نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1207 از 1841 نخستنخست ... 20770711071157119711981199120012011202120312041205120612071208120912101211121212131214121512161217125713071707 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,061 تا 12,070 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط sepiide نمایش پست ها
    سلام دوستان، امروز نامه پاسپورت request مادرم اومد. تاریخ سابمیت Jan ۱۵.
    Biometrics Jan ۳۱
    البته برای پدرم هم اپلای کردم با همین تاریخ ها و با اکانت جدا. فعلا جواب مادرم اومده.
    ویزای پدرم هم همین الان با چند ساعت تاخیر اومد

Junior Member

برای گرفتن ویزای توریستی کنادا باید از طریق اژانس حتما اقدام کنیم یا شخصی هم میشه ؟ کدوم احتمال موفقیتش بیشتره ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط alibati نمایش پست ها
    برای گرفتن ویزای توریستی کنادا باید از طریق اژانس حتما اقدام کنیم یا شخصی هم میشه ؟ کدوم احتمال موفقیتش بیشتره ؟
    لزومی نداره از آژانس استفاده کنید. احتمال موفقیت را شرایط و خصوصیات شما تعیین می کنه نه نوع اقدام.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    لزومی نداره از آژانس استفاده کنید. احتمال موفقیت را شرایط و خصوصیات شما تعیین می کنه نه نوع اقدام.
    یعنی روش کار چه به صورت شخصی چه از طرف اژانس یکسان هست ؟ اژانس ها 1000 دلار میگیرن می خوام بدونم خودم بخوام اقدام کنم چقدر طول میکشه و روش اقدامش چطوری هست ؟

یعنی روش کار چه به صورت شخصی چه از طرف اژانس یکسان هست ؟ اژانس ها 1000 دلار میگیرن می خوام بدونم خودم بخوام اقدام کنم چقدر طول میکشه و روش اقدامش چطوری هست ؟
    آژانسها یه سری تجربه بیشتر دارن معجزه نمیکنن وگرنه.با مدارم شما هر کاری میکنن.الکی پول هدر نده.شرایط داری اقدام کن نه بیخودی هزینه نکن برادر من.اینجا از بچه ها بپرس هر سوالی داشتی

ApplyAbroad Superstar

بله یکسان است. اگر انگلیسی در حد مطالعه و تکمیل فرم ها بلد هستید خودتون می تونید انجام بدید. آژانس واقعا معلوم نیست با مدارک شما چکار می کنه یا چه چیزهای از طرف شما در فرم می نویسه. اگر فرم ها را متوجه می شوید و شرایط لازم را دارید خودتون اقدام کنید. روش اقدام در ویکی همین تاپیک هست. فعلا زمان رسیدگی حدود سه ماه هست.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ژنتیک/آزاد تهران پزشکی

سلام به همگی
    نامه پاس ریکوئست مامان من هم امروز اومد. سابمیت ۱۸ ژانویه
    یکبار شش سال قبل ریجکت شده بودن.
    مدارک این سری : شنگن، نامه اشتغال به کار، سابقه بیمه، فیش حقوقی، گواهی تمکن بانکی و گردش حساب، سند زمین، دعوتنامه از داییم که سیتیزن هستن ، به اضافه ی کاور لتر که شامل توضیح دلیل سفر بود (توریسم) و بلیت هواپیما و جدول برنامه ریزی سفر (کجاهارو میخوان ببینند ) و ووچر هتل

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_ahmari نمایش پست ها
    امروز مادرم برای بایومتریک رفته بود استانبول.بهش برای3ساعت بعد نوبت دادن!!!!!!!!!!! انقدر که شلوغ بوده!من که شهریور رفته بودم همون لحظه انجام شد.دلیل اصلی زیاد بودن تایم ویزا هم همینه!
    منم ديروز اونجا بودم. از صبح زود هم رفتم. همه چيز اولش خوب بود و داشتيم به ترتيب مي رفتيم تا اينكه يه خانوم ايراني از آژانس اومده و يه عده زيادي رو با خودش آورده بود كه مي خواستن سابميت هم بكنن. اونا رو فرستادن و متاسفانه ما ديگه تا دو سه ساعت معطل شديم. البته كه تعداد هم زياد بود و من دقيقا قانع شدم كه تايم ويزا چرا ١١٨ روز شده!

با سلام و احترام
    مى بخشيد توى اون جدول برنامه ريزى سفر، چقدر وارد جزئيات شديد؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط saharrahas نمایش پست ها
    سلام به همگی
    نامه پاس ریکوئست مامان من هم امروز اومد. سابمیت ۱۸ ژانویه
    یکبار شش سال قبل ریجکت شده بودن.
    مدارک این سری : شنگن، نامه اشتغال به کار، سابقه بیمه، فیش حقوقی، گواهی تمکن بانکی و گردش حساب، سند زمین، دعوتنامه از داییم که سیتیزن هستن ، به اضافه ی کاور لتر که شامل توضیح دلیل سفر بود (توریسم) و بلیت هواپیما و جدول برنامه ریزی سفر (کجاهارو میخوان ببینند ) و ووچر هتل

نقل قول نوشته اصلی توسط coriander نمایش پست ها
    منم ديروز اونجا بودم. از صبح زود هم رفتم. همه چيز اولش خوب بود و داشتيم به ترتيب مي رفتيم تا اينكه يه خانوم ايراني از آژانس اومده و يه عده زيادي رو با خودش آورده بود كه مي خواستن سابميت هم بكنن. اونا رو فرستادن و متاسفانه ما ديگه تا دو سه ساعت معطل شديم. البته كه تعداد هم زياد بود و من دقيقا قانع شدم كه تايم ويزا چرا ١١٨ روز شده!
    اهان یعنی paper submit میخواستن بکنن؟ جالبه که انگشتنگاری همون دیروز نشست تو سایت

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)