نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1447

موضوع: دکترای مدیریت - همه رشته ها

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    financce

پیش فرض راهنمایی

سلام
    من لیسانس ریاضی کاربردی با معدل 13.80 از دانشگاه پیام نو و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی با گرایش مالی با معدل 17.94 هستم . علاقه مندم برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری مالی از دانشگاه های خوب اپلای کنم. مقالات داخلی و خارجی زیادی دارم ولی مدرک زبان ندارم. 2 سوال داشتم از شما
    الف) من برای مالزی شنیدم اپلای راحته و بدون زبان، در کل کشوری پر از ایرانی!به نظر شما اینجا اقدام کنم و یا تلاش کنم و زبانم رو تقویت کنم برای اپلای به جایی بهتر؟
    ب) من برای زبان آیلس بخونم راحتتره یا تافل؟ اکثر جاهای که دیدم هر دو رو میخواست/.

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

پیش فرض پاسخ : راهنمایی

نقل قول نوشته اصلی توسط ghayekhloo نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس ریاضی کاربردی با معدل 13.80 از دانشگاه پیام نو و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی با گرایش مالی با معدل 17.94 هستم . علاقه مندم برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری مالی از دانشگاه های خوب اپلای کنم. مقالات داخلی و خارجی زیادی دارم ولی مدرک زبان ندارم. 2 سوال داشتم از شما
    الف) من برای مالزی شنیدم اپلای راحته و بدون زبان، در کل کشوری پر از ایرانی!به نظر شما اینجا اقدام کنم و یا تلاش کنم و زبانم رو تقویت کنم برای اپلای به جایی بهتر؟
    ب) من برای زبان آیلس بخونم راحتتره یا تافل؟ اکثر جاهای که دیدم هر دو رو میخواست/.
    شما برای مالزی هم باید مدرک زبان داشته باشید. اکثر جاها هر دو رو قبول دارن ولی هر دو رو با هم نمیخوان! ضمنا سوالات در مورد زبان رو در انجمن امتحانات مطرح کن که کدوم آسونتره.
    اینکه مالزی خوبه یا نه به هدفت بستگی داره، اگه قصدت ادامه کار اکادمیک به نظر من یه تجدید نظری بکنی بد نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)