صفحه 364 از 417 نخستنخست ... 264314354355356357358359360361362363364365366367368369370371372373374414 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,631 تا 3,640 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_zarand نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید آزاد کردن مدرک کارشناسی الان چنده؟
    ممتاز بودن دانشگاهی توی هزینش تاثیر داره؟ مثلا تخفیف بگیرم
    سلام
    من هفته پيش مدرک کارشناسیم رو خریدم. ورودی سال 86 بودم. با توجه به اینکه 21 ماه برام تو سربازی بیمه رد شده بود و جمعا 48 ماه (4 سال لیسانسم طول کشید) تعهد به خدمت داشتم، کمتر از 800000 تومن پرداخت کردم و مدارکم رو گرفتم. اگر خدمت رفتید حتما به مسئول دانشگاهتون بگید. چون امکان داره مثل دانشگاه ما در جریان این موضوع نباشند که باید بیمه سربازی رو از هزینه آموزش رایگان کم کنند (برای من حدود 500000 تومن از کل هزینه کم شد).
    ولی اگر ورودی سال دیگه ای هستید، تمامی قیمت ها رو توی این صفحه میتونید پیدا کنید:
    http://mad.saorg.ir/EDUS/File.aspx

نقل قول نوشته اصلی توسط F_O نمایش پست ها
    دوستان میخواستم ببینم راهی نیست که بشه برای خرید مدرک بلافاصله بعد فارغ التحصیلی، یه مقدار هزینه ها رو کاهش داد؟
    من ورودی 91 کارشناسی و 95 ارشدم، مجموع قیمت مدارک حدود 22-23 میلیون میشه که واقعا زیاده
    سلام
    کلا 3 تا راه برای آزاد سازی مدرک وجود داره:
    1- کاریابی،
    2- داشتن سابقه کار کافی (داشتن بیمه الزامی میباشد) و
    3- خرید مدرک مطابق با هزینه های اعلام شده از طرف وزارت علوم

مورد 1 در بهترین شرایط یک سال طول میکشه.
    مورد 2 هم که باید به اندازه ای که تعهد به خدمت دادی، برای دولت کار کنی.
    مورد 3 هم که باید هزینه رو پرداخت کنید. فقط در صورتی هزینه کمتر میشه که بتونید سابقه کار داشته باشید (باز هم میگم بیمه الزامی است).
    ویرایش توسط maxi1 : August 31st, 2017 در ساعت 09:50 PM

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

ورودی 91 ارشد 7 ترم ارشدم طول کشید الان برای آزاد کردن مدارک باید پول 7 ترم رو بدم؟
    جریمه هایی که بابت سنوات مازاد گرفتن حساب نمیشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

سلام دوستان
    در مورد هزینه آزاد کردن مدرک کمی راهنمایی میخواستم
    الان من ورودی کارشناسی ۹۱- ۹۲ هستم. تو سایت هزینه هر نیمسال و واحد درسی رو زده من الان مثلا ۹ ترمه تموم کردم هزینه هر نیمسال رو در ۹ ضرب کنم به علاوه حاصل هزینه هر واحد در تعداد کل واحد هام کنم؟
    الان یه پی نوشتی داره اون منو گیج کرده زده هزینه هر نیمسال به ازای ۱۲ واحد درسی هستش ، الان من باید مثلا ۹*۱۲ از تعداد کل واحد هام کم کنم بعد در هزینه ش ضرب کنم یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط SinaSci نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در مورد هزینه آزاد کردن مدرک کمی راهنمایی میخواستم
    الان من ورودی کارشناسی ۹۱- ۹۲ هستم. تو سایت هزینه هر نیمسال و واحد درسی رو زده من الان مثلا ۹ ترمه تموم کردم هزینه هر نیمسال رو در ۹ ضرب کنم به علاوه حاصل هزینه هر واحد در تعداد کل واحد هام کنم؟
    الان یه پی نوشتی داره اون منو گیج کرده زده هزینه هر نیمسال به ازای ۱۲ واحد درسی هستش ، الان من باید مثلا ۹*۱۲ از تعداد کل واحد هام کم کنم بعد در هزینه ش ضرب کنم یا نه؟
    سلام
    شما باید هزینه هر نیمسال رو در تعداد ترم ها ضرب کنید (مثلا برای فنی مهندسی اگر 12 واحد رو در ۸۷۸۷۵۰ ضرب کنید میشه ۱۰۵۴۵۰۰۰، که همون هزینه یک نیمسال هستش برای کارشناسی فنی مهندسی ورودی 91-92). هزینه بستگی به رشتتون داره. مثلا اگر فنی مهندسی هستید، ۱۰۵۴۵۰۰۰ رو در 9 ضرب کنید.
    پی نوشت توضیح میده که اگر بالای 12 واحد گرفتید، به اندازه 12 واحد هزینه رو براتون محاسبه میکنند. اگر هم کمتر برداشتید، که هزینه توی اون ترم کمتر میشه براتون (در کل تفاوت زیادی نداره).

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mtorabimech نمایش پست ها
    سلام
    شما باید هزینه هر نیمسال رو در تعداد ترم ها ضرب کنید (مثلا برای فنی مهندسی اگر 12 واحد رو در ۸۷۸۷۵۰ ضرب کنید میشه ۱۰۵۴۵۰۰۰، که همون هزینه یک نیمسال هستش برای کارشناسی فنی مهندسی ورودی 91-92). هزینه بستگی به رشتتون داره. مثلا اگر فنی مهندسی هستید، ۱۰۵۴۵۰۰۰ رو در 9 ضرب کنید.
    پی نوشت توضیح میده که اگر بالای 12 واحد گرفتید، به اندازه 12 واحد هزینه رو براتون محاسبه میکنند. اگر هم کمتر برداشتید، که هزینه توی اون ترم کمتر میشه براتون (در کل تفاوت زیادی نداره).
    مرسی بابت پاسخ گوییتون
    الان یعنی من مثلا ترم یک، ۱۸ واحد داشتم فرقی نمیکنه همون هزینه یک نیمسال یا ۱۲ واحد حساب میشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط SinaSci نمایش پست ها
    مرسی بابت پاسخ گوییتون
    الان یعنی من مثلا ترم یک، ۱۸ واحد داشتم فرقی نمیکنه همون هزینه یک نیمسال یا ۱۲ واحد حساب میشه؟
    سلام،
    درسته.

Junior Member Keiv4n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Engineering - NTHU

بچه ها يه سوال دارم خواهش ميكنم منو راهنمايى كنيد. من منطقه ٢ بودم و ديدم كه بايد اون هزينه ازادسازى مدرك رو در ٢ ضرب كنم كه خيلى برام زياد ميشه. چيكار كنم كه جلوگيرى كنم ازش؟ تو سايت زده پذيرفته شدگان ارشد و دكترى مداركشون ضرب در ٢ نميشه. حالا منظورشون مدرك ارشده يا كارشناسى؟
    بعدش من فك نكنم با سهميه منطقه ١ اون رشته رو مياوردم ولى مطمئن نيستم. از كجا بايد بفهمم؟ اين كار شدنيه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Keiv4n نمایش پست ها
    بچه ها يه سوال دارم خواهش ميكنم منو راهنمايى كنيد. من منطقه ٢ بودم و ديدم كه بايد اون هزينه ازادسازى مدرك رو در ٢ ضرب كنم كه خيلى برام زياد ميشه. چيكار كنم كه جلوگيرى كنم ازش؟ تو سايت زده پذيرفته شدگان ارشد و دكترى مداركشون ضرب در ٢ نميشه. حالا منظورشون مدرك ارشده يا كارشناسى؟
    بعدش من فك نكنم با سهميه منطقه ١ اون رشته رو مياوردم ولى مطمئن نيستم. از كجا بايد بفهمم؟ اين كار شدنيه؟
    در مورد قسمت آخر هم بگم تو دفترچه انتخاب رشته اون سال، نوع پذيرش رو زده كشورى. يعنى رتبه كشورى براشون ملاك بود ديگه و من اگه منطقه ١ هم بودم قبول ميشدم؟ يا دارم اشتباه ميكنم؟!
    ویرایش توسط maxi1 : September 10th, 2017 در ساعت 03:38 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering/ sharif university of technology

دوستان سلام.
    میشه مدرک کارشناسی رو خرید و سابقه کار رو برای مدرک ارش استفاده کرد؟
    مثلا برم مدرک کارشناسی رو بدون اطلاع دادن سابقه کار ازاد کنم بعدش برای ارشدم اقدام کنم. ممنون میشم اگر کسی راهنمایی کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadksh نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    میشه مدرک کارشناسی رو خرید و سابقه کار رو برای مدرک ارش استفاده کرد؟
    مثلا برم مدرک کارشناسی رو بدون اطلاع دادن سابقه کار ازاد کنم بعدش برای ارشدم اقدام کنم. ممنون میشم اگر کسی راهنمایی کنه.
    قانون گذاشتن که در شرایطی مثل شما، ابتدا سابقه کار برای آزاد کردن مدرک پایین تر استفاده بشه و بعد هر چی تعهد باقی بمونه، از مدرک بالاتر، اون رو باید بخرید. مثلا دانشگاه شیراز یه برگه داره که باید ثبت محضری هم بشه که توی اون مشخص میکنید که مدرک مقطع قبلی رو چطوری آزاد کردید.
    اما برای مثال در سیستم گلستان دانشگاه تهران، وقتی میخواید دانشنامه تون رو آزاد کنید، تنها ازتون میخوان که تصویر دانشنامه مقطع قبل رو آپلود کنید. نمیدونم. شاید اونها هم از یه طریقی مثلا تماس با دانشگاه مقطع قبلی یا وزارت علوم، بفهمند که مقطع قبلی رو چطور آزاد کردید.

فکر کنم تنها استثنا زمانی باشه که سابقه کار مربوط به بعد از زمان آزاد سازی مدرک قبلی بشه

Junior Member

سلام.

یه سوال داشتم
    من چند ماه سابقه ی بیمه دارم که حین تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد بوده. یه نکته ای که هست اینه که چند ماهش «بیمه اجباری» بوده و چند ماهش «بیمه حرف و مشاغل آزاد».
    آیا می تونم از هر دوش برای کسر کردن از مبلغ آزادسازی مدرک کارشناسی استفاده کنم؟

الان هزینه ی کارشناسیم حدود ۵.۶ میلیون میشه و هزینه ی ارشدم ۱۱.۶میلیون.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)