صفحه 84 از 85 نخستنخست ... 34747576777879808182838485 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 846

موضوع: مسائل بعد از AOR در Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل بعد از AOR در Express Entry

سلام دوستان وقتتون بخیر
    دوستان ممنون میشم کمکم کنید. اگر کسی معافیت پزشکی داشته باشه
    1. توی معاینه پزشکی پرسیده میشه و ممکنه توی نتیجه تاثیر داشته باشه؟
    2. از اونجا سابقه military نداره، حتما کارت معافیت رو میخوان ازش؟
    3. در صورت ارسال مدرک، واسشون دلیل و بیماری که منجر به معافیت پزشکی شده مهم هست یا خیر؟
    4. و سوال آخرم این که بهتره بدون اینکه درخواست بدن، به عنوان مدرک اضافی ارسال بشه و یا صبر بشه تا خودشون بخوان؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sagharnjf نمایش پست ها
    با سلام
    من دانشجوی سال ۵ دکترا هستم و در کبک با همسرم زندگی می کنم. قصد داریم برای پی ار اقدام کنیم و مدارک مورد نیاز رو داریم. امروز متوجه شدم که بعد از قبولی مرحله ی اول باید به دولت ثابت کنم که از کبک میرم. من و همسرم هر دو در یه کالج در کبک کار میکنیم. سطح فرانسه ی من بی ۲ است ولی همسرم فرانسه بلد نیست. به خاطر کار و محل زندگی قصد جا به جایی هم نداریم. می خواستم بدونم این شرایط برای کسی پیش اومده؟ ممنون میشم کمک کنید.
    صلام، اگر اکسپرس اقدام میکنید، بله باید نشان دهید ( اعلام کنید ) که قصد اقامت در جایی غیر از کبک دارید. نیت خود رو اعلام کردن در مواردی که فرد مدت کمی در کبک مستقر بوده و تازه فارغ التحصیل شده، مثلا کار نداره ،معمولا قابل قبوله. شما به نظر میاد خیلی خوب در کبک جا افتادید، در نتیجه حتما باید مستندات محکمی ارایه بدید تا افیسر قانع شود.

چرا از برنامه نیروی متخصص یا تجربه کبکی اقدام نمیکنید وقتی همه شرایطش را دارید

نقل قول نوشته اصلی توسط FrankE نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    دوستان ممنون میشم کمکم کنید. اگر کسی معافیت پزشکی داشته باشه
    1. توی معاینه پزشکی پرسیده میشه و ممکنه توی نتیجه تاثیر داشته باشه؟
    2. از اونجا سابقه military نداره، حتما کارت معافیت رو میخوان ازش؟
    3. در صورت ارسال مدرک، واسشون دلیل و بیماری که منجر به معافیت پزشکی شده مهم هست یا خیر؟
    4. و سوال آخرم این که بهتره بدون اینکه درخواست بدن، به عنوان مدرک اضافی ارسال بشه و یا صبر بشه تا خودشون بخوان؟
    معافیت پزشکی شما بر اساس چه مشکلی بوده است ؟
    شما نمیتونید در مدیکال چک ،یا در هر فرم مهاجرتی دیگری، سابقه پزشکی خود را مخفی کنید. اگر معافیت پزشکی شما جزو مواردی باشد که شما رو ممنوع الورود میکند و این موضوع رو پنهان کنید، این میسرپ محسوب میشه ، تا همیشه باید از این موضوع بترسید که مبادا جایی متوجه شوند.

سلام وقت بخیر
    من درسیستم اکسپرس انتری فدرال FSW امتیازم 481 بود و 1May2019 دعوتنامه ITA و بعد از 29روز یعنی 30May2019 سابمیت کردم و Aor گرفتم
    بعد از 40 روز مدیکال پس و نامه بایومتریک اومد و انجام دادم و 4 ماه بعد لندینگ فی رو پرداخت کردم
    20روز بعدش گوست آپدیت داشتم و از من Military records و Schedula A و CV و Travel history خواستن که همه رو سابمیت کردم
    2 ماه بعد که شد 25January2020 پشت سرهم 2 تاگوست آپدیت داشتم که فهمیدم SS شدم
    و نهایتاً 15ّ فوریه مجدد گوست داشتم که مدیکال پس کلا حذف شد و به حالت اولیه بازگشت
    بنظرتون علت چیه؟ مجددمدیکال می خوان؟
    10ماه از Aor گذشته و فعلا PPR نشدم

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenfar2001 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    من درسیستم اکسپرس انتری فدرال FSW امتیازم 481 بود و 1May2019 دعوتنامه ITA و بعد از 29روز یعنی 30May2019 سابمیت کردم و Aor گرفتم
    بعد از 40 روز مدیکال پس و نامه بایومتریک اومد و انجام دادم و 4 ماه بعد لندینگ فی رو پرداخت کردم
    20روز بعدش گوست آپدیت داشتم و از من Military records و Schedula A و CV و Travel history خواستن که همه رو سابمیت کردم
    2 ماه بعد که شد 25January2020 پشت سرهم 2 تاگوست آپدیت داشتم که فهمیدم SS شدم
    و نهایتاً 15ّ فوریه مجدد گوست داشتم که مدیکال پس کلا حذف شد و به حالت اولیه بازگشت
    بنظرتون علت چیه؟ مجددمدیکال می خوان؟
    10ماه از Aor گذشته و فعلا PPR نشدم
    اعتبار مدیکال 1 سال هست، و به طور معمول اگه پرونده طولانی بشه 2 ماه قبل از اینکه مدیکال اولیه شما باطل بشه خودشون 1 سال دیگه تمدید میکنن (که در این صورت در واقع 10 ما اعتبار خواهد داشت). البته میتونه هم تمدید نشه اما معمولا میشه.
    10 ماه طول کشیدن پرونده اصلا غیر عادی نیست و کاملا واسه ایرانی ها طبیعیه. پرونده خیلی زیادی هستن که از 2 سال هم رد شدن و مال خود من هم 4 ماهه دیگه میشه 4 سال !
    شما درخواست نوت GCMS بدین. هزینه اش 5 دلار هست که اگر کسی رد در خارج دارین میتونین از کارت اون پرداخت کنین، اگر نه، شرکت هایی هستن که این هزینه رو میدن و از شما ریال میگرین. یا اگر هم وکیل دارین بهش بگین تا براتون انجام بده. این نوت تمام ریز اطلاعات پرونده شما رو از اولین روز تا آخرین آپیدیت موجود با تمام توضیحات آفیسرها در قالب یک فایل pdf ارسال میشه. به طور معمول بین 45 تا 60 روز طول میکشه اما میتونه بیشتر از این هم طول بکشه . مورد هایی بوده که بعد از حدود 4 ماه جواب دادن.
    این تغییرات سیستمی خود اونهاست و حتی گاهی بعضی مدارک pass میشه اما تا مدتها توی سیستم تغییر نمیکنه. بهترینش درخواست gcms هست

واقعیتش من وکیل ندارم وشخصا اقدام کردم
    ماه ۴ درخواست نوتGcms دادم ولی اصلاجوابش نیومد
    شما۴ساله منتظراکسپرس فدرال هستین؟
    تاحالاموردی بوده مثل من مدیکال پس حذف بشه ودوباره ازش مدیکال بخوان؟ جای نگرانی نیست بنظرتون؟
    ۲ بارهم تماس گرفتم و۷ باروبفرم زدم ولی جواب درستی نمیدن متاسفانه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenfar2001 نمایش پست ها
    واقعیتش من وکیل ندارم وشخصا اقدام کردم
    ماه ۴ درخواست نوتGcms دادم ولی اصلاجوابش نیومد
    شما۴ساله منتظراکسپرس فدرال هستین؟
    تاحالاموردی بوده مثل من مدیکال پس حذف بشه ودوباره ازش مدیکال بخوان؟ جای نگرانی نیست بنظرتون؟
    ۲ بارهم تماس گرفتم و۷ باروبفرم زدم ولی جواب درستی نمیدن متاسفانه
    من وکیل دارم. شنیدم جدیدا gcms ها رو خیلی دیر جواب میدن. ولی میگن یه کد پیگیری داره که میتونین با اون کد پیگیری کنین که جوابش رو بدن اما تاحالا این کار رو نکردم.
    من نشنیدم تاحالا که مدیکالی که پس شده رو رد کنن.
    وب فرم تا جایی که تجربه من میگه چون منم 5 بار زدم، هیچ چیز به درد بخوری نمیده. فقط یک متن ثابت دارن کپی پیست میکنن و میفرستن.
    بله من federal skill trades هستم.
    به نظر من جای نگرانی نیست. حالا دوستان دیگه هم که پست شما رو بخونن میتونن کمک کنن. چون هر کسی تجربه های متفاوتی داره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    اعتبار مدیکال 1 سال هست، و به طور معمول اگه پرونده طولانی بشه 2 ماه قبل از اینکه مدیکال اولیه شما باطل بشه خودشون 1 سال دیگه تمدید میکنن (که در این صورت در واقع 10 ما اعتبار خواهد داشت). البته میتونه هم تمدید نشه اما معمولا میشه.
    10 ماه طول کشیدن پرونده اصلا غیر عادی نیست و کاملا واسه ایرانی ها طبیعیه. پرونده خیلی زیادی هستن که از 2 سال هم رد شدن و مال خود من هم 4 ماهه دیگه میشه 4 سال !
    شما درخواست نوت GCMS بدین. هزینه اش 5 دلار هست که اگر کسی رد در خارج دارین میتونین از کارت اون پرداخت کنین، اگر نه، شرکت هایی هستن که این هزینه رو میدن و از شما ریال میگرین. یا اگر هم وکیل دارین بهش بگین تا براتون انجام بده. این نوت تمام ریز اطلاعات پرونده شما رو از اولین روز تا آخرین آپیدیت موجود با تمام توضیحات آفیسرها در قالب یک فایل pdf ارسال میشه. به طور معمول بین 45 تا 60 روز طول میکشه اما میتونه بیشتر از این هم طول بکشه . مورد هایی بوده که بعد از حدود 4 ماه جواب دادن.
    این تغییرات سیستمی خود اونهاست و حتی گاهی بعضی مدارک pass میشه اما تا مدتها توی سیستم تغییر نمیکنه. بهترینش درخواست gcms هست
    سلام. یعنی چهار ساله شما منتظرید؟؟؟ متوسط زمان اقدام تا پذیرش همینقدره؟ بابا پس ما خیلی خوشحال بودیم کلا نابود شدم که

بعد الان آیلتز شما باید پریده باشه که ؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط majid19900 نمایش پست ها
    سلام. یعنی چهار ساله شما منتظرید؟؟؟ متوسط زمان اقدام تا پذیرش همینقدره؟ بابا پس ما خیلی خوشحال بودیم کلا نابود شدم که

بعد الان آیلتز شما باید پریده باشه که ؟؟؟؟
    تا 2و 3 سال هم طول بکشه باید خوشحال بود کاملا.
    نه آیلتس فقط زمانی باید اعتبار داشته باشه که شما میخوای مدارک رو سابمیت کنی..بعد از اون دیگه نیازی به آیلتس جدید نیست. فقط مدیکاله که باید بعد از تقریبا 2 سال دوباره انجام بشه (البته اگه 1 سال تمدید کنن). تاریخچه سفر های جدید اگه بوده باشه. واسه من حتی گواهی جدید بانک با نرخ دلار جدید هم خواستن. پاسپورت هم خواستن چون اعتبارش تموم شد. کلا یه جورایی انگار دوباره سابمیت کردم D:

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    تا 2و 3 سال هم طول بکشه باید خوشحال بود کاملا.
    نه آیلتس فقط زمانی باید اعتبار داشته باشه که شما میخوای مدارک رو سابمیت کنی..بعد از اون دیگه نیازی به آیلتس جدید نیست. فقط مدیکاله که باید بعد از تقریبا 2 سال دوباره انجام بشه (البته اگه 1 سال تمدید کنن). تاریخچه سفر های جدید اگه بوده باشه. واسه من حتی گواهی جدید بانک با نرخ دلار جدید هم خواستن. پاسپورت هم خواستن چون اعتبارش تموم شد. کلا یه جورایی انگار دوباره سابمیت کردم D:

امیدوارم زودتر کارتون راه بیفته. متاسفانه هیچ تجربه ای هم ندارم کمکتون کنم.
    میگما شما امتیازتون چند بود؟ چجوری امتیازتون رو از 330 بالاتر بردید؟ من هر کاری میکنم رو 330 قفل شده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)