صفحه 49 از 66 نخستنخست ... 394041424344454647484950515253545556575859 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 657

موضوع: آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Food Science, University of Helsinki

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و مدارک تحصیلی از دانشگاههای علوم پزشکی

بسیار خوشحالم که دانشگاه ها شروع کردن به اجرای نامه. دیگه دوستان باید از دانشگاه ها پیگیر باشید. کارت معافیت یا پایان خدمت لازم هست. اما برید صحبت کنید. "فکر میکنم" با ی نامه از نظام وظیفه کارتون راه بیوفته.

ی خانومی قول بستنی داده بودن!! تاریخ و محلشو اوکی کنید خدمت برسیم برا بستنی!

Junior Member

من قول بستنی دادم. الان اصفهانم هفته دیگه سه شنبه یا دوشنبه میام تهران چشم.
    ببخشید میشه راهنمایی کنید برای ازاد کردن مدرک ارشد چه راه هایی وجود داره که خیلی سریع بتونیم دانش نامه را تحویل بگیریم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nedaot87 نمایش پست ها
    من قول بستنی دادم. الان اصفهانم هفته دیگه سه شنبه یا دوشنبه میام تهران چشم.
    ببخشید میشه راهنمایی کنید برای ازاد کردن مدرک ارشد چه راه هایی وجود داره که خیلی سریع بتونیم دانش نامه را تحویل بگیریم؟
    بسیار عالی!! منم همون روزا تهران هستم!

زودتر اقدام کنید تا زودتر برسه به دستتون! تا جایی که من اطلاع دارم ظاهرن دو راه برای تحویل وجود داره. یک اینکه پست بشه در خونه. دو اینکه حضوری برید تحویل بگیرید از دانشگاه. که راه دوم مطمئنن سریعتر هست. اگر مدارک کامل باشه فکر میکنم یک روزه کار راه بیفته و تقریبا 1 ماه طول میکشه تا خطاطی و امضاگیریاش تموم بشه. البته مطمئنا همه اینها بستگی به دانشگاه و کارکنان اداره فارغ التحصیلان دانشگاهتون داره. این اطلاعات در مورد شهید بهشتی و تجربه دوستان فارغ سال 92 هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadftsbmu نمایش پست ها
    بسیار عالی!! منم همون روزا تهران هستم!

زودتر اقدام کنید تا زودتر برسه به دستتون! تا جایی که من اطلاع دارم ظاهرن دو راه برای تحویل وجود داره. یک اینکه پست بشه در خونه. دو اینکه حضوری برید تحویل بگیرید از دانشگاه. که راه دوم مطمئنن سریعتر هست. اگر مدارک کامل باشه فکر میکنم یک روزه کار راه بیفته و تقریبا 1 ماه طول میکشه تا خطاطی و امضاگیریاش تموم بشه. البته مطمئنا همه اینها بستگی به دانشگاه و کارکنان اداره فارغ التحصیلان دانشگاهتون داره. این اطلاعات در مورد شهید بهشتی و تجربه دوستان فارغ سال 92 هست.
    سلام مجدد. چشم من یه روز قبلش همینجا هماهنگ میکنم. مطمینید مدرک کارشناسی ارشد آزاد کردن به این راحتیه؟ پس این قضیه عدم نیاز گرفتن چیه؟

Junior Member

دوستان من امسال می خواستم ارشد بیوتکنولوژی پزشکی شرکت کنم. دانشنامه کارشناسیم رو گرفتم. برای گرفتن ارشد هزینه اش چه قدر می شه؟ دیپلمم رو هم منطقه دو گرفتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط TLOTD نمایش پست ها
    دوستان من امسال می خواستم ارشد بیوتکنولوژی پزشکی شرکت کنم. دانشنامه کارشناسیم رو گرفتم. برای گرفتن ارشد هزینه اش چه قدر می شه؟ دیپلمم رو هم منطقه دو گرفتم
    تا اسفند امسال مبالغ به همون صورت قبلی حساب میشه! بعد از اون خدا داند! تا 2 ماه پیش که حدود 20 میلیون شد با قانون جدید! فعلا قانون جدید تعلیق شده ...شاید 20 میلیون نباشه ولی کمتر از 10 میلیون هم نخواهد شد 100 درصد

Junior Member

دوستان من هفته دیگه میخوام برم مدرک کارشناسیمو ازاد کنم! گفتن 1 میلیونه! تنها کاری که باید انجام بدم تحویل مدارک و واریز پوله ؟؟ یعنی یه روزه کارم تموم میشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sto نمایش پست ها
    دوستان من هفته دیگه میخوام برم مدرک کارشناسیمو ازاد کنم! گفتن 1 میلیونه! تنها کاری که باید انجام بدم تحویل مدارک و واریز پوله ؟؟ یعنی یه روزه کارم تموم میشه؟
    بله دوست عزیز! بعد از محاسبه دقیق هزینه آزادسازی تعهد دوتا فیش باید واریز کنید (ی 1000 ت تمبر و ی فیش هزینه تعهد). بعد وارد پروسه صدور دانشنامه می شید. اگر خوش شانس باشید و دانشگاه با شما راه بیاد همون روز ریز نمرات رسمی رو بهتون تحویل خواهند داد (کار من دقیقا 3 ساعت طول کشید). دانشنامه هم تا جایی که من متوجه شدم کاملا بسنگی به دانشگاه داره که چه زمانی و چطور تحویل بده. ظاهرا بعضی دانشگاه ها تحویل پست میدن، بعضی به دانشکده مربوطه میفرستند. که کلن حدود 1 ماه زمان میبره. بعد از تحویل گرفتن دانشنامه و ریز نمرات باید اونها را به بلوک A وزرات بهداشت (شهرک غرب) ببرید برای تایید (که بعد از ترجمه رسمی بشه اونها رو به تایید دادگستری و وزارت خارجه رسوند) که من تماس گفتم گفتن حداکثر یک ساعت طول میکشه.

پیروز و سربلند باشید
    DREAMS DO COME TRUE, WITH HARD WORK, COMMITMENT, AND EFFORT. Kai Greene
    University of Helsinki, Food Science MSc, 2016
    I can help you up to what I know, I say I don't know when I don't know

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadftsbmu نمایش پست ها
    بله دوست عزیز! بعد از محاسبه دقیق هزینه آزادسازی تعهد دوتا فیش باید واریز کنید (ی 1000 ت تمبر و ی فیش هزینه تعهد). بعد وارد پروسه صدور دانشنامه می شید. اگر خوش شانس باشید و دانشگاه با شما راه بیاد همون روز ریز نمرات رسمی رو بهتون تحویل خواهند داد (کار من دقیقا 3 ساعت طول کشید). دانشنامه هم تا جایی که من متوجه شدم کاملا بسنگی به دانشگاه داره که چه زمانی و چطور تحویل بده. ظاهرا بعضی دانشگاه ها تحویل پست میدن، بعضی به دانشکده مربوطه میفرستند. که کلن حدود 1 ماه زمان میبره. بعد از تحویل گرفتن دانشنامه و ریز نمرات باید اونها را به بلوک A وزرات بهداشت (شهرک غرب) ببرید برای تایید (که بعد از ترجمه رسمی بشه اونها رو به تایید دادگستری و وزارت خارجه رسوند) که من تماس گفتم گفتن حداکثر یک ساعت طول میکشه.

پیروز و سربلند باشید
    ممنونم از راهنمایی...دانشنامه مو آزاد کردم 3-4 ساعت بیشتر طول نکشید با هزینه 960 هزار تومن!

سلام به همگی،
    من می خواستم بدونم اگر کسی رشته لیسانسش از وزارت بهداشت بوده ولی رشته ارشدش از وزارت علوم هست برای آزاد کردن ارشدش باید اول مدرک لیسانسش رو آزاد کنه؟ یا کاری به هم نداره این دو تا مدرک؟
    دوم اینکه برای رشته های وزرات بهداشت مثله وزارت علوم نمیشه از طریق کاریابی اقدام کرد؟
    ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)