صفحه 289 از 311 نخستنخست ... 189239279280281282283284285286287288289290291292293294295296297298299 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,881 تا 2,890 , از مجموع 3103

موضوع: گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

سلام دوستان
    کسی‌ اطلاع داره برای ویزای توریستی چقدر مانده حساب باید داشته باشیم و گردش حسابمون باید چقدر باشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmaditt نمایش پست ها
    دوستان چند روز اخیر کسی تونسته وقت بگیره برای سفارت ایتالیا؟
    من الان حدود 3 هفته هست که دارم تلاش میکنم که وقت بگیرم و نتوانسته ام که وقت رزرو کنم.
    اطلاعات رو وارد میکنم، کد چپتا رو وارد میکنم ولی سایت وقت نمیده و مینویسه که وقت توسط کس دیگری رزرو شده!!

من تقریبا یک هفته پیش تونستم وقت بگیرم بعد از 3 هفته تلاش، شانسیه فکر کنم، هر روز تلاش کنین می تونین وقت بگیرین بزودی حتما دوست عزیز

Junior Member

سلام دوستان. کسی اطلاع داره برای گرفتن جواب ویزا باید هرکسی شخصا بره سفارت برای ویزاش؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Benefic.H نمایش پست ها
    دوست عزیز، به سوالات با ذکر شماره پاسخ میدم، امیدوارم مفید باشه:
    1- داشتن شغل در ایران، و پرداخت حق بیمه، جزد مدارکی مبنی بر این هست که شما قصد بازگشت به کشور رو بعلت تعهد های کاری خود دارید ئگرنه میزان دریافت ماهیانه خیلی اهمیتی زیادی نداره. (پس شما امتیاز این بخش رو ندارید)

2- مجرد یا متاهل بودن شاید به تنهایی امتیاز مثبت یا منفی در امر صدور ویزا نداره، ولی وقتی در کنار موارد دیگه مثلاً نداشتن تعهد شغلی به جایی می تونی سوء ضن جهت عدم بازگشت به کشور رو بالا ببره. در خصوص دعوتنامه، باید میزان ساپورت مشخص باشه، مالی و یا امکانات اقامتی شما مشخص باشه که می تونه تاثیر مثبتی داشته باشه.

3- داشتن سند ملکی اونم به اسم خودتون اگه باشه، یکی از دلایل خوب مبنی بر بازگشت شما به کشور هست وگرنه تاثیری در تمکن مالی شما نخواهد داشت و سند نزد سفارت بعنوان ضمانت نمونه و فقط ترجمش جهت تائید مطلب ذکر شده هست.

4- اگه برنامه زمانی و برنامه سفر کامل و دقیق بدین، موضوع تمکن مالی به اندازه زمان مورد نظر در حساب شما موجود باشه و شرایط اقامت شما بدرستی مشخص باشه سفارت خیلی در این مورد باتوجه به اینکه حدود 45 روز هست سفر شما سختگیری نمیکنه. البته ممکنه بسته به سیاست های زمان اقدام شرایطی اعمال بشه ولی قطعاً این موارد جهت تصمیم گیری های لازم به شما اعلام میشه.

5- در خواست ویزای نهایت باید سه ماه قبل از سفر به سفارت داده بشه و زودتر امکان پذیر نیست.

6- با مراجعه به آژانس های مسافرتی معمولاً بدون هیچ هزینه ای انجام میشه، همراه داشتن پاسپروت یا کپیش جهت ثبت اطلاعات لازمه و مهر آژانس باید روی رزرو بلیط خورده شده باشه.

نکات تکمیلی:
    1- من خودم سابقه اخذ ویزا از سفارت ایتالیا رو دارم و نکات بر اساس تجربه شخصی اراءه شده.
    2- در صورتیکه برنامه سفر شفاف، مسائل مالی و تمکن مناسب میزان سفر (معمولاً در محاسبات هزینه یکروز زندگی در اروپا حدود 100 یورو در نظر گرفته میشه) و مدارک قوی مبنی بر بازگشت به کشور وجود داشته باشه، اخذ ویزای توریستی از سفارت ایتالیا کار سختی نخواهد بود.

از پاسختون بسیار ممنونم.
    خب کسی که دعوتنامه برای من فرستاده خودش سیتیزن ایتالیا هست و طبعت خرج اقامت، خورد و خوراک و ... را به عهده گرفته. علاوه بر این ضمانت‌نامه‌ی بانگی با مبلغ 30 هزار یورو هم از ظرف ایشون دارم. باز هم شانسم همون ده درصدی هست که دوست عزیزمون گفتن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط b_albo نمایش پست ها
    با سلام
    مدارک مالی شما قابل قبول نیست امکان صدور ویزا فقط 10% اما با این حال برگ برنده شما دعوتنامه ای هستش که دارید. ملک ضمانت نامه هستش اما کلاً سفارت از اینکار وقت بر استفاده نمی کنه. اگر دعوتنامه شما از طرف فامیل درجه اول باشد که شما حداقل زمان دیدارتون بیشتر از 7 سال باشد شانس شما به 50% می رسد اگر خودتون از نظر مالی بالاتر نیستید به دعوت کننده بگید مدارک لازم برای ساپورت مالی رو براتون بفرسند و به جای هتل در قسمت فرم آدرس منزل ایشون رو وارد کنید و اما اگر دعوتنامه از طرف فامیل درجه دوم و یا شرکت و یا هر ارگان (این مدارک برای شما کاربردی نیست)دیگر باشد هیچگونه ارزشی ندارد و امتیازی براتون ندارد و شانس شما همون 10% خواهد بود.اگر برای سال نو ایرانی می خواهید در ایتالیا باشید از همین الان باید اقدام به گرفتن وقت و انجام مراحل نمایید. در مورد گرفتن سند من اطلاعات دقیقی ندارم که به چه نحوی هست. می تونید بلیط رو رزرو کنید در این صورت پولی پرداخت نمیشه. در کل ارزیابی من از امکان ویزا گرفتن شما متاسفانه 10% هستش. اما نا امید نشید چون سفارت ایتالیا همیشه معجزه می کنه مدارک رو تهیه کنید روی قسمت مالی که بسیار ضعیف هست بیشتر تمرکز کنید پول نقد در یک حساب بانکی ارزش بالاتری از ملک داره چون سفر توریستی شما رو تایید می کنه مبلغ نجومی نه اما در حد 800 یورو برای افراد مجرد لازم هستش.
    موفق و موید باشید.
    ممنونم از پاسختون.

خب این دعوتنامه از طرف سیتیزن ایتالیایی هستش و محل سکونت و سایر هزینه های اقامتم را به عهده گرفتن بعلاوه‌ی ضمانتنامه‌ی بانکی که ایشون فرستادن.
    منظورتون از 800 یورو مانده حساب بانکی هست؟ یا گردش مالی ماهانه حساب؟؟
    800 یورو مبلغ بزرگی به حساب نمیاد که

Junior Member

مرسی از حسن نیت شما من ساکن ایتالیا و شغل من در این موارد هستش و روزانه باین موارد شکایات و اشتباهات برخورد دارم, در مورد اطلاعات و تجربیات شما نمی دونم من براساس اطلاعات مندج نظر شخصی و تجریه کاری رو بیان می کنم, اطلاعات من در مورد هموطنان ایرنی با امور مهاجرتی هستش یکسری قوانین علاوه بر قوانین عادی وجود دارد اولاً شاغل بودن شما هیچ اهمیتی ندارد حق قانونی برای شما ایجاد نمی کند بلکه دریافت ماهیانه شما مهم هستش شما میتونید شاغل باشید اما بخاطر حقوق پایین مهاجرت غیرقانونی بکنید مجرد بودن یکی از علل هستش که صدور ویزا یا اجازه اقامت رو مشکل می کند داشتن ملک شخصی هم اشتباه هستش چون شما با خروج از ایران و اعلام پناهندگی این ملک رو آزاد می کنید صدور ویزای اولیه معمولا طبق قانون حال حاضر 7 روزهستش پس بیشتر امکان صدور ویزای توریستی بیشتر وجود ندارد(مگر در موارد فامیلی و یا کاری) در مورد درخواست ویزا درست فرمودید 3 ماه هستش اما با وجود شلوغی و امکان گرفتن پایین وقت بهتر هستش از همین الان اقدام کنند. درآمد ماهانه شخص مجرد نباید کمتر از 800 یورو باشد و گرنه منطقی نیست سفر یک فرد با درآمد پایین در ظمن حداقل هزینه روزانه برای یک مسافر فقط هتل روزانه 80 یورو هستش که با همه هزینه شامل هتل باید به روزانه 150 یورو برسه شما برای سفر 7 روزه مبلغ 1500 یورو برای فرد مجرد لازم هستش امکان صدور ویزای بالای 7 روز برای شما کم خواهد بود. لطفاً برای کمک به دوستان سوالات خود شخص رو تگ بفرمایید.

چطور باید سئوالات رو تگ کنم؟
    با این اوصاف کار من خیلی خیلی سخت میشه...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarakam نمایش پست ها
    چطور باید سئوالات رو تگ کنم؟
    با این اوصاف کار من خیلی خیلی سخت میشه...
    با سلام
    خیلی بخاطر ندارم این پست رو اما این نظر شخصی من و سال ها تجربه هستش پیشنهاد می دهم با توجه به مورد شما، از طریق دیگر که بسیار ساده تر هستن اقدام کنید مثلا دانشجویی بسیار کار ساده هستش و می تونه به شما بسیار کمک کنه. با داشتن مدرک انگلیسی در بسیاری از دانشگاها ایتالیا و اروپا می تونید اقدام کنید و حتی اقامت طولانی مدت بگیرید بسیاری از دوستان اینجا دانشجویی امدن و الان همه اقامت دائم دارن در آلمان ایتالیا درضمن هم از نظر شخصیت اجتماعی بالاتر برخوردار خواهد بود. موفق و موید باشید

Junior Member

با سلام
    خیلی بخاطر ندارم این پست رو اما این نظر شخصی من و سال ها تجربه هستش پیشنهاد می دهم با توجه به مورد شما، از طریق دیگر که بسیار ساده تر هستن اقدام کنید مثلا دانشجویی بسیار کار ساده هستش و می تونه به شما بسیار کمک کنه. با داشتن مدرک انگلیسی در بسیاری از دانشگاها ایتالیا و اروپا می تونید اقدام کنید و حتی اقامت طولانی مدت بگیرید بسیاری از دوستان اینجا دانشجویی امدن و الان همه اقامت دائم دارن در آلمان ایتالیا درضمن هم از نظر شخصیت اجتماعی بالاتر برخوردار خواهد بود. موفق و موید باشید
    سلام
    خیلی متاسفم برای شرایط کشورمون....یکی مثل من واقعا زندگیش به همین ویزای توریستی وابسته است، من علاقه ای به اقامت دراونجا ندارم ولی به دلایل شخصی باید یه بار برم محیط این کشور رو ببینم.
    به هر حال از راهنماییتون ممنونم

سلام
    من داخل انجمن خوندم اشتغال به کار از شرکت نفت ببری احتمال زیاد ریجکت میشی .
    من در پرسی گاز کار میکنم و نامه ام از پرسی گاز خواستم بدونم منم احتمال ریجکت شدنم هست یا خیر ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmahrav نمایش پست ها
    سلام
    من داخل انجمن خوندم اشتغال به کار از شرکت نفت ببری احتمال زیاد ریجکت میشی .
    من در پرسی گاز کار میکنم و نامه ام از پرسی گاز خواستم بدونم منم احتمال ریجکت شدنم هست یا خیر ؟
    با سلام,
    در زمان تحریم ممکنه این موضوع درست بوده باشد اما علت اصلی محسوب نمی شود و قانونی نیست طبق قانون ایتالیا می توانید شکایت کنید به دادگاه ایتالیا اگر علت سفر قابل قبول هست باید با وکیل صحبت کنید که البته من خودم پیشنهاد نمی دهم . احتمال ریجکت شدن شما هست اما هیچ ربطی به شغل حال حاضر ندارد و قانونی نیست شما رو برای شغل فعلی بخواهند ریجکت کنند. اصلا نگرانی بیهوده نداشته باشید سعی کنید مدارک کامل باشد و دلایل سفر مشخص باشد به امید خدا مثبت خواهد بود. هر چیزیم می خوانیم در فضای مجازی درست نیست. موفق و موید باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)