صفحه 48 از 99 نخستنخست ... 38394041424344454647484950515253545556575898 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : انتقال یا Transfer

نقل قول نوشته اصلی توسط khayrollah نمایش پست ها
    سلام simon. ممنونم که لطف کردیدو جواب من دادید. من یک offer letter از یک استادی که رییس دانشکده است دریافت کردم. گفته اگه offer قبول داری امضا کن و بهم ایمیل کن. ولی من نه از دانشگاه ایمیل official notification admission گرفتم و نه اینکه تو پروفایلم admitted نوشته! الان offer letter و Admission letter یکی هستند؟ این دانشگاه deadlineش هنوز مونده تو مارچ و من به این دانشگاه bank statement ندادم. چند روز بیشترهم وقت ندارم برا قبول offerش. بقیه دانشگاها هنوز جواب ندادند. مگه اگه من امضاش کنم 3-4 روزه برام I20 صادر میشه؟ نمی دونم چی کار کنم اگه offer قبول کنم بعد چند هفته مودبانه بگم نمیام میشه؟ خواهش می کنم راهنماییم کنید . من برا گرفتن توصیه نامه ها خیلی اذیت شدم . می ترسم به این بگم نه بعدش از بقیه نتیجه دلخواه نگیرم .
    نه دوست عزیز ای 20 خیلی زود هم صادر نمیشه.من خودم یکماهه منتظرم(هر چند که دانشگاه به دانشگاه فرق داره).شما اینو که نقده فعلا امضا کن و بفرست تا مراحلش طی شه طول میکشه.اگر هم در هر مرحله ای کیس بهتری پیدا شد،میتونید دلیلی پیدا کنید برای رد کردن این آفر.نگران نباشید.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط khayrollah نمایش پست ها
    سلام simon. ممنونم که لطف کردیدو جواب من دادید. من یک offer letter از یک استادی که رییس دانشکده است دریافت کردم. گفته اگه offer قبول داری امضا کن و بهم ایمیل کن. ولی من نه از دانشگاه ایمیل official notification admission گرفتم و نه اینکه تو پروفایلم admitted نوشته! الان offer letter و Admission letter یکی هستند؟ این دانشگاه deadlineش هنوز مونده تو مارچ و من به این دانشگاه bank statement ندادم. چند روز بیشترهم وقت ندارم برا قبول offerش. بقیه دانشگاها هنوز جواب ندادند. مگه اگه من امضاش کنم 3-4 روزه برام I20 صادر میشه؟ نمی دونم چی کار کنم اگه offer قبول کنم بعد چند هفته مودبانه بگم نمیام میشه؟ خواهش می کنم راهنماییم کنید . من برا گرفتن توصیه نامه ها خیلی اذیت شدم . می ترسم به این بگم نه بعدش از بقیه نتیجه دلخواه نگیرم .
    سلام
    امضا كنيد بفرستيد . بعدش ايميل ميدن كه نامه ي BS‌با مبلغ انقدر بفرستيد. اون زمان داره ميتونيد ازشون بپرسيد تا كي ميتونيد اون نامه رو بفرستيد. والا خيلي ها قبول ميكنند اما بعد از چند هفته جبر سفارت نميزاره برن. ديگه بستگي داره كه چه شرايطي پيش بياد. از نظر من هيچ مكشلي نداره. فعلا كه ظاهرا از فاند هم خبري نيست.
    مباركتون باشه.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ممنونم دوستان. فاند دارم گفته ( tuition waive + 50% RA ($ 1500 per month for 12 months .

Junior Member

با سلام به دوستان عزیز
    آیا میشه واحدهایی رو که در سال اول دکترا در داخل ایران پاس میکنی ترنسفر کنی به دانشگاهی از امریکا که پذیرش گرفتی؟ منظورم اینه که از دانشگاه داخل انصراف بدی و به دانشگاه آمریکایی هم بگی و اونها هم دروسی را که گذروندی قبول کنند؟ آیا انجام این کار رو توصیه میکنید؟
    یا اینکه بهشون بگی من قلان دروس رو همینطوری برای ارتقا سطح علمی پاس کردم و نمراتشم هم به این صورته. و اصلا نگی که دانشجوی دکترا بودی.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تبدیل نوع ویزا (تمامی حالات ممکن)

من هم یک سوال دارم. اگر از دانشگاهی در آمریکا به دانشگاه دیگری بریم باید تقاضای I20 جدید کنیم. تکلیف ویزا چی میشه اونوقت. می تونیم روی همون ویزای قبلی بمونیم؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط nt نمایش پست ها
    من هم یک سوال دارم. اگر از دانشگاهی در آمریکا به دانشگاه دیگری بریم باید تقاضای I20 جدید کنیم. تکلیف ویزا چی میشه اونوقت. می تونیم روی همون ویزای قبلی بمونیم؟
    خود من در مدتي كه آمريكا بودم ٢ بار دانشگاه عوض كردم. تغيير دانشگاه اگه با رعايت ضوابط سويس انجام بشه هيچ تاثيري روي وضعيت ويزاي شما نداره. پستهاي تاپيك تغيير دانشگاه رو بخونيد. به اينترنشنال آفيس دانشگاهتون هم مراجعه كنيد تا بهتر راهنماييتون كنن.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member silence2 آواتار ها

ببخشید که سوالم رو اینجا میپرسم پیدا نکردم تاپیک مربوط رو.
    اینکه کسی میتونه برای دکتری پذیرش بگیره از یک دانشگاه معمولی در امریکا و بعد از 1 سال درخواست مدرک فوق لیسانس یا همون مستر رو بده؟چون من شنیدم با داشتن مستر از ایران به سختی ویزا میدن اگه بخوای دوباره مستر بخونی!
    قصدم این هست که با این کار برای phd برم جای بهتر.
    ممنون میشم نظرات و تجربیاتتون رو در اختیار من قرار بدین.

Junior Member

اوووووه من چقدر بگم این کار رو نکنین و به این فکر نباشین! همه اینها فکرهاییه که تا وقتی ایرانی تو سرته، میای اینجا میبینی چه اهمیتی داره که کجا درس بخونی وقتی همه کار دارن درآمد خوب دارن. واقعاً فکر میکنی حال داری بعد 2 سال بشینی دوباره جی آر ای بخونی، اپلای کنی و ... تازه بری 4 سال دیگه دکترا بگیری؟! مگه عمرت رو از سر راه آوردی تو این مسیر هدرش بدی؟ هر جا پذیرش دادن، فاند دادن برو مدرکتو بگیر برو پی زندگیت.

نقل قول نوشته اصلی توسط silence2 نمایش پست ها
    اینکه کسی میتونه برای دکتری پذیرش بگیره از یک دانشگاه معمولی در امریکا و بعد از 1 سال درخواست مدرک فوق لیسانس یا همون مستر رو بده؟چون من شنیدم با داشتن مستر از ایران به سختی ویزا میدن اگه بخوای دوباره مستر بخونی!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط silence2 نمایش پست ها
    اگر با فاند قبول شده باشی این کار سختی هست در عمل، چون ممکنه استاد راهنمات نذاره PhD رو به مستر تغییر بدی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nt نمایش پست ها
    ویزا تا زمانی که منقضی نشده باشه معتبره