نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مشکل ایجاد میشود؟

رأی دهندگان
9. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

2 22.22%
  • خیر

7 77.78%
صفحه 444 از 445 نخستنخست ... 344394434435436437438439440441442443444445 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,431 تا 4,440 , از مجموع 4443

موضوع: آرشیو ارسال های قدیمی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشخصات ترجمه رسمی دانشنامه و ریز نمره از نظر شکلی (ظاهری)

دوستان، من امروز ترجمه کردم، دقیق ترجمه شده به جز اینکه در 5 درس تعداد واحد ها رو اشتباه وارد کرده، یعنی 2 واحد رو 4 حساب کرده و برعکس! این رو دوباره بدم اصلاح کنند یا فکر میکنید دانشگاههای انگلستان در روند پذیرش به این جزئیات توجهی نمیکنند؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دارالترجمه مناسب برای رشته های انسانی در تهران

بچه ها دارالترجمه هرمس توی سعادت آباد، خیابون سرو غربی (نبش بخشایش) زیاد سرشون شلوغ نیست. کارشونم معمولا دقیق و تمیزه. اگه توی ساعات اداری مراجعه کنید، خود مترجم رسمی هم اونجاست. من راضی بودم از کارشون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمان اقدام برای اخذ پذیرش دکترا؟ بعد از فارغ التحصیلی در مقطع ارشد یا قبل از آ

سلام
    من الان واقعا موندم چیکارکنم بعد از چند ماه که سایت دانشگاه مورد نظر رو چک کردم تازه یه پوزیشن مربوط به رشته و مخصوصا تزم پیدا کردم. ولی چیزی از زمان شروعش نگفته (درس من هم ترم دیگه تموم میشه) یعنی من باید الان اپلای کنم؟؟؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    environmental engineering Sharif University of Technology

پیش فرض پاسخ : زمان اقدام برای اخذ پذیرش دکترا؟ بعد از فارغ التحصیلی در مقطع ارشد یا قبل از آ

با سلام. اگه میشه منو راهنمایی کنید.
    من امسال محیط زیست دانشگاه شریف قبول میشم. یعنی من از پاییز وارد مقطع ارشد میشم. روال کار برای گرفتن پذیرش دکترا چطوره؟ من تا کی باید زبانمو به اون حد برسونم؟ من 1سال وقت دارم یا دو سال واسه زبان؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط darab نمایش پست ها
    با سلام. اگه میشه منو راهنمایی کنید.
    من امسال محیط زیست دانشگاه شریف قبول میشم. یعنی من از پاییز وارد مقطع ارشد میشم. روال کار برای گرفتن پذیرش دکترا چطوره؟ من تا کی باید زبانمو به اون حد برسونم؟ من 1سال وقت دارم یا دو سال واسه زبان؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
    از تابستان بعد از ترم دوم ارشدتون میتونید شروع به آماده سازی مدارک کنید. زمان دقیق اقدام، تابع رزومه و محدودیت ها و هدفگذاری های شماست.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

سلام دوستان- من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد هستم و می خوام واسه phd بورسیه بگیرم - میشه راهنمایی کنید باید از کجا شروع کنم step by step سرگردونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    qazvin azad university,M.S artificial intelligence

سلام دوستان
    من ارشد کامپیوتر دانشگاه آزاد قزوین خوندم..معدلم بالای 17 است..چند تا مقاله کنفرانس هم دارم و یک ISI هم دارم آماده میکنم..تا عید 94 هم مدرک زبان میگیرم.با این شرایط واسه گرفتن فاند کامل از دانشگاه های اروپا یا آمریکا کی اقدام کنم؟ امیدی هست؟کجاها میتوانم با این شرایط فاند بگبرم..ترجیحا آمریکا استرالیا و کانادا

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط nsadeghi1986 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ارشد کامپیوتر دانشگاه آزاد قزوین خوندم..معدلم بالای 17 است..چند تا مقاله کنفرانس هم دارم و یک ISI هم دارم آماده میکنم..تا عید 94 هم مدرک زبان میگیرم.با این شرایط واسه گرفتن فاند کامل از دانشگاه های اروپا یا آمریکا کی اقدام کنم؟ . . .
    حالا که ارشدتون تموم شده، میتونید روی آزمون های زبان و GRE تمرکز کنید و متناسب با کشور هدفتون، زمان اقدامات بعدی رو تنظیم کنید.
    اروپا معمولاً مثل امریکا و کانادا، زمان قطعی نداره. امریکا و کانادا و استرالیا هم زمان بندی هایی دارند که باید برای هر کشور به طور جداگانه بررسی کنید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

پیش فرض راحترین کشور برای گرفتن اقامت دائم یا ویزای دانشجویی !؟

درود به همه عزیزان
    کدوم یک از کشور ها و شهر های زیر راحت تر میشه اقامت دائم یا ویزایی دانشجویی گرفت و از نظر هزینه نسبت به کشور های دیگر میشه راحتر زندگی کرد !!!!!!

اتریش ؟
    ایسلند ؟
    فلاند ؟
    سوئد ؟
    هلند؟
    سویس ؟
    نروژ؟
    دانمارک ؟
    فرانسه ؟

این کشور ها جز فرانسه بهترین کشور ها در سال 2014 برای زندگی انتخاب شده اند
    و فرانسه هم شهر اول دانشگاهی

Junior Member mani30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electronic engineer

پیش فرض پاسخ : راحترین کشور برای گرفتن اقامت دائم یا ویزای دانشجویی !؟

به نظر من اتریش از همه راه تره ولی پارامتر زبانم در نظر بگیری که این کشورای که گفتید اکثرا زبان خاص خودشونو دارن.
    موفق باشی
    آیا بال‌زدن پروانه‌ای در برزیل می‌تواند باعث ایجاد تندباد در تگزاس شود؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)