صفحه 6 از 40 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 397

موضوع: سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mesa1014 نمایش پست ها
    سلام،
    این لیست مدارک و توضیحات:
    http://www.iran.embassy.gov.au/files/tran/Transit.pdf

همونطوری که توی توضیحات گفتم ویزای جدید الکترونیکی هست و پیک آپ نداره. یه پی دی اف براتون ایمیل میکنن که شماره ویزای الکترونیک توش هست.
    اصل هیچ مدرکی رو پست نکنید و نیازی به کپی برابر اصل نیست. همون کپی معمولی کفایت میکنه. من چون مجردم راجع به قباله ازدواج اطلاعاتی ندارم. توضیحات در سایت هست. موفق باشید.
    توضیحات همین طور هست که دوستمون میگن.

بعد از تایید ویزا بهتون ایمیل می زنند که ویزاتون تایید شده. گرچه شاید بدیهی به نظر برسه ولی دقت کنید موقع سوار شدن به هواپیما توی هر مرحله ای (هر کشوری که ازش رد میشید از جمله ایران دبی بانکوک)، کپی این نامه تایید رو همراه داشته باشید. با اینکه توی سایت سفارت استرالیا نوشته که لیبل نمی خواد و همه هواپیمایی ها و سازمان های مربوطه به سیستم vevo وصل هستند و می تونن ویزای شما رو چک کنند، توی فرودگاه وقتی پاسپورتتون رو چک می کنند این برگه پرینت رو ازتون می خوان. خلاصه اینکه بذاریدش دم دست تا اذیت نشین.

خواهش میکنم. من اصل بلیط رو نفرستادم، کپیش رو فرستادم. فقط itinerary رو که شرکت هواپیمایی داده بود اصلشو فرستادم چون در واقع دیگه اصلا نیازی بهش نداشتم.
    من هم کپی اینترنتی بلیط رو فرستادم با یه کپی از اصلش. Itinerary رو هم از سایت هواپیمایی امارات گرفتم و پرینت کردم براشون فرستادم.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid22 نمایش پست ها
    متشکرم - برای من تو لیبلم نوشته شده " when entering NZ,stay is subject to grant of entry permission " برای همین می خواستم بدون دقیقا چی لازمه .
    برای شما هم این رو روی لیبل زدن ؟
    این فکر می کنم مربوط میشه به همون امور customs and security که موقع ورود ازتون می خوان. چیز سختی هم نیست. موقع ورود ازتون می پرسند دارویی، غذایی ،مواد حیوانی دارید یا نه. فقط چند تا نکته:

1-من فکر کردم روی مقدار دارو محدودیت شدید هست ولی مثل اینکه تا 2-3 بسته هم ایرادی نداره. من از هر دارویی 2-3 ورق بردم و اگه می دونستم بیشتر می بردم.
    2-سعی کنید مواد خوراکی مثل سبزی خشک یا ادویه رو با بسته بندی درست ببرید، یه اسم و رسمی روی بسته باشه. البته پسته و اینها رو کاری ندارند. البته توی نیوزیلند آجیل هست و بردنش به مقدار زیاد اصلا صرف نداره.
    3-ممکن هست نان یا پنیر یا عسل یا ... توی هواپیما رو توی کیفتون بذارید و کلا فراموشش کنید. اینها غذای تازه محسوب میشن و دردسرسازند مخصوصا عسل که ورودش ممنوع هست. اگه یادتون باشه و declare کنید ایرادی نداره ولی اگه یادتون بره و توی کیفتون پیدا کنند حسابی اذیت می کنند.

Junior Member

خيلي متشكرم از پاسخ هاي كاملتون راستش من قرص معده أي دارم مصرف ميكنم كه دوره مصرف هنوز آدامه داره و هر بسته براي ١٢ روزه پس به نظرم بأيد از دكترم بخوام نامه أي بهم بده هر چند كه مطمئنم اونجا هم گير مياد
    يك سؤال برام پيش اومده ممنون ميشم دوستاني كه با همسرشون ميرن و يا تجربه دارن راهنمايي كنن
    أيا من و همسرم كه ويزاي ترانزيت لازم داريم بأيد دو پاكت جداگانه بفرستيم با دو ادرس ايميل يا من ميتونم application و مدارك ايشون رو تو پاكت خودم براي سفارت استراليا بفرستم و ايميل خودم رو براي هردومون بدم كه ويزاي ايشون هم براي من ايميل بشه
    متشكرم

نقل قول نوشته اصلی توسط littleprince نمایش پست ها
    من هم کپی اینترنتی بلیط رو فرستادم با یه کپی از اصلش. Itinerary رو هم از سایت هواپیمایی امارات گرفتم و پرینت کردم براشون فرستادم.

Junior Member

ميشه يك توضيحي بديد از كجاي سايت Itinerary را پرينت گرفتيد چون دفتر إمارات به هم مثل دوستمون mesa1014 گفتن كه بأيد حضوري برم فرم رو بگيرم و از اونجا كه تهران نيستم از دوستم بأيد بخوام زحمت شو بكشه خوب اگه به اين راحتي روي سايت هست و مورد قبول سفارت هم هست و شما تو ويزا گرفتيد لطفا من رو هم راهنمايي كنيد و لينكشو بزاريد ممنونم
    نقل قول نوشته اصلی توسط littleprince نمایش پست ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid22 نمایش پست ها
    ميشه يك توضيحي بديد از كجاي سايت Itinerary را پرينت گرفتيد چون دفتر إمارات به هم مثل دوستمون mesa1014 گفتن كه بأيد حضوري برم فرم رو بگيرم و از اونجا كه تهران نيستم از دوستم بأيد بخوام زحمت شو بكشه خوب اگه به اين راحتي روي سايت هست و مورد قبول سفارت هم هست و شما تو ويزا گرفتيد لطفا من رو هم راهنمايي كنيد و لينكشو بزاريد ممنونم
    البته من بلیطمو از دفتر مرکزی امارات در تهران گرفتم و بدون اینکه بهشون بگم خودشون کامل در جریان بودن و میدونستن برای ویزای ترانزیت این مدرک لازمه و بهم دادن.
    مهرداد

فکر کنم منظور دوستمون این لینک باشه:
    https://fly4.emirates.com/MAB/MYB/MMBLogin.aspx

حالا حتما خودشون میان و دقیقشو میگن
    مهرداد

فکر کنم منظور دوستمون این لینک باشه:
    https://fly4.emirates.com/MAB/MYB/MMBLogin.aspx

حالا حتما خودشون میان و دقیقشو میگن
    بله من هم توی همون جا لاگ این کردم. اسم فامیل و اون کد رفرنس که توی بلیطتون هست (احتمالا دفتر هواپیمایی براتون های لایت کرده باشه) رو می نویسید و لاگ این می کنید.
    اینجا می تونید هم برنامه سفر رو بگیرید، و هم صندلی انتخاب کنید.
    فقط دقت کنید بعد از اینکه صندلی رو انتخاب کردید، 24 ساعت قبل از پرواز باید از همین سایت check-in online انجام بدید تا صندلی confirm بشه. البته قبل از پرواز خودشون ایمیل می زنند و یادآوری می کنند.

اینکه نوشته با این ویزای ترانزیت میشه 72 ساعت در استرالیا توقف داشت شامل ورود به شهر های استرالیا هم میشه؟؟

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

سلام

برای همه ما که مسافر نیوزلندیم حالا دیر یا زود یه معضل هست به نام "حالا با چه پروازی برم".... راستش من خودم ماه پیش امارات ایر رو رزرو کرده بودم که تخفیف زده بود و رفت و برگشت یکساله رو میداد حدود 4 میلیون تومن اما از دوشنبه یک باره شد 6 میلیون و دویست و مجبور به کنسل شدم چون فقط رزرو بود.... امروز یه بلیط گرفتم که خیلی شرایطش و قیمتش بهتر از امارات بود...... با ماهان گرفتم تا مالزی بصورت دو طرفه حدود 1 میلیون و چهارصد و از مالزی تا کریست چرچ هم گرفتم 384 دلار....از مالزی تا کریست چرچ ترانزیتش توی گوانگژو چین هست و طبق قانون چین ترانزیت زیر 24 ساعت اصلا ویزا نمیخواد...... دیگه دردسر ویزای ترانزیت نداره و نمیخواد زیاد توی سالن ترانزین بمونیم فقط 2 ساعت و نیم....از خط هواپیمایی Southern China گرفتم اما از سایتهای دیگه گرفتم که 50 دلار ارزونتر از سایت خودش بود مثل cheaptickets و chipoair

یه خوبی دیگه هم داره......میتونین 2 تا چمدون تحویل بار بدین و هرکدام هم ماکسیمم 23 کیلو

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)