نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 63

موضوع: تجربه اخذ ویزای توریستی و یا ریجکتی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه اخذ ویزای توریستی و یا ریجکتی

دوستان عزیز بنده دانشجوی دکتری در استرالیا هستم و قصد دارم برای کنفرانس در ایتالیا اقدام کنم. با توجه به اینکه برای کارهای ریسرچ چندماهی به ایران آمدم و می خواهم از ایران برای ویزای کنفرانسی اقدام کنم، می خواستم بدانم مشکلی نداره که تمام اطلاعات شخصی و حساب بانکی ام از استرالیاست و می خواهم ان ها را ارائه دهم؟ ضمن اینکه نامه دانشگاهی دارم که تمام هزینه های من را دانشگاه متقبل می شود و دعوت نامه کنفرانس هم دارم.
    از برخی شنیدم اگر می خواهی از ایران اقدام کنی باید همه اطلاعاتت از ایران باشد
    نکته دیگر اینکه بلیت رفت و برگشتم به ایران است با توجه به اینکه قصد دارم کار ریسرچم را تکمیل کنم و برگردم مجددا استرالیا

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط feslamloo نمایش پست ها
    دوستان عزیز بنده دانشجوی دکتری در استرالیا هستم و قصد دارم برای کنفرانس در ایتالیا اقدام کنم. با توجه به اینکه برای کارهای ریسرچ چندماهی به ایران آمدم و می خواهم از ایران برای ویزای کنفرانسی اقدام کنم، می خواستم بدانم مشکلی نداره که تمام اطلاعات شخصی و حساب بانکی ام از استرالیاست و می خواهم ان ها را ارائه دهم؟ ضمن اینکه نامه دانشگاهی دارم که تمام هزینه های من را دانشگاه متقبل می شود و دعوت نامه کنفرانس هم دارم.
    از برخی شنیدم اگر می خواهی از ایران اقدام کنی باید همه اطلاعاتت از ایران باشد
    نکته دیگر اینکه بلیت رفت و برگشتم به ایران است با توجه به اینکه قصد دارم کار ریسرچم را تکمیل کنم و برگردم مجددا استرالیا

با تشکر
    با شرکت ckgsir تماس بگیرین، معمولا خوب راهنمایی میکنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe_shahabi نمایش پست ها
    با شرکت ckgsir تماس بگیرین، معمولا خوب راهنمایی میکنن.

من هرچی با این شرکت تماس میگیرم پاسخگو نیستند! یعنی تلفن و بر نمیدارن اصلا.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)