صفحه 202 از 286 نخستنخست ... 102152192193194195196197198199200201202203204205206207208209210211212252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,011 تا 2,020 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط elmiraarash نمایش پست ها
    سلام
    من تاریخ 2-feb-2015 از فرانکفورت تقاضای ویزای توریستی کردم و کلیرنس خوردم.
    ماه پیش به سفارت ایمیل زدم گفتن که It can take anywhere from a few weeks to a month or, in rare cases, even longer. Unfortunately, we are unable to expedite this process. Please note that the duration and outcome of our continuing administrative processing is uncertain and there is no guarantee that a visa will be approved upon the completion of this processing.
    دوباره دو روز پیش ایمیل زدم گفتن The amount of time required to carry out this additional administrative processing varies. It can take anywhere from a few weeks to a month or, in rare cases, even longer. Unfortunately, we are unable to expedite this process.
    یعنی دفعه دوم دیگه چیزی از اینکه هیچ گارانتی مبنی بر اینکه بعد کلیرنس ویزای شما اپروو بشه نیست ،نگفتن.
    سوالم اینکه این معنی خاصی میتونه داشته باشه یا نه همینطوری یه Template مختلف دارن و شانسی به هرکی یه جور میسه.
    ممنون میشم پاسخ بدید.
    اینها جوابهای روتین هست و اصلا به کیس شما ربطی نداره . و مطمئن باشین مکاتبه هم اصلا فایده نداره
    too much love will kill you

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    از وضعیت خودتون بگید و سوالهایی که پرسید و جوابهای شما تا بتونم بهتون کمک کنم
    سلام
    خیلی ممنون
    اول اینکه از من پرسید چرا شوهرت نمیخواد بیاد ؟ من هم که یککم پشیمونم از جواب دادنم و یه توضیح اضافه،گفتم زیاد دوست نداره بیاد من هم اصرارش نکردم!(خیلی بد بود جوابم) و بدتر اینکه پشت سرش توضیح اضافه ای دادم و گفتم که اگر دو تامون اقدام میکردیم فکر میکردین برنمیگردیم و به هیچکدوممون ویزا نمیدادین. درسته؟ اونم خیلی خونسرد گفت نمیدونم. (شاید قسمت بد مصاحبه همین بود)
    سوالهای دیگه:
    چه کاره ای و کجا کار میکنی؟ در یک کارخونه لاستیک رییس آزمایشگاه شیمی
    چرا میخوای بری امریکا؟ خاله ام اونجا زندگی میکنه و میخوام برم برای گردش و دیدار
    چند وقت میخوای بمونی؟ یک ماه
    چه کشورهایی تابحال سفر کردی؟ دبی و ترکیه و ترکمنستان
    گواهی بانکی داری؟ من هم گردش حسابم رو نشون دادم و BS رو. گفتم لازمه مدارک مالی همسرمو هم نشون بدم؟گفت نه
    خاله ات سیتیزن هست و چند سال سیتیزن هستن؟ بله و حدود 20 سال که من دعوتنامه هم دارم و دعوتنامه رو هم خواست. اما خیلی سر سری نگاه کرد بهش.
    چند ساله ازدواج کردی؟ نزدیک به 7 سال
    بچه هم داری؟ خیر

متاسفانه من امروز به شما نمیتونم ویزا بدم. یکبار دیگه اقدام کنین.
    من هم هرچی دلیلشو پرسیدم و گفتم من گواهی کار دارم که باید بعد از یکماه سرکار باشم و همسرم هم ایران میمونه،گفت امروز به شما نمیدهم...
    دلیلش هم در برگه سفید نوشته... که عمومی و جنرال هست.

حالا اگه میشه کمکم کنید و بگید کی میتونم مجدد اقدام کنم و کجا بهتره برم؟ الان که هیچ کجا وقت نمیده،ممکنه اصلن جا نده؟
    ممنونتون میشم اگه اطلاعاتی دارید کمکم کنید.

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط smartsepid نمایش پست ها
    سلام
    خیلی ممنون
    اول اینکه از من پرسید چرا شوهرت نمیخواد بیاد ؟ من هم که یککم پشیمونم از جواب دادنم و یه توضیح اضافه،گفتم زیاد دوست نداره بیاد من هم اصرارش نکردم!(خیلی بد بود جوابم) و بدتر اینکه پشت سرش توضیح اضافه ای دادم و گفتم که اگر دو تامون اقدام میکردیم فکر میکردین برنمیگردیم و به هیچکدوممون ویزا نمیدادین. درسته؟ اونم خیلی خونسرد گفت نمیدونم. (شاید قسمت بد مصاحبه همین بود)
    سوالهای دیگه:
    چه کاره ای و کجا کار میکنی؟ در یک کارخونه لاستیک رییس آزمایشگاه شیمی
    چرا میخوای بری امریکا؟ خاله ام اونجا زندگی میکنه و میخوام برم برای گردش و دیدار
    چند وقت میخوای بمونی؟ یک ماه
    چه کشورهایی تابحال سفر کردی؟ دبی و ترکیه و ترکمنستان
    گواهی بانکی داری؟ من هم گردش حسابم رو نشون دادم و BS رو. گفتم لازمه مدارک مالی همسرمو هم نشون بدم؟گفت نه
    خاله ات سیتیزن هست و چند سال سیتیزن هستن؟ بله و حدود 20 سال که من دعوتنامه هم دارم و دعوتنامه رو هم خواست. اما خیلی سر سری نگاه کرد بهش.
    چند ساله ازدواج کردی؟ نزدیک به 7 سال
    بچه هم داری؟ خیر

متاسفانه من امروز به شما نمیتونم ویزا بدم. یکبار دیگه اقدام کنین.
    من هم هرچی دلیلشو پرسیدم و گفتم من گواهی کار دارم که باید بعد از یکماه سرکار باشم و همسرم هم ایران میمونه،گفت امروز به شما نمیدهم...
    دلیلش هم در برگه سفید نوشته... که عمومی و جنرال هست.

حالا اگه میشه کمکم کنید و بگید کی میتونم مجدد اقدام کنم و کجا بهتره برم؟ الان که هیچ کجا وقت نمیده،ممکنه اصلن جا نده؟
    ممنونتون میشم اگه اطلاعاتی دارید کمکم کنید.
    جوابهاتون اصلا منطقی نبوده . اینو به خاطر داشته باشین که اونا روانشناسهای خوبی هستند . شرایط شما حوبه و مشکلی ندارین دوباره 160 جدید پر کنید و برای انکارا سعی کنید وقت بگیرید
    too much love will kill you

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    جوابهاتون اصلا منطقی نبوده . اینو به خاطر داشته باشین که اونا روانشناسهای خوبی هستند . شرایط شما حوبه و مشکلی ندارین دوباره 160 جدید پر کنید و برای انکارا سعی کنید وقت بگیرید
    ممنون از شما. میشه راهنمایی کنین که چه جوابهایی باید میدادم؟

الان همه وقتها پر هست. بنطرتون فرم 160 رو پرکنم و منتظر وقت آزاد باشم؟
    آنکارا برای توریست وقت میده؟ پیک آپ هم داره یا نه؟

ممنون

Junior Member

پیش فرض ویزای توریستی آمریکا

سلام به دوستان
    من در سایت که چک میکنم ویزام نیومده ولی ایمیل که زدم گفتن ویزاتون امادس حاا باید چهکنم به نظرتون ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام دوستان، یه راهنمایی در مورد وضعیت خودم در مورد گرفتن ویزای توریستی امریکا می خواستم.

من حدود دو ساله که ساکن دانمارکم با اقامت موقت (گرین کارد) و بیشتر این دوره رو مشغول به کار تخصصی مهندسی بوده ام. حدود 5 ماه دیگه اقامتم در دانمارک تموم میشه، اما با توجه به اینکه قرارداد کاریم دائمیه مشکلی جهت تمدید اقامتم در دانمارک ندارم. به نظر شما من شانسی برای گرفتن ویزای توریستی امریکا دارم یا اینکه بهم خواهند گفت چون اقامتت داره تموم میشه بهت ویزا نمی دیم؟
    (ضمنا من قبلا سابقه رد شدن ویزای دانشجویی از امریکا هم دارم.)

Junior Member

با سلام ميشه لطفا بگين سايت واسنگتن با سايت سفارت أمريكا در دبي چه فرقي داره و مشخصاتشو لطف كنين به من هم بدين. بسيار ممنون ميشم از راهنماييتون
    موفق باشين

Junior Member

سلام دوستان،

میخواستم بدونم برای پیگیری موضوع کلیرنس پدرم که 3 ماه پیش برای ویزای توریستی از آنکارا اقدام کرده بودن، آیا راهی غیر از ایمیل به سفارت هست؟ مثلا جایی در واشنگتن هست که تماس بگیرم یا ایمیل بزنم؟ مثل ایمیل fmjvisas@state.gov که برای ویزای دانشجویی بهشون ایمیل میزدیم. آیا مشابه این ایمیل برای ویزای توریستی هم هست؟

Junior Member

سلام
    میشه کسی منو راهنایی کنه . من برای ویزای توریست اقدام کرده بودم از دبی و ریجکت شدم. آیا لازم هست برای اینکه دوباره اقدام کنم دعوتنامه جدید داشته باشم یا دعوتنامه قبلی اعتبار داره؟

Junior Member

برای پدر من هم از آنکارا ۳ ماه شده ولی خبری نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)