صفحه 3 از 22 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 211

موضوع: دانشنامه لیسانس، فوق لیسانس و ریزنمرات

پیش فرض پاسخ : آخرین مدرک تحصیلی و زیرنمرات - برای دانشجویان دانشگاه سراسری

نقل قول نوشته اصلی توسط khaled2020 نمایش پست ها
    دوستان ی سوال دارم :
    ریز نمرات دانشگاه که دانشگاه به انگلیسی میده مورد تایید سفارت هست؟
    باید مهر وزارت خارجه هم بخوره یا مهر دانشگاه کافیه؟
    سفارت فقط مدارکی که مهر دادگستری و وزارت خارجه داره رو تائید میکنه

این ریزنمراتی که دانشگاه میده ، مال ما رو خودش البته ترجمه شده می ده، همینجوری برداریم ببریم دارلترجمه مهر وزارت و دادگستری و می زنه ؟؟ آیا باید ریز نمرات را وزارت علوم هم ببریم ؟؟ یعنی باید مهر وزارت علوم هم باشه برای سفارت یا مهر دانشگاه باشه کفایت میکنه؟؟
    (If you never try you never know just what you want (cold play-fix you

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe_eli نمایش پست ها
    این ریزنمراتی که دانشگاه میده ، مال ما رو خودش البته ترجمه شده می ده، همینجوری برداریم ببریم دارلترجمه مهر وزارت و دادگستری و می زنه ؟؟ آیا باید ریز نمرات را وزارت علوم هم ببریم ؟؟ یعنی باید مهر وزارت علوم هم باشه برای سفارت یا مهر دانشگاه باشه کفایت میکنه؟؟
    معمولا دارالترجمه قبول نمی کنه فقط مهر وزارت و دادگستری رو بزنه، چون مترجم خودش ترجمه نکرده و اونا هم نمی شینن ترجمه ی یکی دیگه رو چک کنن (دنبال دردسر هم نمی گردن که بعدا اگه مشکلی پیش اومد به خاطر چیزی که مترجم خودشون ترجمه نکرده دردسر بکشن) ولی خب ممکن هم هست قبول کنن.
    ریزنمرات رو اصلش رو باید ببرین وزارت که مهر برجسته بخوره، در غیر این صورت هیچ دارالترجمه ای ترجمه اش نمی کنه.
    برای سفارت هم تا جایی که من یادمه طرف میگفت باید مهر وزارت خارجه داشته باشه که قبول کنن.

Banned

نه دارالترجمه نمیتونه مهر وزارتا رو بگیره.فقط درصورتی میشه که اصل فارسیش که به تایید وزارت علوم رسیده باشه رو خودشون تو سربرگشون ترجمه کنن. برای سفارت هم فکر میکنم باید همین طوری که گفتم مدارکتون باشه تا قبول کنند. اون ریزنمره ای رو که دانشگاه به زبان انگلیسی و احتمالا با مهر خود دانشگاه میده یه جورایی رسمی حساب میشه و به درد اپلای اولیه میخوره. موفق باشی
    نقل قول نوشته اصلی توسط elahe_eli نمایش پست ها

Junior Member

سلام دوستان
    من برای دکترا می خوام ویزا بگیرم، مدرک فوق لیسانس و ریزنمرات و مدرک لیسانسمو ترجمه و تایید کردم ولی ترجمه ریزنمرات لیسانسم هنوز آماده نشده، به نظرتون اگه روز مصاحبه نداشته باشم اونو، برام مشکل درست میکنه؟
    ممنون میشم اگه کسی اطلاع دقیقی داره جواب بده!

Banned

Lightbulb اصل دانشنامه واقعا نیازه؟

سلام دوستان. خسته نباشید

یه سوالی که برای من هست، به احتمال زیاد برای خیلی از دوستان دیگه هم هست این که آیا سفارت واقعا به ترجمه خود دانشنامه نیاز داره یا نه؟ مثلا آیا با ترجمه رسمی گواهی موقت نمیشه روز مصاحبه حاضر شد؟ حتی تو ذهنم هست که یکی از بچه ها میگفت من با ریزنمره رسمیم که توش تاریخ فارغ التحصیلی زده شده بود رفتم مصاحبه و ویزام هم اومد.
    خواهشا اگه کسی بدون ترجمه دانشنامه و با یکی از دو مورد بعدی برای ویزا اقدام کرده و مشکلی نداشته اینجا تجربشو بیان کنه.

بعد از سفارت، در مورد دانشگاه تو آلمان چطور؟ اونا قبول میکنن که با گواهی موقت ثبت نام کنیم؟

توضیحات: از مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شده ام و برای ارشد اقدام کرده ام. دانشگاه لیسانسم میگه حالا حالاها دانشنامت آماده نمیشه. اینم بگم که یکم بخندین: به مسئول فارغ التحصیلی میگم خب چرا آخه میگین چندماه دیگه دانشنامه آماده میشه، میگه قرار بوده یه پرینتر بخریم هنوز نتونستیم بخریم، برا همین از سال 88 به بعد برا هیچکس هنوز دانشنامه صادر نکردیم

پیش فرض پاسخ : اصل دانشنامه واقعا نیازه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط askary_amir69 نمایش پست ها
    سلام دوستان. خسته نباشید

یه سوالی که برای من هست، به احتمال زیاد برای خیلی از دوستان دیگه هم هست این که آیا سفارت واقعا به ترجمه خود دانشنامه نیاز داره یا نه؟ مثلا آیا با ترجمه رسمی گواهی موقت نمیشه روز مصاحبه حاضر شد؟ حتی تو ذهنم هست که یکی از بچه ها میگفت من با ریزنمره رسمیم که توش تاریخ فارغ التحصیلی زده شده بود رفتم مصاحبه و ویزام هم اومد.
    خواهشا اگه کسی بدون ترجمه دانشنامه و با یکی از دو مورد بعدی برای ویزا اقدام کرده و مشکلی نداشته اینجا تجربشو بیان کنه.

بعد از سفارت، در مورد دانشگاه تو آلمان چطور؟ اونا قبول میکنن که با گواهی موقت ثبت نام کنیم؟

توضیحات: از مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شده ام و برای ارشد اقدام کرده ام. دانشگاه لیسانسم میگه حالا حالاها دانشنامت آماده نمیشه. اینم بگم که یکم بخندین: به مسئول فارغ التحصیلی میگم خب چرا آخه میگین چندماه دیگه دانشنامه آماده میشه، میگه قرار بوده یه پرینتر بخریم هنوز نتونستیم بخریم، برا همین از سال 88 به بعد برا هیچکس هنوز دانشنامه صادر نکردیم
    دوست عزیز اگر دانشگاه دولتی هستی،از دانشگاه گلاسه خام دانشنامه را بگیر و بده یک خطاط برات مشخصاتت بنویسه و بده رییس دانشگاه امضا کنه و بعد ببر دانش آموختگان وزارت علوم،آنجا برات امضا می کنند و مهر برجسته هم می زنند،آماده برای ترجمه،این کار 1 روز بیشتر طول نمی کشه،البته حواست باشه دانشگاه علاوه بر دانشنامه باید یک برگ A3 شامل مشخصاتت هم بده تا برات امضا کنند،من خودم این کار را کردم.

سلام به همه. برای مستر ریز نمرات دبیرستان و پیش دانشگاهی و کارنامه کنکور لازم هست؟ از کجا میشه فهمید؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidr86 نمایش پست ها
    سلام به همه. برای مستر ریز نمرات دبیرستان و پیش دانشگاهی و کارنامه کنکور لازم هست؟ از کجا میشه فهمید؟
    بجه ها این سوال منم هست لطف کمید راهنمایی کنید خود مدرک کافی یا حتما باید ریز نمره ها هم باشه؟
    تو سایت سفارت چیزی نزده!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering and Management (IEM), FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط minoo24 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای دکترا می خوام ویزا بگیرم، مدرک فوق لیسانس و ریزنمرات و مدرک لیسانسمو ترجمه و تایید کردم ولی ترجمه ریزنمرات لیسانسم هنوز آماده نشده، به نظرتون اگه روز مصاحبه نداشته باشم اونو، برام مشکل درست میکنه؟
    ممنون میشم اگه کسی اطلاع دقیقی داره جواب بده!
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidr86 نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahidaz نمایش پست ها
    بجه ها این سوال منم هست لطف کمید راهنمایی کنید خود مدرک کافی یا حتما باید ریز نمره ها هم باشه؟
    تو سایت سفارت چیزی نزده!
    این فایل رو دانلود کنید و بخونید.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)