صفحه 148 از 151 نخستنخست ... 4898138139140141142143144145146147148149150151 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,471 تا 1,480 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط dzed نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 1 ماه پیش از دانشگاه تهران مرکز فارق التحصیل شدم. هر کاری کردم چون مشمول هستم نه دانشنامه رو میدن بهم نه ریز نمرات رو جهت ترجمه.
    ساختمان مرکزی رو هم رفتم و همچنین امور دانشجویی وزارت علوم ... هیچ کدوم راه مشخصی رو نمی گن که باید چیکار کنم. واقعا دیگه نمی دونم چه راهی رو باید رفت
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام

تنها چیزی که بهتون می دن ریزنمرات غیر رسمی هست. مراجعه کنید به کارشناس رشتتون و بگین ریزنمرات غیر رسمی رو بهتون بدن. با همون بیشتر دانشگاه ها پروسه بررسی پروندتونو انجام می دن.

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط NNXIO1198 نمایش پست ها
    سلام

تنها چیزی که بهتون می دن ریزنمرات غیر رسمی هست. مراجعه کنید به کارشناس رشتتون و بگین ریزنمرات غیر رسمی رو بهتون بدن. با همون بیشتر دانشگاه ها پروسه بررسی پروندتونو انجام می دن.

موفق باشید
    سلام
    ممنونم بابت پاسختون
    فقط اینکه کارشناس گروه به من کارنامه کل داده(که شامل تمامی و مثل اینکه فقط همین رو داردند و اینکه دانشگاه چون فارق التحصیل هستم هیچ بخشش رو مهر نمی زنه و بهم گفتند چون مهر نداره ترجمه هم نمیشه کرد.
    یه مورد دیگه اینگه دانشگاه uconn هم برای ریز نمرات گفته خودش و ترجمش رو از یه نهاد غیر رسمی بفرستید.

بنظرتون چه کاری میشه کرد؟

سلام
    ممنونم بابت پاسختون
    فقط اینکه کارشناس گروه به من کارنامه کل داده(که شامل تمامی و مثل اینکه فقط همین رو داردند و اینکه دانشگاه چون فارق التحصیل هستم هیچ بخشش رو مهر نمی زنه و بهم گفتند چون مهر نداره ترجمه هم نمیشه کرد.
    یه مورد دیگه اینگه دانشگاه uconn هم برای ریز نمرات گفته خودش و ترجمش رو از یه نهاد غیر رسمی بفرستید.

بنظرتون چه کاری میشه کرد؟
    سلام

متاسفانه سیستم دانشگاه ها (و شاید بشه گفت کل سیستم اداری ما) بر پایه عقده گشاییه. خود منو یک ماه دووندن.
    ببینید باید به شما یک لیست از تمام دروسی که گذروندین بدن که بالاش هم نوشته شده اقای x که توی رشته z مشغول به تحصیل بوده تا فلان تاریخ این درسا رو گذرونده. پایینش هم چند تا جای امضا و مهر هست که چند تا از معاونتا باید انجام بدن. از اونجایی که دانشگاه های ازاد واحد به واحد سیستماشون فرق می کنه من نمی دونم این فرم توی‌ واحد شما چه اسمی داره و این که اصلا مشابه چیزی که به من دادن هست یا نه. اما اینجا (واحد اصفهان) چیزی که به من دادن اسمش “فرم شماره ۳” هست. بنابراین اگر جواب سر بالا دادن قبول نکنید. می تونید برید پیش معاون دانشکده یا امور فارق التحصیلان و توضیح بدین چی می خواین و بگین برای پذیرش گرفتنه. باید بهتون بدن ریزنمرات غیر رسمی با مهر و امضا رو.

در مورد سوال دومتون هم متوجه نشدم دانشگاهتون چی خواسته. متن انگلیسیشو بزارید.

موفق باشید

Junior Member

سلام

متاسفانه سیستم دانشگاه ها (و شاید بشه گفت کل سیستم اداری ما) بر پایه عقده گشاییه. خود منو یک ماه دووندن.
    ببینید باید به شما یک لیست از تمام دروسی که گذروندین بدن که بالاش هم نوشته شده اقای x که توی رشته z مشغول به تحصیل بوده تا فلان تاریخ این درسا رو گذرونده. پایینش هم چند تا جای امضا و مهر هست که چند تا از معاونتا باید انجام بدن. از اونجایی که دانشگاه های ازاد واحد به واحد سیستماشون فرق می کنه من نمی دونم این فرم توی‌ واحد شما چه اسمی داره و این که اصلا مشابه چیزی که به من دادن هست یا نه. اما اینجا (واحد اصفهان) چیزی که به من دادن اسمش “فرم شماره ۳” هست. بنابراین اگر جواب سر بالا دادن قبول نکنید. می تونید برید پیش معاون دانشکده یا امور فارق التحصیلان و توضیح بدین چی می خواین و بگین برای پذیرش گرفتنه. باید بهتون بدن ریزنمرات غیر رسمی با مهر و امضا رو.

در مورد سوال دومتون هم متوجه نشدم دانشگاهتون چی خواسته. متن انگلیسیشو بزارید.

موفق باشید
    بله متاسفانه دقیقا همینطوره.
    من تمامی ساختمان های دانشگاه ازاد رو رفتم گفتن هیچ چیزی رو تا وضعیت نظام وظیفه مشخص نشه نمیدن.

متنی که دانشگاه در این خصوص گذاشته "Upload transcripts from the school where you received your bachelor’s degree and any courses taken beyond regardless of whether a degree was received.Upload transcripts and degrees from international institutions in both English and the native language of the university. Your application will not be reviewed without these copies.
    Failure to upload transcripts from all educational institutions, regardless of whether or not a degree was received, may be grounds for cancellation of admission"
    و من واقعا نمی دونم الان چیکار کنم... به استاد او دانشگاه پیام بدم نظرتون؟

Junior Member

سلام )
    من الان سربازم و میخوام ریزنمرات بگیرم! لیسانسمو دانشگاه آزاد بودم و ازش فقط یه گواهی موقت پایان تحصیلات دادم برای ارشد... باید معرفی نامه ای چیزی از پادگان ببرم یا چی؟! و اینکه به کسی وکالت بدم آیا بهش نمراتمو میدن؟
    مرسی

بله متاسفانه دقیقا همینطوره.
    من تمامی ساختمان های دانشگاه ازاد رو رفتم گفتن هیچ چیزی رو تا وضعیت نظام وظیفه مشخص نشه نمیدن.

متنی که دانشگاه در این خصوص گذاشته "Upload transcripts from the school where you received your bachelor’s degree and any courses taken beyond regardless of whether a degree was received.Upload transcripts and degrees from international institutions in both English and the native language of the university. Your application will not be reviewed without these copies.
    Failure to upload transcripts from all educational institutions, regardless of whether or not a degree was received, may be grounds for cancellation of admission"
    و من واقعا نمی دونم الان چیکار کنم... به استاد او دانشگاه پیام بدم نظرتون؟
    سلام

بله دانشگاه مورد نظرتون هم تاکید کرده بدون ریزنمرات و ترجمشون فایل شما بررسی نمی شه. همونطور که گفتم تنها راه اینه که همچنان از دانشگاهتون پیگیری کنید و بخواین ریزنمرات غیر رسمی بهتون بدن. مطمئنم که به نتیجه می رسید. خیلیا همینطوری پذیرش گرفتن. مطمئن نیستم واحد شما هم همین باشه ولی بگید فرم شماره 3 می خواین شاید بفهمن منظورتونو.
    بهتره به دانشگاه هایی که قصد اپلای دارید هم بگید فقط اینجا بهتون ریزنمرات غیر رسمی می دن به خاطر مشکل سربازی تا ببینید که قبول می کنن یا نه (اکثرا قبول می کنن).

موفق باشد

Junior Member

سلام

بله دانشگاه مورد نظرتون هم تاکید کرده بدون ریزنمرات و ترجمشون فایل شما بررسی نمی شه. همونطور که گفتم تنها راه اینه که همچنان از دانشگاهتون پیگیری کنید و بخواین ریزنمرات غیر رسمی بهتون بدن. مطمئنم که به نتیجه می رسید. خیلیا همینطوری پذیرش گرفتن. مطمئن نیستم واحد شما هم همین باشه ولی بگید فرم شماره 3 می خواین شاید بفهمن منظورتونو.
    بهتره به دانشگاه هایی که قصد اپلای دارید هم بگید فقط اینجا بهتون ریزنمرات غیر رسمی می دن به خاطر مشکل سربازی تا ببینید که قبول می کنن یا نه (اکثرا قبول می کنن).

موفق باشد
    سلام

خیلی ممنونم بابت پاسخ جامعتون... دانشگاه قبول کرد این روش رو

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام
    دوستان من سوالم این بود که با توجه به اینکه هم اکنون در حال خدمت سربازی هستم الان من با برگه اشتغال به خدمت میتونم مدرک تحصیلی و ریز نمرات از دانشگاه آزاد بگیرم برا ترجمه رسمی یا فقط موقت و ارایه میدن؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Behzad_sdg نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من سوالم این بود که با توجه به اینکه هم اکنون در حال خدمت سربازی هستم الان من با برگه اشتغال به خدمت میتونم مدرک تحصیلی و ریز نمرات از دانشگاه آزاد بگیرم برا ترجمه رسمی یا فقط موقت و ارایه میدن؟؟؟
    سلام.

بله شما با نامه اشتغال به خدمت از یگانتون می تونید دانشنامه و ریزنمراتتونو بگیرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی عمران-آزاد کرج

سلام من فرم شماره 3 رو قبل فارغ التحصیلی گرفتم مهر و امضا دبیر خانه رو هم گرفتم ولی کارای فارغ التحصیلیم رو الان انجام دادم، برم اداره مرکز امور بین الملل مهر میکنه برام؟ چون مترجم میگه بدون مهر اداره مرکز امکان ترجمه وجود نداره

در ضمن من الان بخوام اپلای کنم با همین ریز نمرات میتونم کارامو پیش ببرم؟ چون پرسیدم میگن نه مدرک موقت و نه دانشنامه رو بهم نمیدن
    از یه طرفم دانشگاه پلی تکنیک میلان برای ثبت نام 2 تا گزینه داره در حین تحصیل که باید گواهی اشتغال به تحصیل ببرم و فارغ التحصیل که باید مدرک و اینجوری آپلود کنم که بهم نمیدن
    راهکاری هست که نشون بدم من فارغ و التحصیل شدم و معدلم و تعداد واحدامو نشون بده؟مثلا مثل همین فرم شماره 3 مدرکی بهم بدن؟
    ویرایش توسط Soroush_IM : December 7th, 2019 در ساعت 10:20 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)