صفحه 21 از 99 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

پیش فرض پاسخ : انتقال یا Transfer

بچه ها من تو این فاصله ای که وقت گرفتم تا برم واسه مصاحبه م که June 25 هست، یه آفر خیلی مناسبتر از یه دانشگاه دیگه گرفتم.
    کسی راهکاری به ذهنش نمیرسه!
    من نمیخوام با I-20 ای که الآن دستمه برم سفارت، چون که در صورت گرفتن ویزا هم، باز باید وقتی رفتم US برم دنبال کارای ترانسفر! و اگه با I-20 جدید برم سفارت دیگه نیازی به ترانسفر هم نیست، به علاوه اینکه شرایط خیلی خوب آفر جدیده در گرفتن راحت تر ویزا خیلی کمکم میکنه.

اما مشکل اینجاست که باید I-20 جدید که امروز-فردا ایشالا آماده میشه تا قبل از June 25 برسه دستم، که حالا دارم سعیمو میکنم که یه راهی پیدا کنم زودتر برسه دستم.
    حتی من خواستم که وقت مصاحبه م رو یه هفته عقب بندازم، ولی امروز که به سفارت زنگ زدم گفتن که وقتهای جولای همه پر شده! و میره دیگه واسه آگوست که دیگه دیره!
    تنها راهی هم که میشه قبل از اون تاریخ I-20 برسه دستم اینه که به دانشگاه بگم مستقیم با پست پیشتاز بفرسته ایروان! ولی مشکلی که هست اینه که هیچ جای مطمئنی رو سراغ ندارم که I-20 رو بفرستم به آدرس اونجا و خودم برم بگیرم. آیا شما کسی رو میشناسید که تو ایروان بتونه این بسته رو به آدرس اون بفرستم؟ آیا آژانسی ها میتونن کمکم کنن؟
    به نظر شما در صورتی که I-20 جدید به دستم نرسه، به آفیسر وضعیتمو کامل شرح بدم یا اینکه بگم میخوام برم دانشگاه اولیه و وقتی ایشالا ویزا گرفتم و رفتم، برم دنبال ترانسفر؟
    یکی از بچه ها حتی تجربه ی اینکارو داشته که با I-20 دانشگاه الف ویزا گرفته ولی مستقیم رفته دانشگاه ب! و به دانشگاه ب گفته که من میخوام انتقالی بگیرم دانشگاه شما و دانشگاه الف و ب هم با هماهنگی هم کارشو ردیف کردن!
    شما میگید من چی کار کنم؟
    ممنون.

سلام.
    من یک سوال داشتم.
    کلا میشه بعد از یک سال درس خواندن در یک دانشگاه مثلا به دلیل اینکه از زمینه ی کاری استادت زیاد خوشت نیومد، به دانشگاه دیگه ای apply کرد؟
    مشکلی از نظر قانونی وجود نداره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1987 نمایش پست ها
    سلام.
    من یک سوال داشتم.
    کلا میشه بعد از یک سال درس خواندن در یک دانشگاه مثلا به دلیل اینکه از زمینه ی کاری استادت زیاد خوشت نیومد، به دانشگاه دیگه ای apply کرد؟
    مشکلی از نظر قانونی وجود نداره؟
    از نظر قانونی مشکلی نداره ولی رضایت استادتون رو جلب کنید و سابقه تون رو پیشش خراب نکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط RealDream نمایش پست ها
    بچه ها من تو این فاصله ای که وقت گرفتم تا برم واسه مصاحبه م که June 25 هست، یه آفر خیلی مناسبتر از یه دانشگاه دیگه گرفتم.
    کسی راهکاری به ذهنش نمیرسه!
    من نمیخوام با I-20 ای که الآن دستمه برم سفارت، چون که در صورت گرفتن ویزا هم، باز باید وقتی رفتم US برم دنبال کارای ترانسفر! و اگه با I-20 جدید برم سفارت دیگه نیازی به ترانسفر هم نیست، به علاوه اینکه شرایط خیلی خوب آفر جدیده در گرفتن راحت تر ویزا خیلی کمکم میکنه.

اما مشکل اینجاست که باید I-20 جدید که امروز-فردا ایشالا آماده میشه تا قبل از June 25 برسه دستم، که حالا دارم سعیمو میکنم که یه راهی پیدا کنم زودتر برسه دستم.
    حتی من خواستم که وقت مصاحبه م رو یه هفته عقب بندازم، ولی امروز که به سفارت زنگ زدم گفتن که وقتهای جولای همه پر شده! و میره دیگه واسه آگوست که دیگه دیره!
    تنها راهی هم که میشه قبل از اون تاریخ I-20 برسه دستم اینه که به دانشگاه بگم مستقیم با پست پیشتاز بفرسته ایروان! ولی مشکلی که هست اینه که هیچ جای مطمئنی رو سراغ ندارم که I-20 رو بفرستم به آدرس اونجا و خودم برم بگیرم. آیا شما کسی رو میشناسید که تو ایروان بتونه این بسته رو به آدرس اون بفرستم؟ آیا آژانسی ها میتونن کمکم کنن؟
    به نظر شما در صورتی که I-20 جدید به دستم نرسه، به آفیسر وضعیتمو کامل شرح بدم یا اینکه بگم میخوام برم دانشگاه اولیه و وقتی ایشالا ویزا گرفتم و رفتم، برم دنبال ترانسفر؟
    یکی از بچه ها حتی تجربه ی اینکارو داشته که با I-20 دانشگاه الف ویزا گرفته ولی مستقیم رفته دانشگاه ب! و به دانشگاه ب گفته که من میخوام انتقالی بگیرم دانشگاه شما و دانشگاه الف و ب هم با هماهنگی هم کارشو ردیف کردن!
    شما میگید من چی کار کنم؟
    ممنون.

دوست عزیز
    من فقط می خواستم بگم که ترنسفر اینقدرها هم پیچیده نیست و حتی بدون حضور شما هم می تونه انجام بشه بنابراین نیازی نیست خیلی خودت رو توی دردسر بندازی
    موفق باشی
    Hey you, don't tell me there's no hope at all…..
    …..Don't give in without a fight

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

سلام دوستان
    من می خوام برای Spring 2013 ترنسفر کنم، منتها هرچی سایت دانشگاهها رو می بینم در قسمت admission ترنسفر کردن رو فقط برای undergraduate زده!!! برای online apply هم همینطور! وقتی می خوام apply کنم باید برای چه position ای اپلای کنم؟ International, Graduate or some thing elsa ... گرچه همینا هست و اصلا من گزینه ای پیدا نمی کنم که مربوط به ترنسفر باشه؟؟ کلا این ترنسفر کردن و اینکه زودترین زمان برای ترنسفر کردن برام کیه شده معضل!!!
    مثلا برای University at Buffalo می خواهم ترنسفر کنم... من هرچه سایت دانشکده برق رو می گردم هیچی در مورد transfer کردن ننوشته!! اینم لینک admission این دانشگاه: http://www.buffalo.edu/ub_admissions.html
    اگر کسی از دوستان برای مثال برای همین دانشگاه شرایط transfer کردن رو روی سایتش پیدا کرده لطف کنه و لینکش رو به من بده..
    متشکر میشم راهنمایی بفرمایید
    ویرایش توسط Milad2012 : June 18th, 2012 در ساعت 09:40 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط a.mba نمایش پست ها
    دوست عزیز
    من فقط می خواستم بگم که ترنسفر اینقدرها هم پیچیده نیست و حتی بدون حضور شما هم می تونه انجام بشه بنابراین نیازی نیست خیلی خودت رو توی دردسر بندازی
    موفق باشی
    ممنون ولی الآن اولویت من الآن ویزا گرفتنه و با آفر دانشگاه دوم احتمال ویزا گرفتنم خیلی بیشتره، هم رنکش بالاتره و هم فاند داره. به علاوه اینکه دیگه خب نیازی هم به ترنسفر نیست، چون که من که هنوز دانشگاه اول ثبت نام نکردم.
    مشکل من فقط اینه که احتمال اینکه I-20 جدید، تا روز مصاحبه دستم برسه کمه.

دوستان عزیز، اطلاعات کامل در مورد Transfer کردن رو می تونید در این لینک بخونید:
    http://redbus2us.com/f1-visa-defer-a...-how-to-defer/

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می خوام برای Spring 2013 ترنسفر کنم، منتها هرچی سایت دانشگاهها رو می بینم در قسمت admission ترنسفر کردن رو فقط برای undergraduate زده!!! برای online apply هم همینطور! وقتی می خوام apply کنم باید برای چه position ای اپلای کنم؟ International, Graduate or some thing elsa ... گرچه همینا هست و اصلا من گزینه ای پیدا نمی کنم که مربوط به ترنسفر باشه؟؟ کلا این ترنسفر کردن و اینکه زودترین زمان برای ترنسفر کردن برام کیه شده معضل!!!
    مثلا برای University at Buffalo می خواهم ترنسفر کنم... من هرچه سایت دانشکده برق رو می گردم هیچی در مورد transfer کردن ننوشته!! اینم لینک admission این دانشگاه: http://www.buffalo.edu/ub_admissions.html
    اگر کسی از دوستان برای مثال برای همین دانشگاه شرایط transfer کردن رو روی سایتش پیدا کرده لطف کنه و لینکش رو به من بده..
    سلام دوست عزیز
    اینم لینک ترنسفر دانشگاه University at Buffalo
    http://wings.buffalo.edu/intadmit/transfer.htm
    موفقث باشی
    Hey you, don't tell me there's no hope at all…..
    …..Don't give in without a fight

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام

این فرم رو پر کنید به UB بدید
    http://wings.buffalo.edu/intled/admi...s_transfer.pdf

لینک در انتهای صفحه هستش )Sevis Transfer Form(
    http://wings.buffalo.edu/intadmit/formgeneral.htm

موفق باشید

چند تا نکته میخوام بگم در مورد ترنسفر کردن تو آمریکا:
    1- 90% افرادی که تو آمریکا ترنسفر میکنند، ایرانی هستند. ما ایرانیا همش دنبال این هستیم که دانشگاهمونو عوض کنیم. حالا به هر دلیلی.
    2- اگه RA هستی،ترنسفر گرفتن واقعا کار خیلی زشتیه. استاد داره از جیبش پولت را میده و به شما اعتماد کرده، اگه شما بتونی ترنسفر بگیری، فکر نکن که خیلی زرنگی، بدون بیش از حد به شما اعتماد کرده.
    3- ترنسفر گرفتن در آمریکا از اون چیزی که فکرش را بکنی خیییییییییییییلی سخت تره. ایمیلی بزنی به استادی و بگی که من میخوام دانشگاهمو عوض کنم و بیام پیش شما، اول از همه اینجوری میشه!!!!!!!!!!!!!! مخصوصا اگه دانشجوی PhD باشی. بنابراین اگه ایران هستی و به این فکر میکنی که یه دانشگاه پایین قبول شی و بعد بری آمریکا عوض کنی، زیاد امیدوار نباش.
    4- ترنسفر گرفتن اثرات بسیار بدی برای پذیرش بچه های سالهای بعد داره. استادهایی بودند که دیگه ایرانی نگرفتند. بنابراین پلهای پشت سرتون را خراب نکنین.