صفحه 253 از 550 نخستنخست ... 153203243244245246247248249250251252253254255256257258259260261262263303353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,521 تا 2,530 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

ApplyAbroad Hero

Smile پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط talar نمایش پست ها
    مرسی از شما که حواستون به همه هست، اتفاقا دیروز با دفتر وکیل تماس گرفتم و گفتن به احتمال زیاد همین روزا مال شما هم خبری میشه ، آخرین خبر رسیده مربوط بود به 5 ژانویه 2011
    ممنون از خبر خوبتون دوست عزیز . پس بلاخره به 5 ژانویه 2011 رسیدن . امیدوارم خیلی زودتر از حدس من هم به 17 ژانویه برسن و به زودی خبر مدیکالتون رو اینجا ببینیم . چون فایلهای 2010 بیشتر از فایلهای سالهای بعدی بوده و حدود 40 روز دیگر تعطیلات و مرخصیهای افیسرها هم تموم می شه پس سرعت مدیکال دادنها بیشتر می شه . پس دوستان همگی خوشحال باشید و انشاالله برای سفرتون برنامه ریزی کنید و تهیه و تدارک ببینید.

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

دوستان عزیز فکر میکنم گروه خود اشتغالی (جزو شاخه Business) بدترین گروه از نظر سرعت رسیدگی باشه . اگر خبری داشتید مبنی بر اینکه کسی از این گروه موفق به دذیافت ویزا شده لطفا خبر بدید . ممنون
    خود اشتغالی کبک
    Interview May 2012 Montreal - CSQ May 2012
    FFN 2012 july 12 - UPDATE OCT 2015 - MEDICAL 4 JAN 2016

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahammadkhan نمایش پست ها
    یا منظر خبر دریافت سی اس کیو ماندید؟
    نه دوست عزیز .آپدیت مدارک یعنی دوباره پر کردن یک سری فرم و تهیه یک سری مدارک که برای همه متفاوته مثل سو پیشینه یا کپی پاسپورت یا نامه بانک .... و ربطی به گرفتن csq نداره . شما میتونید قبل از اینکه ایمیل آپدیت بیاد برای csq جدید از طریق وکیل اقدام کنید . ( در صورتی که از تاریخ صدور csq قبلی 3 سال گذشته باشه )
    ما چیزی برای وکیل پست نکردیم . فرم ها رو خودمون پر کردیم و وقتی csq هارو وکیل تحویل گرفت برای ما پستشون کرد . ما هم اونارو رو بقیه مدارک گذاشتیم و فرستادیم آنکارا
    FFN : Nov 2010 , 120K Quebec Investor , MEDICAL RECEIVED 12 JUNE 2014

Junior Member

باسلام من سال كذشته براي سرمايه كذاري اقدام كردم (2014) وماه كذشته براي ديدن كشور كانادا ويزا كرفتم و رفتم هنكام ورود به كشور كانادا مهر ورود زدن ولي موقع خروج مهري روي كذرنامه من نزدن ميخواستم بدونم ايا مهر خروج هم بايستي ميزدن يا نه.ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdijazi نمایش پست ها
    باسلام من سال كذشته براي سرمايه كذاري اقدام كردم (2014) وماه كذشته براي ديدن كشور كانادا ويزا كرفتم و رفتم هنكام ورود به كشور كانادا مهر ورود زدن ولي موقع خروج مهري روي كذرنامه من نزدن ميخواستم بدونم ايا مهر خروج هم بايستي ميزدن يا نه.ممنون
    نه دوست عزیز نیاز نیست،از معدود کشوری که ورود به ان سخت و خروج براحتی
    FQN:AUG2009,Interview:FEB2010,CQS:MAR2010,FFN:28/4/2010,Medical test date:6/1/2014,Send date:17/1/2014

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise84 نمایش پست ها
    ممنون از خبر خوبتون دوست عزیز . پس بلاخره به 5 ژانویه 2011 رسیدن . امیدوارم خیلی زودتر از حدس من هم به 17 ژانویه برسن و به زودی خبر مدیکالتون رو اینجا ببینیم . چون فایلهای 2010 بیشتر از فایلهای سالهای بعدی بوده و حدود 40 روز دیگر تعطیلات و مرخصیهای افیسرها هم تموم می شه پس سرعت مدیکال دادنها بیشتر می شه . پس دوستان همگی خوشحال باشید و انشاالله برای سفرتون برنامه ریزی کنید و تهیه و تدارک ببینید.
    کسی از دوست عزیزمون بار عزیز خبر داره دوستان ؟ طبق جدول موجود نفر بعدی بعد از تالار عزیز بار عزیز هست که تاریخ فایلش 8 مارچ 2011 هست . . ندیدم دوستمون بار جدیدا به سایت سر زده باشه کسی از ایشون خبری نداره؟

ApplyAbroad Hero

دوستان عزیز سیما جلال و بهار عزیز از مدیکالتون خبری نشد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shakur149 نمایش پست ها
    نه دوست عزیز .آپدیت مدارک یعنی دوباره پر کردن یک سری فرم و تهیه یک سری مدارک که برای همه متفاوته مثل سو پیشینه یا کپی پاسپورت یا نامه بانک .... و ربطی به گرفتن csq نداره . شما میتونید قبل از اینکه ایمیل آپدیت بیاد برای csq جدید از طریق وکیل اقدام کنید . ( در صورتی که از تاریخ صدور csq قبلی 3 سال گذشته باشه )
    ما چیزی برای وکیل پست نکردیم . فرم ها رو خودمون پر کردیم و وقتی csq هارو وکیل تحویل گرفت برای ما پستشون کرد . ما هم اونارو رو بقیه مدارک گذاشتیم و فرستادیم آنکارا
    برای ما نامه آپدیت آمده و در آن یک ردیف هم آپدیت سی اس کیو ذکر شده است ولی چون نمیتونیم با وکیلمون تماس بگیریم نمیدونیم CSQ را چطور باید آپدیت کنیم .قبلا هم وکیلمون اینکار رو انجام نداده
    یه سوال دیگه مگر مدارک توسط وکیل برای CIC ارسال نمی شود؟؟ ممنون میشم کمکم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط shakur149 نمایش پست ها
    یعنی برای تقاضای CSQ جدید خودتون فرم ها رو پر کردید و اقدام نمودید فقط وکیلتون بعد از صدور نسخه جدید اونها رو تحویل گرفت ؟ درست فهمیدم؟؟؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mahammadkhan نمایش پست ها
    برای ما نامه آپدیت آمده و در آن یک ردیف هم آپدیت سی اس کیو ذکر شده است ولی چون نمیتونیم با وکیلمون تماس بگیریم نمیدونیم CSQ را چطور باید آپدیت کنیم .قبلا هم وکیلمون اینکار رو انجام نداده
    یه سوال دیگه مگر مدارک توسط وکیل برای CIC ارسال نمی شود؟؟ ممنون میشم کمکم کنید
    اگه وکیلتون جواب نمی ده می تونید وکیلتون رو عزل کنید و یک وکیل دیگه بگیرید . من شنیدم که این کار شدنی هست.دوست عزیز.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)