نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 567

موضوع: پر شدن سنوات تحصیلی و غیبت سربازی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پر شدن سنوات تحصیلی و غیبت سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan-Mec نمایش پست ها
    دوست عزیز ، من تو سایت نظام وظیفه خوندم که معافیت تحصیلی افراد درحال خدمت ، برای ادامه تحصیل در مقطع بالاتر از لیسانس ، صرفا به اون دسته ای داده می شه که از تاریخ فراغت از تحصیلش بیش از 1 سال نگذشته باشه .( البته الان هر چقدر می گردم لینک خبر رو پیدا نمی کنم!) یعنی کسی که تو 15 شهریور 89 فارغ التحصیل شده ، و بخواد از مهر ماه 90 مقطع بالاتر رو شروع کنه ، معافیت تحصیلی شامل نمی شه!!!!!!/؟؟؟؟؟؟
    به احتمال خیلی زیاد شما با یه قانون دیگه اشتباه گرفتید. چون همه جای نظام وظیفه گفته شده کسی که حین خدمت در مقطع بالاتر پذیرفته می شه در هر زمان که باشه، می تونه معافیت تحصیلی بگیره. فکر کنم تو خود دفترچه هم نوشته باشه. خیالتون راحت باشه.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پر شدن سنوات تحصیلی و غیبت سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman-Mech نمایش پست ها
    به احتمال خیلی زیاد شما با یه قانون دیگه اشتباه گرفتید. چون همه جای نظام وظیفه گفته شده کسی که حین خدمت در مقطع بالاتر پذیرفته می شه در هر زمان که باشه، می تونه معافیت تحصیلی بگیره. فکر کنم تو خود دفترچه هم نوشته باشه. خیالتون راحت باشه.
    دوست عزیز ، من بالاخره لینک خبر رو پیدا کردم : http://nezamvazifeh.com/?p=21 تو پاراگراف سوم .
    عین متن هم اینه ( بر اساس مقررات خدمت وظیفه عمومی مشمولین وظیفه غیر غایب قبل از انجام خدمت سربازی مجاز به ادامه تحصیل تا مقطع دکترا هستند. آن دسته از سربازانی نیز که بدون غیبت به خدمت سربازی اعزام شده‌اند چنانچه دارای مدرک دیپلم باشند هر زمان که در دانشگاه پذیرفته شوند از خدمت ترخیص خواهند شد و باقی مانده خدمت سربازی را بعد از فراغت از تحصیل انجام خواهند داد ولی سربازان فوق دیپلم و بالاتر اگر حداکثر یک سال از تاریخ فراغت از تحصیل آن نگذشته باشد، جهت ادامه تحصیل ترخیص خواهند شد.
    ))

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)