نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Senior Member naeemtop آواتار ها

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

استادا وقتی جواب نمیدن تو ایمیل دوم چی باید براشون نوشت؟

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط naeemtop نمایش پست ها
    استادا وقتی جواب نمیدن تو ایمیل دوم چی باید براشون نوشت؟
    بايد با اين فرض ايميل فرستاد كه ايميل قبلي خوانده شده، تكرار يك نامه كار چندان خوبي نيست. بهترين كار به نظر من اينه كه توي نامه جديد بنويسي كه قبلا هم باهاش تماس گرفته‌اي و در حد چند جمله (كوتاه‌تر از نامه اول) بنويسي كه چي ازش مي‌خواهي و شرايطت چيه و نامه اول رو هم بهش پيوست كني.

كاري كه من هميشه انجام مي‌دهم اينه كه هميشه نامه‌هاي رو رپلاي مي‌كنم. اينجوري دو خاصيت ايجاد مي‌شه، اولا هميشه سابقه‌اي از مكاتبات قبلي توي نامه جديد وجود داره كه هم براي مخاطب مفيده هم براي خودم (كه مثلا يك مطلب رو ده بار تكرار نكنم، يادم باشه دقيقا چي‌ها بهش گفتم) و دوم اينكه چون از جي‌ميل استفاده مي‌كنم سابقه نامه‌ها رو به صورت دسته‌بندي شده دارم و لازم نيست توي انبوه نامه‌ها بگردم تا سابقه رو به ياد بيارم. (اگر از تاندربرد استفاده كنيد مي‌شه سابقه نامه‌ها رو از اكانت ايميل دانشگاه يا هر ايميل ديگه‌اي داشته باشيد).

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط Simplex نمایش پست ها
    بايد با اين فرض ايميل فرستاد كه ايميل قبلي خوانده شده، تكرار يك نامه كار چندان خوبي نيست. بهترين كار به نظر من اينه كه توي نامه جديد بنويسي كه قبلا هم باهاش تماس گرفته‌اي و در حد چند جمله (كوتاه‌تر از نامه اول) بنويسي كه چي ازش مي‌خواهي و شرايطت چيه و نامه اول رو هم بهش پيوست كني.

كاري كه من هميشه انجام مي‌دهم اينه كه هميشه نامه‌هاي رو رپلاي مي‌كنم. اينجوري دو خاصيت ايجاد مي‌شه، اولا هميشه سابقه‌اي از مكاتبات قبلي توي نامه جديد وجود داره كه هم براي مخاطب مفيده هم براي خودم (كه مثلا يك مطلب رو ده بار تكرار نكنم، يادم باشه دقيقا چي‌ها بهش گفتم) و دوم اينكه چون از جي‌ميل استفاده مي‌كنم سابقه نامه‌ها رو به صورت دسته‌بندي شده دارم و لازم نيست توي انبوه نامه‌ها بگردم تا سابقه رو به ياد بيارم. (اگر از تاندربرد استفاده كنيد مي‌شه سابقه نامه‌ها رو از اكانت ايميل دانشگاه يا هر ايميل ديگه‌اي داشته باشيد).
    آخه ببينين دو حالت كه بيشتر نيست. يا استاد از CV شما خوشش مياد يا نمياد. اگر مياد كه از طرز جوابش معلومه. اگر نمياد، يا جواب سر بالا ميده يا ميگه حالا براي دانشكده اپلا كن و .. بنابراين، اگر استاد جواب نميده يا از CV شما خوشش نيومده يا اينكه اصلا ايميلتون رو نديده. توي حالت اول كه شما نميتونين كار كنين. يعني نميتونين استاد رو قانع كنين كه از شما خوشش بياد!! ولي در حالت دوم هست كه احتمالا استاد ايميل شما رو نديده (به خاطر تعداد ايميلهاي زياد) و بايد دوباره ايميل بزنين تا شايد ببينه. اين همه استاد رو هم كه نميشه يكي يكي براشون متن اختصاصي نوشت. پس بهترين حالت اينه كه براي ايميل اول يك متن و براي ايميل دوم، يك اشاره به ايميل اول كرده و ايميل اول رو هم نقل قول كنيد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)