نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 328 از 529 نخستنخست ... 228278318319320321322323324325326327328329330331332333334335336337338378428 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,271 تا 3,280 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

من موضوع برام واضحه دوست عزیز شما داری این بحث رو الکی کشش میدی. شما یه جا میگی دانشگاه باید تصمیم بگیره که کاملا حرف شما درسته ولی یه جای دیگه میگی که دیگه حل شد و برای دانشجویان دانشگاه مشکلی نیست شما برگردید پستهای خودتون رو بخونید و بذارید کنار هم. تو یه تاپیک دیگه که گفتید اصلا این قانون برای ویزای دانشجوی نیست!!!!

من از اول هم گفتم باید با دانشگاه هماهنگ شه و این چیز دوپهلویی نیست. خود شما هم لیستی از دانشگاه هایی آوردید که قبول دارند وبعضیها قبول ندارند. پس حرف من چیز گنگی توش نیست. شما حرفتون تناقض داشت که با قاطعیت به همه گفتید که درسته و حله و دیگه برای دانشجویان دانشگاه نیازی نیست. پس لطفا قبل از اینکه بقیه رو متهم کنی مطالب خودتون رو درست بخونید.

من حرفهای شما رو خوندم و اینکه شما هی میگید من به ویزا کاری ندارم شرمنده مگه الزامات دانشگاه از ویزا جداست؟ شما که میای یه جا با قاطعیت میگی مشکل حله بعد دانشجو بره آیلتس ایران رو بده و دانشگاه بگه من با این آیلتس CAS صادر نمیکنم چی میشه؟ فکر کنم از CAS برای درخواست ویزا استفاده میشه نه کار دیگه. در ضمن من همیشه در پروسه ویزا رویه ای محافظه کارانه دارم و کاملا هم در این زمینه درست فکر میکنم چون میدونم سیتسم دانشگاه ها و سفارت رو و درنتیجه از اول هم از همه خواستم با دانشگاه چک کنید و الانم نمیدونم حرف من چیزی فرق نکرده.

اتفاقا شما هستی که حرف من رو فکر کنم اصلا از اول متوجه نشدی و تو همه جا با قاطعیت حرف زدی و تازه بعد از چند تا کامنت من متوجه شدی باید دانشگاه نظر بده و برای بعضی از دانشگاه ها باید آیلتس در مرکز معتبر داد. تناقض بین پست 3258 خودتون رو با همین پست ببینید. یه جا میگید باید دانشگاه نامه ای جداگانه بده و بعد از پست من متوجه شدید که خیر فقط کافیه در CAS ذکر بشه! دوست عزیز اتفاقا داستان برای شما واضح نبود ولی الان گویا براتون روشن شده.

همونطور هم که خودتون گفتید راهنمای جدید ابهاماتی داشت ولی با انتشار متن جدید ضمیمه A در 14 آوریل و راهنمای افسر ویزا که امروز منتشر شد همه چیز واضحه و من هم در پست قبلی خودم جمع بندی رو در دو سه جمله ارایه کردم.
    ویرایش توسط houman1979 : April 17th, 2015 در ساعت 07:14 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Aided Mechanical Engineering-RWTH Aachen

دوستان من یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
    من الان 3 تا پذیرش دارم و یکیشون pre sessional داره.یکیشون unconditonal و یکی دیگه هم مشروط به ارائه مدرک لیسانسه.الان من 3 تاشو اکسپت کردم نمیدونم مشکلی برای ویزا ایجاد نمیشه ؟
    من میخام یکی از اینا رو deposit پرداخت کنم و وقتی ویزام اومد به اون 2 تا میل بزنم که کنسل کنن. به نظرتون مشکلی پیش نمیاد ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط aminoofcriss نمایش پست ها
    دوستان من یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
    من الان 3 تا پذیرش دارم و یکیشون pre sessional داره.یکیشون unconditonal و یکی دیگه هم مشروط به ارائه مدرک لیسانسه.الان من 3 تاشو اکسپت کردم نمیدونم مشکلی برای ویزا ایجاد نمیشه ؟
    من میخام یکی از اینا رو deposit پرداخت کنم و وقتی ویزام اومد به اون 2 تا میل بزنم که کنسل کنن. به نظرتون مشکلی پیش نمیاد ؟
    برای ویزا بعید میدونم مشکلی پیش بیاد ولی بهتره همیشه اونی رو اکسپت کنید که قطعا میخواهید برید.

از اونجایی که پست قبلی من متاسفانه به دلایلی پاک شد، من مجددا جهت اطلاع دوستان با یک سری تغییرات! این پست رو ارسال می کنم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    ولی یه جای دیگه میگی که دیگه حل شد و برای دانشجویان دانشگاه مشکلی نیست
    من کی همچین حرفی زدم؟ تکرار می کنم، برای ویزای دانشجویی لازم نیست که حتما تو یکی از تست سنترهای جدید امتحان داد، مگر اینکه خواست دانشگاه این باشه. یعنی از نظر اداره مهاجرت بریتانیا برای ویزای دانشجویی( با شرایط گفته شده) امتحان دادن تو سنترهای داخلی مشکلی نداره.

تو یه تاپیک دیگه که گفتید اصلا این قانون برای ویزای دانشجوی نیست!!!!
    بله بارها گفتم و بازم می گم قانون جدید شامل ویزای دانشجویی( با شرایط گفته شده) نمی شه. برای روشن شدن اذهان عمومی فقط یک عبارت رو از سایت idp نقل قول می کنم :
    نقل قول نوشته اصلی توسط idp
    http://www.idp.com/australia/ielts/uk/tests
    Important note for Tier 4 Student Visa
    This recent visa change does not apply to Tier 4 student visa
    می شه این عبارت رو برای ما ترجمه بفرمایید؟ این اگر معنیش عدم تغییر قانون نیست پس چی هست؟

من از اول هم گفتم باید با دانشگاه هماهنگ شه
    دوست عزیز بچه ها میان اینجا که اطلاعات مفید بدست بیارن . همه بچه ها می دونن که باید با دانشگاه هماهنگ کنن، نیازی به تکرار نیست. وقتی مثلا دانشگاه ادینبورگ به این وضوح داره میگه نیازی نیست تو سنترهای جدید امتحان بدید عقل سلیم میگه که حرفشون رو باور کنیم. خب این کامنت شما چه کمکی به اون کسی می کنه که اومده اینجا اطلاعات کسب کنه؟!؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط edinburgh
    http://www.ed.ac.uk/studying/international/english/selt
    The government allows universities to accept English language qualifications that are not on the approved SELT list for entry to degree-level study.
    This means that from the 6 April 2015, the University of Edinburgh will continue to accept all of the English language qualifications listed below, including all IELTS qualifications
    این هم یک سری دیگه از کامنت های شما !!!
    من از اول هم گفتم باید با دانشگاه هماهنگ شه
    از اول هم از همه خواستم با دانشگاه چک کنید
    باید دانشگاه در این مورد نظر بده
    برای این مورد باید با دانشگاه مورد نظر مکاتبه کنید.
    شما اول با دانشگاه ها صحبت کنید و بعد امتحان رو بدید.
    کار زیادی نمیشه کرد.
    چون باز همه چیز به دانشگاه برمیگرده و
    اول باید با دانشگاههایی که میخواند پذیرش بگیرند تماس بگیرند
    اول باید این موضوع رو با دانشگاه هماهنگ کنید

شما حرفتون تناقض داشت که با قاطعیت به همه گفتید که درسته و حله و دیگه برای دانشجویان دانشگاه نیازی نیست.
    من همچین حرفی نزدم. من فقط گفتم و بازم با قاطعیت می گم سفارت هیچگونه مدرک زبانی برای ویزای دانشجوئی (با شرایط گفته شده) نمی خواد. اینکه یه نفر به قول گفتنی kind رو "فدات بشم" ترجمه کنه مشکل دیگران نیست!!!

مگه الزامات دانشگاه از ویزا جداست؟
    الزامات دانشگاه از ویزا جدا نیست؟!؟ به قول فامیل دور "من دیگه حرفی ندارم". مثلا شما ویزایی سراغ داری که از شما شرط معدل بخواد؟ ولی من دانشگاه هایی سراغ دارم که شرط معدل می خوان!!!

کاملا هم در این زمینه درست فکر میکنم چون میدونم سیتسم دانشگاه ها و سفارت رو
    سیستم دانشگاه ها و سفارت چیز پیچیده ای نیست که فقط شما یک نفر ازش سر دربیارید و بقیه نتونن!! همه ی بچه هایی که اینجا هستن می تونن به راحتی متوجه بشن فقط گاهی اوقات مشخص نیست که باید کجا دنبال قوانین جدید گشت.

اتفاقا شما هستی که حرف من رو فکر کنم اصلا از اول متوجه نشدی و تو همه جا با قاطعیت حرف زدی و تازه بعد از چند تا کامنت من متوجه شدی باید دانشگاه نظر بده و برای بعضی از دانشگاه ها باید آیلتس در مرکز معتبر داد.
    دوست عزیز اتفاقا داستان برای شما واضح نبود ولی الان گویا براتون روشن شده.
    اینکه شما اصلا از وجود متن کامل قانون جدید یعنی این فایل پایینی اطلاع نداشتید و یک نگاه کوچکی انداختید از نظر من اشکالی نداره، چون ما اینجا هستیم که به هم کمک کنیم!

پس لطفا قبل از اینکه بقیه رو متهم کنی مطالب خودتون رو درست بخونید.
    دوست محترم اصلا روی صحبت من با شما بود؟ این کامنت شما نیست؟
    لطفا اشتباه راهنمایی نکنید. باید دانشگاه در این مورد نظر بده و برداشت شما از سایت آیلتس اشتباهه.
    من قبل از این کامنت اصلا با شما حرفی داشتم؟ دوستان خودشون قضاوت می کنن که کی کی رو متهم می کنه؟

پانوشت: "برداشت آزاد"

Banned

ازینکه شما رفتی دانشگاه های مختلف رو چک کردی ممنون ولی چرا شما اینجوری صحبت میکنی؟ خوب قضیه خیلی واضحه. اگر کسی وقت گذاشت رفت ایران ایلتس داد بعد دانشگاه CAS صادر نکرد چی؟ کسانی که تجربه کار با انگلیسیها رو داشته باشند میدونن که حتی اگه اولش بگن مشکلی نیست هم ممکنه بعدا موقع CAS صادر کردن زیر حرفشون بزنن و واقعا ریسکه. یه معذرت خواهی زوری میکننو تمام.دقت کنید بسیاری از افراد که میان اینجا و مطالب رو میخونن کل زندگیشون رو متمرکز کردن رو هدفشون و یه راهنمایی که همه جوانب احتاط رو رعایت نکنه میتونه مسیر زندگیشون رو عوض کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط arash3 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما همچنان کامنت های من رو خوب مطالعه نمی کنید. باز هم تاکید می کنم من در مورد ویزا صحبت می کنم نه در مورد الزامات دانشگاه.

یک دانشگاه ممکنه از شما بخواد برید تو یه کشور خاص مثلا اوگاندا امتحان بدید! شما اگر بخواید از اون دانشگاه پذیرش بگیرید موظفید برید اوگاندا امتحان بدید ولی این ربطی به ویزا و سفارت و قوانین اداره مهاجرت نداره. شما موظفید خواسته های دانشگاه رو برآورده کنید. یه دانشگاه هم ممکنه از شما بخواد تو سنترهای جدید امتحان بدید. ولی سفارت مطلقا از شما مدرک زبان نخواهد خواست.

نگفتید کدوم بخش از حرف های من متناقضه؟ بله من باز هم می گم شما اسم دانشگاه رو بفرمایید من می رم چک می کنم. قرار نیست از خودم چیزی در بیارم. باور ندارید بفرمایید اینم چند نمونه محض اطلاع شما :
    1- دانشگاه آکسفورد
    http://www.ox.ac.uk/admissions/under...e-requirements

Please note that the English language test you take does not need to be listed on the Home Office SELT (Secure English Language Tests) list as this only applies for students who want to study a course below degree level.
    خیلی به طور واضح توضیح داده که نیازی نیست حتما تو مراکز جدید امتحان بدید. پس خیلی قاطعانه می شه گفت دوستانی که می خوان آکسفورد اپلای کنن می تونن تو ایران امتحان بدن!!

2- دانشگاه ادینبورگ
    http://www.ed.ac.uk/schools-departme...h-requirements
    Once you have proved to the University that you meet the required standard of English, we will write on your CAS that we have assessed your English language ability, and you do not need to submit any documents to prove your English skills when you make your visa application

http://www.ed.ac.uk/studying/international/english/selt
    The government allows universities to accept English language qualifications that are not on the approved SELT list for entry to degree-level study.

This means that from the 6 April 2015, the University of Edinburgh will continue to accept all of the English language qualifications listed below, including all IELTS qualifications
    پس خیلی قاطعانه می شه گفت دوستانی که می خوان ادینبورگ اپلای کنن می تونن تو ایران امتحان بدن!!!

3- دانشگاه queen mary
    http://www.qmul.ac.uk/international/...requirements//

On April 6th 2015 the UKVI introduced new English language guidance for International students requiring Tier 4 immigration permission to study in the UK. If you are coming to Queen Mary to study an undergraduate, postgraduate or Pre-Masters programme then you are NOT affected by this change

پس خیلی قاطعانه می شه گفت دوستانی که می خوان کویین مری اپلای کنن می تونن تو ایران امتحان بدن!!!

4- دانشگاه city university london
    http://www.city.ac.uk/study/postgrad...e-requirements

Please note, City University accepts IELTS tests taken at test centres that are not included on UKVI's SELTS list.

!!!قاطعانه!!!

5- دانشگاه کاردیف
    http://www.cardiff.ac.uk/for/prospec...uirements.html

IELTS for UK Visas Immigration (offered by the IELTS SELT Consortium) is not required for Undergraduate or Postgraduate courses. Cardiff University will accept all IELTS (Academic) tests from any IELTS test centre
    برای این دانشگاه می تونین تو ایران امتحان بدید.

6- دانشگاه منچستر
    http://www.manchester.ac.uk/study/in...-requirements/

Also from 6 April only IELTS tests taken in specific centres will be acceptable for foundation, pre-sessional English and English for University Study courses. For all other courses, the University will continue to accept IELTS irrespective of the test centre at which it was taken

7- دانشگاه شفیلد
    https://www.sheffield.ac.uk/admissions/selts

the University of Sheffield intends to continue to accept all the qualifications listed on our English language requirements webpages, including all IELTS qualifications, for direct entry to its undergraduate and postgraduate degree courses

8- دانشگاه لیدز
    http://www.leeds.ac.uk/info/125196/a...y_requirements
    Please note that we are able to accept all of the above English language qualifications for entry to undergraduate and postgraduate study, including IELTS from both Secure English Language Test (SELT) and non-SELT test centres.

9- دانشگاه Leicester
    http://www2.le.ac.uk/study/english/visa

These Government regulations require a minimum test score in four components - Listening, Speaking, Reading and Writing - of a Secure English Language Test (SELT) approved by UK Visas and Immigration (UKVI).
    برای اپلای تو این دانشگاه فعلا نمی تونین تو ایران امتحان بدید.

10- دانشگاه st-andrews
    https://www.st-andrews.ac.uk/elt/entry/selt/

Although as a Highly Trusted Sponsor under Tier 4 the University can waive this requirement, this will be in exceptional circumstances only, and in line with UKVI guidance. Our strong recommendation is therefore that you take one of the approved tests before you apply.
    برای اپلای تو این دانشگاه فعلا نمی تونین تو ایران امتحان بدید.

جناب houman1979 وقتی می شه قاطعانه حرف زد لزومی نداره با حرف های دو پهلو خودمون و دیگران رو دچار سر در گمی کنیم!

بزارید یه جمع بندی کنیم
    یه اتفاق خیلی ساده افتاده یه قانونی تغییر کرده اما متاسفانه عملکرد بد سایت اداره ی مهاجرت بریتانیا باعث سردرگمی خیلی از دانشجوها و دانشگاه ها شده. قضیه از این قراره که طبق قانون جدید از 6 آپریل برای گرفتن هر نوع ویزایی غیر از ویزای تحصیلی(اونم با شرایط خاص) شما ملزم هستید تا در یکی از تست سنترهای مورد تایید (یا همون approve شده ) امتحان بدید. متاسفانه در فایل پی دی افی که لیست تست سنترهای مورد تایید رو ذکر کرده اشاره ای به این که ویزای تحصیلی استثناست نشده
    https://www.gov.uk/government/upload...ntres_v3_0.pdf
    بعضی از دانشگاه ها هم این فایل رو مبنا قرار دادن و اعلام کردن که دانشجوها باید تو این تست سنترها امتحان بدن. در حالی که تو بخش دیگه ای از سایت متن کامل قانون جدید قرار داده شده که بخش مربوط به ویزای تحصیلیش تو این آدرس هستبند 116 می گه اگر شما از دانشگاهی پذیرش داشته باشید که HEI باشه(و چند شرط دیگه) ، اداره مهاجرت بریتانیا سنجش مهارت زبان شما رو به عهده دانشگاه می گذاره و برای صدور ویزا از شما هیچگونه مدرک زبانی نمی خواد. فقط باید در CAS صادر شده از طرف دانشگاه قید بشه که مهارت زبان شما مورد تایید هست.

بنابراین به طور خلاصه اگر :
    1- برای مقطع کارشناسی یا بالاتر اقدام می می کنید
    2- دانشگاهی که می خواهید اپلای کنید توی لیست زیر قرار داره :
    https://www.gov.uk/government/upload...2015-04-17.pdf
    3- دانشجوی رشته زبان انگلیسی نیستید
    4- دانشگاه برای شما دوره های pre-sessional درنظر نگرفته و پذیرش شما کاندیشنال روی زبان نیست

در این صورت نیازی نیست که حتما تو تست سنترهای جدید امتحان بدید مگر اینکه دانشگاه از شما همچین چیزی بخواد

امیدوارم با این توضیحات مساله براتون روشن شده باشه

Junior Member arshia.st آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Milner School of English

سلام دوستان من یک سوال داشتم بابت اینکه اگر مدرک ielts اصلی نباشد سفارت یا کالج زبان ان را استعلام میکنند یا خیر؟
    ممنون میشم پاسخ دهید .

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia.st نمایش پست ها
    سلام دوستان من یک سوال داشتم بابت اینکه اگر مدرک ielts اصلی نباشد سفارت یا کالج زبان ان را استعلام میکنند یا خیر؟
    ممنون میشم پاسخ دهید .
    بله به راحتی با شماره ای که روش هست میشه استعلام کرد. زیاد دنبال این برنامه ها نباشید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

توی سایت رسمی ایلتس شما با وارد کردن کد چند رقمی روی مندرج روی هر مدرک ایلتس میتونید مشخصات فرد دارنده ایلتس را پیدا کنید... اینطوری فرد خاطی دیگه ازمون ایلتس هم محروم میشه کلا... جون برای ثبت نام مشخصات پاسپورت را وارد کرده ... همه دانشگاه ها هم چک میکنند و به عکس ایلتس اکتفا نمیکنند...
    نقل قول نوشته اصلی توسط arshia.st نمایش پست ها
    ممنون میشم پاسخ دهید .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-مخابرات سیستم، دانشگاه تهران

سلام دوستان عزیز،ی سوال راجع به مساله ویزا! یکی از دوستای من سال قبل واسه ی دانشگاه HEI تو انگلیس ویزا گرفت رفت. حالا بهم میگه قطعا سفارت مدرک زبان میخواد، میگه اصلا تو این مساله شک ندارم برو ترکیه آزمون بده! البته کلا زیاد جو میده. منم به دانشگاه ایمیل زدم، جواب دادن: Thank you for your email, which has been forwarded to our team. If you take a new IELTS test that meets the English language requirements for your PhD, it does NOT have to be a UKVI IELTS test. Instead, this test can come from any of the IELTS test centres – this is because you are coming to a UK HEI (Higher Education Institution) to study a course above degree level. Therefore, Imperial College can choose to assess your English language in whichever way we choose – it does not have to be through one of the UKVI IELTS tests. On your CAS, it will indicate that the Higher Education Institution (in this case Imperial College) has made its own assessment of your English Language. Once your CAS has been created, you can ask the Engineering Admissions team for a copy of your CAS if you want to see precisely what it says for this purpose. I hope this information is clear – please let me know if you have any further questions.با توجه به مطالبی که شما نوشتین یعنی با خیال راحت تو ایران آزمون آیلتس بدم؟ مطمئن هستین دیگه؟ ببخشید آخه این قضیه حساسه دیگه

Member
    رشته و دانشگاه
    Peking Univ - Materials Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmohiri نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،ی سوال راجع به مساله ویزا! یکی از دوستای من سال قبل واسه ی دانشگاه HEI تو انگلیس ویزا گرفت رفت. حالا بهم میگه قطعا سفارت مدرک زبان میخواد، میگه اصلا تو این مساله شک ندارم برو ترکیه آزمون بده! البته کلا زیاد جو میده. منم به دانشگاه ایمیل زدم، جواب دادن: Thank you for your email, which has been forwarded to our team. If you take a new IELTS test that meets the English language requirements for your PhD, it does NOT have to be a UKVI IELTS test. Instead, this test can come from any of the IELTS test centres – this is because you are coming to a UK HEI (Higher Education Institution) to study a course above degree level. Therefore, Imperial College can choose to assess your English language in whichever way we choose – it does not have to be through one of the UKVI IELTS tests. On your CAS, it will indicate that the Higher Education Institution (in this case Imperial College) has made its own assessment of your English Language. Once your CAS has been created, you can ask the Engineering Admissions team for a copy of your CAS if you want to see precisely what it says for this purpose. I hope this information is clear – please let me know if you have any further questions.با توجه به مطالبی که شما نوشتین یعنی با خیال راحت تو ایران آزمون آیلتس بدم؟ مطمئن هستین دیگه؟ ببخشید آخه این قضیه حساسه دیگه
    بله...اینطور که اینا نوشتن مشکلی نخواهید داشت
    Imperial College هم به نظر نمیرسه دانشگاهی بخواد باشه که زیر حرفش بزنه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)