صفحه 133 از 158 نخستنخست ... 3383123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,321 تا 1,330 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط elmiraaa نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوال دارم، برای مهاجرت به استرالیا مدرک لیسانس از دانشگاه پیام نور قابل قبوله؟ منظورم اینه که وقتی مدرک ارزشیابی میشه معادل همون لیسانس حسابش میکنن یا فوق دیپلم؟ لیسانس IT از دانشگاه پیام نور دارم با معدل 14.40
    معادل فوق دیپلم ارزیابی می شود.

Member
    رشته و دانشگاه
    اخترفیزیک دانشگاه الزهرا تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط jalal1985 نمایش پست ها
    سلام.. تا جایی که من اطلاع دارم ، یه مقدار کم تاثیر مثبت داره...
    بله خیلی موثره تا جایی که اگر دانشگاه فارغ التحصیلی شما از دانشگاه section 2 باشه با نظام مهندسی شما میتونین امتیاز 15 رو بگیرین اما تاریخ نظام مهندسی مهمه چون با ارائه اون برای محاسبه سابقه کاری شما از تاریخ بعد از اون محاسب میشه

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط MBKH نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من لیسانس معماری از یکی مراکز غیرانتفاعی زیر مجموعه دانشگاه سراسری گرفتم. برای کارای مهاجرتی به استرالیا (ویزای 489) به یک وکیل مراجعه کردم ایشون می گفتن که ممکنه دانشگاه من (دانشگاه غیرانتفاعی_سراسری) مورد تایید استرالیا نباشه و برای اَسِس دچار مشکل بشم..ایا راهی هست که من متوجه بشم دانشگاه ام مورد تایید استرالیا هست یا خیر؟ ایشون (وکیل) ادعا می کنن برای تاییدیه گرفتن باید هزینه پرداخت کنم و چند ماه طول میکشه..ممنون میشم راهنمایی ام کنید.
    دوست عزیز با رشته معماری نمیتونین برای شغل architecture اقدام کنین. چون استرالیا مدارک معماری ایرانو متاسفانه برای اسسمنت این شغل قبول نمیکنه. میتونین مشلغل دیگه مثل draftsperson civil اقدام کنی یا archituctural technician مدرک لیسانس شما احتمال زیاد section 2 ارزیابی میشه. برای اطمینان از رتبه مدرک میتتونی با vetassess انجام بدی تا مشخص کنه یا با noosr

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hrg2560 نمایش پست ها
    سلام روز همه بخیر
    مدارک فنی حرفه ای جزو تخصص بحساب میاد ؟
    مدرک کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ازاد
    و کاردانی دانشکده فنی میشه رو امتیار 15 حساب کرد ؟

چندین رشته هست که شامل شغل های فنی و حرفه ایی هست. شغل مورد نظرتون چیه ؟ میتونین از لیستی که در اداره مهاجرت ذکر شده و قابل دسترسی هست (با یه سرچ ساده در گوگل هم میتونین پیداش کنین)مطمئن بشید
    مدرکتون مهمه از کدوم دانشگاه آزاد هست!
    کاردانی دانشگاه ازsection 1 ده امتیاز داره و اگر section 2 باشه که هیچی! البته ممکنه با RPL (بسته به نوع رشته) درست بشه

Junior Member

سلام دوستان من می خوام مدارک خودم و همسرم رو اسس بکنم
    خودم مهندس برق هستم با 3 سال و نیم سابقه کار و بیمه که یک سال اولش سال آخر ارشدم هست.... پروانه نظام مهندسی رو هم یک سالی هست که گرفتم
    آیا به نظر شما من امتیاز سابقه کار رو می گیرم؟
    سوال دیگه ام اینه که من خودم رو در engineers australia اسس می کنم. برای استفاده از 5 امتیاز همسر آیا لازمه مدارک همسرمو در همین engineer australia اسس بکنم ؟ چون ایشون عمران خوندن و سابقه کار در زمینه ساخت و ساز دارن و عنوان Construction Project Manager در Vetassess مناسبتره. ولی می ترسم با این جمله سایت منافات داشته باشه
    has an occupation that is on the same skilled occupations list as your nominated occupation
    ممنون میشم تجربه اتون رو در این زمینه در اختیار من بذارید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط astro نمایش پست ها
    بله خیلی موثره تا جایی که اگر دانشگاه فارغ التحصیلی شما از دانشگاه section 2 باشه با نظام مهندسی شما میتونین امتیاز 15 رو بگیرین اما تاریخ نظام مهندسی مهمه چون با ارائه اون برای محاسبه سابقه کاری شما از تاریخ بعد از اون محاسب میشه
    میشه در مورد تاریخ پروانه نظام مهندسی و ارتباطش با سابقه کار بیشتر توضیح بدین
    ممنون

سلام ، مراحل لاج کامل انلاین هست ، اما اسس بستگی به سازمان داره ، بنده به عنوان نقشه بردار تمام مدارک لازم رو برای اسس باسد فیزیکی پست میکردم ، حتی پرداخت بانکیش هم مانی اردر میخواست

نقل قول نوشته اصلی توسط saman1960 نمایش پست ها
    یه سئوال
    آیا همه مراحل اسس و لاج به صورت الکترونیکی انجام میشه یا ممکنه ازمون مدارک کاغذی هم بخوان ارسال کنیم؟
    سلام ، مراحل لاج کامل انلاین هست ، اما اسس بستگی به سازمان داره ، بنده به عنوان نقشه بردار تمام مدارک لازم رو برای اسس باسد فیزیکی پست میکردم ، حتی پرداخت بانکیش هم مانی اردر میخواست

نقل قول نوشته اصلی توسط santori نمایش پست ها
    سلام دوستان. عزیزانی که تجربه شون زیاده لطف میکنن یه راهنمایی بم بدن. من لیسانس آمار از دانشگاه دولتی و فوق لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد دارم. ۶سال سابقه کار مرتبط با آمار و ممیز داخلی و مهندسی صنایع دارم. اما نمیدونم مدارکم رو بدم واسه اسسمنت اونا بم میگن توی جه رشته ای ارزیابی شدم یا من باید بگم توی چه رشته ای میخوام سابقه کارم ارزیابی بشه؟ با توجه به اینکه رشته ی لیسانس و فوق لیسانسمم متفاوته نظر شما چیه؟
    سلام ، شما خودتون تصمیم میگیرید با توجه به مدرک و سوابق کاریتون برای کدوم اسس بشید . اول از لیست مشاغل شغل خودتون رو باید پیدا کنید و بعد سازمان اسس کننده مربوط به اون رشته رو که در کنارش نوشته باز کنید و مدارک لازم رو مهیا کنید . برای هر رشته ای که میخواید اسس بشید باید سابقه کاری مربوط به اون رو حتما ارایه بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhmansouri1984 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون !

سلم. شما Asses رو انجام دادید؟ میتونید نمونه فایلاتونو برام بفرستید؟ شمامل CDR-CPD-Summary و گواهی محل کار؟ یا هر مدرک دیگه ای که باید ارائه کنیم؟ ممنون. h_fattahi1353@yahoo.com

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)