صفحه 223 از 429 نخستنخست ... 123173213214215216217218219220221222223224225226227228229230231232233273323 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,221 تا 2,230 , از مجموع 4281

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Midya نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب
    نمیدونم چرا هرچی زمان میگذره استرس من چند برابر میشه نمیدونم شاید تجربه بد وشکستم برای اپلای تو کارشناسی ارشدصنایع غذایی (فرانسه) این طوریم کرده و.... بگذریم الان دارم ارشد رو همینجا می خونم و میخوام fall2012 برای دکترا امریکا اپلای کنم شرایطمم بد نیست اما می خواستم نظردوستان رو درباره موسسات مجاز اعزام دانشجو بدونم؟واقعا کار انجام بده هستن؟ گفتم تمام وقتم رو صرف مقاله و gre کنم وبقیه کارا رو به اونا وگذار کنم...
    پیشاپیش از لطف بی پایان شما سپاسگذارم...
    من بهیچوجه توصیه نمی کنم. چون اپلای پروسه عجیب غریبی نیست که خودتون نتونید انجامش بدین که حالا اون هزینه اضافی رو انجام بدین، تازه آخرش اون نتیجه ای که خودتون میتونید بگیرید، حاصل نشه.. اپلای فقط حوصله میخواد و پشتکار. از تجربیات بچه های فروم هم استفاده کنید و قدم به قدم پیش برید ان شا الله نتیجه میگیرید.
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط poiuytrewq نمایش پست ها
    منبع این حرفاتون کجاس دقیقا؟ 100 تا مورد استثتا براش میشناسم که این طور نیس..
    تو کامنت هایی تو همین فروم بود بارها به این موضوع اشاره شده که مقاله و GRE براشون خیلی مهم است و تاثیر قابل توجهی دارد. در مورد معدل و سطح دانشگاهها که هممون می دونیم و خود سازمان سنجش هم ضریب قرار می دهد. در مورد نقش سهمیه ها صرفا نظر شخصی و آنچه که بعد از چندین سال تو دانشگاهها دیده بودم رو عرض کردم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chvlt نمایش پست ها
    تو کامنت هایی تو همین فروم بود بارها به این موضوع اشاره شده که مقاله و GRE براشون خیلی مهم است و تاثیر قابل توجهی دارد. در مورد معدل و سطح دانشگاهها که هممون می دونیم و خود سازمان سنجش هم ضریب قرار می دهد. در مورد نقش سهمیه ها صرفا نظر شخصی و آنچه که بعد از چندین سال تو دانشگاهها دیده بودم رو عرض کردم.
    این که معلومه GRE و مقاله مهمه! اما این مقایسه شما غلطه! برا دانشگاه به دانشگاه فرق داره، من دوستم با GRE 760, 800 , 4.5 و معدل 3.92/4 از top 40 امریکا ریجکت شد. یا با نگاه به سایت میشیگان صراحتا ذکر شده داشتن مقاله تاثیری در پذیرش نداره، به لیست پذیرش فروم هم نگاه کنید ببینید کسایی که با 6 تا مقاله ریجکت شدن. همه اینا مهمه و هیچکدومه جای اون یکیو نمیگیره. معدل ما هم براشون خیلی ارزش داره و اینا افکار ماس که فلان دانشگاه خوب نمره میده فلان بد پس مهم نیس. برا santa barbara اپلای کن و ببین با انتخاب کشور ایران می نیمم معدل رو مختص ایران برا چند دانشگاه جدا زده! و 20 دانشگاه اول ایران رو کاملا مد نظر داره..

Minimum Requirements

The basic requirement for admission to graduate studies at Texas A&M University is a scholastic record which, over at least the last two years of full-time academic study in a degree program, gives evidence of the applicant's ability to do successful graduate-level work. Specific requirements for admission into the Food Science & Technology graduate program include a minimum grade point average of 3.0 (on a 4.0 scale) for the last 60 undergraduate semester credit hours, a score of at least 1050 (combined Verbal and Quantitative scores) on the Graduate Record Examination (GRE), and three letters of recommendation.
    با عرض سلام و ادب
    دوستان من دارم ارشد می خونم ومی خوامم برای fall 2012 اقدام کنم(دکترا)من 2013 فارغ التحصیل میشم این معدل 3از 4 مربوط به کدوم دوره است؟معدل ارشد دو ترم ویا نهایتا 3 ترم رو میتونم زمان اپلای بفرستم.
    معدل ارشدم خیلی خوبه ولی کارشناسیم نه.

ApplyAbroad Hero

Post پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Midya نمایش پست ها
    Minimum Requirements

The basic requirement for admission to graduate studies at Texas A&M University is a scholastic record which, over at least the last two years of full-time academic study in a degree program, gives evidence of the applicant's ability to do successful graduate-level work. Specific requirements for admission into the Food Science & Technology graduate program include a minimum grade point average of 3.0 (on a 4.0 scale) for the last 60 undergraduate semester credit hours, a score of at least 1050 (combined Verbal and Quantitative scores) on the Graduate Record Examination (GRE), and three letters of recommendation.
    با عرض سلام و ادب
    دوستان من دارم ارشد می خونم ومی خوامم برای fall 2012 اقدام کنم(دکترا)من 2013 فارغ التحصیل میشم این معدل 3از 4 مربوط به کدوم دوره است؟معدل ارشد دو ترم ویا نهایتا 3 ترم رو میتونم زمان اپلای بفرستم.
    معدل ارشدم خیلی خوبه ولی کارشناسیم نه.
    Specific requirements for admission into the Food Science & Technology graduate program include a minimum grade point average of 3.0 (on a 4.0 scale) for the last 60 undergraduate semester credit hours

منظور از undergraduate تحصیلات در حد لیسانس است قبل از master's و phd
    inactive account

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش دکترا از امریکا

سلام دوستان من به یک مشکل خیلی بد برخوردم ممنون میشم اگه کسی میتونه منو راهنمایی کنه. من از یه دانشگاه خوب توی آمریکا پذیرش دارم، ویزام رو هم گرفتم و ماه بعد بلیط هم دارم. اما درست 1.5 مونده به رفتنم استادم یک دفعه ارتباطشو با من قطع کرد. نمی دونم از آخرین ایمیلم ناراحته یا اتفاق دیگه ای افتاده. تنها مشکلی که به ذهنم میرسه اینه که من قبلا (1 سال پیش) از استرالیا پذیرش داشتم، حتی برای ویزا هم اقدام کرده بودم ولی بعدا منصرف شدم و یه بهانه برای استاد آوردم که به فلان دلیل نمی تونم بیام. و بعد برای آمریکا اقدام کردم. با توجه به اینکه من برای فاند در خواست نداده بودم و بنابراین هزینه ای رو به اونها تحمیل نکرده بودم آیا کار من از دید استادم ممکنه غیر اخلاقی به نظر برسه؟ نکته دیگه اینکه اون استاد من می دونست که من از کدوم دانشگاه استرالیا پذیرش داشتم ولی دلیل انصرافمو نمی دونست. و نمی دونست که من به استاد قبلیه گفته بودم میام(اگرچه بعدا گفتم نمیام) حالا سوالم اینه که اولا آیا ممکنه که بخوان پذیرش منو باطل کنن؟ با تشکر

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

سلام دوستان
    اگر شما بخواهید برای مستر برق- قدرت یکی از این 3 دانشگاه رو apply کنید کدوم رو می زنید؟ منظورم اینه که با در نظر گرفتن همه ی موارد کدوم رو بزنم بهتره؟
    California State University-- Long Beach
    Portland State University
    University of Southern Illinois at Car.
    متشکرم

باسلام وعرض ادب
    دوستان یه سوالی برام پیش اومده که جوابش رو نمی دونم. پسرداییم در Texas A&Mدکترا برق می خونه منم میخواستم همونجا دکترا(صنایع غذایی) اپلای کنم به نظرشما اگه مدارکم رو بهش بدم اون کارام رو انجام بده شرایط بهتریه؟؟(از هر نظر که فکرش رو می کنیدو احساب احتمال گرفتن پذیرش و... )
    یا اصلاتاثیر نداره و اونو نو زحمت نندازم و خودم اقدام کنم
    ممنون از لطف بی پایان شما

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام دوستان، سوال من یکم تکراریه اما خوب امروز اکسپت یکی از مقاله های ژورنالم اومد! من در مورد 3 دانشگاه خاص سوال دارم، کدوم یا کدوماشو بهم پیشنهاد میکنید؟
    دانشگاه های ویسکانسین، ایالتی اوهایو، کارولینای جنوبی!
    دانشجوی ارشد دانشگاه تهران،معدل 17.29
    لیسانس خواجه نصیر،معدل 15.88
    1 مقاله اکسپت ژورنال ISI
    7 مقاله کنفرانس خارجی
    3 مقاله سابمیت ISI که ِیکیشون ریوایز خورده
    2 حل تمرین
    جی آر ای: 310، 780و 2.5
    تافل: 593 و 4
    رشته صنایع
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics, Sharif Uni

بچه ترجیحا اول بخونید، بعد سوال بپرسید! حواستون هست صفحات به 224 رسیده؟!!!!!!!!!!!!

من خواستم بخونم این عددو که دیدم، بی خیال شدم! هیچی معلوم نیست کجاست؟!

از مسئول این صفحه هم خواهش می کنم یه فکر اساسی برا این موضوع بکنه... دستش درد نکنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)