صفحه 65 از 83 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 823

موضوع: مهاجرت به کانادا- روش Express Entry- فدرال 2015

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا- روش Express Entry- فدرال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط samnet3805 نمایش پست ها
    ای بابا
    آخه اینجوری که نمیشه. همچین چیزی معادل زمینه کاری من نیست اونجا تو لیست
    یعنی مهندسای صنایعی که تو ایران تو این زمینه کار کردن که تعدادشونم کم نیست هیچ شانسی ندارن؟
    فكر كنم متوجه جواب من نشدين
    مثال ميزنم من رشته تحصيليم طراحي فرآيند هاي صنايع نفته در ارزيابي هم petroleum engineer ارزيابي شدم اما ضمينه كاري من و خيلي هاي ديگه در شرح NOC مهندس نفت نيست بنابراين من NOC ديگه اي رو انتخاب كردم كه شرحش شرح كاري منه 2134 مهندسي شيمي
    شما هم همين كار رو بكنيد شرح كارتون رو با شرح NOC داخل سايت چك كنيد نزديكترين NOC رو انتخاب كنيد
    اينجوري شرح وظايف نامه كارتون با NOC ميخونه
    البته صد در صد مهندسان صنايع بيشتر ميتونن كمكتون كنن
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015
    اسپردشیت جهانی برنامه EE / دستورالعمل اقدام برای Express Entry 2015
    راه تشکر از کاربر استفاده از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر می باشد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan25 نمایش پست ها
    فكر كنم متوجه جواب من نشدين
    مثال ميزنم من رشته تحصيليم طراحي فرآيند هاي صنايع نفته در ارزيابي هم petroleum engineer ارزيابي شدم اما ضمينه كاري من و خيلي هاي ديگه در شرح NOC مهندس نفت نيست بنابراين من NOC ديگه اي رو انتخاب كردم كه شرحش شرح كاري منه 2134 مهندسي شيمي
    شما هم همين كار رو بكنيد شرح كارتون رو با شرح NOC داخل سايت چك كنيد نزديكترين NOC رو انتخاب كنيد
    اينجوري شرح وظايف نامه كارتون با NOC ميخونه
    البته صد در صد مهندسان صنايع بيشتر ميتونن كمكتون كنن

کسی از مهندسان صنایع هست که زمینه کاریش برنامه ریزی و کنترل پروژه بوده باشه؟ NOC چی انتخاب کردن؟

سلام دوستان،
    من بر اساس این مستند:
    http://novascotiaimmigration.com/wp-...14-English.pdf
    شرایط لازم برای درخواست اسپانسر شیبپی nova scotia رو دارم (امتیازم 68 هست) ، دوستان با تجربه ممنون میشم راهنمایی کنند.
    1- اگر من با اسپانسر شیبی این ایالت بتونم PR Visa بگیرم، اجباری دارم، مثلا در استرالیا قانون این هست که باید حداقل دو سال اول رو در ایالت اسپانسر دهنده اقامت داشته باشم، کانادا هم محدودیت و قانون مشابه ای داره؟
    2- در مورد بازار کار رشته خودم که برنامه نویسی وب هست در این استان چطور می تونم اطلاعاتی کسب کنم؟ دوستان اطلاعاتی دارند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh2014 نمایش پست ها
    ﺑﻠﻪ ﻣﻦ ﻳﻚ ﺳﺎﻝ ﭘﻴﺶ ﻓﺮﺳﺘﺎﺩﻩ ﺑﻮﺩم, ﺟﺎﺏ ﺁﻓﺮ ﺷﺮﻛﺖ ﻧﻴﺎﺯ ﻫﺴﺖ
    سلام لطف می کنید بفرمایید الان شما Positive LMIA (LMO) رو دریافت کردین؟
    اگر بله می شه بفرمایید چه زمانی اپلای کردین برای LMIA و چقدر طول کشید تا جواب مثبت دادند؟
    آیا در چند نشریه یا سایت هم تبلیغات انجام دادین؟

سپاس

Junior Member Mahsa259 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr63 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من بر اساس این مستند:
    شرایط لازم برای درخواست اسپانسر شیبپی nova scotia رو دارم (امتیازم 68 هست) ، دوستان با تجربه ممنون میشم راهنمایی کنند.
    1- اگر من با اسپانسر شیبی این ایالت بتونم PR Visa بگیرم، اجباری دارم، مثلا در استرالیا قانون این هست که باید حداقل دو سال اول رو در ایالت اسپانسر دهنده اقامت داشته باشم، کانادا هم محدودیت و قانون مشابه ای داره؟
    2- در مورد بازار کار رشته خودم که برنامه نویسی وب هست در این استان چطور می تونم اطلاعاتی کسب کنم؟ دوستان اطلاعاتی دارند؟

سلام دوست عزیز
    شرایط من هم بسیار شبیه به شماست.
    من هم وب نویسم و لی هنوز برای نوااسکوشیا اقدام نکردم چون نگرانم رو پرونده ی EE تاثیر منفی داشته باشه.
    Transmit: 01/02/2015
    Enter to the Pool: 01/06/2015
    NOC: 2174

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr63 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من بر اساس این مستند:
    سلام
    ١- شما در استاني كه PNP رو ازش گرفتين بايد ٤ سال زندگي كنيد تا در مرحله گرفتن پاسپورت به مشكل بر نخوريد، فقط مهاجرت از راه كبك اين شرايط رو نداره
    ٢- كلا من پيشنهاد ميدم در مورد اين استان تحقيق كنيدنه فقط بازار كار، بلكه جمعيت و امكانات و آب و هوا
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015

Junior Member

سلام یه سوال فنی داشتم کسی میتونه راهنماییم کنه؟
    ببینین پارسال از 50000 مهاجری که از طریق FSW میخواستن بگیرین فقط 20000 تا گرفتن و امسال برنامه شون بالای 200000 تاست، با این حساب هرکس الیجیبل بشه (67 امتیاز سابقو بگیره و وارد پول بشه) باید نهایتا اینوایت بشه. من پیشبینی میکنم در چند Draw اول کسایی که امتیاز بالایی دارند دعوت میشن و برای Drawهای بعدی تعداد افراد با امتیازهای بالا کمتر و کمتر میشه (هرچند افراد جدیدتری وارد پول میشن ولی تعداد افراد بالای 370،380 باید کم باشه و مسلما جوابگوی نیاز این تعداد نیروی کار نیست) و در Draw های بعدی ناچارا افرادی رو با امتیاز های کمتر دعوت میکنن.
    اطلاعات من ناقصه یا درست فکر میکنم؟!!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan25 نمایش پست ها
    سلام
    ١- شما در استاني كه PNP رو ازش گرفتين بايد ٤ سال زندگي كنيد تا در مرحله گرفتن پاسپورت به مشكل بر نخوريد، فقط مهاجرت از راه كبك اين شرايط رو نداره
    ٢- كلا من پيشنهاد ميدم در مورد اين استان تحقيق كنيدنه فقط بازار كار، بلكه جمعيت و امكانات و آب و هوا
    دوست عزیز این شرط اقامت جایی در برنامه express entry ذکر شده؟

چند تا نکته وجود داره دوست عزیز. یکی اینکه پارسال قرار نبود از طریق FSW تعداد 50000 مهاجر بگیرن. البته شاید با محاسبه اعضای خانواده به این تعداد برسیم ولی قرار بر این بود که نهایتا 25000 پرونده در حالت فدرال بپذیرن. امسال نیز قرار نیست از طریق سیستم فدرال 200000 نفر رو بگیرن. امسال سیستم اکسپرس انتری قراره چند سیستم مختلف رو با هم شامل بشه و تعداد ویزاهایی که پیش‌بینی کردن در داخل این سیستم برای پرونده‌های فدرال قراره صادر بشه بین 48000 تا 52000 تاست. البته لینک رو پیدا نمی‌کنم که اینجا بذارم ولی از گفته خودم مطمئنم. بعدا اگر لینک رو دیدم براتون می‌ذارم. نکته دیگه اینه که پارسال تو سیستم فدرال فقط 50 کد رشته مجاز به شرکت بودن در حالی که امسال تعداد کد رشته‌ها بیش از دو برابر شده و قائدتا افراد زیادی وجود دارن که در این کدهای جدید امتیاز بالایی می‌گیرن ولی طول می‌کشه به مجموعه اضافه بشن چون هنوز ارزیابی مدرک و آیلتس ندارن. همه‌ی اینها البته برمی‌گرده به اینکه آیا همه رشته‌ها با یک دید بهشون نگاه می‌شه یا هر رشته رو مجزا بررسی می‌کنن که من هنوز مطلع نیستم. ولی من به این زودی‌ها امیدوار نیستم که میانگین امتیاز مجموعه‌ای که داره وارد پول می‌شه بیاد پایین چون افرادی که الان وارد پول شدن عمدتا بازمانده سیستم پارسالند و هنوز خون جدیدی تزریق نشده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط moeedreza نمایش پست ها
    سلام یه سوال فنی داشتم کسی میتونه راهنماییم کنه؟
    ببینین پارسال از 50000 مهاجری که از طریق FSW میخواستن بگیرین فقط 20000 تا گرفتن و امسال برنامه شون بالای 200000 تاست، با این حساب هرکس الیجیبل بشه (67 امتیاز سابقو بگیره و وارد پول بشه) باید نهایتا اینوایت بشه. من پیشبینی میکنم در چند Draw اول کسایی که امتیاز بالایی دارند دعوت میشن و برای Drawهای بعدی تعداد افراد با امتیازهای بالا کمتر و کمتر میشه (هرچند افراد جدیدتری وارد پول میشن ولی تعداد افراد بالای 370،380 باید کم باشه و مسلما جوابگوی نیاز این تعداد نیروی کار نیست) و در Draw های بعدی ناچارا افرادی رو با امتیاز های کمتر دعوت میکنن.
    اطلاعات من ناقصه یا درست فکر میکنم؟!!!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دوست عزیز این شرط اقامت جایی در برنامه express entry ذکر شده؟
    اصولا برنامه EE يك برنامه جديد نيست يك روش جذب مهاجر جدد است كه تحت قوانين برنامه هاي قبلي عمل ميكنه( مانند اينكه FSW ها بايد ٦٧ امتياز اوليه رو داشته باشن بعد مجاز ميشن در EE شركت كنند) در نتيجه قوانينقديمي استاني اينجا هم صدق ميكنه و در قوانين استان ها جز كبك از شما تعهد گرفته ميشه كه پس از دريافت PR در اين استان زندگي كنيد
    پس تا زمان گرفتن پاسپورت كانادايي اين قانون پايرجاست البته كساني هستند كه استاني رفتند بعد گفتن كار گيرمون نيومد استان رو ترك كرديم اما نميدونم زمان پاسپورت گرفتن بهشون گير بدن يا نه ، به نظر من ريسكش بالاست پس بهتره اگر ادعا ميكنيم در استاني خواهيم موند بهتره تا اخر مدت PR بمانيم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)