صفحه 96 از 438 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102103104105106146196 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 4378

موضوع: آرشیو شده : مسائل پیرامون ویزای تحصیلی و تجربیات شخصی (تا آگست سال 2012)

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا، بعد از اقدام تا قبل از اعلام نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط sorahi نمایش پست ها
    خانم هاشمی بهم میل زده:
    please check embassy´s list on homepage??????? ?????? (????????? ????? ? ??????? ????????) ?????? ???every day.
    یکی نیست بهش بگه ما every day که سهله every minute چک میکنیم..این به نظرتون یعنی ویزام این روزا میاد؟
    دو حالت داره: یا ویزاتون اومده و در صف سفارت مونده تا اعلام کنه (خودشون میگن تا 10 روز طول میکشه) یا اینکه خیلی این روزها به خانم هاشمی ایمیل زدید خواسته به جای تمپلیت مایوس کننده قبلی یه جواب سرکاری متفاوتی بهتون بده!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن ویزا

سلام دوستان
    برای گرفتن ویزای تحصیلی به فرض داشتن پذیرش دانشگاه آلمانی ,سفارت به شخص سی ساله ویزای تحصیلی میده ؟ تا چند سال فاصله تحصیلی برای سفارت قابل قبوله ؟ این سوال مهمه کسی میتونه جواب بده ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering and Management (IEM), FAU Universität Erlangen-Nürnberg

خانم هاشمی بهم میل زده:
    please check embassy´s list on homepage??????? ?????? (????????? ????? ? ??????? ????????) ?????? ???every day.
    یکی نیست بهش بگه ما every day که سهله every minute چک میکنیم..این به نظرتون یعنی ویزام این روزا میاد؟
    آره دیگه، اومده، چرا بخواد جواب الکی بده!!!
    این جملرم که عوض کردی: «خبر آمد خبری در راه است..باید این هفته بیاید باید »
    دیگه حتما میاد. بد به دلت راه نده و شک نکن...

Junior Member

مرسی ولی اینو قبلا عوض گرده یودم وقتی که استادم یه دوستش تو ministry of education زنگ زده بود و اون به اون خانوم امنیت تو برلین زنگ زده بود وخانومه گفته بود که every thing is fine and you should contact embassy..
    منم امیدوارم که زودتر بیاد
    به نظر من هم این به این معنی هست که خبر مثبت ویزای شما به این زودی اعلام خواهد شد وگرنه خب همه آدمهایی که مصاحبه کردن هر روز سایت رو چک میکنن. پس میتونیم نتیجه بگیریم که میخواست بگه نمیتونم مستقیم بهت جواب بدم خودت میتونی چند روز آینده جوابت رو تو سایت ببینی........

Member sorahi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط kaman1000 نمایش پست ها
    به نظر من هم این به این معنی هست که خبر مثبت ویزای شما به این زودی اعلام خواهد شد وگرنه خب همه آدمهایی که مصاحبه کردن هر روز سایت رو چک میکنن. پس میتونیم نتیجه بگیریم که میخواست بگه نمیتونم مستقیم بهت جواب بدم خودت میتونی چند روز آینده جوابت رو تو سایت ببینی........
    اخه معمولا وقتی جواب میاد میگه روزهای اتی چک کنید نه اینکه هر روز چک کنید :دی
    If you really belive in things and stick to them, VERY LITTLE is IMPOSSIBLE
    پارسال همین موقع در انتظار ویزای آلمان امسال در انتظار ویزای آمریکا
    خدا سال دیگه رو بخیر کنه !!!!!

Junior Member

سلام
    دوستان من 29 سپتامبر وقت مصاحبه ام بود بعد 1ماه و نیم بهم زنگ زدن که بیا خانوم کنسول می خواد باهات مصاحبه کنه رفتم 1هفته بعدش دوباره خود کنسول زنگ زد بهم که شما مدرک زبان انگیلیسی نداری اخه 2 ترم دانشگاه انگیلیسی ولی دانشکاه فقط مدرک المانی می خواست بعد گفت 1مدرک زبان واسم میل کن واسه موسسه عادی ام باشه اشکال نداره منم فرستادم الان 1هفته و نیم می گذره ولی هیچ جوابی ندادند کسی انجا تجربه داره تو این زمینه اگه میشه 1 راهنمایی کنید که چیکار کنم

Member sorahi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran Polytechnic

بچه ها سفارت از من NU خواسته! یعنی باید به استادم بگم یه نامه بزنه واسم که من دیر اومدنم مشکلی نداره؟
    If you really belive in things and stick to them, VERY LITTLE is IMPOSSIBLE
    پارسال همین موقع در انتظار ویزای آلمان امسال در انتظار ویزای آمریکا
    خدا سال دیگه رو بخیر کنه !!!!!

Junior Member

بچه ها سفارت از من NU خواسته! یعنی باید به استادم بگم یه نامه بزنه واسم که من دیر اومدنم مشکلی نداره؟
    از استادت بخوا یه نامه ی کوتاه بنویسه که دیر اومدن شما مشکلی نداره. بعد از مهر و امضا اسکن کنه برات میل کنه. همین کافیه. منم یه همچین چیزی گرفتم بردم تحویل سفارت دادم مشکلی نداشت و قبول کرد.

Junior Member

والله حالا که جمع دیر ویزا بگیرها جمع هست بذارین من هم اضافه بشم
    من یازدهم جولای برای دکترا مصاحبه داشتم چندباری که سفارت رفتم متوجه شدم که جواب اداره مهاجرتم اوکی هست ولی اداره امنیت هنوز نه
    چطور میتونم از اونجا خبری بدست بیارم، چطور میتونم بگم بابا من بیخطرم، چهار ماه برای ریز شدن روی شخص من زیاده، من اینقدر هم مهم نیستم....... والله ما موندیم
    از بعضی ها شنیدم استادها نمیتونن با امنیت تماس بگیرن اما بازم بعضی ها میگن به استاد بگو با امنیت تماس بگیره.... اونم اینقدر بد قلقه که نگین.......

Junior Member

اگر بعد از تاریخ تعیین شده برای گرفتن ویزا بریم،ویزا باطل میشه؟اشکالی داره دیرتر بریم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)