صفحه 51 از 66 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 657

موضوع: آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

Junior Member Faezeh_M آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و مدارک تحصیلی از دانشگاههای علوم پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط uni8v نمایش پست ها
    سلام دوستان
    رشته های وزارت بهداشت که طرحشون اختیاری هست وضعیت ازاد سازی مدرکشون به چه صورت هست؟
    من دانشگاه از یکی دو نفر پرسیدم گفتن طرح با تعهد فرق میکنه! و باید 4 سال کار کنی تا دانشنامه رو بهت بدن!
    سلام

من از وزارت خونه سوال کردم,گفتند طرح های اختیاری میتونن مدرکشونو آزاد کنن بدون اینکه طرح برن. باقی مراحل رو باید از طریق دانشگاه اقدام کنید

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    خواهر من ليسانس پرستاري رو از دانشگاه سراسري به تازگي تمام كرده و الان نياز به خريد طرحش داره و هيچي از طرح رو هم نگذرونده امكان آزاد كردن مدركش بدون اينكه از جايي يا دانشگاهي پذيرش گرفته باشه وجود داره؟
    با تشكر از محبت عزيزان پاسخگو

نقل قول نوشته اصلی توسط biomediii نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خواهر من ليسانس پرستاري رو از دانشگاه سراسري به تازگي تمام كرده و الان نياز به خريد طرحش داره و هيچي از طرح رو هم نگذرونده امكان آزاد كردن مدركش بدون اينكه از جايي يا دانشگاهي پذيرش گرفته باشه وجود داره؟
    با تشكر از محبت عزيزان پاسخگو
    بله وثیقه میگذارید اما این به معنی خرید نیست موقتا بهتون میدن که مثلا برید درس بخونید و برگردید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    بله وثیقه میگذارید اما این به معنی خرید نیست موقتا بهتون میدن که مثلا برید درس بخونید و برگردید
    مرسي از جواب شما اما براي تحصيل نميخواد بره،براي كار ميخواد اقدام كنه و براي همين يه مدت مدرك رو نياز داره و بعد از اينكه رفت ترجمه كرد و تشكيل پرونده داد ميخواد مدرك رو برگردونه و طرح رو بگذرونه تا زماني كه بخواد بره،در اين صورت راهي هست؟

سلام.
    دوستان برای ورودی های 92 ارشد قیمت های جدیدی جهت خرید تعهد اعلام شده؟ یا قیمتها هنوز ثابت هست؟
    ممنونم

Junior Member

سلام. با خرید مدرک و گذاشتن وثیقه برای طرح تو رشته های وزارت بهداشت مثل داروسازی و دندانپزشکی، مدارک مربوط به ریزنمرات، گواهی فارغ التحصیلی و پروانه رو میدن بهمون؟ آخه همه جا گفته certified copy این مدارک رو میخوان...

Junior Member

سلام

ممنون میشم راهنماییم کنید
    پزشک عمومی هستم و طرحم تموم شده. برای ازاد کردن دانشنامه و ریز نمرات به کحا مراجعه کنم و هزینه اش چطور محاسبه نیشه؟ ممنونم

Junior Member

سلام دوستان
    من لانشجوي پزشكي ورودي ٩١ هستم فعلاً ٣،٤ سالي مونده درسم تموم بشه ولي اخيراً متوجه شدم براي آزاد كردن مدرك اون تعرفه هاي قديمي تغيير كرده و از ورودي هاي ٨٩ يا ٩٠ به بعد براي آزاد شدن مدرك ، به ازاي ٧ سال تحصيل بايد چيزي حدود ٣٠٠ ميليون پرداخت كرد! ميخواستم ببينم كسي از اين قوانين جديد اطلاع داره؟ واقعا چنين قانوني عادلانه است؟ اين چه تعريفي از دانشگاه دولتيه؟ اگه قرار باشه كه هزينه به اين سنگيني پرداخت كنيم كه بهتره از همون ابتدا ترمي حساب كنيم و اگه نخوايم بايد ١٤ سال براي دولت كار كنيم، حالا تكليف ماهايي كه ميخوايم بريم چي ميشه؟

Senior Member baharina آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amanta نمایش پست ها
    سلام

ممنون میشم راهنماییم کنید
    پزشک عمومی هستم و طرحم تموم شده. برای ازاد کردن دانشنامه و ریز نمرات به کحا مراجعه کنم و هزینه اش چطور محاسبه نیشه؟ ممنونم
    شما به ازاي سالهاي تحصيل رايگان طبق جدول زير بايد مبلغي رو پرداخت كنين. محل مراجعه: وزارت بهداشت طبقه اول خانم اجاقي
    http://education.tums.ac.ir/IPPWebV1...al-hazineh.pdf

Senior Member baharina آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط anahita93 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لانشجوي پزشكي ورودي ٩١ هستم فعلاً ٣،٤ سالي مونده درسم تموم بشه ولي اخيراً متوجه شدم براي آزاد كردن مدرك اون تعرفه هاي قديمي تغيير كرده و از ورودي هاي ٨٩ يا ٩٠ به بعد براي آزاد شدن مدرك ، به ازاي ٧ سال تحصيل بايد چيزي حدود ٣٠٠ ميليون پرداخت كرد! ميخواستم ببينم كسي از اين قوانين جديد اطلاع داره؟ واقعا چنين قانوني عادلانه است؟ اين چه تعريفي از دانشگاه دولتيه؟ اگه قرار باشه كه هزينه به اين سنگيني پرداخت كنيم كه بهتره از همون ابتدا ترمي حساب كنيم و اگه نخوايم بايد ١٤ سال براي دولت كار كنيم، حالا تكليف ماهايي كه ميخوايم بريم چي ميشه؟
    اگر طرح بريد يا معاف باشيد بايد تعهد تحصيل رايگان رو بخريد (همون كه گرون شد اما طبق اين لينك فعلا لغو شده و مثل قبل محاسبه ميشه)
    http://education.tums.ac.ir/IPPWebV1...al-hazineh.pdf
    http://ipss.ir/main/بازگشت-موقت-مبلغ...شکان-به/
    اگر هم طرح نريد بايد وثيقه اي رو به مدت ٥سال براي طرحتون بگذاريد كه در اين لحظه حدود ٤٥ ميليون هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)