صفحه 174 از 262 نخستنخست ... 74124164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183184224 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,731 تا 1,740 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

پیش فرض پاسخ : ویزای Schengen (شنگن)

نقل قول نوشته اصلی توسط sahandfb نمایش پست ها
    شما اگه بخواين از آلمان كلا خارج بشيد، خوب بايد خودتون رو abmelden كنيد. تا زماني كه اين كار رو نكرديد به معني اين هست كه در آلمان اقامت داريد و اگر هم خارج شديد موقتي ( مثلا براي ديدار خانواده) خارج شديد. تا جايي كه من اطلاع دارم اگر شما پذيرش دكترا يا پيشنهاد شغلي از هلند (يا هر كشور ديگه اتحاديه اروپا) داشته باشيد و در يكي از اين كشورها اقامت داشته باشيد، احتياجي نيست كه به ايران برگرديد و از اونجا اقدام كنيد.معمولا براي دريافت ويزاي هر كشور از كشور محل اقامت اقدام ميكنند، نه از كشور زادگاه يا كشوري كه ازش تابعيت داريد. به همين دليل شديدا توصيه ميكنم قبل از اينكه خودتون رو به دردسر بياندازيد حتما از ادارات مربوطه سوال كنيد. در مورد كيس شما من تا ٩٩٪‏ اطمينان دارم كه احتياج به ترك آلمان يا هلند نداريد. تنها نكته مهم اون ٣ ماه هست كه خدمتتون عرض كردم. اون ٣ ماه رو جدي بگيريد. كساني رو ميشناسم كه به خاطر جدي نگرفتن اون ٣ ماه به دردسر افتادن و مجبور شدن آلمان رو ترك كنند و از ايران با وكيل پيگير قضيه بشن. موفق باشيد.
    من یه اپدیت در مورد وضعیتم بدم شاید بعدا سوال بقیه باشه: اصولا وقتی فارق میشی از یک دانشگاه تا آخر اون ترم تحصیلی اجازه داری در اون کشور بمونی مگر اینکه در همون کشور ویا کشور دیگری در شنگن پذیرش دکترا گرفته باشی. در مورد من٬ من بدون مشکل میتونم در هلند وارد شم و تا زمانی کارای اقامتم داره انجام میشه (و مصلما بعدش ) در ان جا بمونم. و لازم نیست از ایران یا آلمان دوباره اقدام کنم.

سلام، دوستان من برای تاریخ ۱۸ جولای بلیت کنسرت تهیه کردم که تو آلمان برگزار میشه، تو تا ریخ ۲۵ جولای هم یه کنسرت دیگه تو لهستان برگزار میشه که من بلیت هر دو تا کنسرت رو تهیه کردم، حالا بنظرتون از طریق لهستان اقدام‌کنم واسه ویزا؟ لهستان برای دادن ویزا سخت میگیره؟

Junior Member

سلام دوستان من و همسرم قصد سفر توریستی به ایتالیا را داریم من 4 سال پیش شنگن ایتالیا داشتم الانم سابقه بیمه هفت ساله وسند ملکی دارم و همسرم هم گواهی اشتغال به کار داره فقط مانده حسابمون 15 ملیونه به نظرتون مناسبه یا نه؟

Junior Member

سلام وقت بخیر ایا اطلاع دارید در صورتی که سند ملکی و گواهی اشتغال به کار و باقی شرایط را داشته باشیم با 15 ملیون موجودی برای من و همسرم ویزای شنگن شانس داریم؟من 4 سال پیش خودم ویزای شنگن داشتم از ایتالیا.
    نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

همان طور که دوستمون گفتند، نوع حساب مهم نیست. گردش مالی سه ماهه مهمه و نه فقط موجودی حساب. اگر از شعبه ارزی بانک پرینت حساب بگیرید، پرینت به زبان انگلیسی بهتون می دهند و نیازی به ترجمه نیست.

شاد باشید.

Junior Member

با سلام و خسته نباشید. سوالی داشتم از خدمتتون. می خوام برای ویزای شینگن اقدام کنم. یک اینکه شهرستان هستم باید اول مدارکم رو ایمیل کنم و بعد وقت مصاحبه می دن یا از همون اول باید برم سفات خونه؟ و ایا همون روز مصاحبه می کنن یا دوباره باید برم و برگردم واسه مصاحبه؟ دو اینگه اون دوست عزیز گفتن گردش مالی سه ماه اخیر مهمه، من تو حساب دارم ولی در گردش نبوده به مشکل بر می خورم؟ ممنون می شم راهنمایی کنید. تشکر

Junior Member

سلام دوستان

بنده 25 ساله ام هست و برای ویزای شنگن قصد دارم اقدام کنم و دعوتنامه ی غیررسمی از طرف برادرم همراه با مدارکشون دارم.
    گواهی اشتغال به تحصیل و همینطور سابقه ی بیمه به مدت 3 سال و قرارداد کاری با شرکت هم دارم.

حساب خودم وضعیت زیاد جالبی نداره.
    میخواستم ببینم میتونم پرینت حساب پدرم رو روز مصاحبه تحویل سفارت بدم یا خیر؟

و اینکه احتمال گرفتن ویزا برای شخص بنده چند درصد هست؟

البته 2 سال قبل هم برای برای ویزای دانشجویی اقدام کردم که ویزا ندادن.. این مسئله ربطی به ویزای شنگن داره که احتمال دادن ویزا کمتر بشه؟

ممنونم
    ویرایش توسط arsalanbr : April 2nd, 2016 در ساعت 03:05 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarana100 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید. سوالی داشتم از خدمتتون. می خوام برای ویزای شینگن اقدام کنم. یک اینکه شهرستان هستم باید اول مدارکم رو ایمیل کنم و بعد وقت مصاحبه می دن یا از همون اول باید برم سفات خونه؟ و ایا همون روز مصاحبه می کنن یا دوباره باید برم و برگردم واسه مصاحبه؟ دو اینگه اون دوست عزیز گفتن گردش مالی سه ماه اخیر مهمه، من تو حساب دارم ولی در گردش نبوده به مشکل بر می خورم؟ ممنون می شم راهنمایی کنید. تشکر
    دوست عزیز شما اول باید وقت بگیری البته اگه موفق شدی وگرنه باید وقت بخری که از 250000 تومن میگن تا 400000 تومن بعد مدارکت رو بدی به دارالترجمه به انگلیسی یا ایتالیائی ترجمه کنه بعد با مدارکت درتاریخی که سفارت بهت وقت داده بری واسه مصاحبه وتحویل مدارک . هم گردش حساب مهمه هم موجودی حساب . ولی نباید طوری باشه که مشکوک بشن
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam83 نمایش پست ها
    سلام دوستان من و همسرم قصد سفر توریستی به ایتالیا را داریم من 4 سال پیش شنگن ایتالیا داشتم الانم سابقه بیمه هفت ساله وسند ملکی دارم و همسرم هم گواهی اشتغال به کار داره فقط مانده حسابمون 15 ملیونه به نظرتون مناسبه یا نه؟
    15 میلیون برای دونفر خیلی کمه . حداقل نفری 20 میلیون باید توی حسابتون باشه
    باز اگه از آژانسها بپرسی بیشتر راهنمای تون مکنن
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    من یه چیزی شنیدم که روی پاسپورت شخص به فرض 1000 یورو هست.. این جریانش چیه؟ میشه چنین کاری کرد و به سفارت نشون داد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تربیت بدنی گرایش رفتار حرکتی

سلام دوستان.
    من برای شرکت در یک فستیوال هنری 19 جون باید ایتالیا باشم و بعدش پشت سرهم فستیوالهایی در اسپانیا و بلغارستان هستن که نهایتا همشون در 9 جولای تموم میشن. از طرفی یک فستیوال دیگه هم در فرانسه هست که 21 جولای شروع میشه و یک هفته طول میکشه. میخواستم ببینم که چطور میتونم اقدام کنم تا بتونم فاصله بین 9 تا 21 جولای رو دوباره برنگردم ایران؟ مثلا امکانش هست بتونم ویزای 45 روزه بگیرم؟
    برای همه این فستیوالها دعوتنامه دارم و بار اولم هست برای ویزای شنگن اقدام میکنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)