صفحه 198 از 199 نخستنخست ... 98148188189190191192193194195196197198199 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,971 تا 1,980 , از مجموع 1989

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط - سال 2013

Member coronaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست خوبم
    در استرالیا بورس ارشد بییار کم و اکثرا به اشخاصی که دارای رزومه پژوهشی فوق العاده و معدل بالا و فارغالتحصیل دانشگاه های معروفند بورس می شوند. امسال یکی از دوستان با معدل 19.5 بورس شد حالا شما خود بخوان این قصه را... در ضمن نمره ایلتس شما کم هست
    واقعیتش من فعلاً دانشجوی ارشد کنترل دانشگاه آزاد هستم.
    اگه تا موقع فارغ التحصیلی تعداد مقالات و کارهای پژوهشی رو بیشتر کنم آیا شانس گرفتن فاند برای من در مقطع Phd خوبه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط coronaa نمایش پست ها
    واقعیتش من فعلاً دانشجوی ارشد کنترل دانشگاه آزاد هستم.
    اگه تا موقع فارغ التحصیلی تعداد مقالات و کارهای پژوهشی رو بیشتر کنم آیا شانس گرفتن فاند برای من در مقطع Phd خوبه؟
    دوست خوب معدل ارشد بالا بگیری و چند مقاله در جرنالهای معتبر ای اس ای بعلاوه نمره ایلتس حداقل 6.5 و استادی هم در استرالیا پیدا کنی انشاله بورس می گیری
    فقط واقع بینانه در نظر داشته باش در استرالیا به بچه های دانشگاه شریف و تهران بیشتر رتبه می دهند تا دانشگاه ازاد پس انتظار هر نتیجه ای را داشته باش
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

سلام بر همه دوستان، اینکه یک دانشگاه بگه شما در لیست رزرو برای بورسیه هستید و نتایج تا چند روز دیگه اعلام میشه چقدر احتمال هستش که بورس رو برنده شد؟

من واقعا تاسف میخورم من دو مقاله یعنی هیچ گو و ناوی

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    من واقعا تاسف میخورم من دو مقاله یعنی هیچ گو و ناوی
    دوست عزیز مقالات کنفرانسی وزن بالایی برای امتیاز اوری برای بورس ندارن...شما یک سر به صفحه نتایج بورس امسال بزنید تا ببینید چه رزومه هایی تونستن بورس بگیرن: http://www.applyabroad.org/forum/sho...8%AF-%29/page3
    شما باز هم امیدت رو از دست نده همیشه استثنا وجود داره...یه اساتید ایمیل بزن....اونا در اولین برخورد ها میگن که شانستون برای بورس چطوره
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_y نمایش پست ها
    دونفر از دوستان لطف کردن و نظرشونو مطرح کردن و نظرشون در کل بسیار متین هستش
    از دوستان دیگر به ویژه Orang عزیز میخواستم نظرشونو بدونم.
    دوستان عزیز ممنون میشم بفرمایید در این سطح معدل و مقالاتم شانسم در کدوم دانشگاهها بیشتر هستش(معدل محور)
    ممنون و سپاسگزار
    ببین دوست عزیز شانست پایین نیست..معدل هات تا حدی بالا هست و یک مقاله isi و scopus داری...به نظرم رزومت پتانسیل لازم برای بورس رو داره...برای اینکه به نتیجه مطلوبت برسی باید دانشگاه های زیادی اپلی کنی...2-3 تا غیر G8 اپلی کن و 2-3 تا هم G8...اپلی استرالیا عموما مجانی و انلاین هست و کاری سختی نیست....پس بشین به شدت استاد پیدا کن وایمیل بزن و رو پروپوزال باهاشون بحث کن..یه بخشش واقعا به معنای واقعی شانسیه و هیچ کی نمیدونه نهایتا چی میشه....
    اینکه چه دانشگاه هایی شانست بیشتره به نظرم بستگی به استاد و پروپوزالت داره...شما به اینکه کدوم دانشگاه ها شانست بیشتره نگاه نکن...استرالیا کلا 17-18 تا دانشگاه داره که ارزش اپلی کردن دارن http://www.australianuniversities.co...ings/...توی این دانشگاه ها دنبال استاد بگرد و هر کدوم که اوکی دادن رو اپلی کن..هر چه بیشتر دانشگاه های بیشتری اپلی کنی شانست بیشتر میشه برای برنده شدن بورس
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    در استرالیا اساتید کمی هستن که خودشون فاند داشته باشن.. و اگر هم داشته باشن معمولا برای پروژه دکتری اینترنشنال خرجش نمیکنن و بیشتر به دانشجوهای خودشون میدن
    احتمالا منظور استادتون یا سلف فاند بوده یا شرکت در اسکلارشیپ...به نظرم بهتره که ازش در مورد فاند و اسکلارشیپ مستقیم بپرسین....دانشگاه کوئینزلند هم فکر کنم 4 تا ددلاین برای شرکت در بورس داره که احتمالا با همون اپلیکیشنی که برای پذیرس در نظر گرفته میشین با همون برای بورس هم در نظر گرفته خواهی شد.....برنده شدن در بورس هم خیلی خیلی رقابتیه و استاد نقش چندانی در این پروسه نداره و رزومه شما تعیین کننده خواهد بود (معدل+مقالات ISI)
    اورنگ جان مرسی از جوابتون. راستش امروز از استاده در مورد فاند پرسیدم. اون گفت که شما باید واسه اسکلارشیپ اقدام کنی ولی گفت من حتما شما را توی دانشکده ریکامند می کنم ضمنا اینکه خودش دو سه سال پیش دپارتمان چر بوده. گفت که به ادمین آفیسر دانشکده میگم که فرم ها هرچی که لازمه را واست بفرسته و اینکه گفت شانست واسه اسکلارشیپ خیلی بالاست. گفت ریکام های تپل از استادات بگیر و ضمنا گفت که قبل از اینکه اپلیکیشن را می خوای بفرستی حتما واسم بفرست تا واست کامل اصلاحش کنم. خلاصه اینکه خیلی از جوابش راضیم. فقط یه سوال: اگه مثلا من تو چن روز آینده واسه اپلیکیشن پر کردن اقدام کنم کی مشخص میشه اکسپت شدم یا نه؟کی باید واسه ویزا اقدام کرد؟کی ترم تحصیلی شروع میشه؟ راستش نمیدونم سیستم استرالیا با آمریکا و کانادا چقداختلاف داره؟ پس اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mori123 نمایش پست ها
    اورنگ جان مرسی از جوابتون. راستش امروز از استاده در مورد فاند پرسیدم. اون گفت که شما باید واسه اسکلارشیپ اقدام کنی ولی گفت من حتما شما را توی دانشکده ریکامند می کنم ضمنا اینکه خودش دو سه سال پیش دپارتمان چر بوده. گفت که به ادمین آفیسر دانشکده میگم که فرم ها هرچی که لازمه را واست بفرسته و اینکه گفت شانست واسه اسکلارشیپ خیلی بالاست. گفت ریکام های تپل از استادات بگیر و ضمنا گفت که قبل از اینکه اپلیکیشن را می خوای بفرستی حتما واسم بفرست تا واست کامل اصلاحش کنم. خلاصه اینکه خیلی از جوابش راضیم. فقط یه سوال: اگه مثلا من تو چن روز آینده واسه اپلیکیشن پر کردن اقدام کنم کی مشخص میشه اکسپت شدم یا نه؟کی باید واسه ویزا اقدام کرد؟کی ترم تحصیلی شروع میشه؟ راستش نمیدونم سیستم استرالیا با آمریکا و کانادا چقداختلاف داره؟ پس اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
    از سایت دانشگاه ددلاین های بورس رو پیدا کن....نزدیک ترینش آخر ژانویه هست پس باید تا قبل از ددلاین مدارکت رو کامل سابمیت کنی....بعد از ددلاین حدودا 2 ماه طول میکشه تا جواب بورس رو بدن...شما فعلا به ویزا و ترم تحصیلی کار نگیر...فعلا روی ددلاین بورس برو جلو....استادت هم که هواتو داره...بورست که اوکی شد بقیه اش حل میشه...چون دکتری استرالیا بای ریسرچ هست ترم تحصیلی به اون معنا نداره واسه دکتری

http://www.uq.edu.au/grad-school/int...t-scholarships

Member
    رشته و دانشگاه
    marine pollution

سلام دوستان امروز نامه اسکولار شیپ من از یونی ولنگونگ اومد که شامل(25392) UPA و IPTA میشه! یعنی بیمه رو که فکر کنم 2600 میشه باید پرداخت کنم! گفته باید 31 مارچ هم اونجا باشم! فکر نمی کنم دیفر کنن چوون گفتن اگه نمیاید اطلاع بدید تا بدیمش یکی دیگه! آخه مگه میشه به این زودی ویزا گرفت؟
    هفته پیش هم نامه فول فاندم از دانشگاه ساسکچون کانادا اومد! که 22000 هزارتا سالیانه است و بیمه رایگان! حالا نمی دونم چکار کنم! دوستان خواهش می کنم راهنمایی کنید!!! نمی دونم چکار کنم!!

Junior Member

سلام
    بالاخره بورسیه من هم در unisa اومد. اما زمان شروع آن را نوشته 14 فوریه. خیلی زوده. آیا میشه به تاخیر بیاندازمش؟
    لطفا اگر کسی در این زمینه اطلاعات دارد من را راهنمایی کند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)