صفحه 17 از 85 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 842

موضوع: آرشیو شده : شرایط مهاجرت به استرالیا ( تا سال 2012 )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biochemist

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا

سلام.
    دوستان هدف من از مهاجرت ادامه تحصیل در استرالیا در مقطع دکتراست. اما شرایط مهاجرت رو دارم. 34 ساله، کارشناس ارشد بیوشیمی بالینی، 12 سال سابقه کاری در رشته علوم ازمایشگاهی که گمان می کنم جز لیست مشاغل مورد نیازه؟!!! (medical laboratory scientists) ، زبان IELTS=7 جنرال، همسرم مهندس صنایع غذایی با یک سال سابقه و انگلیسی ضعیف، دارای یک فرزند و یک دوست که در استرالیا زندگی میکنه.
    اولا از دوستان میخوام یک امتیاز بندی به من بدن که ممنون می شم.
    ثانیا از طریق مهاجرت اقدام کنم و بعدش درس بخونم مزیتی محسوب می شه یا نه؟
    سوما شنیدم که بازار کار کبک و کانادا زیاد مناسب نیست با وجود اطالاعاتی که خدمتان دادم ایا احتمال پیدا کردن در حین تحصیل برای رشته من که در ازمایشگاه بالینی و دانشگاهها است چقدره؟ و در چه مدتی؟
    چهارم ایا دانشگاههای استرالیا در دوره دکترا هم بورس می کنند یا همه هزینه تحصیل رو خودم باید بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط remibiochem نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان هدف من از مهاجرت ادامه تحصیل در استرالیا در مقطع دکتراست. اما شرایط مهاجرت رو دارم. 34 ساله، کارشناس ارشد بیوشیمی بالینی، 12 سال سابقه کاری در رشته علوم ازمایشگاهی که گمان می کنم جز لیست مشاغل مورد نیازه؟!!! (medical laboratory scientists) ، زبان IELTS=7 جنرال، همسرم مهندس صنایع غذایی با یک سال سابقه و انگلیسی ضعیف، دارای یک فرزند و یک دوست که در استرالیا زندگی میکنه.
    اولا از دوستان میخوام یک امتیاز بندی به من بدن که ممنون می شم.
    ثانیا از طریق مهاجرت اقدام کنم و بعدش درس بخونم مزیتی محسوب می شه یا نه؟
    سوما شنیدم که بازار کار کبک و کانادا زیاد مناسب نیست با وجود اطالاعاتی که خدمتان دادم ایا احتمال پیدا کردن در حین تحصیل برای رشته من که در ازمایشگاه بالینی و دانشگاهها است چقدره؟ و در چه مدتی؟
    چهارم ایا دانشگاههای استرالیا در دوره دکترا هم بورس می کنند یا همه هزینه تحصیل رو خودم باید بدم؟
    سلام دوست عزیز
    سیستم امتیاز دهی مهاجرت از اول جولای عوض میشه و حتما شما هم دیدین، در سیستم جدید شما باید 65 امتیاز داشته باشین تا بتونین برای مهاجرت اقدام کنین، با این شرایط که شما گفتین امتیازتون میشه: سن (25 امتیاز) ، زبان (10 امتیاز)، سابقه کار با احتساب اینکه این مدت بیمه کامل داشتین (15 امتیاز)، مدرک فوق لیسانس (15 امتیاز). خوشبختانه جمع اینها میشه 65 و در نتیجه میتونین برای مهاجرت اقدام کنین. مسلما مهاجرت کنین بعد درس بخونین خیلی بهتره، حتما توصیه میکنم، البته بدیش شاید این باشه که مدتی طول میکشه تا PR بشین. پیدا کردن کار حین تحصیل رو نمیشه تضمین کرد ولی معمولا اکثر کارها فول تایم هستن برای همین شاید سخت باشه تو رشته خودتون کار پارت تایم پیدا کنین.
    برای دوره دکتری بورس میکنن، به فرض اینکه بورس نگیرین و شما مهاجرت کرده باشین برای دکتری لازم نیست شهریه بپردازین.
    موفق باشین

ببخشید سابقه کار برای کسی که برای خودش کار میکنه هم حتما نیاز به بیمه هست؟ مثل پزشکان؟
    اگه اطلاع دقیق دارین ممنئن میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biochemist

mojt عزیز ممنون از راهنماییتان
    اما ایا به کسانی که مهاجرند بهتر بورس می دهند یا کسانی که خارج از استرالیا هستند؟ بورساش باهم فرق می کنه؟ چرا اول مهاجرت کنم بعد دنبال ادامه تحصیل؟ اگر نتونستم پذیرش بگیرم ضرر نمی کنم با توجه به اینکه در درجه اول هدف درس خوندنه؟
    ببخشید که این سوال رو می پرسم شما خودتان استرالیا تشریف دارید؟

چند سوال:
    1-هزینه لازم برای تشکیل پرونده همون 2575$ هست؟ این مبلغ در وهله اول application گرفته میشه؟
    2- چقدر امکانش هست در نهایت کسی موفق به اخذ ویزا نشه؟
    3- درمورد 5 امتیاز همسر اینطور که خود سایت توضیح میده باید همسر هم نمره زبان ارائه بده + مدارک تحصیلی و سابقه کار. درسته؟
    4- هرچه امتیاز فرد بالاتر باشه اولویت بررسی پرونده و ویزا گرفتن داره؟

Junior Member

سلام به همگی.من یه سوال داشتم.من 2 تا نمرم ielts دارم که در کارنامه اول reading 5.5 و writing 6 ولی تو کارنامه دوم reading 6 و writing 5.5 دو تا skill دیگه در هر دو کارنامه 6.5.برای بررسی statement ها بهم گفتن همین 2 تا رو بفرست کافیه ولی باید دوباره امتحان بدی تا قبل از july.می خواستم ببینم این کار درست بوده و ممکنه assest نشم؟اواخر بهمن statemento فرستادم و سوال دوم در صورتی که ielts نمره 6 تا 2 هفته دیگه بفرستم،کی کارم درست می شه برای رفتن؟ببخشید اگه خیلی نا مفهوم توضیح دادم.

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    چند سوال:
    1-هزینه لازم برای تشکیل پرونده همون 2575$ هست؟ این مبلغ در وهله اول application گرفته میشه؟
    2- چقدر امکانش هست در نهایت کسی موفق به اخذ ویزا نشه؟
    3- درمورد 5 امتیاز همسر اینطور که خود سایت توضیح میده باید همسر هم نمره زبان ارائه بده + مدارک تحصیلی و سابقه کار. درسته؟
    4- هرچه امتیاز فرد بالاتر باشه اولویت بررسی پرونده و ویزا گرفتن داره؟
    1. بله همونه، به موقع تشکیل پرونده در سفارت گرفته میشه، ضمنا هزینه medical checkup و بعضی هزینه های دیگه هم هست.
    2. اگه مشکل پزشکی یا سوپیشینه نداشته باشین و امتیاز و مدارکتون کامل باشه تقریبا میشه گفت 100% ویزا رو میگیرین، ولی زمانش مهمه.
    3. درسته
    4. نه، اولویت به افرادی که پیشنهاد کاری یا اسپانسر ایالتی یا خویشاوندی داشته باشن داده میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط rojak نمایش پست ها
    سلام به همگی.من یه سوال داشتم.من 2 تا نمرم ielts دارم که در کارنامه اول reading 5.5 و writing 6 ولی تو کارنامه دوم reading 6 و writing 5.5 دو تا skill دیگه در هر دو کارنامه 6.5.برای بررسی statement ها بهم گفتن همین 2 تا رو بفرست کافیه ولی باید دوباره امتحان بدی تا قبل از july.می خواستم ببینم این کار درست بوده و ممکنه assest نشم؟اواخر بهمن statemento فرستادم و سوال دوم در صورتی که ielts نمره 6 تا 2 هفته دیگه بفرستم،کی کارم درست می شه برای رفتن؟ببخشید اگه خیلی نا مفهوم توضیح دادم.
    راستش من زیاد متوجه نشدم، اگه منطورتون از assess سازمانیه که مدرکتون رو بررسی میکنه، باید بگم بستگی به اون سازمان داره. ولی خود اداره مهاجرت همچین چیزی رو قبول نمیکنه و باید حداقل 6 در هرکدوم از بندهای IELTS بگیرین. البته این 6 از اول جولای میشه 7.
    اینکه کی کارتون درست میشه برای رفتن بستگی به تکمیلی پروندتون و شماره ویزایی که اقدام میکنین داره، اگه برای 175 اقدام میکنین و همه مدارکتون کامل باشه بین 18 تا 24 ماه طول میکشه.
    موفق باشین

Junior Member

مرسی و ممنون از راهنماییتون.پس اگه درست فهمیده باشم از موقعی که file number بیاد 18 الی 24 ماه طول می کشه و چون من هزینه سفارت برای تشکیل پرونده رو نپرداختم(نداشتن ielts 6) پس هنوز پروسه کارم شروع نشده.درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rojak نمایش پست ها
    مرسی و ممنون از راهنماییتون.پس اگه درست فهمیده باشم از موقعی که file number بیاد 18 الی 24 ماه طول می کشه و چون من هزینه سفارت برای تشکیل پرونده رو نپرداختم(نداشتن ielts 6) پس هنوز پروسه کارم شروع نشده.درسته؟
    معمولا خود اداره مهاجرت میگه از زمان تشکیل پرونده این مدت طول میکشه.
    بله درسته

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)