صفحه 27 از 74 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 733

موضوع: سؤال درباره مقاله خارجی

پیش فرض پاسخ : سؤال درباره مقاله خارجی

با سلام.
    دوستان، در مورد القابی که ذیل اسمی نویسندگان می آید سوالی داشتم.
    برای position اسم کسی که فارغ التحصیل شده و در دانشگاه تدریس نمیکنه از چه عنوانی استفاده می شود؟ به نظرتان Researcher مناسب است؟ (به صورت Researcher, Department of Science, University of X)
    با سپاس

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa2000 نمایش پست ها
    با سلام.
    برای position اسم کسی که فارغ التحصیل شده و در دانشگاه تدریس نمیکنه از چه عنوانی استفاده می شود؟ به نظرتان Researcher مناسب است؟ (به صورت Researcher, Department of Science, University of X)
    با سپاس
    کارشناسی
    کارشناسی ارشد
    دکترا
    Master of Science
    PhD
    Bachelor of Science

Senior Member m_rond آواتار ها

با سلام.
    با سپاس
    سلام
    به نظرم تا ازتون نخواستن اصلاً لزومی نداره که position را بنویسید. اسامی رو بنویسید و اینکه هر کدوم از نویسنده ها تو کدوم دپارتمان و دانشکده و دانشگاه هستن. اینجوری مثلاً اگه شما دانشجوی فوق لیسانس هم باشید اونا تصور می کنن که به احتمال خیلی زیاد حداقل استادیار هستین. البته این دروغ گفتن نیست و روالی هست کهشما تو مقالات می بینید. ضمن اینکه این شبهه و نگرانی هم برطرف می شه که نکنه اگه بنویسم که دانشجوی لیسانس یا ارشد هستم یا former MSc Student فلانجا بودم ممکنه یه کوچولو رونظر ادیتور یا داور تأثیر بذاره که این مقاله رو یه دانشجوی لیسانس یا کارشناسی ارشد واسمون فرستاده (البته این موضوع قطعیت نداره).
    موفق باشید.
    Never Say Never

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکتری برق دانشگاه وسترن اونتاریو

با سلام.
    با سپاس
    برای خود مقاله که اصلا نیازی نیست بنویسید. من در ایران دیدم که در برخی ژورنالها و کنفرانسها می نویسن مثلا دانشجوی کارشناسی ارشد ولی در کنفرانسها و ژورنالهای خارجی اصلا به این مسئله برخورد نکردم
    تنها جایی که این رو از شما می پرسن موقع سابمیت کردن مقاله هست که یک سری اطلاعات کلی رو در داخل یک سری فرمها در سایت مربوط به ژورنال یا کنفرانس وارد می کنید که در اونجا هم باز نیازی نیست بنویسید researcher
    تا ارشد رو Mr مینویسن
    دکتری رو هم Dr مینویسن
    این رو هم واسه این می پرسن که اگر خواستن ایمیلی براتون بفرستن شما رو درست صدا کنن

با سلام
    من یک مقاله داخلی دادم و دانشجو لیسانس هستم میخواستم و حالا متوجه شدم ارزشی ندارد حالا میشه همون برای یک جا بین الملی فرستاد ؟؟
    اگر هست میشه قیمت و مدت زمان را هم بگید ؟؟
    من معدلم 14 هست و برای اروپا هم میخواهم اقدام کنم به نظر شما به صرف هست که دوباره مقاله بدهم؟؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ایران33 نمایش پست ها
    با سلام
    من یک مقاله داخلی دادم و دانشجو لیسانس هستم میخواستم و حالا متوجه شدم ارزشی ندارد حالا میشه همون برای یک جا بین الملی فرستاد ؟؟
    اگر هست میشه قیمت و مدت زمان را هم بگید ؟؟
    من معدلم 14 هست و برای اروپا هم میخواهم اقدام کنم به نظر شما به صرف هست که دوباره مقاله بدهم؟؟
    ممنون
    سلام
    عقیده من این هست که هر کنفرانس بین المللی و حتی هر ژورنالی هم معتبر نیست! ولی بالاخره برای گرفتن پذیرش بی تاثیر نیست.
    اینکه یک مقاله فارسی رو کاملا بدون تغییر به انگلیسی برگردونید رو به احتمال زیاد داورهای اونجایی که می فرستید متوجه نخواهند شد ولی به هر حال برخلاف اخلاق حرفه ایی هست. به نظرم شما می تونید مقالتون رو کمی بهبود بدین و نسخه انگلیسی رو جایی بفرستین! مثلا کمی به روش های استفاده شده شاخ و برگ بدین یا مثالهای بیشتری رو در مقاله ارائه کنید یا توضیحات و نتیجه گیری های عمیقتری رو بنویسید
    موفق باشید

ممنون میشه یه چند تا جا که هم معتبر هم سریع قبول میکنند معرفی کنید؟؟؟
    در مورد هزینه اش اگه میدونید کمک کنید؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ایران33 نمایش پست ها
    ممنون میشه یه چند تا جا که هم معتبر هم سریع قبول میکنند معرفی کنید؟؟؟
    در مورد هزینه اش اگه میدونید کمک کنید؟؟
    باید در رشته خودتان بگردید ببینید کنفرانسها و ژورنالهای معتبر کدام است.برای هررشته فرق میکند.

ApplyAbroad Senior Veteran

سلام به همه ی دوستان عزیزم

در وب سایت هفتمین کنفرانس تخصصی حفاظت و کنترل سیستم های قدرت نوشته شده است که :

مقالات به زبان انگليسي بايد حداكثر در 6 صفحه تهيه شوند و در صورت پذيرش در سايت IEEE Xplore نمايه مي شوند...

منظورشون رو تو قسمت بالا متوجه نشدم.....چه مزیتی داره تو این روش؟مثلا می تونیم تو رزومه بگیم که ما یک کنفرانس خارجی داریم اما ارائه اش تو ایران بوده ؟چطوری اون وقت؟

بی نهایت ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان عزیزم

در وب سایت هفتمین کنفرانس تخصصی حفاظت و کنترل سیستم های قدرت نوشته شده است که :

مقالات به زبان انگليسي بايد حداكثر در 6 صفحه تهيه شوند و در صورت پذيرش در سايت IEEE Xplore نمايه مي شوند...

منظورشون رو تو قسمت بالا متوجه نشدم.....چه مزیتی داره تو این روش؟مثلا می تونیم تو رزومه بگیم که ما یک کنفرانس خارجی داریم اما ارائه اش تو ایران بوده ؟چطوری اون وقت؟

بی نهایت ممنونم

سلام
    اگه مقاله رو انگلیسی بنویسید اون موقع توی IEEE هم قرار می گیره. توی رزومه می نویسید که مقالتون در IEEE Conference on Power Systems ارائه شده. قطعاً بهتره! مقاله ای که در IEEE ارائه میشه خیلی بهتر از مقاله ای هست که در یک کنفرانس داخلی چاپ میشه. حداقل مزیتش این هست که اگه تو اینترنت کسی دنبالش بگرده میتونه پیدا کنه!!!!!
    هر چند یکی دوتا از کنفرانسخای مربوط به برق در ایران IEEE محسوب میشن ولی در کل کنفرانس های معتبری نیستن
    من در این قبیل کنفرانس مرتبط با کنترل بودم درسته که اسمه کنفرانس بین المللی بود ولی تقریبا همه از ایران بودن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)