرتب با هم رقابت ميكنند و شرايطشون مرتب تغيير ميكند .
    الان مشکل RBC با حواله از ایران چیه ؟ دارن بامبول جدید راه میندازن ؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط PyGentleman نمایش پست ها
    ظاهرا اين نظر صرافى هاست و هر ازگاهى يك بانك خاص رو بد حساب ميكنن ، من خودم تجربه اى نداشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط PyGentleman نمایش پست ها
    نظر دوستمون در مورد اینکه صرافی ها تبلیغ و ضد تبلیغ می کنند رو قبول دارم ولی با یک تجربه کوتاه بنظر من سخت گیری در مورد حواله ها و مسائل مربوط به پولشویی موسمی و دوره ای است! همین بانک TD که در این روز ها براحتی حواله های چند صد هزار دلاری رو بدون سوال قبول می کنه اون سابقه بد چند سال پیش رو داره! در عوض RBC این روزها سخت گیرتر شده و در دو مورد از دوستانم حتی روی رقم های واریزی نقد حساسیتش بیشتر از بقیه بانک ها شده. لذا فکر می کنم نمیشه در این مورد بانک ها رو رتبه بندی کرد چون در بازه های زمانی متفاوت رفتارشون متفاوت هست!

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering - Senior Software Developer

نقل قول نوشته اصلی توسط ali744 نمایش پست ها
    نظر دوستمون در مورد اینکه صرافی ها تبلیغ و ضد تبلیغ می کنند رو قبول دارم ولی با یک تجربه کوتاه بنظر من سخت گیری در مورد حواله ها و مسائل مربوط به پولشویی موسمی و دوره ای است! همین بانک TD که در این روز ها براحتی حواله های چند صد هزار دلاری رو بدون سوال قبول می کنه اون سابقه بد چند سال پیش رو داره! در عوض RBC این روزها سخت گیرتر شده و در دو مورد از دوستانم حتی روی رقم های واریزی نقد حساسیتش بیشتر از بقیه بانک ها شده. لذا فکر می کنم نمیشه در این مورد بانک ها رو رتبه بندی کرد چون در بازه های زمانی متفاوت رفتارشون متفاوت هست!
    علاوه بر اون بستگی به شعبه هم فکر میکنم داره. حداقل در مورد تجربه خودم اینطور بود. مقدار کمی حوال داشتیم با فاصله (در کل دو بار) از منابع کاملا واضح. زنگ زدن کمی پرس و جو کردن چرا و به چه علت. رفتم شعبه و اعتراض کردم که با این سابقه کار و زندگی در این مدت و اینکه تا حالا حواله ای هم نداشتیم و این مورد کاملا دلیلش مشخصه، دارین منو نا امید میکنین که حسابهامو در این بانک ببندم و همه رو به بانک اسکوشیام منتقل کنم.

نتیجه این شد که یکی دو بار بعدش با مبلغ بالاتر حواله و منبع نا مشخض (صرافی ایران که کمی منابعش همیشه مشکوکه چون معلوم نیست از کدوم واسطه شون پول رو میفرستن)، دیگه به هیچ عنوان نه گیر دادن نه سوال پیچ کردن و کاملا راحت شدیم.
    مدت اقامت در کانادا: بیش از 6 سال.
    به پیامهای خصوصی پاسخ داده نمیشود لطفا مواردتونو در فروم مطرح کنین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)