نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 798 از 805 نخستنخست ... 298698748788789790791792793794795796797798799800801802803804805 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,971 تا 7,980 , از مجموع 8047

موضوع: فرم DS-160

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرم DS-160

سلام
    من میخوام برای پدر و مادر و مادر خانمم فرم DS پر کنم. جایی که می پرسه در آمریکا بستگان دارید واسه همشون بنویسم دارن؟ چون واسه دیدن ما میخوان بیان دیگه!

Member DrABP آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student & Reseach Assistant @ Utah State University - Structural Engineering

سلام دوستان من هفته آینده 13 نوامبر مصاحبه دارم ارمنستان. پذیرش فول فاند گرفتم. برای گرفتن این پذیرش خون دل خوردم. برای پاییز 2017 نتونستم فاند پیدا کنم و سرباز شدم. اما ناامید نشدم و بالاخره وسط سربازی تونستم این پوزیشن رو واسه بهار 2018 پیدا کنم. ولی واقعا زجرها کشیدم. لطفا در مورد این سه نکته در پر کردن فرم ds160 کمک کنید:

1. در قسمت خدمت سربازی در فرم، گزینه Military Specialty رو چی بزنم؟ من نیروی انتظامی بودم و کارم هم اداری و دفتری بود، تایپ و بایگانی و این چیزا. الان فعلا زدم Typist. اما نمیدونم دقیقا چی باید درج کنم که حساسیت زا هم نباشه. این مهمترین سوالمه.

2. نیروی انتظامی رو به انگلیسی چی بزنم؟ خودم زدم Iran Police Force.

3. قسمت Travel، فردی که هزینه سفر به آمریکا رو پرداخت میکنه باید بزنم Self یا باید بزنم دانشگاه؟ یه سری سایتها مثل پر.شین دا.نشجو در راهنماشون گفتن اگر فول فاندین بزنین دانشگاه.

4. یه قسمتی داره که میگه اگر به یک سازمان تخصصی، خیریه یا اجتماعی تعلق دارید یا مشارکت دارید یا کار میکنید ذکر کنید. من عضو سازمان نظام مهندسی و انجمن بتن ایران هستم و در cv هم این رو ذکر کردم اما کسب درآمدی ازشون ندارم و مشارکت خاصی هم ندارم. اسم این دو تا رو ذکر کنم؟

پیشاپیش واقعا ممنون از کمک و راهنماییتون.
    We March to Victory. Or We March to Defeat. But We Go Forward; Only Forward
    ---King Stannis Baratheon---

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط DrABP نمایش پست ها
    سلام دوستان من هفته آینده 13 نوامبر مصاحبه دارم ارمنستان. پذیرش فول فاند گرفتم. برای گرفتن این پذیرش خون دل خوردم. برای پاییز 2017 نتونستم فاند پیدا کنم و سرباز شدم. اما ناامید نشدم و بالاخره وسط سربازی تونستم این پوزیشن رو واسه بهار 2018 پیدا کنم. ولی واقعا زجرها کشیدم. لطفا در مورد این سه نکته در پر کردن فرم ds160 کمک کنید:

1. در قسمت خدمت سربازی در فرم، گزینه Military Specialty رو چی بزنم؟ من نیروی انتظامی بودم و کارم هم اداری و دفتری بود، تایپ و بایگانی و این چیزا. الان فعلا زدم Typist. اما نمیدونم دقیقا چی باید درج کنم که حساسیت زا هم نباشه. این مهمترین سوالمه.

2. نیروی انتظامی رو به انگلیسی چی بزنم؟ خودم زدم Iran Police Force.

3. قسمت Travel، فردی که هزینه سفر به آمریکا رو پرداخت میکنه باید بزنم Self یا باید بزنم دانشگاه؟ یه سری سایتها مثل پر.شین دا.نشجو در راهنماشون گفتن اگر فول فاندین بزنین دانشگاه.

4. یه قسمتی داره که میگه اگر به یک سازمان تخصصی، خیریه یا اجتماعی تعلق دارید یا مشارکت دارید یا کار میکنید ذکر کنید. من عضو سازمان نظام مهندسی و انجمن بتن ایران هستم و در cv هم این رو ذکر کردم اما کسب درآمدی ازشون ندارم و مشارکت خاصی هم ندارم. اسم این دو تا رو ذکر کنم؟

پیشاپیش واقعا ممنون از کمک و راهنماییتون.
    سلام٬ تبریک بابت پذیرش و اینکه سخت تر گرفتید بیشتر قدرشو میدونید.

۱. اینجا را نگاه کنید.
    ۲. Iran Police
    ۳. دانشگاه را باید بزنید
    ۴. نمیخواد اینها را ذکر کنید.
    امضا نامرئی

Member DrABP آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student & Reseach Assistant @ Utah State University - Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    سلام٬ تبریک بابت پذیرش و اینکه سخت تر گرفتید بیشتر قدرشو میدونید.

۱. اینجا را نگاه کنید.
    ۲. Iran Police
    ۳. دانشگاه را باید بزنید
    ۴. نمیخواد اینها را ذکر کنید.
    سلام، ممنون از راهنماییتون لطف کردین،

فقط در مورد سوال اولم که مهمترین سوالمم هست لینک پستی که فرستاده بودین در مورد درجات نیروی انتظامی به انگلیسی بود نه در مورد military specialty. اگر پستی در این مورد توضیح داده ممنونتون میشم لینکش رو بفرستید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط DrABP نمایش پست ها
    سلام، ممنون از راهنماییتون لطف کردین،

فقط در مورد سوال اولم که مهمترین سوالمم هست لینک پستی که فرستاده بودین در مورد درجات نیروی انتظامی به انگلیسی بود نه در مورد military specialty. اگر پستی در این مورد توضیح داده ممنونتون میشم لینکش رو بفرستید.
    بنویسید None تخصص برای استخدامی هاست نه سرباز وظیفه

بالای فروم سرچ گوگل داره میتونید تو فروم هم بگردید بقیه چی نوشتن
    امضا نامرئی

سلام دوستان

به یه چیز عجیب برخوردم ممنون میشم اگه کسی از دوستان تجربه ای داره راهنمایی کنه

توی فرم DS من Expiration Date رو 31 اکتبر زده در حالی که من 8 نوامبر شروع به پر کردن فرم کردم. البته تو این چند روز هم چند بار با ID وارد شدم و Retrieve کردم و اطلاعات رو تکمیل کردم و با همین ID وقت سفارت هم گرفتم

احتمال داره بعدا مشکلی ایجاد بشه؟ نمی دونم مثلا تو confirmation نهایی؟

بابت وقت و راهنماییتون سپاسگزارم

Member DrABP آواتار ها
    رشته و دانشگاه

دوستان در قسمت سابقه کار فرم ds، من مترجم تخصصی یکی از سایتهای ترجمه پربازدید بودم و این رو به عنوان سابقه کار میخوام ذکر کنم منتها نمیدونم قسمت Superviser Name رو چی بنویسم چون روند کار این بوده که پروژه های ترجمه برای من ایمیل میشده و منم از طریق ایمیل کار رو تحویل میدادم و در واقع کارفرما یا رییسی نداشتم.
    الان به نظرتون چیکار کنم؟ دوشنبه هم وقت مصاحبه دارم.

سلام دوست عزیز

من هم به چنین اتفاق عجیبی برخورد کردم. ولی فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد.شما مورد مشابه دیگه ای ندیدین ؟
    راستی یه سوال دیگه ؟
    شما رفتین برای مصاحبه ی ویزا ؟ اگه رفتین کجا وقت سفارت گرفتین و نتیجه چی شد ؟ به سلامتی ویزا رو گرفتین ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazafarin2016 نمایش پست ها
    سلام دوستان

به یه چیز عجیب برخوردم ممنون میشم اگه کسی از دوستان تجربه ای داره راهنمایی کنه

توی فرم DS من Expiration Date رو 31 اکتبر زده در حالی که من 8 نوامبر شروع به پر کردن فرم کردم. البته تو این چند روز هم چند بار با ID وارد شدم و Retrieve کردم و اطلاعات رو تکمیل کردم و با همین ID وقت سفارت هم گرفتم

احتمال داره بعدا مشکلی ایجاد بشه؟ نمی دونم مثلا تو confirmation نهایی؟

بابت وقت و راهنماییتون سپاسگزارم

Junior Member

دوستان یک سوال
    من فرم ds-160 رو پر کردم و قرار ملاقات رو هم تعیین کردم. سوالم اینه با توجه به اینکه من برای دوره فوق لیسانس می رم. طول مدت رو هم2 سال زده. تاریخ اعتبار پاسپورتم تا ژانویه سال 2020 و توی i20 زده تا ماه may 2020 درسم طول می کشه. این آیا این مشکلی ایجاد می کنه؟ برم پاسپورتم رو عوض کنم!؟

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط TLOTD نمایش پست ها
    دوستان یک سوال
    من فرم ds-160 رو پر کردم و قرار ملاقات رو هم تعیین کردم. سوالم اینه با توجه به اینکه من برای دوره فوق لیسانس می رم. طول مدت رو هم2 سال زده. تاریخ اعتبار پاسپورتم تا ژانویه سال 2020 و توی i20 زده تا ماه may 2020 درسم طول می کشه. این آیا این مشکلی ایجاد می کنه؟ برم پاسپورتم رو عوض کنم!؟
    نه مشکلی ایجاد نمیکنه. اصلا فکر نکنم الان بتونی گذرنامه عوض کنی. شش ماه مونده به انقضای گذرنامت از تو همون امریکا از طریق دفتر حافظ منافع گذرنامه رو درست میکنی.
    آیا می دانستید برای تولید فقط یک ورق A4، ده لیتر آب مصرف می شود؟
    با پرینت نگرفتن از مطالب غیرضروری به حفظ محیط زیست کمک کنیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)