نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: روزنامه نگاری

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : روزنامه نگاری

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    با سلام دوستان کسی مستر روزنامه نگاری خارج از ایران خونده؟
    شرایطش چیه؟
    سلام
    من ایران روزنامه نگاری خوندم. الان هم دارم خارج از ایران ارشد ارتباطات می خونم. اون موقعی که من داشتم اپلای می کردم گاهی به رشته روزنامه نگاری هم سر می زدم. این چیزهایی که یادم میاد: معمولا نمره زبان بالا (مثلا تافل 100) می خوان. اگر برای آمریکا می خواین باید GRE خوبی هم داشته باشین. رزومه مربوط به روزنامه نگاری و معمولا هم می گن یکی دو نمونه از کارهاتون(portfolio) رو بفرستین. این یه کلیت هست حالا ممکنه دانشگاه به دانشگاه فرق کنه.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط sabaN نمایش پست ها
    سلام
    من ایران روزنامه نگاری خوندم. الان هم دارم خارج از ایران ارشد ارتباطات می خونم. اون موقعی که من داشتم اپلای می کردم گاهی به رشته روزنامه نگاری هم سر می زدم. این چیزهایی که یادم میاد: معمولا نمره زبان بالا (مثلا تافل 100) می خوان. اگر برای آمریکا می خواین باید GRE خوبی هم داشته باشین. رزومه مربوط به روزنامه نگاری و معمولا هم می گن یکی دو نمونه از کارهاتون(portfolio) رو بفرستین. این یه کلیت هست حالا ممکنه دانشگاه به دانشگاه فرق کنه.
    من همیشه به کار روزنامه نگاری علاقمند بودم اما شرایط کاریش پیش نیومد.
    رشته لیسانس و ارشدم اصلا مرتبط نیست.2 تا کتاب ترجمه دارم.آیا با این اوصاف باز هم میشه امیدوار بود؟

Junior Member

سلام خسته نباشید دوست خوبم. می خواستم بدونم که برای دکترای ارتباطات در کجاها بهتره؟ و از همه مهمتر توی آمریکا نظرت درباره دانشگاه آیووا چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sabaN نمایش پست ها
    سلام
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    شما اطلاعاتی در مورد شاخه روابط عمومی رشته ارتباطات هم دارید؟ آیا امکان دریافت پذیرش برای ارشد این رشته هست؟اگر اطلاعاتی دارید ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Journalism student of communication science at Allame University

سلام من یک سوال داشتم اینکه از اونجایی که رشته روزنامه نگاری کمیته محور است من چطوری میتونم با دانشگاها مکاتب کنم؟؟
    البته برای امریکا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)