صفحه 16 از 66 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 657

موضوع: آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و مدرک پزشکی از دانشگاههای علوم پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmmh نمایش پست ها
    با سلام.من اولین پستم هست اگر بی ربط بود سوالم ببخشید.سوالم اینه که بعد از تموم شدن دوره تحصیلی رشته های گروه پزشکی چطور میشه از طریق وزارت علوم اقدام کرد.اصلا میشه؟ منظورم از راه ثبت نام در دانشگاه هایی که نیاز به کنکور ندارن و مربوط به وزارت علومن هست.
    سوالتون كاملا بي ربط به عنوان تاپيك است و اين خلاف مقررات سايت است. لطفا يا يك تاپيك جديد درست كنيد يا در جاي مرتبط بپرسيد.

باتشكر
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member

سلام دوستان
    من در آستانه ی فارغ التحصیلی از پزشکی هستم و مشمول سربازی هم هستم. میخواستم در اون فرصت 6 ماه برای گرفتن پذیرش اقدام کنم . میخواستم از دوستان مطلع بپرسم که در نهایت و با توجه به قوانین فعلی آیا راهی برای اینکار هست؟ (گرفتن مدارک و ترجمه و قضیه نظام وظیفه). من از شهرستانم و آمد و رفتم به تهران و وزارتخونه مشکله و تلفنی هم که میدونید جواب درستی نمیدهند. لطفن راهنمایی بفرمایید

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط milad63 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در آستانه ی فارغ التحصیلی از پزشکی هستم و مشمول سربازی هم هستم. میخواستم در اون فرصت 6 ماه برای گرفتن پذیرش اقدام کنم . میخواستم از دوستان مطلع بپرسم که در نهایت و با توجه به قوانین فعلی آیا راهی برای اینکار هست؟ (گرفتن مدارک و ترجمه و قضیه نظام وظیفه). من از شهرستانم و آمد و رفتم به تهران و وزارتخونه مشکله و تلفنی هم که میدونید جواب درستی نمیدهند. لطفن راهنمایی بفرمایید
    متاسفانه راهی نیست. باید سربازی برید!

Junior Member anamis5300 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    lab-sciences of Sari

سلام به همه. من علوم آزمایشگاهی سراسری کارشناسی قبول شدم.چون خانواده ام مقیم سوئد هستن من هم می خوام بعد از لیسانس برم پیش اونا با ویزا دانشجویی(چون زیر21سال نیستم و 2سال دیگه اونا اقامت میگیرن). امروز رفتم واسه ثبت نام یه تعهد نامه داده که سهمیه های منطقه 2و3 باید خدمت رایگان به مدت یک برابر زمان تحصیل انجام دهند یعنی 4سال. ولی من نمی خوام ایران بمونم.بعدش نوشته که اگر این کار را نکنید وزارت بهداشت نسبت به استرداد دو برابر هزینه ی سرانه دانشجو اقدام می کند و مدرک را به شما نمی دهد.کسی در این مورد اطلاعی داره؟ اگه اینجوری باشه من میرم دانشگاه آزاد. خواهشآ جواب بدین من خیلی نگران هستم. راستی من تا 4سال دیگه معاف هستم.

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط anamis5300 نمایش پست ها
    سلام به همه. من علوم آزمایشگاهی سراسری کارشناسی قبول شدم.چون خانواده ام مقیم سوئد هستن من هم می خوام بعد از لیسانس برم پیش اونا با ویزا دانشجویی(چون زیر21سال نیستم و 2سال دیگه اونا اقامت میگیرن). امروز رفتم واسه ثبت نام یه تعهد نامه داده که سهمیه های منطقه 2و3 باید خدمت رایگان به مدت یک برابر زمان تحصیل انجام دهند یعنی 4سال. ولی من نمی خوام ایران بمونم.بعدش نوشته که اگر این کار را نکنید وزارت بهداشت نسبت به استرداد دو برابر هزینه ی سرانه دانشجو اقدام می کند و مدرک را به شما نمی دهد.کسی در این مورد اطلاعی داره؟ اگه اینجوری باشه من میرم دانشگاه آزاد. خواهشآ جواب بدین من خیلی نگران هستم. راستی من تا 4سال دیگه معاف هستم.
    تا جایی که من اطلاع دارم رشته شما طرح نیروی انسانی داره و چه دانشگاه آزاد و چه دولتی باید طرح و برید. اون تعهد تحصیلات رایگان هست که با رفتن به دانشگاه آزاد از دوش شما برداشته میشه و گرنه که بعد از اتمام تحصیلات باید یه مدتی و (دقیقش و نمی دونم) ایجا طرح برید تا بعد مدارکتون و آزاد کنن. اگر هم مشکل سربازی نداشته باشید می تونید خیلی راحتتر اون و بعداً بخرید

Junior Member anamis5300 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    lab-sciences of Sari

نقل قول نوشته اصلی توسط Renegade نمایش پست ها
    تا جایی که من اطلاع دارم رشته شما طرح نیروی انسانی داره و چه دانشگاه آزاد و چه دولتی باید طرح و برید. اون تعهد تحصیلات رایگان هست که با رفتن به دانشگاه آزاد از دوش شما برداشته میشه و گرنه که بعد از اتمام تحصیلات باید یه مدتی و (دقیقش و نمی دونم) ایجا طرح برید تا بعد مدارکتون و آزاد کنن. اگر هم مشکل سربازی نداشته باشید می تونید خیلی راحتتر اون و بعداً بخرید
    من تا اون موقع معاف میشم. می خواستم بدونم که مبلغ خریدش چقدره؟ و پروسه خرید و آزاد کردن مدارک چقدر وقت میبره؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

من تا اون موقع معاف میشم. می خواستم بدونم که مبلغ خریدش چقدره؟ و پروسه خرید و آزاد کردن مدارک چقدر وقت میبره؟
    کلا 12 تومن واسه دانشگاه سراسری . و 10 میلیون واسه دانشگاه آزاد .
    در حد 1-2 روز الی چند هفته.
    البته قیمتها بعدها تغییر میکنه.
    ویرایش توسط erfan1985 : September 19th, 2011 در ساعت 12:00 AM

رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

سایت معاونت آموزشی وزارت بهداشت برید، تو قسمت دریافت ریز نمرات برای اعزام دانشجو با هزینه شخصی توضیح داده. البته تا 4 سال دیگه هم ممکنه قوانین تغییر کنه و هم مبلغش. زیاد نمیشه رو این اطلاعات برای 4 سال دیگه حساب باز کرد. همچنین در مورد مدت زمان پروسه خرید مدارک

من مدرکم رو آزاد کردم (پولش رو دادم!) الان میخوام اینها (دانشگاه) ریز نمرات رو بفرسته برای اون دانشگاههایی که میخوام اپلای کنم. یک هفت خوان جدید جلوم گذاشتن. کسی هست که این کار رو انجام داده باشه. احتیاج به راهنمایی دارم.
    well begun is half done

رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط hasanali نمایش پست ها
    من مدرکم رو آزاد کردم (پولش رو دادم!) الان میخوام اینها (دانشگاه) ریز نمرات رو بفرسته برای اون دانشگاههایی که میخوام اپلای کنم. یک هفت خوان جدید جلوم گذاشتن. کسی هست که این کار رو انجام داده باشه. احتیاج به راهنمایی دارم.
    تو علوم پزشکی مشهد یه قسمتی هست به نام روابط بین الملل. اون ها با یه نامه از طرف آموزش کل مدارکت و به صورت رایگان هر جا که بخوای می فرستن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)