صفحه 276 از 334 نخستنخست ... 176226266267268269270271272273274275276277278279280281282283284285286326 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,751 تا 2,760 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

Banned

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط YAhya200016 نمایش پست ها
    خیلی البته ببخشید استاد من خیلی سوال میکنم
    یک جایی برای فروش ایمیل رسمی پیدا کردم که گفت ایمیل به دو صورت میشه خریداری کرد
    X@Y.COM
    X@Y.IR
    آی.آر ارزونتره به نظر شما همون آی آر رو برای هر دو سفارش بدم خوبه مشکلی نیست ؟
    شرمنده و تشکر
    سلام

تفاوتی نداره...

براتون آرزوی موفقیت دارم

سلام. من استادم تا دو سه ماه دیگه کلا بازنشسته میشه و میره خارج از کشور واسه اقامت. کار آماده سازی مدارک منم یک و نیم سال کار میبره. حالا به نظرتون اگه من بخوام توصیه نامه بنویسم جریان تاریخ و زمانشو به استاد بگم واسه کی بنویسه؟؟اصلا تاریخ ضروریه؟

سلام بچه ها. من دارم برای تگراس تک اپلای میکنم اما هیچ جایی برای وارد کردن ایمیل اساتید نداره. ایمیل زدم که چی کار کنم توصیه نامه ها رو، جواب داده: You may send your documents through the graduate.admissions@ttu.edu email
    یعنی الان من خودم سه تا توصیه نامه رو با ایمیل خودم بفرستم؟ تا حالا ندیده بودم دانشگاهای آمریکا اینطوری توصیه نامه بگیرن! مگه نباید محرمانه باشه؟

خیلی ممنونم.
    Take The First Step in Faith.You Don't Have To See The Whole Staircase,Just Take The First Step
    Success And Happiness are The Progressive Realization of a Worthy Goal or ideal

Junior Member

دوستان سلام
    من اگر یکی از استادام که ایران نیست یک توصیه نامه بنویسه و برام بفرسته، همون و میتونم برای دانشگاه بفرستم!؟

Junior Member

سلام دوستان
    من الان دانشجوی ارشد هستم و میخوام دوباره ارشد مجدد اپلای کنم
    میخوام از اساتید ارشدم ریکام بگیرم، مشکلی پیش میاد؟
    به اساتید خودم بگم ریکام رو برای ارشد مجدد میخوام یا بگم برای دکترا یا اصلا هیچی نگم؟ واکنششون چی میتونه باشه؟

آیا رفرنس و توصیه نامه می تونه از یک استاد با مدرک کارشناسی ارشد باشه در صورتی که به دکتر دسترسی نداشته باشیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Uni. of Twente

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan999999 نمایش پست ها
    آیا رفرنس و توصیه نامه می تونه از یک استاد با مدرک کارشناسی ارشد باشه در صورتی که به دکتر دسترسی نداشته باشیم؟
    بله .مرتبه علمیشون Instructor ذکر میشه.

Junior Member

سلام دوستان یک سوال:
    من دارم از چندتا از استادام ریکام میگیریم البته متنشو خودم دارم آماده میکنم,الان سوالی که دارم اینه که آیا فرمت ریکام باید با سربرگ دانشگاه باشه یا اگه فرمتش فرمت معمولی هم باشه مشکلی نداره؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdisa_74 نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال:
    من دارم از چندتا از استادام ریکام میگیریم البته متنشو خودم دارم آماده میکنم,الان سوالی که دارم اینه که آیا فرمت ریکام باید با سربرگ دانشگاه باشه یا اگه فرمتش فرمت معمولی هم باشه مشکلی نداره؟
    سربرگ باید داشته باشه، درست کردنش کاری نداره که، توی ورد لوگوی دانشگاه رو بذار بالا، آدرسش رو بذار پایین تموم شد! نمونه هاش توی فورم هست، از نظر اون ها این یک نامه رسمی محسوب میشه که توی سربرگ هست!

Junior Member

سلام و وقت بخیر
    من قصد اپلای در مقطع ارشد بانکینگ و فایننس در یکی از دانشگاههای سوییس رو دارم
    با توجه به اینکه 12 سال پیش فارغ التحصیل شدم و همین مدت هم در یکی از بانکها مشغول بکارم گرفتن ، ریکام اکادمیک برای کیس من منطقی به نظر نمی رسه

به نظرتون برای ریکام چه کاری باید انجام بدم؟

آیا ریکام پروفشنال رو از بخش خاصی از سازمان باید بگیرم یا همکارانم هم میتونن اون رو بنویسن؟ (طبیعتا سازمان من تمایلی به ادامه تحصیل من نخواهد داشت)
    پیشاپیش از راهنماییتون ممنون