صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 45

موضوع: چگونه مقاله ها را برای ژورنال های IEEE بفرستیم؟

پیش فرض پاسخ : چگونه مقاله ها را برای ژورنال های IEEE بفرستیم؟

با سلام مجدد خدمت عزیزان
    ببخشید در یک ژورنال خارجی ما چطور reviewer یا editor اضافه کنیم..... آیا میشه از اساتیدی که میشناسیم استفاده کنیم؟!! واقعا موندم چیکار کنم!

با سلام مجدد
    همونطور که گفتم من دارم مقاله ام را در یک ژورنال IEEE ثبت می کنم، ثبتش از طریق scholarone هست
    الان تقریباً همه ی مراحلش رو انجام دادم فقط چند تا سوال دارم از خدمتتون برای اینکه مطمئن بشم:
    1- من در قسمت editor کسی رو معرفی نکردم و این قسمت را خالی گذاشتم آیا مشکلی بوجود میاد ازین لحاظ ؟
    2- در قسمت آپلود مقاله، خیلی تردید دارم، من این کار هارو کردم:
    - نمودار های مقاله را جدا کردم و یک فایل وورد جدید ساختم که نمودارها رو نداره و فقط نوشتم که فلان عکس رو کجا قرار بدیدبدین صورت: insert figure 1 here
    - یک فایل هم برای afflination ها ساختم و مشخصات نویسنده ها را نوشتم.
    - همه ی نمودارها رو بصورت جدا آپلود کردم

اما متاسفانه قالبی برای متن مقاله یافت نکردم... یعنی متن را با حاشیه ی 3 سانتیمتر نوشتم و بصورت تک ستونی و فاصله خطوط رو هم single گذاشتم، پس از ساختن فایل پی دی اف در فایل ابتدا متن رو میاره و بعد عکس هارو به ترتیب، آیا به نظرتون باید روی عکس ها می نوشتم عکس شماره ی فلان، من فقط عکس ها را با نام شون ذخیر کردم مثلاً figure 1 حالا در فایل پی دی اف زیر عکس ها هیچی ننوشته.....

شرمنده سرتون رو درد آوردم اگه میشه لطف بفرمایید راهنمایی کنید، یکی درباره ی شماره ی عکس ها و یکی درباره ی فرمت متن مقاله.....

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafah67 نمایش پست ها
    با سلام مجدد خدمت عزیزان
    ببخشید در یک ژورنال خارجی ما چطور reviewer یا editor اضافه کنیم..... آیا میشه از اساتیدی که میشناسیم استفاده کنیم؟!! واقعا موندم چیکار کنم!
    سلام

این موارد خیلی مهم نیستند... معمولا editor-in-chief ها در این موضوعات خیلی توجهی به suggestion های corresponding author نمی کنند...
    در انتخاب اونها خیلی ذهنتون رو درگیر نکنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Banned

با سلام مجدد
    همونطور که گفتم من دارم مقاله ام را در یک ژورنال IEEE ثبت می کنم، ثبتش از طریق scholarone هست
    الان تقریباً همه ی مراحلش رو انجام دادم فقط چند تا سوال دارم از خدمتتون برای اینکه مطمئن بشم:
    1- من در قسمت editor کسی رو معرفی نکردم و این قسمت را خالی گذاشتم آیا مشکلی بوجود میاد ازین لحاظ ؟
    - نمودار های مقاله را جدا کردم و یک فایل وورد جدید ساختم که نمودارها رو نداره و فقط نوشتم که فلان عکس رو کجا قرار بدیدبدین صورت: insert figure 1 here

اما متاسفانه قالبی برای متن مقاله یافت نکردم... یعنی متن را با حاشیه ی 3 سانتیمتر نوشتم و بصورت تک ستونی و فاصله خطوط رو هم single گذاشتم، پس از ساختن فایل پی دی اف در فایل ابتدا متن رو میاره و بعد عکس هارو به ترتیب، آیا به نظرتون باید روی عکس ها می نوشتم عکس شماره ی فلان، من فقط عکس ها را با نام شون ذخیر کردم مثلاً figure 1 حالا در فایل پی دی اف زیر عکس ها هیچی ننوشته.....

شرمنده سرتون رو درد آوردم اگه میشه لطف بفرمایید راهنمایی کنید، یکی درباره ی شماره ی عکس ها و یکی درباره ی فرمت متن مقاله.....
    سلام

1- اگر کنار field مورد نظر علامت * هست، mandatory هست و باید حتما پرش کنید... وگرنه نیازی نیست...

2- این مسائل رو دقیقا باید براساس اعلان ژورنال در بخش information for authors دنبال کنید... در هر ژورنال نحوه submit مقاله و material اون می تونه متفاوت باشه...

3- ژورنال های IEEE مخصوصا transaction ها تقریبا همه template دارند، چه word و چه LaTeX... اگر پیدا نکردید از editor-in-chief سوال بفرمایید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

با سلام مجدد

بهترین مرجع برای اینچنین سوالاتی منشی ژورنال ( secretary / admin ) است. معمولا ادیتور سرش شلوغ تر از این است که سریع جواب بدهد. به نظر می رسد که شما تازه دارید مقاله را برای ریویو ارسال میکنید. در این صورت جدا کردن شکلها به ضرر شما خواهد شد مگر آنکه اجبار به اینکار شده باشد. معمولا یک متن مصور تک یا دو ستونه (بر حسب تمپلیت) که با ورد یا لتک تهیه شده باشد بهترین است. مشابه چیزی که برای کنفرانسها ارسال میکنید. کاری که شما کرده اید معمولا برای مقاله پذیرفته شده و جهت صفخه آرایی نهایی انجام می شود که در آن مرحله خودشان دستور عمل را به شما میدهند.
    + اگر ژورنال double blinded رویو شود که مباید اسمی بدهید و اگر single blinded است اسمها را زیر عنوان می نویسید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tabakhpour نمایش پست ها
    تو IEEE Trans Ind Electron یه مقاله چاپ کردم. همه ی داستانای دیگه ش به کنار، این داستان فرمتِ word خودش مکافاتیه. IEEE اصن یه دستِ کوچولو هم نمی زنه به مقاله. فوت نوت، هد نوت، ریفرنسا، مشخصات مؤلفا، همه چیزو خودت باید از اول به همون فرمت آخرش در آری، اون عکسا که آخرش اضافه می کنی کنارش معرفی می کنی خودتونو، داستانیه واسه خودش. اصن خود همون چیزی که تو مقاله ها می بینی رو باید از اول آماده کنی دیگه. اصن شوخی ندارن سر این مسئله. هر چند template اکثر transaction ها مثل هم هست، و یه سرچ کنی تمپلیتشون رو پیدا می کنی. فقط سختیش آماده کردن مقاله ات تو اون فرمته، فضای خالی نباید داشته باشه وسطش، مشخصات و affiliation رو که تو صفحه اول پایین صفحه می نویسن باید مث مقاله های چاپ شده باشه. حتی تو آخرین مرحله تاریخ اکسپت و ریوایز و سابمیت رو هم خودت باید به اون پایین اضافه کنی.
    آقا خیالت و راحت کنم، تو IEEE یکی پیدا نمی شه یه دست بزنه به اون ورد بی صاحاب، پیرت رو در میارن. اصن آخرین ورژنی که ازت می گیرن word نیس که، pdf اه!!! فقط شماره صفحه رو خودشون تو pdf یه جوری عوض می کنن. احتمالاً با pdf editor!!!! بعد این که اکسپت کردن، تازه یه داستان جدید شروع می شه، باید 9 تا فایل رو با اسمای مشخص، با فرمتای مشخص، که همه رو می گن بهت، آماده کنی (که البته همه چیزو هم نمی گن، الان جزئیات فایلا رو یادم نیست)
    بدبختت می کنن تا چاپ کنن، اما وقتی اکسپت می گیری دیگه می دونی که بهترین ژورنال دنیا چاپ شده مقاله ات...
    این سختگیری مختص منشی این ژورنال است و در مورد سایر ترنزکشنها اینطور نیست. اون pdf هم تنها راهنمایی است برای صفحه آرایی نهایی. نسخه نهایی که پابلیشر تهیه خواهد کرد بسیار شکیل تر از چیزی است که شما به خانم سندرا مکلین تحویل میدهید! متاسفانه برخی از سختگیری های ایشان حتی مخالف تمپلیت ieee است- نظیر هدینگ بخشها.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد برق قدرت - امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط bf99 نمایش پست ها
    این سختگیری مختص منشی این ژورنال است و در مورد سایر ترنزکشنها اینطور نیست. اون pdf هم تنها راهنمایی است برای صفحه آرایی نهایی. نسخه نهایی که پابلیشر تهیه خواهد کرد بسیار شکیل تر از چیزی است که شما به خانم سندرا مکلین تحویل میدهید! متاسفانه برخی از سختگیری های ایشان حتی مخالف تمپلیت ieee است- نظیر هدینگ بخشها.
    نسخه نهایی رو خودشون ویرایش می کنن، واسه من حتی ایرادات نگارشی رو هم اصلاح کرده بودند.

Junior Member

سلام. استادمون گفتن در مورد ieee transactions on software engineering اطلاعات زیرو بیارین
    شیوه نگارش مقالش ،روش پدیرش مقاله،استاندارد مرجع نویبسیداوردی، نشریات در سالبانک های اطلاعاتی ک استفاده شده
    الان من هر چی میزنم نمیاد این جیرایی که استادمون میخاد میشه لطف کنین راهنمایی کنین؟ امروز باید تحولیشون بدم .مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط hussein07 نمایش پست ها
    سلام. استادمون گفتن در مورد ieee transactions on software engineering اطلاعات زیرو بیارین
    شیوه نگارش مقالش ،روش پدیرش مقاله،استاندارد مرجع نویبسیداوردی، نشریات در سالبانک های اطلاعاتی ک استفاده شده
    الان من هر چی میزنم نمیاد این جیرایی که استادمون میخاد میشه لطف کنین راهنمایی کنین؟ امروز باید تحولیشون بدم .مرسی
    با سلام

دستورالعمل در لینک زیر موجود است:

http://www.ieee.org/publications_sta..._journals.html

موفق باشید

سلام

خسته نباشید

دوستان چطوری توی word و فرمت دو ستونه ژورنال های IEEE یه عکس رو بصورت تک ستونه بذاریم؟

یه عکس هم برای نمونه اتچ کردم

ممنونم از راهنماییتون
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: png mk.png (7.3 کیلوبایت, 11 views)

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین