صفحه 52 از 60 نخستنخست ... 242434445464748495051525354555657585960 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 593

موضوع: تجربيات سفر به آنكارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا (بلیت، هتل و غیره)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربيات سفر به آنكارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا (بلیت، هتل و غیره)

يادم رفت بگم كه تو هتل غذاها خيلي گرونه يه پيتزا و كباب و نوشابه و سوپ و آب براي ما حدود ١٣٠ لير دراومد.
    ، از يخچال هتل هم هيچي ترجيحا نخوريد. ما شب آخر يه نوشابه كوكا قوطي كوچيك خورديم ٢٤ لير حساب كرد(((
    تكراريه ولي خوب گفتم شايد توجه نكرده باشيد

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

پیش فرض پاسخ : تجربيات سفر به آنكارا جهت اخذ ویزا از سفارت کانادا (بلیت، هتل و غیره)

نقل قول نوشته اصلی توسط asal92 نمایش پست ها
    سلام.دوستم تازگي از تركيه برگشته،ميگفت همه جا آف بالاي ٥٠٪ بود.بهترين فصل خريده.ببخشيد ده لير فكر كنم قيمت ساندويچ باشه. چون يك وعده غذا در خيابان تقسيم حدود ٣٠$ (در رستوران+دسر+چاي+باقلوا)تموم ميشه.ولي قيمت لباس عاليه.بنظرم شما بايد ببينيد چقدر خريد داريد.با خودتون $ ببريد،نياز نشد چنج نميكنيد و برميگردونيد.موفق باشيد
    منظورم ٣٠لير بود.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

نقل قول نوشته اصلی توسط fyousefi نمایش پست ها
    دوست عزيز ما تو خيابون هيلاري با ٣٠ و ٣٧ دلار دو شب پياپي غذاهاي خيلي خوبي خورديم دو نفر هم بوديم با يك بچه
    دوستان رو حيلي نگران نكنيد بابت هزينه ها ولي هزينه تاكسي گرونه ، بهتره با اتوبوس بريد خيلي ارزن تره و مقرون به صرفه،. ما با مترو نرفتيم شايد اونم راحت باشه
    پوشاك هم زمستانه الان آف هاي بسيار خوبي خورده
    متاسفانه من واحد پولي را اشتباه نوشتم.چون هميشه $ كار ميكنيم از روي عادت $ نوشتم.منظورم ٣٠ لير بود. دوستاني كه با پستهاي من آشنايي دارن ميدونن من عادت به نگران كردن تازه واردين ندارم،حقيقت را با ديد مثبت مينويسم.موفق باشيد

Junior Member

سلام دوستان ، من از طریق سایت برای ویزای توریستی برای مادرم اقدام کردم ، تا حالا چند دفعه برام ایمیل اومده که اپلیکشن شما اپدست شد ولی وقتی میام توی سایت هیچ مسیج و تغییری نیست کسی تجربهدای داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط masihhh1 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من از طریق سایت برای ویزای توریستی برای مادرم اقدام کردم ، تا حالا چند دفعه برام ایمیل اومده که اپلیکشن شما اپدست شد ولی وقتی میام توی سایت هیچ مسیج و تغییری نیست کسی تجربهدای داره؟
    توجه نکن به اون ایمیل ها .. من هم واسه خودم که اپلای کرده بودم 2 ماه پیش همین ایمیل ها میومد .. فک کنم پرونده تو که باز میکنن بخونن، این ایمیل واست میاد .. خلاصه اوکیه و اصلا نگران نباش

سلام، برای biometric (انگشت نگاری و ...) حتما باید ترکیه رفت ؟ چون واسه پدر و مادرم دارم اقدام میکنم براشون راحت تره که برن مثلا دبی تا ترکیه .. لطفا اگر کسی اطلاعی در این خصوص داره به من بگه. ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fyousefi نمایش پست ها
    دوست عزيز ما تو خيابون هيلاري با ٣٠ و ٣٧ دلار دو شب پياپي غذاهاي خيلي خوبي خورديم دو نفر هم بوديم با يك بچه
    دوستان رو حيلي نگران نكنيد بابت هزينه ها ولي هزينه تاكسي گرونه ، بهتره با اتوبوس بريد خيلي ارزن تره و مقرون به صرفه،. ما با مترو نرفتيم شايد اونم راحت باشه
    پوشاك هم زمستانه الان آف هاي بسيار خوبي خورده
    هزينه تاكسي در صورتي گرون در مياد كه بخواين با تاكسي متر براتون حساب كنن يا منتظر باشيد موقع پياده شدن راننده هزينه رو بهتون بگه كه در اين صورت با توجه به خارجي بودن قطعا هزينه بالاتري از شما خواهدن گرفت. همون طور كه قبلا گفته شد بهتره از تاكسي هايي كه ايستادن قبل از سوار شدن قيمت رو بپرسين و باهاش توافق كنين ميتونين يكي دو تاكسي اول رو رد كنيد تاحدود قيمت دستتون بياد . بتونين چونه بزنين.در اين صورت ميتونين با همون 15 تا 20 لير از حدود كيزلاي تا وك رو بريد.
    باز اين يه تصميم شخصيه و خوب اگه كسي دوست داره ميتونه از اتوبوس يا مترو هم استفاده كنه.
    غذا هم اگه كسي فست فود بخواد،مثل مك دونالد و برگر كينگ حدود 15 تا 17 لير و غذاهاي هاي ترك تو رستوران هاي ساده كنار خيابون هم حدود 25 تا 30 لير در مياد.
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

دوستان هزینه تاکسی از فرودگاه تا وک حدودا چقده؟
    Cio: 17 Dec 2009
    Med: 10 Jan 2014
    Visa: 12 Nov 2014

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط babak224 نمایش پست ها
    دوستان هزینه تاکسی از فرودگاه تا وک حدودا چقده؟
    فرودگاه تا وك يه مقدار مسافتش دوره ممكنه گرون در بياد. بهتره تور رو كه ميگيرن بگين ترانسفر فرودگاه رو هم ميخوايين كه فكر كنم حدود 40 تومن به هزينه تون اضافه ميشه كه به نظر من براي انتقال تون در زمان رفت و همچنين زمان برگشت مبلغ اش به صرفه است.
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Junior Member

سلام دوستان
    کسی برای بیومتریک استانبول در یک ماه آینده نمیره؟ به دنبال هم سفر هستم.
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)