نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1406

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط - تا سال 2015

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skillselect - 2012

سلام به همگی:
    میشه بفرمائید که امتیاز افراد انتخاب شده در اولین لیست گیری را کجا اعلام میکنند؟ امتیاز من بدون آیلتس 7 میشه 65 . میخوام بدونم میشه امیدوار به انتخاب شدن بود یا نه؟

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست ها
    سلام به همگی:
    میشه بفرمائید که امتیاز افراد انتخاب شده در اولین لیست گیری را کجا اعلام میکنند؟ امتیاز من بدون آیلتس 7 میشه 65 . میخوام بدونم میشه امیدوار به انتخاب شدن بود یا نه؟
    ممکنه که منظورتون رو از لیست گیری دقیقتر بفرمایید؟ این واژه رو اولین بار هست که میشنوم به همین دلیل متوجه منظورتون نمیشم.

اگر سابقه کار یا تحصیل استرالیایی نداشته باشید و از خارج از استرالیا اپلای کنید خیلی بعید میدونم که امتیازتون بدون آیلتس به 65 برسه. حتما امتیازاتتون رو دوباره محاسبه کنید تا مشکلی براتون پیش نیاد.
    ویرایش توسط icarus : July 31st, 2012 در ساعت 07:10 PM
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    ممکنه که منظورتون رو از لیست گیری دقیقتر بفرمایید؟ این واژه رو اولین بار هست که میشنوم به همین دلیل متوجه منظورتون نمیشم.

اگر سابقه کار یا تحصیل استرالیایی نداشته باشید و از خارج از استرالیا اپلای کنید خیلی بعید میدونم که امتیازتون بدون آیلتس به 65 برسه. حتما امتیازاتتون رو دوباره محاسبه کنید تا مشکلی براتون پیش نیاد.
    منظورم امتیاز انتخاب شدگان از اولین انتخاب از EOI که قرار بود اول آگوست اعلام بشه توسط سایت skillselect است .
    من 65 میشم اشتباه نکردم:
    ۳۳ تا ۳۹ سال: ۲۵ امتیاز
    آیلتس ۶ در هر ۴ مهارت: ۰ امتیاز
    سابقه کار حداقل ۸ سال : ۱۵ امتیاز
    مدرک لیسانس 15 امتیاز
    اسپانسر ایالتی : حداکثر 10 امتیاز

البته من میخوام با ویزای موقت اقدام کنم . نمیدونم که مدت انتظار چقدره براش ؟
    آیا من که میخوام با آیلتس 6 اقدام کنم از EOI انتخاب میشم؟

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست ها
    منظورم امتیاز انتخاب شدگان از اولین انتخاب از EOI که قرار بود اول آگوست اعلام بشه توسط سایت skillselect است .
    من 65 میشم اشتباه نکردم:
    ۳۳ تا ۳۹ سال: ۲۵ امتیاز
    آیلتس ۶ در هر ۴ مهارت: ۰ امتیاز
    سابقه کار حداقل ۸ سال : ۱۵ امتیاز
    مدرک لیسانس 15 امتیاز
    اسپانسر ایالتی : حداکثر 10 امتیاز

البته من میخوام با ویزای موقت اقدام کنم . نمیدونم که مدت انتظار چقدره براش ؟
    آیا من که میخوام با آیلتس 6 اقدام کنم از EOI انتخاب میشم؟

امتیازتون رو درست محاسبه کردین. منظور من امتیاز بدون محاسبه اسپانسر بود چون امتیاز اسپانسر تا زمان تایید یا عدم تایید اسپانسر قطعی نیست.
    ایشالله اگر نتیجه EOI مثبت باشه و مشکل خاصی در سکیوریتی چک و مدارک پیش نیاد، از زمان لاج و ارسال کامل مدارک بین 3تا 6 ماه طول میکشه تا ویزای موقت صادر بشه.
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    امتیازتون رو درست محاسبه کردین. منظور من امتیاز بدون محاسبه اسپانسر بود چون امتیاز اسپانسر تا زمان تایید یا عدم تایید اسپانسر قطعی نیست.
    ایشالله اگر نتیجه EOI مثبت باشه و مشکل خاصی در سکیوریتی چک و مدارک پیش نیاد، از زمان لاج و ارسال کامل مدارک بین 3تا 6 ماه طول میکشه تا ویزای موقت صادر بشه.
    میشه جساراتا لینک این مطلب را بفرمائید ؟ 6 ماه واقعا کمه مطمئنید؟
    راستی این ویزا به چه شماره ای الان در سایت مهاجرت مشخص شده است؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)