صفحه 928 از 1402 نخستنخست ... 4288288789189199209219229239249259269279289299309319329339349359369379389781028 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,271 تا 9,280 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

من رزومه و امتیازم رو میذارم. امیدوارم به درد دوستان بخوره. امتیاز: 629

1- رتبه اولی کارشناسی (معدل 17.07)
    2- رتبه اولی کارشناسی ارشد (معدل 16.77 - بدون اعمال ضریب برای علم و صنعت)
    3- ورود بدون آزمون به ارشد
    4- معدل 18.08 دکتری
    5- 9 تا آی اس آی (5 تاش اسم اول بوده - 3 تاش اسم سوم - یکی اسم دوم)
    6- 6 تا علمی-پژوهشی و آی اس سی (5 تاش اسم اول بوده و یکی اسم دوم)

با توجه به تجربه ی خود و دوستانم متوجه شدم که مقاله حرف اول رو تو جمع کردن امتیاز داره به خصوص مقالات isi و بقیه ی موارد و از جمله رتبه اولی (که بدست آوردنش خیلی سخت تر از مقاله است) تأثیر چندانی نداره.

Junior Member

دوستان کسی نبوده که از طریق تسهیلات فناور استفاده کرده باشه و قبول شده باشه؟

لطفا پاسخ بدید... اگر کسی هست آیا نامشو زدن به ب ن ن م یا نه؟

با سلام و احترام خدمت دوستان عزیز
    من یک پروژه کسری 6 ماهه گرفتم و تایید شده ولی هنوز عضو بنیاد نشدم. میخواستم از دوستان سوال کنم به نظر شما من یک پروژه کسری مثلا 9 ماهه بگیرم (در مجموع 15 ماه کسری که برابری کند با پروژه 14 بنیاد) و انجامش بدم؟ بنیاد یک دو تا پروژه کسری رو از من قبول خواهد کرد به عنوان پروژه جایگزین خدمت یا خیر؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_persian69 نمایش پست ها
    با سلام و احترام خدمت دوستان عزیز
    من یک پروژه کسری 6 ماهه گرفتم و تایید شده ولی هنوز عضو بنیاد نشدم. میخواستم از دوستان سوال کنم به نظر شما من یک پروژه کسری مثلا 9 ماهه بگیرم (در مجموع 15 ماه کسری که برابری کند با پروژه 14 بنیاد) و انجامش بدم؟ بنیاد یک دو تا پروژه کسری رو از من قبول خواهد کرد به عنوان پروژه جایگزین خدمت یا خیر؟
    اگه 14 ماه کسری بگیری، قبول میکنن، دقت کن کسری دفاع شده نه پیشنهادی

نقل قول نوشته اصلی توسط jalili7 نمایش پست ها
    اگه 14 ماه کسری بگیری، قبول میکنن، دقت کن کسری دفاع شده نه پیشنهادی
    ممنون بابت پاسختون
    در ادامه دو تا سوال برام پیش اومده ممنون میشم راهنماییم کنید:
    1- اگه هنوز این دو تا پروژه کسری رو تو خود بنیاد نخبگان نیروهای مسلح دفاع نکرده باشم بازم بنیاد ملی این دو تا پروژه کسری که مجموع پیشنهادیش 14 ماه باشه رو قبول خواهد کرد؟
    2- اگر بعد از عضویت در بنیاد ملی نخبگان میزان کسری این دو پروژه از 14 ماه کمتر شد (مثلا شد 12 ماه) اون موقع چه تصمیمی اتخاذ میشه؟ آیا پروژه دیگه ای تعریف میشه یا این کسری 12 ماهه قبول می کنند؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    یه سوال داشتم اکه ممکنه راهنمایی بفرمایید
    آیا داشتن سابقه عضویت در بسیج یا بسیجی فعال بودن امتیاز محسوب میشه؟
    اگه میشه چند امتیاز داره و تو کدوم قسمت باید وارد کرد اطلاعاتشو؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_persian69 نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسختون
    در ادامه دو تا سوال برام پیش اومده ممنون میشم راهنماییم کنید:
    1- اگه هنوز این دو تا پروژه کسری رو تو خود بنیاد نخبگان نیروهای مسلح دفاع نکرده باشم بازم بنیاد ملی این دو تا پروژه کسری که مجموع پیشنهادیش 14 ماه باشه رو قبول خواهد کرد؟
    2- اگر بعد از عضویت در بنیاد ملی نخبگان میزان کسری این دو پروژه از 14 ماه کمتر شد (مثلا شد 12 ماه) اون موقع چه تصمیمی اتخاذ میشه؟ آیا پروژه دیگه ای تعریف میشه یا این کسری 12 ماهه قبول می کنند؟
    اگه هنوز دفاع هم نکرده باشی، بعد از دفاع اگه 14ماه داشته باشی قبول میکنن، من این هفته بنیاد بودم، مورد منم دقیقا مثل مورد شماست، یه سرباز اونجا گفت تا 12 ماه هم قبول میکنن، اگر کسریت زیر 14ماه باشه، باید یه پروزه به اندازه باقی مونده انجام بدی

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط mjnarak نمایش پست ها
    من رزومه و امتیازم رو میذارم. امیدوارم به درد دوستان بخوره. امتیاز: 629

1- رتبه اولی کارشناسی (معدل 17.07)
    2- رتبه اولی کارشناسی ارشد (معدل 16.77 - بدون اعمال ضریب برای علم و صنعت)
    3- ورود بدون آزمون به ارشد
    4- معدل 18.08 دکتری
    5- 9 تا آی اس آی (5 تاش اسم اول بوده - 3 تاش اسم سوم - یکی اسم دوم)
    6- 6 تا علمی-پژوهشی و آی اس سی (5 تاش اسم اول بوده و یکی اسم دوم)

با توجه به تجربه ی خود و دوستانم متوجه شدم که مقاله حرف اول رو تو جمع کردن امتیاز داره به خصوص مقالات isi و بقیه ی موارد و از جمله رتبه اولی (که بدست آوردنش خیلی سخت تر از مقاله است) تأثیر چندانی نداره.
    با سلام
    امتیازدهی این بنیاد اصلا سر و ته نداره زمانیکه من اقدام کردم وضعیتم خیلی شبیه الان شما بود، اگر درست خاطرم باشه من 10 تا آی اس آی داشتم، 4 تا علمی پژوهشی که جز دو تا همه اسم اول بودم.معدلها هم نزدیک به هم بود فقط کارشناسی کمتر از شما و ارشد و دکتری کمی بیشتر از شما بودم. اما امتیاز من شد 490 (دقیق خاطرم نیست اما همین حدود بود) من رتبه اولی نداشتم جز اون همش مشابه بود ولی امتیاز نهایی کلی متفاوت شده. ممکنه رشته های مختلف امتیازاتشون فرق کنه

موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masterknight نمایش پست ها
    با سلام
    امتیازدهی این بنیاد اصلا سر و ته نداره زمانیکه من اقدام کردم وضعیتم خیلی شبیه الان شما بود، اگر درست خاطرم باشه من 10 تا آی اس آی داشتم، 4 تا علمی پژوهشی که جز دو تا همه اسم اول بودم.معدلها هم نزدیک به هم بود فقط کارشناسی کمتر از شما و ارشد و دکتری کمی بیشتر از شما بودم. اما امتیاز من شد 490 (دقیق خاطرم نیست اما همین حدود بود) من رتبه اولی نداشتم جز اون همش مشابه بود ولی امتیاز نهایی کلی متفاوت شده. ممکنه رشته های مختلف امتیازاتشون فرق کنه

موفق باشید.
    سلام

امتیاز 490 ای که شما کسب کردید امتیاز خیلی بوده!

شرط کافی برای بهره مندی از تسهیلات بنیاد در دوره دکتری 300 امتیاز و در مقطع کارشناسی ارشد هم 200 هستش دیگه، پس چه مشکلی برای شما وجود داشته؟ آیا محدودیت دیگه ای هم وجود داره؟ مثلا اولویت بندی افراد در یک بازه زمانی خاص و تخصیص سهمیه به یک ظرفیت محدودی که حداکثر امتیاز را از بین بقیه متقاضیان کسب کرده باشند؟ آیا امکان داره که به یک عده ای که امتیاز لازم رو کسب کرده باشند سهمیه اختصاص نیابد؟ از یک فارغ التحصیل کارشناسی ارشد چقدر توقع دارند؟ (به لحاظ رزومه پژوهشی و پروژه تحقیقاتی ای که برای انجام به وی می دهند.)

سلام دوستان، دو تا سوال داشتم
    ۱. بعد از اطلاع رسانی برای اینکه برم به ب ن ن م، گفتن یک هفته بعد از ثبت نامه، حالا منظور ۱ هفته بعد از اطلاع رسانی هستش یا یک هفته بعد از تاریخ خود نامه ای که به ب ن ن م زدن؟
    ۲. توی مدارکی که باید ببرم ذکر شده که کپی آخرین مدرک تحصیلی، حالا من باید چی رو با خودم ببزم؟ همون فرمی که برای نظام وظیفه از طرف دانشگاه ارائه شده؟
    ممنون پیشاپیش
    عیدتون هم مبارک

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)